Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 31
  1. 09-01-10 00:39 #16
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Καλά θα με τρελάνετε εσείς... τα λιποτροπικα έχουν μέσα ΠΟΛΥ καφεΐνη και πράσινο τσάι οποτε με κρεατίνη δεν πάνε...! Αν κάνω λάθος με διορθώνεται...!

    p.s. τα λιποτροπικα γραφουν με κάθε γεύμα και όχι πριν την προπόνηση γιατί????? μήπως πρέπει και με γεύμα και πριν την προπονα ?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-01-10 01:20 #17
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλά θα με τρελάνετε εσείς... τα λιποτροπικα έχουν μέσα ΠΟΛΥ καφεΐνη και πράσινο τσάι οποτε με κρεατίνη δεν πάνε...! Αν κάνω λάθος με διορθώνεται...!

    p.s. τα λιποτροπικα γραφουν με κάθε γεύμα και όχι πριν την προπόνηση γιατί????? μήπως πρέπει και με γεύμα και πριν την προπονα ?
    Σου γραφει ετσι για να χρησιμοποιησεις λιγο το μυαλο σου.Τα ιδια και τα ιδια θα λεμε ρε παιδια οταν παιρνεις λιποδιαλυτη υποτιθετε οτι κανεις διατροφη γραμμωσης αρα παιρνεις την κρεατινη για να σε βοηθησει στην προπονηση.Αν κανεις διατροφη ογκου η διατροφη οτι να ναι και τα βαλεις ολα ανακατεμενα ε θα βγει κατι ανακατεμενο.Τα χουνε χιλιογραψει εδω μεσα δεν ειναι πυρηνικη φυσικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-01-10 04:04 #18
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Δεν υπάρχει στανταρ άποψη για τη καφείνη και τη κρεατίνη. Οι έρευνες είναι αντικρουόμενες. Άμα ψάξεις στο τοπικ της Κρεατίνης ο the_rock ειχε παραθέσει κάποιες έρευνες
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 10-01-10 11:02 #19
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    ok και τελικά τούς λιποδιαλυτες πότε τούς παίρνουμε με κάθε γεύμα η πριν την προπόνηση μόνο ?
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 10-01-10 12:40 #20
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Svein Εμφάνιση μηνυμάτων
    ok και τελικά τούς λιποδιαλυτες πότε τούς παίρνουμε με κάθε γεύμα η πριν την προπόνηση μόνο ?
    Αναλόγως τον λιποδιαλύτη. Ο κέθε ένας έχει διαφορετικό πρωτόκολλο. Γράφουνε επάνω στο κουτί
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-01-10 12:58 #21
    Προεπιλογή
    ετσι ακριβως.οτι λεει το κουτι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-01-10 16:31 #22
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    http://xtr.gr/216/eshop/DetailView.a...3&category=567

    Αυτόν σκεφτόμουνα για το καλοκαίρι όμως....!Αλλά δεν λέει πριν την προπόνηση...!
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-01-10 23:38 #23
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αναλόγως τον λιποδιαλύτη. Ο κέθε ένας έχει διαφορετικό πρωτόκολλο. Γράφουνε επάνω στο κουτί
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ioannis1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ετσι ακριβως.οτι λεει το κουτι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-01-10 13:44 #24
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Goku91 Εμφάνιση μηνυμάτων
    'Οταν τους ρώτησα απο το μαγαζί για τα λιποτροπικα, μου είπαν ότι πρώτα πρέπει να "πάρω" σε μάζα...και μετά να χρησιμοποιήσω τα λιποτροπικα και ότι τώρα θα εμποδίσουν τη δράση της κρεατίνης...
    :S
    +1. Δουλεψε την κρεατινη σου και οταν τελειωσεις τους κυκλους σου τοτε δουλεψε και τα λιποτροπικα. Αν θες κατα την περιοδο που θα δουλευεις την κρεατινη μετα την προπονηση κανε ενα μισαωρακι διαδρομο και μια χαρα θα φύγει το λιπος απο την κοιλια.
    Αν και αλλο κεφαλαιο ... τα λιποτροπικα πιστευω οτι πρεπει να τα παιρνει καποιος οταν βρισκεται σε κοψιμο και η ζυγαρια εχει κολλησει και δεν λεει να πέσει αλλο.
    Ο ioannis που τα παιρνει ολα μαζι δεν νομιζω να ειναι στο ιδιο επιπεδο που εισαι εσυ
    Καθε πραγμα στον καιρο του
    Επισης αυτο οτι τα λιποτροπικα εμποδιζουν τη δραση της κρεατινης μου το χουν πει και μενα. Κατα την γυμναστικη ιδρωνεις παρα πολυ και χανεις πολλα υγρα σε αντιθεση με την κρεατινη που κανει κατακρατηση...
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-01-14 22:29 #25
    Προεπιλογή
    Ρε μάγκες να σας ρώτησω κατι....αληθεύει οτι αν παρεις κρεατινη μετα δν μπορείς να το σταματησεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 31-01-14 00:16 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mr nick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε μάγκες να σας ρώτησω κατι....αληθεύει οτι αν παρεις κρεατινη μετα δν μπορείς να το σταματησεις..
    χαχα κατι σαν τα ναρκωτικα δηλαδη;; δεν εχω κανει χρηση ποτε αλλα απ`οσο εχω διαβασει δεν ισχυει με τιποτα αυτο... οποτε θες την σταματας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-01-14 01:11 #27
    Προεπιλογή
    Σίγουρα ετσι!!??..ρε παιδιά κάποιος που το έχει κανεί αν μπορεί να μου απάντησει
    Ευχαριστώ..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-01-14 01:39 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mr nick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα ετσι!!??..ρε παιδιά κάποιος που το έχει κανεί αν μπορεί να μου απάντησει
    Ευχαριστώ..
    φίλε μου μην παρασύρεσαι απο διάφορα troll..

    στον οργανισμό Ο.Κ.Α.Ν.Α. το αρχικό Κ, νομίζεις οτι μπήκε τυχαία?..(κρεατίνη)..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-01-14 08:51 #29
    Το avatar του χρήστη primordial

    Εγγραφή
    07-06-2009
    Περ.
    "Psycho Circus"
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή Απ: Συνδυασμος κρεατινης-πρωτεϊνης-λιποδιαλύτη
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο mr nick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σίγουρα ετσι!!??..ρε παιδιά κάποιος που το έχει κανεί αν μπορεί να μου απάντησει
    Ευχαριστώ..
    Κάπου είχα ακούσει για έναν που το είχε καταφέρει αλλά δεν τον έχει δει κανείς εδώ κ κάτι χρόνια. Φήμες λένε ότι τον έχουν απαγάγει εξωγήινοι κ του κάνουν πειράματα προκειμένου να διαπιστώσουν την μετάλαξη που έχουν τα γονίδια του κ μπορεί κ έχει διακόψει την κρεατίνη. Μάλιστα λένε ότι μπορεί να πάρει κ 5γρ./serving. Εντάξει το παλικάρι ήταν ένα κ μοναδικό σε αυτό που είχε καταφέρει. Ελπίζω μόνο κάποια στιγμή πρίν φύγω από τον μάταιο τούτο κόσμο να έχω την ευκαιρία να τον συναντήσω, να του σφίξω το χέρι κ να του πώ "ΜΠΡΆΒΟ ΡΕ ΦΙΛΕ"... αν δεν κάνω λάθος τον λέγανε. ........



    Τσάκ Νόρις. ... δεν είμαι σίγουρος όμως να μην σου πω ψέματα. ....


    Στάλθηκε από το GT-I9300 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    "If we could give every individual the right amount of nourishment and exercise, not too little and not too much, we would have found the safest way to health."

    Hippocrates


    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-08-17 14:12 #30
    Προεπιλογή
    ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

    ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ ΚΡΕΑΤΙΝΗΣ-ΑΜΙΝΟΞΕΩΝ-ΠΡΩΤΕΙΝΗΣ ΜΟΥ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ ΚΑΤΙ Η ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΣ ΣΥΝΔΙΑΣΜΟΣ?

    ΕΝΝΟΙΤΕ ΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΓΚΟ

    Sent from my SM-G950F using Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία