Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 316 έως 328 από 328
  1. 11-07-11 14:04 #316
    Προεπιλογή
    παιδες για το ε-βολ ηθελα να ρωτησω. αν και διαβασα το θρεντ απτην αρχη εχω ακομα καποιες απορριες. καταρχας αξιζει να το παρει κανεις μονο του? εννοω εκτος στακ με τ-βολ και τα λοιπα. δευτερον σκεφτομαι να το ξεκινησω απο σεπτεβριο και θα εχω μπει σχεδον στα 20. ειναι οκ για την ηλικια ετσι? αυταα
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-07-11 14:20 #317
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο pizzass Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδες για το ε-βολ ηθελα να ρωτησω. αν και διαβασα το θρεντ απτην αρχη εχω ακομα καποιες απορριες. καταρχας αξιζει να το παρει κανεις μονο του? εννοω εκτος στακ με τ-βολ και τα λοιπα. δευτερον σκεφτομαι να το ξεκινησω απο σεπτεβριο και θα εχω μπει σχεδον στα 20. ειναι οκ για την ηλικια ετσι? αυταα
    Mα εδω λεμε οτι δε δουλεψε σαν στακ,που ειναι πιο ευκολο να δεις διαφορα ποσο μαλλον ο beef που ειναι λιγο παραπανω απο 20 ..οποτε καλυτερα να μη το βαλεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-07-11 14:41 #318
    Προεπιλογή
    ok γιατι στην αρχη του θρεντ ο bane ειχε αναφερει οτι και απο τα 17 μπορει καποιος να το χρησιμοποιησει + οτι μπορει να χρησιμοποιηθει και μονο του γ αυτο ρωτησα γτ μπερδευτηκα και γω ο ανθρωπας
    Go hard OR go home
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-07-11 16:16 #319
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    εεε,μονο να κανω μια διορθωση που μου ρθε μετα...
    το μονο που αλλαξα στην διατροφη μου ηταν η ληψη πρωτεινης την οποια αυξησα κατα 30-40γρ ανα μερα λογω του e-bol που θελει παραπανω κ καλα..

    παντως γενικοτερα παιδια στο μελλον θα προτιμησω παλι κατι σε daa(που εχω κ στοκ απο πριμαφορς),που μου δουλεψε μια χαρα,παρα φυτικαdaptogens..
    λες κ δεν ειχα ξαναπαρει παλιοτερα κατι m-stack κλπ,με το ιδιο μηδενικο αποτελεσμα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-07-11 16:30 #320
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεε,μονο να κανω μια διορθωση που μου ρθε μετα...
    το μονο που αλλαξα στην διατροφη μου ηταν η ληψη πρωτεινης την οποια αυξησα κατα 30-40γρ ανα μερα λογω του e-bol που θελει παραπανω κ καλα..

    παντως γενικοτερα παιδια στο μελλον θα προτιμησω παλι κατι σε daa(που εχω κ στοκ απο πριμαφορς),που μου δουλεψε μια χαρα,παρα φυτικαdaptogens..
    λες κ δεν ειχα ξαναπαρει παλιοτερα κατι m-stack κλπ,με το ιδιο μηδενικο αποτελεσμα..
    τα θελε ο κωλ0ς σου δλδ
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-07-11 00:50 #321
    Το avatar του χρήστη Nio

    Εγγραφή
    02-01-2011
    Περ.
    ADHD
    Μηνύματα
    241
    Προεπιλογή
    Ας κάνω και εγώ ένα review για το e-bol.

    Λοιπόν, αφού μου πήρε γύρω στο δεκαπενθήμερο μέχρι να αποφασίσω αν θα το έπαιρνα μόνο του, ή με 6MU, τελικά παρήγγειλα μόνο το e-bol.

    Με 5 caps τη μέρα έβγαλε 1 μήνα. Στη διατροφή το μόνο που άλλαξε ήταν ότι αύξησα την πρωτεϊνη, και οι πρώτες 5 περίπου μέρες του ebol ήταν οι τελευταίες 5 περιόδου κρεατίνης. Μάλιστα τις προπονήσεις, προσπάθησα να τις κάνω και λίγο εντονότερες.

    Αυτό που είδα, ή καλύτερα: το μοναδικό που παρατήρησα ήταν μια κάποια βελτίωση στην ανάρρωση, σε βαθμό που μείωσα κατά μία μέρα τις αποστάσεις από κάθε προπόνηση, κάτι που πριν δε μπορούσα να κάνω. Α, και από όσο θυμάμαι δεν είχα doms εκείνη την περίοδο.
    (βέβαια για τα doms δοκίμαζα και κάτι άλλο αλλά δεν πολυείναι του παρόντος)

    Κλείνοντας, ναι οκ βοήθησε, αλλά όσο αφορά εμένα: το θεωρώ ελαφρώς υπερβολή, και δεν θα το ξαναπροτιμήσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-09-11 01:02 #322
    Προεπιλογή
    μπορω να sindiaso e-bol c-bol kai t-bol μαζι με mitotropin? ευχαριστο πολυ και αν ναι πως περνω της δωσολογιες??
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-11-12 23:25 #323
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    εεε,μονο να κανω μια διορθωση που μου ρθε μετα...
    το μονο που αλλαξα στην διατροφη μου ηταν η ληψη πρωτεινης την οποια αυξησα κατα 30-40γρ ανα μερα λογω του e-bol που θελει παραπανω κ καλα..

    παντως γενικοτερα παιδια στο μελλον θα προτιμησω παλι κατι σε daa(που εχω κ στοκ απο πριμαφορς),που μου δουλεψε μια χαρα,παρα φυτικαdaptogens..
    λες κ δεν ειχα ξαναπαρει παλιοτερα κατι m-stack κλπ,με το ιδιο μηδενικο αποτελεσμα..
    Ευχαριστώ ετεροχρονισμένα για την απλή και ψύχραιμη άποψη για τα προϊόντα. Συνήθως οι περισσότεροι υπεραμύνονται της επιλογής τους.
    Διαβάζοντας από την αρχή το θρέντ είχα ψηθεί και εγώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-11-12 23:45 #324
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    δεν αποδείχθηκαν κ οι καλύτερες επιλογές αυτά τα δύο (χωρίς να έχω προσωπική άποψη από κριτικές μιλάω) παρά την εξαιρετική ποιότητα των συστατικών της Thermolife. Αντίθετα καλά βγήκαν τα c-bol και pump-bol. Πάντως η εταιρία εδώ και 1μιση χρόνο περίπου σχεδόν έχει σταματήσει κάθε παραγωγή, αν βρεις κάτι είναι leftover και ενώ είχε 2 νέα προϊόντα στα σκαριά χάθηκε.....Λένε πως πάει για τελείως νέα σειρά αλλά τι κάνουν τόσο καιρό? Αν ξέρει κανείς τίποτα παραπάνω ας βοηθήσει. Πάντως εγώ που μπαίνω σε διάφορα φόρουμς έλεγαν απλά αυτό. ότι ετοιμάζονται για νέα σειρά, πάει καιρός όμως από τότε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-11-12 15:41 #325
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΤΥΠΟΣ65 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ ετεροχρονισμένα για την απλή και ψύχραιμη άποψη για τα προϊόντα. Συνήθως οι περισσότεροι υπεραμύνονται της επιλογής τους.
    Διαβάζοντας από την αρχή το θρέντ είχα ψηθεί και εγώ.
    μπα,εχω δωσει αρκετα λεφτα(παλιοτερα που υπηρχαν) σε διαφορα που βγηκαν μουφες..κ εχω κραξει τα περισοτερα συμπληρωματα εκει εξω κατα καιρους..
    ριξε μια σε διασπαρτικο οξυ,αν κ μην περιμενεις κ θαυματα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-05-17 18:43 #326
    Προεπιλογή ΕΡΩΤΗΣΗ
    Εχω διαβάσει σχεδον ολη την συζητηση και μπερδευτικα...
    Θελω να παρω Methoxyisoflavone kai Ecdysterone απο που μπορω να τα αγορασω και τι δοσολογιες να παρω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-05-17 18:48 #327
    Προεπιλογή extra
    Απο συμπληρωματα περνω προτεινη whey gold standar και αμινοξεα nutrend δεν μου αρκει το επιπεδο που ειμαι και θελω να ανεβασω το λεβελ μεχρι αυγουστο σεπτεμβριο και εκει που ειναι να παω σε ****** και ****** ψαχνω κατι με λιγοτερες παρενεργιες

    ***Δεν κανουμε αναφορες σε φαρμακα***
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-05-17 19:50 #328
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Ioannis Duff

    Εγγραφή
    20-01-2017
    Περ.
    Πειραιας
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raxos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απο συμπληρωματα περνω προτεινη whey gold standar και αμινοξεα nutrend δεν μου αρκει το επιπεδο που ειμαι και θελω να ανεβασω το λεβελ μεχρι αυγουστο σεπτεμβριο και εκει που ειναι να παω σε ****** και ****** ψαχνω κατι με λιγοτερες παρενεργιες

    ***Δεν κανουμε αναφορες σε φαρμακα***
    Ή επισης θα μπορουσες να καλυτερευσεις την διατροφη σου, το προγραμμα σου, να κανεις υπομονη και να μην ανησυχεις στο μελλον αν εισαι οσο ωραιος δειχνεις εξωτερικα και εσωτερικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 22 από 22 ΠρώτηΠρώτη ... 12202122