Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 14 από 14
  1. 18-09-13 15:55 #1
    Προεπιλογή Συμπλήρωμα πρωτείνης και νιτρικου
    Γεια σας. εδω και παραπανω απο ενα χρονο κανω βαρη με προγραμμα στο γυμναστηριο. αν και ημουν αρχικα πολυ αδυνατος πηρα 13 κιλα διχως να φαινομαι παχυς αντιθετως φαινομαι αρκετα γυμνασμενος με το μοναδικο προβλημα στο κατω μερος του στηθους ισως επειδη ειχα προιστορια παχους και γιατι στο γυμναστηριο δεν υπαρχει κατακληνη.
    υστερα απο ενα χρονο μετριας διατροφης (δηλαδη δεν τρωω οτι σαπιο υπαρχει αλλα οκ και σσουβλακι θα φαω και κανα ρακομελακι θα πιω που και που 19 χρονων ειμαι εξαλλου)
    φετος αποφασησα να βελτιωσω την διατροφη μου δηλαδη νταξει δεν θα μετραω τα πραγματα με την ζυγαρια αλλα θα προσεχω τι θα τρωω για καλυτερα αποτελεσματα. εδω και ενα μηνα παιρνω νιτρικο και οκ δεν μπορω να πω πως βλεπω και τρομερο αποτελεσμα μονο λιγο παραπανω δυναμη τα πριξιματα ιδια με πριν ειναι. σκεφτομαι να αγορασω πρωτεινη που ειναι το βασικοτερο εξαλλου γιατι εχω βαρεθει να τρωω πρωτεινουχες τροφες και να μου ετοιμαζω παντα κατι παραπανω σε οτι τρωω για να παρω αρκετη ποσοτητα πρωτεινης.(παλι θα τρωω τροφες σωστες αλλα δεν θα το κθνηγαω τοσο πολυ και να εχω κ την μανα μ να μου λεει τα δικα της ) ποια πρωτεινη εχετε να μου προτεινετε η οποια θα ειναι καθαρη αφενος και οικονομικη γιατι δεν εχω και την οικονομικη δυνατοτητα να παρω οτι πιο ακριβω θελω να με βγαζει καποιο καιρο.
    επισης για το νιτρικο τι προτεινετε? να το συνεχισω? (προτεινετε και αλλο συπμπληρωμα αν το κρινετε σωστο)
    συγγνωμη αν ειναι λιγο ακυρο το post αλλα πριν λιγα λεπτα μπηκα στο group:3
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-09-13 17:27 #2
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα φίλε μου.Και όμως αν θέλεις να κάνεις ενα σωστό πρόγραμμα πρέπει να ζυγίζεις το φαγητό σου πάντα για να ξέρεις τι παίρνεις...

    Και αμέσως μετά την προπονα χρειάζεσαι πρωτεΐνη όπως εγώ θα σου πρότεινα την whey gold της ΟΝ
    «Τ' αγαθά κόποις κτώνται...»
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-09-13 12:01 #3
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SotosTheBoss Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα φίλε μου.Και όμως αν θέλεις να κάνεις ενα σωστό πρόγραμμα πρέπει να ζυγίζεις το φαγητό σου πάντα για να ξέρεις τι παίρνεις...

    Και αμέσως μετά την προπονα χρειάζεσαι πρωτεΐνη όπως εγώ θα σου πρότεινα την whey gold της ΟΝ

    καλα εννοειτε πως πρεπει. φαντασου εχω κοψει αλκοολ πιτσες σφολιατες και λοιπα. αλλα νταξει τρωω σωστα. τρ αν θα χασω μερικα γραμμαρια δεν με πειραζει. δεν παω για επαγγελματικο body building. θελω ως το καλοκαιρι να εχω φτσει σε ενα παρα πολυ καλο σημειο και πιστευω θα το καταφερω.αλλο συπμπληρωμα χρειαζομαι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-09-13 12:28 #4
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Δεν χρειαζονται ουτε ζυγαριες ουτε τπτ,αυτα ειναι υπερβολες η για αγωνες,βρες στο περιπου ποσο πρεπει να τρως και τις ποσοτητες βαζε τες με το ματι,το πιατο σου να ειναι μια μεριδα που ουτε να σε κανει να πεινας ουτε να σκας,κανε γευματα καθε 3 ωρες περιπου αναλογα με την πεινα σου,βρες μια πρωτεινη που να σε συμφερει σε τιμη -δοσεις-και ποσοστο πρωτεινης στο σκουπ και παρτην,το νιτρικο αν δεν σου δουλευει δεν υπαρχει λογος να το χρησιμοποιεις..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-09-13 12:44 #5
    Το avatar του χρήστη Andreas C.

    Εγγραφή
    23-12-2011
    Περ.
    Λευκωσία
    Μηνύματα
    2.772
    Προεπιλογή
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ

    Θα συμφωνήσω με τον Κώστα (RAMBO) πιο πάνω δεν χρειάζονται υπερβολές

    Ωραία λύση και φτηνή είναι αυτή Whey Protein (Prozis Sport)

    Όσον αφορά το νιτρικό παίρνε το όταν το χρειάζεσαι και όχι κάθε μέρα και όταν τελειώσει και θέλεις να ξανά πάρεις αφιέρωσε λίγο χρόνο στις αξιολογήσεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-09-13 13:14 #6
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Andreas C. Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλώς ήρθες στο φόρουμ

    Θα συμφωνήσω με τον Κώστα (RAMBO) πιο πάνω δεν χρειάζονται υπερβολές

    Ωραία λύση και φτηνή είναι αυτή Whey Protein (Prozis Sport)

    Όσον αφορά το νιτρικό παίρνε το όταν το χρειάζεσαι και όχι κάθε μέρα και όταν τελειώσει και θέλεις να ξανά πάρεις αφιέρωσε λίγο χρόνο στις αξιολογήσεις
    φιλε ωραιο πραγμα μου προτεινεσ:3 περιττο να πω για την υψηλη περικετηκοτητα για πρωτεινη,ακουσα καλα λογια σε πολλα forum. για την γευση δεν ξερω αλλα who cares? ειναι οτι πρεπει για το budget μου. ποσα scoop να παιρνω την μερα? ειμαι 1,73 80 kg
    ψαχνω να βρω καποια διαθεσιμη μεσω ιντενετ αλλα λεει οτι εχει εξαντληθει. και την βρηκα σε καλη τιμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-09-13 13:22 #7
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Αυτο εξαρταται απο την διατροφη σου,εξαλου ειναι ''συμπληρωμα διατροφης'' μην το ξεχνας
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-09-13 13:53 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο εξαρταται απο την διατροφη σου,εξαλου ειναι ''συμπληρωμα διατροφης'' μην το ξεχνας
    καλα οπως σου ειπα δεν τρωω σαπιλες πλεον τρωω σπιτικι φαγητο κοτοπουλο ψαρι σαλατες , ολα τα φαγητα της μητερας μου με αρκετο ελαιολαδο. δεν ειναι αυστηρη διατροφη αλλα ειναι παρα πολυ καλη για μια αρχη στο μελλον ισως γινω πιο αυστηρος(μιλαω για μαρτιο που θα αρχισω συστηματικο τρεξιμο για να ειμαι ετοιμος τον ιουλιο να βγω παραλια :3)
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-09-13 13:55 #9
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Συνηθως εχουμε στο πρωινο και μετα την προπονηση

    Παντως αν τα κανεις ολα αυτα με σκεπτικο μονο να βγεις στην παραλια το εχεις χασει το παιχνιδι..
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-09-13 13:59 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Συνηθως εχουμε στο πρωινο και μετα την προπονηση

    Παντως αν τα κανεις ολα αυτα με σκεπτικο μονο να βγεις στην παραλια το εχεις χασει το παιχνιδι..
    απλα μου αρεσει να εχω ενα γυμνασμενο σωμα και να αισθανομαι ευαιξια. αλλα για να εχεις μεγιστη απωλια λιπους επιβαλλεται και αυστηρη διατροφη ...η παραλια ειναι συνεπεια. για αυτο εξαλλου κανουμε ογκο τον χειμωνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-09-13 15:10 #11
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Post
    Οχι,ογκο το χειμμωνα κανουμε γιατι ευννοει το κρυο να μην καταβολιζομαστε και να εχουμε πιο δυνατες προπονησεις,αυστηρα δεν θελει τπτ αφου απο αυτο δεν βγαζεις λεφτα,επισης με το να το κανεις αυστηρα θα το βαρεθεις συντομα..τωρα αν θες μεγιστη απωλεια λιπους γραψου κολυμβηση και θα εισαι κομπλε

    Μου θυμησες ενα σκηνικο στο γυμν,μου λεει ενα παραλια πας? του απανταω οχι...και μου λεει και τοτε γυμναστηριο γιατι ερχεσαι?
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 19-09-13 15:12 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οχι,ογκο το χειμμωνα κανουμε γιατι ευννοει το κρυο να μην καταβολιζομαστε και να εχουμε πιο δυνατες προπονησεις,αυστηρα δεν θελει τπτ αφου απο αυτο δεν βγαζεις λεφτα,επισης με το να το κανεις αυστηρα θα το βαρεθεις συντομα..τωρα αν θες μεγιστη απωλεια λιπους γραψου κολυμβηση και θα εισαι κομπλε

    Μου θυμησες ενα σκηνικο στο γυμν,μου λεει ενα παραλια πας? του απανταω οχι...και μου λεει και τοτε γυμναστηριο γιατι ερχεσαι?
    χαχαχαχαχαχ καλα το πρωτο εννοειται το καλοκαιρι με δυσκολια βγαζω την προπονηση κ ουτε καν με μετριους ρυθμους. γενικα δεν το βαριεμαι το γυμναστηριο και την ολη φαση εφοσον με κανει και αισθανομαι σωματικα πιο καλα αλλα και ψυχολογικα
    οσον αφορα το κολυμβητηριο δυσκολο να παω εδω κοντα. δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα παο θεμα καθαριοτητας. θα ξεκινησω εντατικο τρεξιμο απο μαρτιο καιιουλιο που θα παω ακρτα για ενα μιση μηνα και βαλε εχωκαι γυμναστηριο εκει με φτηνη συνδρομη θα κανω δουλεια:3
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-09-13 18:37 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο papagias++ Εμφάνιση μηνυμάτων
    χαχαχαχαχαχ καλα το πρωτο εννοειται το καλοκαιρι με δυσκολια βγαζω την προπονηση κ ουτε καν με μετριους ρυθμους. γενικα δεν το βαριεμαι το γυμναστηριο και την ολη φαση εφοσον με κανει και αισθανομαι σωματικα πιο καλα αλλα και ψυχολογικα
    οσον αφορα το κολυμβητηριο δυσκολο να παω εδω κοντα. δεν εχω ακουσει και τα καλυτερα παο θεμα καθαριοτητας. θα ξεκινησω εντατικο τρεξιμο απο μαρτιο καιιουλιο που θα παω ακρτα για ενα μιση μηνα και βαλε εχωκαι γυμναστηριο εκει με φτηνη συνδρομη θα κανω δουλεια:3

    εχω μια τελευταια ερωτηση. μαζι με συμπληρωμα πρωτεινης θελω να παπρω και μονουδρικη κρεατινη. ποσο καιρο να την παιρνω?μπορειτε να μου προτεινετε κατι οικονομικο και αξιολογο . ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-09-13 21:59 #14
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    2 μηνες...κοιταξε στα shοp τιμες..ολες πανω κατω τα ιδια ειναι
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση