Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 18 από 18
  1.  

  2. 26-10-12 03:09 #17
    Προεπιλογή
    Syntrax Matrix αγαπημενη πρωτεινη
    Craze αγαπημενο νιτρικο
    Animal Pak αγαπημενη πολυβιταμίνη
    Animal Omega αγαπημενο omega
    Test force 2 αγαπημενο test booster
    Chaind out αγαπημενο bcaa στην προπονηση

    πολλά αγαπημένα έχω χαχαχα
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 11-01-19 19:40 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Spiros1994 Εμφάνιση μηνυμάτων
    delicious whey της QNT...πραγματικα οτι καλυτερο εχω δοκιμασει απο γευση
    Παλιό Thread αλλά γράφω για να επιβεβαιώσω τα λεγόμενα του Σπύρου!
    Διάβαζα από πολλούς πως η Scitec έχεις τις καλύτερες γεύσεις αλλά η Σοκολάτα-Φουντούκι που πήρα δεν με άφησε ικανοποιημένο...Και έχει και πολλές καλές αξιολογήσεις στον Skroutz!Ίσως κάποιες άλλες της Scitec να είναι καλύτερες.Πολύ έντονη γεύση και δεν ξέρω πως θα καταφέρω να την ολοκληρώσω..Ευτυχώς προνόησα και πήρα την μικρή!

    Αντιθέτως,ένας γνωστός μου επέμενε να μου φέρει ένα Scoop να δοκιμάσω την Delicious Whey της QNT σε γεύση Belgian Chocolate.
    Απαλή γεύση,όπως μου αρέσει,και ένιωθες μια ήπια ευχάριστη γεύση σοκολάτας μέσα στο γάλα.
    Εμένα προσωπικά,που μου αρέσει η γεύση του γάλακτος,μου άρεσε ιδιαίτερα που συνέχιζα να νιώθω πως πίνω γάλα,αλλά σε μία πιο σοκολατένια έκδοση!

    Για να είμαι όμως δίκαιος,η διαλυτότητα της Scitec ήταν καλύτερη συγκριτικά με της QNT. Anyway,όσοι θέλουν κάτι όχι και τόσο ισχυρό σε γεύση και ΔΕΝ απεχθάνονται φυσικά το γάλα,θα το συνιστούσα για μία δοκιμή!

    *Βλέπω πως πλέον βγαίνει με ενισχυμένη πρωτείνη συγκριτικά με το κουτί που μου έφερε ο γνωστός μου.Ελπίζω να μην έχει επηρεαστεί η γεύση και ξενερώσω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Stavros1983 : 11-01-19 στις 19:42
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12