Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 96
  1. 10-11-10 09:21 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Adinamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η κοπελα σου ειναι πολυ μπροστα μιλαμε.
    ποιος δεν θα ηθελε μια τετοια κοπέλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-02-11 23:33 #62
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    [QUOTE=beefmeup;190862]
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NMakris Εμφάνιση μηνυμάτων

    μπορεις,γιατι οχι??

    αλλα απτην αλλη κ τρια μαζι μπορεις να θες..ακομα καλυτερα.

    ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΠΑΩ ΔΙΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΜΑΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ 1.73 Κ 77 ΚΙΛΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ KRE-ALKALYN ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ PLASMATZET ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΛΟΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ????...ΑΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ Τ PLASMATZET ΘΑ ΧΑΣΩ Τ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ Π ΘΑ ΕΧς ΚΕΡΔΙΣΕΙ??? Μ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ Τ???.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-02-11 00:02 #63
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΡΕ ΦΙΛΕ ΝΑ ΣΕ ΡΩΤΗΣΩ ΕΓΩ ΠΑΩ ΔΙΟΜΙΣΗ ΧΡΟΝΙΑ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΕΙΜΑΙ 18 ΧΡΟΝΩΝ 1.73 Κ 77 ΚΙΛΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΠΕΡΝΩ KRE-ALKALYN ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΑΝ ΠΑΡΩ Κ PLASMATZET ΠΡΙΝ ΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΔΕΝ ΘΑ Μ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΛΟΓΟ ΥΠΕΡΒΟΛΗΣ????...ΑΑΑ Κ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΔΙΑΚΟΠΗ Τ PLASMATZET ΘΑ ΧΑΣΩ Τ ΠΡΙΞΗΜΑΤΑ Π ΘΑ ΕΧς ΚΕΡΔΙΣΕΙ??? Μ ΤΗΝ ΧΡΗΣΗ Τ???.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ..
    φιλε γραφε με μικρα γραμματα να θες οχι με κεφαλαια..

    για το αλλο που ρωτας αν κ εισαι μικρος κ ακομα δεν χρειαζεσαι πολλα πολλα απο συπληρωματα,το να παρεις κ τα 2 μαζι που λες δεν ειναι υπερβολη.
    τα πρηξιματα τα εχεις μονο κατα την προπονα,μετα τα χανεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-02-11 20:03 #64
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    φιλε γραφε με μικρα γραμματα να θες οχι με κεφαλαια..

    για το αλλο που ρωτας αν κ εισαι μικρος κ ακομα δεν χρειαζεσαι πολλα πολλα απο συπληρωματα,το να παρεις κ τα 2 μαζι που λες δεν ειναι υπερβολη.
    τα πρηξιματα τα εχεις μονο κατα την προπονα,μετα τα χανεις.
    κ με τι λες να συνδυασω καλιτερα την kre-alkalyn ελεγα να παρω zma κ hmb...εσυ που ξερεις τ λες?...προτεινεις κατι αλλο...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-02-11 20:46 #65
    Προεπιλογή
    Αν ξεπριστεις εντελως φιλε μου σαν σκαμενο μπαλονι κατι δεν εχεις κανει καλα. Αν κανεις δουλεια θα βαλεις μερικους μυες πανω σου και θα δεις διαφορα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-02-11 21:31 #66
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο astoup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ξεπριστεις εντελως φιλε μου σαν σκαμενο μπαλονι κατι δεν εχεις κανει καλα. Αν κανεις δουλεια θα βαλεις μερικους μυες πανω σου και θα δεις διαφορα.
    δλδ εσυ τι λες να παρω τ plasmajet σε συνδυασμω με kre-alkalyn???...ή να συνδυασω την kre-alkalyn με κατι αλλο??..κ αν ναι με τι???.. (παω 4 μερες καθε εβδομαδα γυμναστηριο απο 1.30 μ 2 ωρες καθε προπονηση...)..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-02-11 22:36 #67
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο amateur666 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ με τι λες να συνδυασω καλιτερα την kre-alkalyn ελεγα να παρω zma κ hmb...εσυ που ξερεις τ λες?...προτεινεις κατι αλλο...
    καλυτερα τπτ απτα 2,αλλα αν ειχα μια επιλογη αναμεσα σε αυτα,μαλλον προς το hmb θα πηγαινα..

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο astoup Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αν ξεπριστεις εντελως φιλε μου σαν σκαμενο μπαλονι κατι δεν εχεις κανει καλα. Αν κανεις δουλεια θα βαλεις μερικους μυες πανω σου και θα δεις διαφορα.
    φιλε,μιλαμε για πρηξιματα ΜΕΣΑ στην προπονα που μετα φευγουν,σε ΟΛΟΥΣ,ανεξαρτητως του τι κανεις η περνεις..
    αν τωρα εχεις βρει καμια μυστικη φορμουλα που να εισαι 24/7 οπως οταν κανεις προπονηση μοιρασου την μαζι μας,καλο θα μας κανεις
    επισης εισαι εκτος θεματος μιας κ εδω μιλαμε για το συγκεκριμενο προιον κ αν ειναι καλο η οχι..
    δεν μιλαμε για το τι κανεις καλα γενικα στις προπονησεις σου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-02-11 01:24 #68
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    ευχαριστω φιλος..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 21-04-11 17:22 #69
    Το avatar του χρήστη Zuki1000k6

    Εγγραφή
    21-09-2008
    Περ.
    Πετρουπολη
    Μηνύματα
    120
    Προεπιλογή
    Σκεφτομαι και γω να ξεκινησω να χρησιμοποιω το plasmajet απο το τελος του μηνα ΑΛΛΑ θα παιρνω ταυτοχρονα και το cytolean v2...

    Λετε να υπαρξει προβλημα???Οχι ε??
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 24-05-11 16:37 #70
    Προεπιλογή
    Εγώ πηγάινω γυμναστήριο σε καθημερινή βάση εκτός Σ/Κ (αν και κάποιες φορές πηγαίνω Σαββάτο για διάδρομο/abs)

    Πηγαίνω γύρω στις 2 το μεσημέρι (γιατί τότε βολεύει λόγω δουλειάς) αλλά δυσκολεύομαι να συνδυάσω το φαγητό με την λήψη του plasmajet...π.χ για να με πιάσει σωστά πρέπει να φάω γύρω στις 10 το πρωι (??!!!), έπειτα 2 ώρες μετά να πάρω το Plasmajet (άδειο στομάχι)δηλαδή στις 12 και 2 ώρες μετά πηγαίνω για προπόνηση ουσιαστικά με άδειο στομάχι..έτσι όμως δεν χάνω δύναμη??? αφού είμαι χωρίς φαγητό για αρκετές ώρες....καμία πρόταση???? θα ήμουν ευγνώμων...


    ευχαριστώ προκαταβολικά...



    update: Πήρα το Plasmajet 2 ώρες μετά το φαγητό και μιαμιση ώρα πριν το γυμναστήριο σε συνδιασμό με 1 scoop super pump max...μπορώ να πω ότι δεν είδα καμία διαφορά ούτε σε πρήξιμο, τσίτωμα, φλεβικότητα και δε μπορούσα να βάλω ούτε παραπάνω κιλά...προφανώς οφείλεται στο γεγονός πως είναι η πρώτη μέρα που τα χρησιμοποιώ αλλά πίστευα πως θα κάνει διαφορά από την πρώτη κιόλας χρήση....τουλάχιστον στις φλέβες/δύναμη......
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη KiTz : 24-05-11 στις 16:41
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 24-05-11 17:19 #71
    Το avatar του χρήστη amateur666

    Εγγραφή
    08-02-2011
    Περ.
    Τσερνομπιλ
    Μηνύματα
    1.735
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KiTz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγώ πηγάινω γυμναστήριο σε καθημερινή βάση εκτός Σ/Κ (αν και κάποιες φορές πηγαίνω Σαββάτο για διάδρομο/abs)

    Πηγαίνω γύρω στις 2 το μεσημέρι (γιατί τότε βολεύει λόγω δουλειάς) αλλά δυσκολεύομαι να συνδυάσω το φαγητό με την λήψη του plasmajet...π.χ για να με πιάσει σωστά πρέπει να φάω γύρω στις 10 το πρωι (??!!!), έπειτα 2 ώρες μετά να πάρω το Plasmajet (άδειο στομάχι)δηλαδή στις 12 και 2 ώρες μετά πηγαίνω για προπόνηση ουσιαστικά με άδειο στομάχι..έτσι όμως δεν χάνω δύναμη??? αφού είμαι χωρίς φαγητό για αρκετές ώρες....καμία πρόταση???? θα ήμουν ευγνώμων...


    ευχαριστώ προκαταβολικά...



    update: Πήρα το Plasmajet 2 ώρες μετά το φαγητό και μιαμιση ώρα πριν το γυμναστήριο σε συνδιασμό με 1 scoop super pump max...μπορώ να πω ότι δεν είδα καμία διαφορά ούτε σε πρήξιμο, τσίτωμα, φλεβικότητα και δε μπορούσα να βάλω ούτε παραπάνω κιλά...προφανώς οφείλεται στο γεγονός πως είναι η πρώτη μέρα που τα χρησιμοποιώ αλλά πίστευα πως θα κάνει διαφορά από την πρώτη κιόλας χρήση....τουλάχιστον στις φλέβες/δύναμη......
    καλα δεν ειδεσ διαφορα στα πριξηματα ????? πλακα κανεισ ....εγω οσεσ φορεσ επερνα πλασμα ειχα πριξηματα φουλ κ ειδικα στουσ δικεφαλουσ ...
    Αυτή τη στιγμή, κάποιοι ερωτεύονται...
    κάποιοι χωρίζουν.......
    και κάποιοι έχουν ήσυχο το κεφάλι τους...


    https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 24-05-11 17:23 #72
    Προεπιλογή
    Δυστυχώς όχι, λογικά θα δω διαφορά μέσα στις επόμενες μέρες, αύριο κιόλας παίρνω την 2η δόση και έχω πλάτη/δικέφαλους...θα δείξει!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 24-05-11 17:27 #73
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KiTz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δυστυχώς όχι, λογικά θα δω διαφορά μέσα στις επόμενες μέρες, αύριο κιόλας παίρνω την 2η δόση και έχω πλάτη/δικέφαλους...θα δείξει!
    δεν ειναι σιγουρο
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-05-11 17:42 #74
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο COBRA_STYLE Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειναι σιγουρο
    Δηλαδή εάν δεν δω, τσάμπα τα 60€?
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-05-11 17:51 #75
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KiTz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδή εάν δεν δω, τσάμπα τα 60€?
    ε προφανως,λογικο δεν ειναι?

    προσωπικα πιστευω οτι δεν κανει τπτ,δεν το εχω παρει απλα ειναι αποψη μου....διαφορα σε δυναμη δεν νομιζω να δεις,αν δεις placebo θα ειναι...τωρα σχετικα με τα πρηξιματα μπορει να δεις λογω γλυκερινης,μπορει κ οχι ομως...αυτα
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 34567 ΤελευταίαΤελευταία