Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 96
  1. 24-05-11 17:57 #76
    Το avatar του χρήστη outnumb

    Εγγραφή
    08-01-2010
    Περ.
    North, very north
    Μηνύματα
    158
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KiTz Εμφάνιση μηνυμάτων
    update: Πήρα το Plasmajet 2 ώρες μετά το φαγητό και μιαμιση ώρα πριν το γυμναστήριο σε συνδιασμό με 1 scoop super pump max...μπορώ να πω ότι δεν είδα καμία διαφορά ούτε σε πρήξιμο, τσίτωμα, φλεβικότητα και δε μπορούσα να βάλω ούτε παραπάνω κιλά...προφανώς οφείλεται στο γεγονός πως είναι η πρώτη μέρα που τα χρησιμοποιώ αλλά πίστευα πως θα κάνει διαφορά από την πρώτη κιόλας χρήση....τουλάχιστον στις φλέβες/δύναμη......
    Μιαμιση ωρα πριν το gym το παιρνεις; αρκετη ωρα χαμενη... το πολυ 45λ πριν το gym
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-05-11 17:59 #77
    Προεπιλογή
    Δηλαδη τα νιτρικα τι ειναι αυτο που σου προσφερουν,μονο αντοχη στην προπονηση?Και τελικα αξιζει να δωσεις 60 ευρω?
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ska : 24-05-11 στις 18:03
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-05-11 18:11 #78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο outnumb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιαμιση ωρα πριν το gym το παιρνεις; αρκετη ωρα χαμενη... το πολυ 45λ πριν το gym
    Μα έτσι λέει στις οδηγίες και γενικότερα σύμφωνα με αυτά που διάβασα εδώ η καλύτερη ώρα είναι μιάμιση με 2 ώρες πριν...το θέμα όμως είναι πως αν πάρω την δόση...μια ώρα αργότερα δε μπορώ να φάω κάτι και 1 ώρα μετά το γεύμα να πάω για προπόνηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 24-05-11 18:28 #79
    Το avatar του χρήστη outnumb

    Εγγραφή
    08-01-2010
    Περ.
    North, very north
    Μηνύματα
    158
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KiTz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μα έτσι λέει στις οδηγίες και γενικότερα σύμφωνα με αυτά που διάβασα εδώ η καλύτερη ώρα είναι μιάμιση με 2 ώρες πριν...το θέμα όμως είναι πως αν πάρω την δόση...μια ώρα αργότερα δε μπορώ να φάω κάτι και 1 ώρα μετά το γεύμα να πάω για προπόνηση?
    με ''αδειο'' στομαχι δεν υποτιθεται οτι πρεπει να το παιρνεις;(2-2,5 ωρες μετα απο γευμα) ο γασπαρης παντως προτεινει 30-60λ πριν την προπονηση...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-05-11 18:42 #80
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο outnumb Εμφάνιση μηνυμάτων
    με ''αδειο'' στομαχι δεν υποτιθεται οτι πρεπει να το παιρνεις;(2-2,5 ωρες μετα απο γευμα) ο γασπαρης παντως προτεινει 30-60λ πριν την προπονηση...
    Ακριβώς.

    Δεδομένου ότι εγώ πηγαίνω στις 2 το μεσημέρι, πρέπει να φάω γύρω στις 11 έτσι ώστε να περάσουν 2 ώρες για την δόση (δλδ στις 1) και 1 ώρα αργότερα με 1μιση να πάω για προπόνηση...απλά μου φαίνεται πολύ νωρίς να τρώω μεσημεριανό στις 1 λολ... και το στομάχι να είναι άδειο για 4+ ώρες
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-06-11 00:22 #81
    Προεπιλογή
    εγω που δεν εχω παρει ποτε νιτρικο αξιζει να το παρω ή να ξεκινησω με κατι ποιο ελαφρη( αν μπορειτε να μου προτεινετε κανενα θα σας ημουν ευγνωμων)?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-06-11 21:10 #82
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    H μόδα των σκέτων nitric συμπληρωμάτων θα έλεγα ότι πέρασε. Τώρα ρίχνουν τα vasodilators μέσα στα “pre workout’ και ‘intra’ και σε άλλα συμπληρώματα να κάνουν παρέα μαζί με άλλα.

    Ήταν ένα πράγμα σαν την καμπάνα παντελόνι, φορέθηκε και αγαπήθηκε μέχρι που αποσύρθηκε.

    Οι νοσταλγοί των σκέτων nitric πλέον πάνε συνήθως σε σκέτη Arginine με Icariin ή Nutrex Niox και όχι στο plasmajet!


    PLASMAJET

    Θετικά
    1)Πρηξίματα/Παμπαρισματα ( τίποτα το σπουδαίο σε σχέση με άλλα προϊόντα)
    2)Ενέργεια ( τίποτα το σπουδαίο σε σχέση με άλλα προϊόντα)
    3)Aυξάνει την κυκλοφορία του αίματος

    Αρνητικά
    1)Πολύ Ακριβό
    2)10 χάπια η δόση που κρατά 48 ώρες (έτσι δεν μπορείς να το παίρνεις καθημερινά και έτσι αν έχεις προπόνηση την επόμενη μέρα χάνεις το pre workout placebo effect )
    3)Έχουν αναφερθεί διάφορα sides , εγώ μία φορά που το χρησιμοποίησα (στον ένα μήνα) δεν είχα κανένα


    Βαθμολογία: 4/10
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Rourke : 16-06-11 στις 21:35
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-06-11 21:24 #83
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    αυτο το review ειναι απο Arginine+Icariin ή απο το Plasma?
    If you can make her laugh,you can make her scream
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-06-11 21:30 #84
    Banned
    Εγγραφή
    17-05-2011
    Μηνύματα
    206
    Προεπιλογή
    Plasma έκανα edit για να είναι ακόμα πιο ξεκάθαρο και κατανοητό.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-06-11 00:25 #85
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Rourke Εμφάνιση μηνυμάτων

    Οι νοσταλγοί των σκέτων nitric πλέον πάνε συνήθως σε σκέτη Arginine με Icariin ή Nutrex Niox και όχι στο plasmajet!

    μα το plasmajet εχει arginine και icariin...ειναι τα βασικα συστατικα του στο blend.... συν μερικα εξτρα ματζουνια....

    αν και η αργινινη δεν παει πουθενα.... αποτυχια ειναι...
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 28-06-11 00:15 #86
    Το avatar του χρήστη Bodytlk

    Εγγραφή
    03-04-2011
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    76
    Προεπιλογή plasmajet της gaspari
    Σκεφτομουν για νιτρηκο αλλα καθαρο απο κρεατινη μιας και χρειαζομαι ενα μπουστ παραπανο και θελο να δο παραπανο φλεβικοτητα.Τι εχετε να μου προτεινετε εσεις,εμενα το μυαλο μου ειναι στο plasmajet της gaspari.
    "We cannot exhaust the creative power of our minds."
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 28-06-11 00:25 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodytlk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σκεφτομουν για νιτρηκο αλλα καθαρο απο κρεατινη μιας και χρειαζομαι ενα μπουστ παραπανο και θελο να δο παραπανο φλεβικοτητα.Τι εχετε να μου προτεινετε εσεις,εμενα το μυαλο μου ειναι στο plasmajet της gaspari.
    το έχω δοκιμάσει και μόνο καλά λογία έχω να πω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 28-06-11 00:41 #88
    Το avatar του χρήστη Bodytlk

    Εγγραφή
    03-04-2011
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    76
    Προεπιλογή
    Χμ δλδ θα το προτεινες σε καποιον φιλε?
    Αν γινεται κανε και ενα μικρο ρεβιου απο τα αποτελεσμετα του!
    "We cannot exhaust the creative power of our minds."
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 28-06-11 09:23 #89
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    Εγινε συγχωνευση των 2 θεματων.Παρακαλείσθε να μην κανετε καταχρηση του φόρουμ ανοίγωντας τοπικς για θεματα-προϊοντα όπου προυπαρχουν στην θεματολογία του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 28-06-11 10:53 #90
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Bodytlk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χμ δλδ θα το προτεινες σε καποιον φιλε?
    Αν γινεται κανε και ενα μικρο ρεβιου απο τα αποτελεσμετα του!
    λοιπόν το είχα πάρει όταν πρωτάρχισα τα βάρη.τα 10 χάπια μου είχαν φανεί βουνό τότε!ωραίο φούσκωμα που κρατούσε και μετά την προπόνηση.για δύναμη δεν μπορώ να σου πω γτ τότε δεν είχα προσπαθήσει να σηκώσω παραπάνω κιλά!το μείον για μένα είναι η τιμή!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 4567 ΤελευταίαΤελευταία