Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 91 έως 96 από 96
  1. 28-06-11 15:27 #91
    Το avatar του χρήστη Bodytlk

    Εγγραφή
    03-04-2011
    Περ.
    Κρητη
    Μηνύματα
    76
    Προεπιλογή
    Ρε Πολυνεικε δεν ηθελα να μιλησω συγκεκριμενα για το plasmajet στο ποστ αλλα για συμπληρωμα νιτρηκου διχως κρεατινη και απλως το ανεφερα γιατι το ειχα κατα νου,το ποστ το ανοιξα για να μου προτεινετε και αλλα ονοματα νιτρηκων καθαρων ειτε για το αν κανω λαθος.
    "We cannot exhaust the creative power of our minds."
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 28-12-11 21:35 #92
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Μια ερωτηση... το plasmajet εμεινε στην courier 5 μερες και οι θερμοκρασιες ειναι σχεδον 0 C. Υπαρχει περιπτωση να αλοιωθηκε λογο της χαμηλης θερμοκρασιας αφου επανω τονιζει οτι το προιον δεν πρεπει να καταψυχθει ή να μπει στο ψυγειο? (ουτως ή αλλως 5 μερες ηταν σαν να ειναι στο ψυγειο με τετοιες θερμοκρασιες! )
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-01-12 17:23 #93
    Προεπιλογή
    αν δεν κανω λαθος το αποσυρανε δυστυχως..
    δυστυχως γιατι με 5 χαπια τη φορα μου δινε καλα πριξηματα και για συπληρωμα αρκετα καλη φλεβικοτητα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-12 04:51 #94
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο superchargedtas Εμφάνιση μηνυμάτων
    αν δεν κανω λαθος το αποσυρανε δυστυχως..
    δυστυχως γιατι με 5 χαπια τη φορα μου δινε καλα πριξηματα και για συπληρωμα αρκετα καλη φλεβικοτητα..
    ...σιγα να μην εμενε ο Γασπάρης ετσι! Το αποσυρανε και στην θεση του βαλανε το Vasotropin.
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 08-03-19 13:41 #95
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Μιας και στα απουπΑν ποστς αναφερεται οτι το plasmajet αποσυρθηκε, εχω μπροστα μοτ ενα κουτι με ημ/νια ληξης 01/2020
    (Το πηρε φιλος, ενω στην αρχη ηταν μια χαρα, μετα τον "χαλουσε" και μου το πασαρε.)
    Στο κουτι εχουν μεινει 42 καψουλες, δηλαδη 10 δοσεις. Θα δοκιμαστουν και θα αναφερω εντυπωσεις συντομα

    To label

    Όνομα: PLASMA-JET-SF.jpg Εμφανίσεις: 273 Μέγεθος: 73,0 KB
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-03-19 20:37 #96
    Το avatar του χρήστη sak

    Εγγραφή
    06-03-2009
    Περ.
    KΑΒΑΛΑ
    Μηνύματα
    143
    Προεπιλογή
    Το blend αυτο που αναφερεις ειναι απο το καινουργιο plasmajet, το παλιο ειχε αλλα συστατικα, ασε που και να ειχες καποιο κουτι απο τοτε αποκλειεται να εληγε το 2020 αλλα πολυ πιο μπροστα. Εκτος αν αποσυρανε παλι το καινουργιο, αν και υπαρχει παντου ακομη! (τα πιο πανω posts αναφερονται στο παλιο, γι αυτο το λεω )
    (?)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 7 από 7 ΠρώτηΠρώτη ... 567