Σελίδα 2 από 22 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 328
  1. 28-11-09 19:15 #16
    Προεπιλογή
    bane θα προνεινες σε 17χρονο τη χρηση του?και αν οχι γιατι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-11-09 19:32 #17
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Στα 17 η τεστοστερόνη φυσικά βαράει limit up, τα προιόντα τύπου t-bol δεν κάνουν και πολλά. Το Ε-bol μπορεί να βοηθήσει και σε τέτοια ηλικία αλλά γνώμη μου είναι πως σε αυτές τις ηλικίες πρέπει να επικεντρονόμαστε στο να μάθουμε σωστή διατροφή και προπόνηση, όχι στα συμπληρώματα.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 28-11-09 19:34 #18
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    To Novedex αυξάνει την τεστοστερόνη, αλλά λόγου αντιανδρογόνου δράσης της ATD και μείωσης των οιστρογόνων είναι τελείως απογοητευτικό στην αύξηση μυικής μάζας+οι υπολοιπες παρενεργειες των ΑΙs.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 28-11-09 20:15 #19
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι το περιεργο εχουν τα no-xplode και το novedex?το ΝΟ ειναι ενα νιτρικο της πλακας με κρεατινη μεσα ενω το Νοβεντεξ ειναι αυξηση τεστο αλλα οπως λενε ειναι πολυ χειροτερο απο το αντιστοιχο t-bol
    Ξεχασες το mass fx to no δεν εχει κατι το ιδιαιτερο αλλα να το λες της πλακας ειναι της πλακας εκ μερους σου.Ψαξε και βρες τι ιδιαιτερο εχουν τα αλλα δυο.Τι ειναι χειροτερο απο το t-bol?Δοκιμασε πρωτα novedex+halodrol η massfx+hyperdrol και μετα ελα πες μου ποιο ειναι χειροτερο.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη manos_ : 28-11-09 στις 20:19
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-11-09 20:35 #20
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    To Novedex αυξάνει την τεστοστερόνη, αλλά λόγου αντιανδρογόνου δράσης της ATD και μείωσης των οιστρογόνων είναι τελείως απογοητευτικό στην αύξηση μυικής μάζας+οι υπολοιπες παρενεργειες των ΑΙs.
    1,4,6-Androstatrien-3,17-dione αυτό δεν είναι το ATD,Bane ? Έχω διαβάσει ότι δεν είναι προορμόνη,αλλά ρυθμιστής της αρωματάσης και ότι μοιράζεται παρόμοιους ρυθμιστές της ουσίας 1,4-androstadienedione που είναι προορμόνη του boldenone . Για αυτό λειτουργεί το προϊόν. Η Gaspari έχει καλούς χημικούς,αρκετά προϊόντα της έχουν φαρμακευτικές ουσίες .
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 29-11-09 01:54 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ξεχασες το mass fx to no δεν εχει κατι το ιδιαιτερο αλλα να το λες της πλακας ειναι της πλακας εκ μερους σου.Ψαξε και βρες τι ιδιαιτερο εχουν τα αλλα δυο.Τι ειναι χειροτερο απο το t-bol?Δοκιμασε πρωτα novedex+halodrol η massfx+hyperdrol και μετα ελα πες μου ποιο ειναι χειροτερο.
    φιλαρακι το mass fx δεν το εχω ψαξει.ακομα δεν μπορω να καταλαβω γιατι επιμενεις οτι το no xplode ειναι κατι το τρομερο,ασε που τα νιτρικα αποδεδειγμενα δε συμβαλλουν σε μυικη αναπτυξη,μονο ενεργεια φερνουν.οσο για το νοβεντεξ επειδη το εχω παρει ειχα αυξημενη σεξουαλικη επιθυμια και τιποτα παραπανω.καποιοι λενε οτι το νοβεντεξ δεν πιανει μια μπροστα στο t-bol το οποιο δεν εχω δοκιμασει.μην εξαπτεσε κουβεντα κανουμε και ευτηχως που υπαρχει και ο bane να μας λυσει πολλες αποριες
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-11-09 14:49 #22
    Προεπιλογή
    Αφού το γενικεύσαμε το θέμα, να αναφέρω και το bioforge της biotiva. Από κάποια reviews είδα ότι κάνει δουλίτσα. Αλλά δεν βλέπω καμιά προσωπική γνώμη γι' αυτά που αναφέρουμε. Δεν έχει πάρει κανείς;

    Edit: Αν δεν υπάρχει πρόβλημα μπορώ να δώσω link από ξένα forums διαφόρων review κ.λ.π.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-11-09 17:14 #23
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Με τον formulator του Bioforge έχουμε πολύ καλή σχέση. Πολύ καλό προιόν και πολύ καλή εταιρεία η Biotivia. ;Αλλο thread ομως pls
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-11-09 18:14 #24
    Προεπιλογή
    bane εσυ το εχεις δοκιμασει το e-bol?και κατι ακομα,με ποιο τροπο λειτουργει η εκδυστερονη στο σωμα μας?για παραδειγμα η μονουδρικη κρεατινη κανει κατακρατηση νερου μεσα στους μυς,το ecdy πως??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-11-09 19:04 #25
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    bane εσυ το εχεις δοκιμασει το e-bol?και κατι ακομα,με ποιο τροπο λειτουργει η εκδυστερονη στο σωμα μας?για παραδειγμα η μονουδρικη κρεατινη κανει κατακρατηση νερου μεσα στους μυς,το ecdy πως??
    Όλα έχουν απαντηθεί πιο πάνω.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-12-09 03:18 #26
    Προεπιλογή
    Επειδή ο "μάστορας" Bane δεν συμπεριφέρεται όπως κάποιοι άλλοι εκπρόσωποι εταιριών (και αυτό είναι προς τιμή του), Θα αναλάβω εγώ την προώθηση των προϊόντων δίνοντας 2 link από logs στο forum του bodybuilding.com. Σοβαρά τώρα, απ' ότι φαίνεται τα προϊόντα αυτά δουλεύουν και πολύ καλά μάλιστα.

    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=120469701

    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=120564031.

    Ελπίζω ότι η αναφορά σε άλλα forums δεν αντιτίθεται στους κανόνες του forum
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 16-12-09 02:39 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Georges Εμφάνιση μηνυμάτων
    Επειδή ο "μάστορας" Bane δεν συμπεριφέρεται όπως κάποιοι άλλοι εκπρόσωποι εταιριών (και αυτό είναι προς τιμή του), Θα αναλάβω εγώ την προώθηση των προϊόντων δίνοντας 2 link από logs στο forum του bodybuilding.com. Σοβαρά τώρα, απ' ότι φαίνεται τα προϊόντα αυτά δουλεύουν και πολύ καλά μάλιστα.

    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=120469701

    http://forum.bodybuilding.com/showth...hp?t=120564031.

    Ελπίζω ότι η αναφορά σε άλλα forums δεν αντιτίθεται στους κανόνες του forum
    μια απλη ερωτηση, πως εβγαλες το συμπερασμα οτι οχι μονο δουλευουν αλλα παραδουλευουν?το οτι γραφουν δυο ατομα σε ξεχωριστα τοπικ την εμπειρια τους απ το e-bol k t-bol δεν σημαινει οτι κανουν δουλεια κιολας?ασε που αν κρινω απ τις φωτο και των δυο ειναι πολυ χαμηλου επιπεδου λες και ειναι αρχαριοι. για να μην παρεξηγηθω θελω να ελπιζω οπως και πολλα αλλα παιδια οτι αυτα τα συμπληρωματα δουλευουν καθως θα τα παραγγειλω στο τελος του μηνα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-12-09 16:43 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hercules Εμφάνιση μηνυμάτων
    μια απλη ερωτηση, πως εβγαλες το συμπερασμα οτι οχι μονο δουλευουν αλλα παραδουλευουν?το οτι γραφουν δυο ατομα σε ξεχωριστα τοπικ την εμπειρια τους απ το e-bol k t-bol δεν σημαινει οτι κανουν δουλεια κιολας?ασε που αν κρινω απ τις φωτο και των δυο ειναι πολυ χαμηλου επιπεδου λες και ειναι αρχαριοι. για να μην παρεξηγηθω θελω να ελπιζω οπως και πολλα αλλα παιδια οτι αυτα τα συμπληρωματα δουλευουν καθως θα τα παραγγειλω στο τελος του μηνα
    Κοίτα αυτά τα 2 log είναι ενδεικτικά, υπάρχουν πολλά περισσότερα. Όπως και συ όμως, δεν είμαι 100% σίγουρος για το αν δουλεύουν σε όλους, ανεξαρτήτως επιπέδου, γι' αυτό και ξεκίνησα αυτό το thread για να παραθέσουμε τις απόψεις μας. Βέβαια δεν τα 'χει δοκιμάσει κάποιος εδώ Ελλάδα, όμως έχουμε το πλεονέκτημα ότι έχουμε τον άνθρωπο που τα κατασκευάζει. Και γω σκοπεύω να κάνω ένα κύκλο αργότερα, μάλλον με e-bol και bioforge οπότε εδώ θα 'μαστε να τα κρίνουμε. Αν θες πες μου σε π.μ. από που θα τα πάρεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 16-12-09 21:08 #29
    Mad Scientist
    Το avatar του χρήστη Bane

    Εγγραφή
    07-07-2005
    Μηνύματα
    1.067
    Προεπιλογή
    Sorry παίδες που η διαθεσιμότητα στην Ευρωπαική αγορά είναι περιορισμένη αλλά τρέχουμε να καλύψουμε την Αμερικάνικη αγορά. Στο άμεσο μέλλον αυτό θα διορθωθεί.
    There is no cure for stupidity

    Thermolife International Product Development Manager
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 16-12-09 22:06 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bane Εμφάνιση μηνυμάτων
    Sorry παίδες που η διαθεσιμότητα στην Ευρωπαική αγορά είναι περιορισμένη αλλά τρέχουμε να καλύψουμε την Αμερικάνικη αγορά. Στο άμεσο μέλλον αυτό θα διορθωθεί.
    Ρε συ Bane γιατί στη σελίδα σας είναι τόσο ακριβά; Έχω δει σε άλλο online κατάστημα να 'ναι στη μισή τιμή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 22 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία