Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 10 από 10
  1. 02-12-09 12:19 #1
    Προεπιλογή μερικα συμπληρωματα που πηρα




    πιστευω που καλες πολυβιταμίνες...



    δεν βρικα τα ακριβη συστατικά του σε εικονα αλλα στο 1 σκουπ εχει 2γρ citruline malate...καλο για νιτρικο πιστευω...



    πρωτεινη ογκου κυριως σαν γευμα επειδη δεν προλαβαινω να τροω κ για μετα την προπονηση μαζι με whey ...φσικα δεν θα περνω τισ δοσολογιες πουλεει για να μην γεμισω λυπος...



    αυτα ακουω γνωμες...
    Θυμήσου δεν είσαι μόνο ότι τρώς αλλά και πότε το τρώς...
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 02-12-09 16:32 #2
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    πρωτεινη ογκου κυριως σαν γευμα επειδη δεν προλαβαινω να τρώω κ για μετα την προπονηση μαζι με whey ...φσικα δεν θα περνω τισ δοσολογιες που λεει για να μην γεμισω λυπος...
    Είμαι πολύ περιέργος να δώ τα αποτελέσματα από το mammoth. Δεν θα πέρνεις τις δοσολογίες που λέει..... και ειδικά μετά την προπόνηση....?? Τί θα πέρνεις δλδ?? 2 scoop αντί για 4??? Τι θα σου δώσει??? Κάνε τις πράξεις??? Δεν την έχω δοκιμάσει αλλά γενικά είμαι "κατά" των πρωτεΐνων όγκου - σαβούρας ότι να'ναι - για διατροφή.

    Για το animal pak δεν έχω να πώ απολύτως τπτ. Είναι πολύ γνωστό προϊόν και προτιμάται από πολλούς.

    Off Topic:
    Έχω να κάνω μία ερώτηση σχετικά με αυτό. Φίλος μου ο οποίος το κατέχει αρκετά το κομμάτι, με αποτρέπει καιρό τώρα να το αγοράσω με τον ισχυρισμό ότι "...αν θές πολυβιταμίνη, μην πάρεις κάποια από εταιρεία συμπληρωμάτων. Να προτιμήσεις από φαρμακευτική εταιρεία...." συμφωνείτε ή διαφωνείτε με αυτό...???
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-12-09 17:13 #3
    Προεπιλογή
    καλησπερα ...θα παιρνω 2 σκουπ για τον υδατανθρακα που εχει μαζι με ενα σκουπ whey ολα μαζι στο μπλεντερ κ ετσι θα εχς κ την απαραιτητη ποσοτητα πρωτεινης κ υδατανθρακα....κ εγω αντιθετος ειμαι απλα για να συμπληρωθει η παραγγελεια ειπα να την βαλω μιας και απο whey εχω αρκετουσ κουβαδες σπιτι....απλα ετσι για αλαγη ....





    τωρα οσο για τις πολυβιταμινες που λες δεν εχω ακουσει κατι τετοιο....αλλα για ποιο λογο στο ειπε αυτο ?δηλαδη τι παραπανω εχουν ?
    Θυμήσου δεν είσαι μόνο ότι τρώς αλλά και πότε το τρώς...
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-12-09 19:56 #4
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη the_big_litho

    Εγγραφή
    03-03-2008
    Περ.
    Aθηνα
    Μηνύματα
    1.216
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο primordial Εμφάνιση μηνυμάτων



    Off Topic:
    Έχω να κάνω μία ερώτηση σχετικά με αυτό. Φίλος μου ο οποίος το κατέχει αρκετά το κομμάτι, με αποτρέπει καιρό τώρα να το αγοράσω με τον ισχυρισμό ότι "...αν θές πολυβιταμίνη, μην πάρεις κάποια από εταιρεία συμπληρωμάτων. Να προτιμήσεις από φαρμακευτική εταιρεία...." συμφωνείτε ή διαφωνείτε με αυτό...???
    Μονο και μονο απο το value for money διαφωνω
    Ph. Ed.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 03-12-09 09:12 #5
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Arrow Animal Pak reviews!!!!!!!!!
    F.Y.I.

    http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3749

    Ένα thread σχετικό με το Animal Pak....
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-12-09 09:13 #6
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Question
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο και μονο απο το value for money διαφωνω
    Είναι και ο μόνος λόγος που διαφωνείς..????
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-12-09 16:16 #7
    Τhe nice guy
    Το avatar του χρήστη Exci

    Εγγραφή
    08-11-2008
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.750
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο the_big_litho Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μονο και μονο απο το value for money διαφωνω
    Σχεδον τσαμπα ερχεται η φαρμακευτικη αν στη γραψει γιατρος..

    Primordial, ο φιλος σου με ποιο σκεπτικο το λεει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-12-09 16:35 #8
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Exci Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σχεδον τσαμπα ερχεται η φαρμακευτικη αν στη γραψει γιατρος..

    Primordial, ο φιλος σου με ποιο σκεπτικο το λεει?
    Έχοντας δουλέψει στην Universal δεν έχει και την καλύτερη γνώμη σχετικά με τα συμπληρώματά της. Τον είχα ρωτήσει επίσης και για το Animal Omega και έλαβα την ίδια απάντηση. Το Animal Omega το απέρριψα γιατί βρήκα μια πολύ καλή άκρη και τώρα χρησιμοποιώ τα Ultra ω3-6-9 από Nature's Plus. Πολύ καλό προϊόν με πολύ καλά reviews.
    Δεν ξέρω αν θα ακολουθήσω την ίδια τακτική και για πολυβιταμίνες.
    Τον συγκεκριμένο τον εμπιστεύομαι, γιατί πολύ απλά δεν έχει λόγο να μου πεί
    Παπ$%$%%^ες.....

    Ζητώ συγνώμη από τον napako για τα συνεχόμενα off topic.... won't happen again........
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 03-12-09 16:38 #9
    The Researcher
    Το avatar του χρήστη The Rock

    Εγγραφή
    28-08-2009
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.553
    Προεπιλογή
    NOW Foods παιδιά !
    The last three or four reps is what makes the muscle grow. This area of pain divides the champion from someone else who is not a champion. That's what most people lack, having the guts to go on and just say they'll go through the pain no matter what happens.
    Arnold Schwarzenegger
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 03-12-09 16:48 #10
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο The Rock Εμφάνιση μηνυμάτων
    NOW Foods παιδιά !
    σωστος
    Απάντηση με παράθεση