Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 158
  1. 14-04-10 21:01 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με τι θα μπορουσε κανεις να στακαρει το Shock Therapy?Για φαση ογκο μιλαω
    αποτι εχω διαβαση στο φορουμ καλο θα ηταν να το στακαρεις με καθαρη κρεατινη με m-stak και πολυ καλη διατροφη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-04-10 00:55 #32
    Προεπιλογή
    Λοιπον παιδια γραφω εντυπωσεις και εγω με τη σειρα μου μετα απο δυο μερες χρησης μιας και για μενα απο προσωπικη εμπειρια αυτο που προσφερουν ποιο πολυ τα n.o. formulas ειναι placebo και βιωνετε απο την πρωτη επαφη. και εχω να πω τα εξης. πολυ καλο εγκεφαλικο τσιτωμα με ενα σκουπ καλη ενταση(με 1.5 απογειωση για τα κιλα μου 70**) οσο θα ελεγα το με το xplode στα δυο.Πρικσιματακια μετρια.Το κανω στακ με micronized κρεατινη καθαρη και πιστευω τα αποτελεσματα θα με δικαιωσουν. απο διαλυτοτητα 8/10 και γευση (wild punch kicker) 7.5/10. γενικα αρκετα καλη επιλογη και πιστευω αξιζει να το δοκιμασετε. καλες προπονησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 15-04-10 19:40 #33
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αποτι εχω διαβαση στο φορουμ καλο θα ηταν να το στακαρεις με καθαρη κρεατινη με m-stak και πολυ καλη διατροφη!!!
    Τωρα την χρησημοποιω μαζι με το ecdy-20
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 25-04-10 21:08 #34
    Προεπιλογή
    Μετά απο μια βδομαδα χρησης ψηφιζω και γω shock therapy!απο νιτρικα εχω δοκιμασει το super pump -n.o xplode απο δειγματα και απο φιλους αλλα δεν μου φανηκαν τοσο καλα οσο το therapy!

    πρωτη μερα που το δοκιμασα εβαλα ενα σκοοπ και πηγα για ωμους.με ειχε πιασει ταχυκαρδια και σε φαση που εκανα πιεσεις με αλτηρες ασκηση που δυσκολα σου ανεβενουν οι παλμοι!και μετα εψαχνα μερος να κατσω γιατι δεν μπορουσα να ηρεμησω.Τις επομενες 3 μερες το εριξα στο μισο σκοοπ μεχρι που το σινηθισα και πλεον το ανεβασα στο ενα ολοκληρο!

    το συμπληρωμα το περνω σε φαση που ειμε κουρασμενος και ψιλοπειναω μετα απο δουλεια δηλ και μολις περασουν 20 με 30 λεπτα τα ξεχναω ολα και αφοσοιωνωμε στην προπονηση μ!
    πρωσοπικα μου δινει καλη νοητικη συγκεντρωση δυναμη και αντοχη!
    παραδειγμα εκει που εκανα παγκο στηθος πχ 12 επαν με 70 κιλα ανεβενω στα 80 και ξαναβγαζω 12 επαν και παει λεγοντας!

    βεβαια το συνδιαζω με 5 γρ μονουδικης κρεατινης μεταπροπονιτικα αλλα πιστευω οτι και τα 2 μου δοσαν εχτρα δηναμη και αντοχη!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 27-04-10 22:36 #35
    Το avatar του χρήστη AGGELOS.K

    Εγγραφή
    20-11-2009
    Περ.
    azerbaijan
    Μηνύματα
    650
    Προεπιλογή
    Μετά απο μια εβδομάδα χρήσης του συγκεκριμένου μόνο τα καλύτερα έχω να πώ ..παρατήρησα ελαφριά φλεβικότητα..αλλα απο ενέργεια στην προπόνηση άλλο τιποτα απο τα καλύτερα ενεργειακά ..ανέβηκα 5- 10 κιλά πάνω χωρίς υπερβολές και μικρότερη παυση διαλείμματος ανάμεσα στα σετ
    Το συστήνω ανεπιφύλακτα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-04-10 23:32 #36
    Προεπιλογή
    ναι ειναι σιγουρα ενα καλο νιτρικο και απο τα λιγα ,απο οσα ξερω, με αντιοξειδοτικα και συγκεκριμενα με ικανοπιητικη ποσοτητα vitamin C,200 mg, η οποια βοηθαει στην μεταφορα και παραγωγη νιτρικου οξεος στο αιμα!

    το εχω δοκιμασει και με 100μγ βιταμινης Ε που ειναι επισης αντιοξειδοτικη και φενετε να με ''πιανει''καλυτερα!
    επομενο πειραμα ειναι να την δοκιμασω με 1γρ βιταμινης C !

    @Aggelo k το περνεις μονο του το therapy η το εχεις συνδιασει με εχτρα κρεατινη οπως γραφεις πιο πανω!?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Petros_sbk : 27-04-10 στις 23:39
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-04-10 03:01 #37
    Προεπιλογή
    καλησπερα τσακαλια ... την συγκεκριμενη φορμουλα την χρησιμποιω 1 εβδομαδα και παρατηρησα απιστευτη ενεργεια στις προπονησεις,μεχρι εκει ομως ... ως προς τα κιλα που σηκωνω ειμαι στα ιδια οπως και πριν την ξεκινησω και αυτο με εκανε εντυπωση, ειμαι 1.94 και 96 κιλα ... μηπως αντι για ενα σκουπ να το αυξησω σε 1.5 ????????? Η ακομα ειναι νωρις για να κανω την αυτοκριτικη μου ????
    ευχαριστω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-04-10 04:41 #38
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Deli-10- Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλησπερα τσακαλια ... την συγκεκριμενη φορμουλα την χρησιμποιω 1 εβδομαδα και παρατηρησα απιστευτη ενεργεια στις προπονησεις,μεχρι εκει ομως ... ως προς τα κιλα που σηκωνω ειμαι στα ιδια οπως και πριν την ξεκινησω και αυτο με εκανε εντυπωση, ειμαι 1.94 και 96 κιλα ... μηπως αντι για ενα σκουπ να το αυξησω σε 1.5 ????????? Η ακομα ειναι νωρις για να κανω την αυτοκριτικη μου ????
    ευχαριστω !!
    ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ.Θα παθεις ζημια εγω ειχα παρει 2 και πηγε να σπασει η φλεβα μου σου λεω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 28-04-10 10:37 #39
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΗΝ ΠΑΡΕΙΣ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΤΟ ΕΧΩ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙ.Θα παθεις ζημια εγω ειχα παρει 2 και πηγε να σπασει η φλεβα μου σου λεω.
    +1000 στον μανο.

    και επιβαλετε πλουσια ποιοτικα διατροφη
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 28-04-10 14:39 #40
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Αφου σου δινει ενεργεια δε χρειαζεται να παρεις παραπανω. Δε θα σου δωσει ¨παραπανω¨ ενεργεια. Αυτο δε σημαινει οτι οποιον δεν τον πιανει ΔΕΝ πρεπει να ανεβασει. Μετα απο λιγο καιρο συνηθιζεις. Εχω παρει και 2 scoops χωρις δραματικη βελτιωση. Και στο SUPERDUMP (ή SUPERPOOP κατα αλλους) που επαιρνα 3 scoops το ιδιο και το αυτο ηταν με το να παιρνω αερα κοπανιστο.
    Οποιους τους πιανει και το νερο με γεια τους με χαρα τους. Αλλο το 60Κg αλλο το 120kg.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-04-10 14:47 #41
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    Ακολουθουμε της προδιαγραφες χρησης του προϊοντος,που γραφει δοσολογια ανα σωματικο βαρος;;
    ποια ειναι τα συνθετικα του προϊοντος που μπορουμε να κρινουμε οτι δεν λειτουργουν αρνητικα σε μεγαλυτερη δοση;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-04-10 14:53 #42
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ολα αυτα πανε ανα σωματικο βαρος..γιαυτο καποιοι θελουν παραπανω κ δεν βλεπουν διαφορα με 1 σκουπ..ειναι σαν την προτεινη,το φαγητο,τα φαρμακα η το αλκοολ..οσο πιο μεγαλος εισαι,τοσο μεγαλυτερη πσοτητα θες..απλη αναλογικη ειναι..

    αν ομως 1 σκουπ σε πιανει,ανεξαρτητως των κιλων σου,γιατι να ανεβασεις??

    το περισσοτερο δεν ειναι παντα καλυτερο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-04-10 14:57 #43
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    αυτο ακριβως λεω και εγω.
    αν δεν σε πιανει η συνιστωμενη δοση δεν την αυξανεις μεχρι εκει που θεωρεις οτι εισαι ο.κ
    ειμαι 43 και 100 κιλλα ποσο θελω;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-04-10 15:00 #44
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    που γραφει δοσολογια ανα σωματικο βαρος;;
    Προϊοντα της BSN για παραδειγμα (Nitrix, Epozine, Cellmass), kre-alkalyn της Thursday plantation...
    Οι εταιρειες συνηθως λενε τις χαμηλοτερες δοσεις για να σε πιασει. Δε σημαινει οτι καποιους δε θα τους πιασει και ακομα χαμηλοτερη...
    Ξερω αρκετους που σε αρκετα προϊοντα παιρνουν διπλες δοσεις. Θελει ομως εμπειρια και γνωση, δεν συστινεται για τον καθενα. Ο καθενας την ψαχνει και κανονιζει... συμφωνα με τον εαυτο του και αυτα που βλεπει. Ετοιμες συνταγες για ολους δεν υπαχουν. Εγω λεω για μενα τι κανω..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-04-10 15:01 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο ακριβως λεω και εγω.
    αν δεν σε πιανει η συνιστωμενη δοση δεν την αυξανεις μεχρι εκει που θεωρεις οτι εισαι ο.κ
    ειμαι 43 και 100 κιλλα ποσο θελω;;;
    τωρα συγκεκριμενη απαντηση δεν υπαρχει,γιατι οπως ειπα ανεξαρτητως κιλων καμια φορα,λογω ευαισθησιας καποιων οργανισμων,σε καποιες ουσιες αλλαζει..

    αυτο που κανεις(εγω τουλαχιστον) ειναι να ανεβασεις ανα μισο σκουπ,για δοκιμη μεχρι να δεις διαφορα,κ να μην υπερβεις την ημερισια συνισταμενη δοση,απτον κατασκευαστη..αν κ το τελευταιο παλι δεν υσχει παντα..

    ειναι λιγο trial and error,φαση..
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 11 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία