Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 96
  1. 20-12-09 18:14 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Machiavelli Εμφάνιση μηνυμάτων
    manos_ εγώ πήρα 1-2 φορές 2 μέρες συνεχόμενα, κανονικά μου λειτούργησε, αλλά δεν έτρωγα το ελαφρύ γεύμα που λες.
    PAPA_JOHN τι εννοείς πρωί βράδυ; Σε 5 μέρες 10χ10 χάπια;
    Maxwell Wolfen το νιτρικό δεν είναι για πιο υψηλό επίπεδο από την κρεατίνη, ούτε το αντίθετο.
    Συμφωνώ απλως μιας και με τη διατροφή μ εχω κατασταλάξει εδς και καιρό και την πρωτεινουλα μ τη παιρνω και τα αμινοξεα μ τα παιρνω και καλο φαγακι και συχνα γευματα και καλη προπονηση.Ελεγα μηπως μπορω καπου βραχυχρονια να χρησιμοποιησω καποιο απο αυτα τα προιοντα. ειτε νιτρικο ειτε κρεατινη
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 20-12-09 21:44 #17
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    ωραιο ονομα εχει παντως...

    PLASMAJET

    MYOTROPHIC HYPEREXPANSION !!!!!!!!!!!!!

    goddamn boy!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-12-09 03:17 #18
    Το avatar του χρήστη mantus3

    Εγγραφή
    26-07-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    2.369
    Προεπιλογή
    τα περισοτερα εχουν κρεατινη+καφεινη, αυτο εχει κρεατινη+ροδιολα... μικρη η διαφορα αμα εξερεσουμε οτι η ροδιολα ειναι εξερετηκα εθυστικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-12-09 12:42 #19
    Προεπιλογή
    Exεις βρει καποιο αρθρο για εθισμο σε rhodiola????Επειδη το πουλανε ξεχωριστα κ σαν συμπληρωμα ή μαλλον καλυτερα σαν βοτανι.

    Κρεατινη εχει σιγουρα????
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-12-09 21:20 #20
    Το avatar του χρήστη flinstone

    Εγγραφή
    12-11-2009
    Περ.
    Αγία Γαλήνη
    Μηνύματα
    396
    Προεπιλογή
    η ροντιολα ροσσεα δεν ειναι εθιστηκη. ποιος λεει τετοια πραματα.
    ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΦΕΝΟΤΑΝ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-01-10 15:14 #21
    Προεπιλογή plasma jet
    καλησπέρα παιδιά,

    το έχω και εγώ αυτο αλλά θα το χρησιμοποιήσω αφού πρώτα για ένα μήνα πάρω το mitotropin να στεγνώσω, γιατί οι κοιλιακοί δεν λένε να βγουν .
    Θα μου χαρίσει όγκο το plasma, δύναμη? πρέπει να το πάρω μαζί με κάτι άλλο για καλύτερο αποτέλεσμα? Εσείς είδατε διαφορά στο σώμα σας?
    Μετά ξεφουσκώνεις γρήγορα?
    Επίσης το αγόρασα από το net σε πολύ καλή τιμή..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-10 22:29 #22
    Προεπιλογή
    ρε παλικαρι μπορεις να πεις απο ποιο site το πηρες γιατι θελω να το αγορασω και εγω. και στην αγορα εδω "δαγκωνουν" πολυ το βρηκα απο ενα πολυ γνωστο site μαζι με τα εξοδα αποστολης 45 ευρω δλδ ελεος ειναι εδω. μη στειλεις λινκ πες ονομασια γιατι δεν επιτρεπεται. ευχαριστω πολυ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-10 23:47 #23
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Δεν εχει κρεατινη μεσα ηθελα να ξερα που τα βλεπετε αυτα και τα γραφετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 25-01-10 15:42 #24
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Φαίνεται αρκετά δυνατό...! Απότι κατάλαβα πρέπει να γυμνάζεσαι πολλά χρονια για να δουλέψει πάνω σου !
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Svein : 27-01-10 στις 17:14
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-01-10 18:01 #25
    Προεπιλογή
    εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα 45 λεπτα πριν την προπονιση και θα το ξανακανω σιγουρα καποια στιγμη
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-01-10 19:05 #26
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PAPA_JOHN Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα 45 λεπτα πριν την προπονιση και θα το ξανακανω σιγουρα καποια στιγμη
    Γιατι δεν διαβαζετε τις οδηγιες ρε παιδια?ΟΧΙ ΣΥΝΕΧΟΜΕΝΑ δεν θελει και πολυ απο την υπερβολικη αγγειο διαστολη να παθεις καμια ζημια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-01-10 20:15 #27
    Το avatar του χρήστη zarras

    Εγγραφή
    05-09-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    142
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο PAPA_JOHN Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω το πηρα 5 μερεσ συνεχομενα 45 λεπτα πριν την προπονιση και θα το ξανακανω σιγουρα καποια στιγμη
    ξαναπαρτο οποτε θες, μονο πριν διαβασε και το παρακατω

    Plasmajet Warning:
    Not for use in people under the age of 18 years under any circumstances. Consult your health care professional before using this or any other food supplement. Follow directions on this box and do not exceed suggested doses under any circumstances ever. Drink an extra 24-36 ounces of water on the days you use this product in addition to what is suggested below. This product should NOT be used by people with the following (but not limited to) conditions: cardiovascular disease, heart disease, renal or hepatic disease, people who have high or low blood pressure, diabetes or who are being treated for erectile dysfunction; people taking any medications for any psychiatric or mental disorder. Discontinue use immediately if excessive sleeplessness, tremors, dizziness, nervousness, headaches, or heart palpitations occur. The maximally benefit from the myotrophic benefits of PlasmaJet™ it is suggested to consume approximately 96 ounces of water per day and a diet that is high in quality protein and low-glycemic carbohydrates. Each individual's body biochemistry and somatic body type will determine how long it takes for PlasmaJet™ to induce its maximum effects. PlasmaJet™ induces its maximum vaso-expansion/strength inducing effects within 2-8 hours after ingestion and will taper down to a baseline 24-36 hours after ingestion.
    DO NOT EXCEED FOUR (4) servings per week and DO NOT use more than every other day under any circumstances.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 01-02-10 05:34 #28
    Προεπιλογή Plasmajet (Gaspari Nutrition)
    φιλε το πλασματζετ ειναι πολυ καλο στη κατηγορια του. ΑΛΛΑ. Ειναι νιτρικο απλα και ακομα ποιο γενικα ενα συμπληρωμα. και οχι μαγικο φιλτρο που πολλοι εχουν στο μυαλο τους υποσυνηδητα οταν αγοραζουν. (οπως και για ολα τα συμπληρωματα). χωρις παρεκσηγηση γενικα μιλαω. 1 αν δεν το συνδυασεις και με αλλα δεν κανεις δουλεια παρα μονο παροδικα αποτελεσματα (και αυτο σχετικο ειναι.**) και το κυριοτερο μη ξεχνας το σωστο φαι με πειθαρχια και θεληση.και 2 περι ορεξεως κολοκυθοπιτα.Αν πιστευει οτι το παλικαρι εχει τα καταληλα "συνεργα" για να καλυψει τις προσωπικες του σωματικες απαιτησεις τι να το κανει το γυμναστηριο? συμπερασμα??? ας κανει καλη και ποιοτικη διατροφη και γνωμη μου για να κανεις δουλεια καλη θελεις 3 με 5 συμπληρωματα συν της διατροφης και του ποιοτιοκου υνπου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 01-02-10 21:18 #29
    Προεπιλογή
    ***Δεν γράφουμε greeklish και δεν γραφουμε χορηγους πλην του φορουμ και links ειναι κανονας του φορουμ αλλιως τα ποστ θα σβηνονται***
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-02-10 21:57 #30
    Προεπιλογή
    Οντως πολλυ καλο το πλασματζετ κανει αυτο που λεει σχετικα με τα πρηξιματα.
    Σε θεμα αντοχης κ δυναμης πολυ λιγα πραγματα τα οποια ισως ειναι κ η φυσικη εξελιξη των συστηματικων προπονησεων.
    Δεν εχω βεβαια μεγαλη εμπειρια σε οτι αφορα τα νιτρικα.
    Η διαφορα γινοταν ευκολοτερα ορατη στην προπονηση χεριων που τα πρηξιματα ηταν οντως αρκετα κ φλεβικοτητα στους πηχεις που στα 73 κιλα δεν υπηρχε κ υπηρξε τωρα στα 80+ κιλα του βαρους μου.

    Τωρα χωρις αυτο στην ιδια προπονηση δεν υπαρχει η ιδια φλεβικοτητα , αν οντως ισχυει οτι με αυξημενη φλεβικοτητα εχεις κ γρηγοτερη μεταφορα των θρεπτικων συστατικων στους μυς τοτε πιστευω οτι το πλασματζετ αξιζει αλλα οχι στην μεγαλη τιμη που πωλειται
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 7 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία