Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 25 από 25
  1. 05-01-10 15:58 #16
    Προεπιλογή
    Στέλιο προετοιμάζω ήδη ψυχολογικά τον εαυτό μου για το αυριανό πρωινό κολύμπι. Δεν είμαι τελείως σίγουρη ότι θα το τολμήσω τελικά.
    Οπως το περιέγραψες με αποθαρύνεις λιγάκι. Αλλά μάλλον μια και η αυριανή μέρα (Φώτα) ενδείκνυται για κολύμπι θα το κάνω.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-01-10 17:35 #17
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Δεν είχα σκοπό να σε αποθαρύνω αλλά σε καμία περίπτωση δεν μπορώ να σου πω ψέματα. Αν με ρωτούσες δε θα μπορούσα να σου απαντήσω αν θα το ξανάκανα ή όχι.

    Πάντως η γνώμη μου είναι να το δοκιμάσεις!

    Αυριο το πρωί με το που ξυπνήσω θα μπω να διαβάσω τις εντυπώσεις σου!
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-01-10 10:51 #18
    Προεπιλογή
    Το έκανα τελικά. Ηταν λίγο στην αρχή, αλλά μετά ήταν καλύτερα. Η καρδιά μου χτύπαγε πολύ γρήγορα. Εμεινα κανα πεντάλεπτο στο νερό. Κάθε δευτερη μέρα που θα βουτάω θα μένω λίγο παραπάνω στο νερό.
    Βέβαια μετά όταν βγήκα από το νερό και τυλίχτηκα με το μπουρνούζι ήταν τέλεια.
    Ακόμα και αυτή τη στιγμή νιώθω πολύ ωραία και πολύ ανάλαφρη.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-01-10 14:19 #19
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Τέλεια! Μπράβο σου Μπέμπα!
    Ααα ωστέ θα το καθιερωσεις???
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-01-10 17:19 #20
    Προεπιλογή
    Ηρωας !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-01-10 19:57 #21
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το έκανα τελικά. Ηταν λίγο στην αρχή, αλλά μετά ήταν καλύτερα. Η καρδιά μου χτύπαγε πολύ γρήγορα. Εμεινα κανα πεντάλεπτο στο νερό. Κάθε δευτερη μέρα που θα βουτάω θα μένω λίγο παραπάνω στο νερό.
    Βέβαια μετά όταν βγήκα από το νερό και τυλίχτηκα με το μπουρνούζι ήταν τέλεια.
    Ακόμα και αυτή τη στιγμή νιώθω πολύ ωραία και πολύ ανάλαφρη.
    ειναι σαν να ξαναγεννιεσε ,το εχω κανει και στο - 20!!! δεν παθαινεις τιποτα εαν δεν καθεσε πολυ στο νερο,και εαν γρηγορα να ζεσταθει ξανα το κορμι σου,θα σε προτεινα και μια γουλια κονιακ μετακαι ζεστο τσαι στο σπιτι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-01-10 10:58 #22
    Προεπιλογή
    Σας ευχαριστώ. Σκέφτομαι να το καθιερώσω. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι μου άνοιξε την όρεξη. Ολη μέρα μετά πεινούσα σαν λύκος. Μολις τέλειωνε ένα γευμα μετά από ένα τέταρτο πεινούσα πάλι. Εννοείται ότι δεν έτρωγα βέβαια.........
    Αγγελική καλή η ιδέα με το κονιάκ αλλά επειδή μετά το κολύμπι τρώω το πρωινό μου δεν ενδύκνειται. Η πρωτείνη με το αλκοόλ είναι για το στομάχι μου πολύ δύσκολη κατάσταση.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 07-01-10 11:09 #23
    Το avatar του χρήστη anjelica

    Εγγραφή
    27-04-2009
    Περ.
    Φθιοτηδα.Αγ.
    Μηνύματα
    968
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σας ευχαριστώ. Σκέφτομαι να το καθιερώσω. Το μόνο που με προβληματίζει είναι ότι μου άνοιξε την όρεξη. Ολη μέρα μετά πεινούσα σαν λύκος. Μολις τέλειωνε ένα γευμα μετά από ένα τέταρτο πεινούσα πάλι. Εννοείται ότι δεν έτρωγα βέβαια.........
    Αγγελική καλή η ιδέα με το κονιάκ αλλά επειδή μετά το κολύμπι τρώω το πρωινό μου δεν ενδύκνειται. Η πρωτείνη με το αλκοόλ είναι για το στομάχι μου πολύ δύσκολη κατάσταση.
    πλακα εκανα,αλλα το κανουν πολυ))),εχω μια φιλι εδω χρονια κανει μπανιο χειμονα,καθετε 20 λεπτα μεσα και κανει βουτιεςδεν καταλαβαινει τπτ που λεμε,ολο το χειμονα ειναι με κοντομανικο.Και κρυο νερο κανει καλο στο δερμαΑλλα το σωστο ειναι να μην σταματισεις απο το καλοκαιρι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 07-01-10 11:23 #24
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    μπεμπα εισαι λύκαινα
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-01-10 11:24 #25
    Προεπιλογή
    Ευχαριστώ πολύ Φώτη.
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12