Σελίδα 53 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253545563103 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 781 έως 795 από 1842
  1. 04-07-11 00:11 #781
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    γιατι τι παρενεργεια εχεις εσυ?ως συνηθως φερνουν ταχυκαρδια η πονοκεφαλους...
    εγω δεν ειχα..μολις ηρ8α στ νησι και εμαθα οτι ενας φιλος μου ηταν νοσοκομειο...ειχε μπει απο οτι μ ειπε επειδη φουντωνε και κοκκινιζε με τ παραμικρο, και αυτο ισχυιστικε οτι οφειλεται στ νιτρικο. To super pump επαιρνε και τν επιανε το μισο σκουπ π επαιρνε...
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
     

  2. 04-07-11 00:13 #782
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευρης Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν ειχα..μολις ηρ8α στ νησι και εμαθα οτι ενας φιλος μου ηταν νοσοκομειο...ειχε μπει απο οτι μ ειπε επειδη φουντωνε και κοκκινιζε με τ παραμικρο, και αυτο ισχυιστικε οτι οφειλεται στ νιτρικο. To super pump επαιρνε και τν επιανε το μισο σκουπ π επαιρνε...
    ποιο super pump το max?η το 250?μπορει να επαθε και καποια αλλεργια απο καποια βοτανα που χει μεσα..
     

  3. 04-07-11 00:15 #783
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ποιο super pump το max?η το 250?μπορει να επαθε και καποια αλλεργια απο καποια βοτανα που χει μεσα..
    το 250...δεν ξερω τι ν πω...μηπως ν τ παρακανε με τα σκουπ??και πηρε καμια υπερβολικη δοση?εγω με το jack δεν εχω απολυτως καμια παρενεργεια.ουτε καν πονοκεφαλους.
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
     

  4. 04-07-11 00:19 #784
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευρης Εμφάνιση μηνυμάτων
    το 250...δεν ξερω τι ν πω...μηπως ν τ παρακανε με τα σκουπ??και πηρε καμια υπερβολικη δοση?εγω με το jack δεν εχω απολυτως καμια παρενεργεια.ουτε καν πονοκεφαλους.
    μπορει και να πηρε πολλα σκουπ και να τον πειραξαν καποια βοτανα που χει μεσα το 250...
     

  5. 04-07-11 00:20 #785
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μπορει και να πηρε πολλα σκουπ και να τον πειραξαν καποια βοτανα που χει μεσα το 250...
    εσυ προσωπικα ειχες ποτε σοβαρες παρενεργειες απο νιτρικο?
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
     

  6. 04-07-11 00:26 #786
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευρης Εμφάνιση μηνυμάτων
    εσυ προσωπικα ειχες ποτε σοβαρες παρενεργειες απο νιτρικο?
    εγω μια φορα φιλε πηρα το super pump 250 και το noxplode και δε μ εκαναν τπτ και δε ξανα πηρα καποιο αλλο...
     

  7. 04-07-11 00:28 #787
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω μια φορα φιλε πηρα το super pump 250 και το noxplode και δε μ εκαναν τπτ και δε ξανα πηρα καποιο αλλο...
    και εγω αυτα ηξερα για τ συγκεκριμενα και ειδικα για το ΝΟ και πηρα το jack , παρεπιπτοντως ειναι κ τ πρωτο που δοκιμαζω...προσφατα απο μια συζητηση π ειχα με παθολογο μ ειπε οτι εαν κανω χρηση νιτρικων με μετρο παντα, σε κυκλους και πινω και αρκετο νερο για τ νεφρα και τ συκωτι δεν θ εμφανισω ποτε προβλημα.
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
     

  8. 04-07-11 00:30 #788
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευρης Εμφάνιση μηνυμάτων
    και εγω αυτα ηξερα για τ συγκεκριμενα και ειδικα για το ΝΟ και πηρα το jack , παρεπιπτοντως ειναι κ τ πρωτο που δοκιμαζω...προσφατα απο μια συζητηση π ειχα με παθολογο μ ειπε οτι εαν κανω χρηση νιτρικων με μετρο παντα, σε κυκλους και πινω και αρκετο νερο για τ νεφρα και τ συκωτι δεν θ εμφανισω ποτε προβλημα.
    αυτο θα στο πε γιατι ξερει οτι περιεχουν κρεατινη,οπου καλο ειναι αν την παιρνεις να πινεις πολυ νερο....κοιταξε ο φιλος σου λογικα οπως σου ειπα και πιο πριν τον πειραξε καποιο απ τα βοτανα που χει το 250....διοτι η κρεατινη και η αργινινη που περιεχει ειναι σε πολυ μικρες ποσοτητες για να σε πειραξουν...μετα περιεχει ηλεκτρολητες,αμινοξεα,αλλα λογικα τον πειραξε το gingo η το ginseng..
     

  9. 04-07-11 00:36 #789
    Το avatar του χρήστη Ευρης

    Εγγραφή
    01-09-2010
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    399
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο θα στο πε γιατι ξερει οτι περιεχουν κρεατινη,οπου καλο ειναι αν την παιρνεις να πινεις πολυ νερο....κοιταξε ο φιλος σου λογικα οπως σου ειπα και πιο πριν τον πειραξε καποιο απ τα βοτανα που χει το 250....διοτι η κρεατινη και η αργινινη που περιεχει ειναι σε πολυ μικρες ποσοτητες για να σε πειραξουν...μετα περιεχει ηλεκτρολητες,αμινοξεα,αλλα λογικα τον πειραξε το gingo η το ginseng..
    ναι συμφωνω...απλα θελω ν πω οτι εαν εχεις μετρο και δεν κανεις υπερβολες δεν νομιζω οτι θ παθεις ποτε τιποτα..
    Only if every aspect of your life is focused on it, you'll reach your final goal someday and i think it's worth the trouble..!
     

  10. 04-07-11 02:35 #790
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ευρης Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω δεν ειχα..μολις ηρ8α στ νησι και εμαθα οτι ενας φιλος μου ηταν νοσοκομειο...ειχε μπει απο οτι μ ειπε επειδη φουντωνε και κοκκινιζε με τ παραμικρο, και αυτο ισχυιστικε οτι οφειλεται στ νιτρικο. To super pump επαιρνε και τν επιανε το μισο σκουπ π επαιρνε...
    αλλεργια σε καποιο συστατικο του ισως....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
     

  11. 05-07-11 11:41 #791
    Προεπιλογή
    έχω ξεκινήσει εδώ και καιρό muay thai και θα ήθελα να μου προτείνεται ένα συμπλήρωμα νιτρικο ώστε να βγάζω όσο το δυνατόν πιο εύκολα της προπονήσεις γιατί μετά "κρασαρω" τελείως
     

  12. 05-07-11 14:45 #792
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Varta Εμφάνιση μηνυμάτων
    έχω ξεκινήσει εδώ και καιρό muay thai και θα ήθελα να μου προτείνεται ένα συμπλήρωμα νιτρικο ώστε να βγάζω όσο το δυνατόν πιο εύκολα της προπονήσεις γιατί μετά "κρασαρω" τελείως
    Δοκίμασε το high voltage της warriorlabs η το αρκετά καλό jack3d το οποίο έχει κρεατίνη μέσα ενώ το άλλο δεν έχει
     

  13. 05-07-11 21:11 #793
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα παιδιά... Μια ερώτηση γιατί θα σκάσω: Πήρα 2η φορά το Superpump Max, την 1η φορά 1 scoop, τη 2η 1,5. Και τις 2 φορές μετά από 3ήμερη ξεκούραση.

    Την 1η φορά είχα ενέργεια, ανέβασα 5-7kg σε όλα (είμαι σε περίοδο επανέναρξης, οπότε ίσως παίζει ρόλο), αλλά και τις 2 φορές φλεβικότητα/πρήξιμο μηδαμινό, focus δε θα το έλεγα και γενικά μου φάνηκε μάπα το καρπούζι. Και τις 2 φορές είχα φάει 1:30-2 ώρες πριν. Σημειωτέον, πίνω 3-4 κουταλάκια καφέ/μέρα και από υδατάνθρακες είχα φάει απ'το πρωΐ 70γρ βρώμη και 4 φέτες τοστ μάυρο ψωμί (λόγω εργασίας, δε μπορώ αλλιώς).

    Το θέμα είναι τι παίζει; Μήπως είμαι απ'αυτούς που δεν τους πιάνει ή μήπως πρέπει να αυξήσω τη δόση; Το σωματικό βάρος παίζει ρόλο; Είμαι γύρω στα 92 κιλά... Νιώθω πως πέταξα τζάμπα λεφτά!
     

  14. 05-07-11 22:01 #794
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Blackie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα παιδιά... Μια ερώτηση γιατί θα σκάσω: Πήρα 2η φορά το Superpump Max, την 1η φορά 1 scoop, τη 2η 1,5. Και τις 2 φορές μετά από 3ήμερη ξεκούραση.

    Την 1η φορά είχα ενέργεια, ανέβασα 5-7kg σε όλα (είμαι σε περίοδο επανέναρξης, οπότε ίσως παίζει ρόλο), αλλά και τις 2 φορές φλεβικότητα/πρήξιμο μηδαμινό, focus δε θα το έλεγα και γενικά μου φάνηκε μάπα το καρπούζι. Και τις 2 φορές είχα φάει 1:30-2 ώρες πριν. Σημειωτέον, πίνω 3-4 κουταλάκια καφέ/μέρα και από υδατάνθρακες είχα φάει απ'το πρωΐ 70γρ βρώμη και 4 φέτες τοστ μάυρο ψωμί (λόγω εργασίας, δε μπορώ αλλιώς).

    Το θέμα είναι τι παίζει; Μήπως είμαι απ'αυτούς που δεν τους πιάνει ή μήπως πρέπει να αυξήσω τη δόση; Το σωματικό βάρος παίζει ρόλο; Είμαι γύρω στα 92 κιλά... Νιώθω πως πέταξα τζάμπα λεφτά!
    Δοκίμασε μήπως να κόψεις η να ελλατώσεις αρκετά τον καφέ και ξαναδοκίμασε γιατί παίζει ρόλο αν πίνεις αρκετό καφέ νομίζω δεν θα σε πιάνει και πολύ γιατί ο οργανισμός συνιθίζει.
    Τις άλλες δυο φορές είχες ενέργεια-τσίτωμα;
     

  15. 05-07-11 22:27 #795
    Προεπιλογή
    2 φορές το πήρα μόνο... Την 1η μέρα μόνο είχα ενέργεια, τη 2η σχεδόν καθόλου, παρατήρησα δύναμη όμως, αυτό είναι σίγουρο. 3ήμερη ξεκούραση; Συμπλήρωμα; Δε ξέρω τι απ'τα 2 έπαιξε ρόλο. Αλλά, πέρα απ'τον καφέ, δε θα έπρεπε να δω pumps ή φλεβικότητα, μιας και είναι άσχετα στο θέμα ενέργεια; Αύριο θα δοκιμάσω χωρίς καφέ, να δω πως θα πάει. Πιστεύεις πως παίζει ρόλο το σωματικό βάρος με την αναλογία scoop που χρειάζεται κάποιος;
     

Σελίδα 53 από 123 ΠρώτηΠρώτη ... 343515253545563103 ... ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread