Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 42 από 42
  1. 15-09-15 12:33 #31
    Προεπιλογή
    Αυτές τις μέρες και για περιορισμένα τεμάχια, σας εξασφαλίσαμε την χαμηλότερη τιμή....
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 15-09-15 14:56 #32
    Banned
    Εγγραφή
    12-09-2015
    Μηνύματα
    51
    Προεπιλογή
    Την παράγγειλα από τον Αθλητή, το Σάββατο. Ξέρετε αν μπορώ να κάνω χρήση 1 σκουπ πριν κ ένα μετά την προπόνηση. Αντί για 2 μετά ή δεν προτείνεται;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-09-15 18:39 #33
    Προεπιλογή
    Άν εννοείς την κρεατίνη , εδώ είσαι :
    http://www.bodybuilding.gr/nutrition...eatini?start=1
    Και στα αντιστοιχα topic βέβαια όπου παιζουν και πιο updated πληροφορίες.....
    -> Όλο αερόβιο , αερόβιο , πότε θα πιάσω σίδερα ???
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-09-15 20:20 #34
    Banned
    Εγγραφή
    12-09-2015
    Μηνύματα
    51
    Προεπιλογή
    Μόλις μου ήρθε κ τη δοκίμασα, διαλυτότητα 10/10, 1 κουταλάκι ανακάτεψα 2 sec κ έτοιμο (απορώ τι γράφατε στα σχόλια ορισμένοι οτι δε διαλύεται με τίποτα), γεύση μέτρια θυμίζει ένα φάρμακο που έπαιρνα πιο παλιά, αλλά όχι σε βαθμό να θεωρείται ενοχλητική.
    Μαζί μου έστειλαν από αθλητη κ ενα δείγμα VOLTAGE Warrior lab και τους ευχαριστώ θερμά!!!

    Το μόνο αρνητικό δεν έχει μεζούρα, λέει 2 teaspoons rounded- τρέχα γύρευε δηλαδή, με το μάτι βάζεις όσο θες σαν να λέμε.

    Επίσης, εγώ παίρνω 1 πριν κ 1 μετα το γυμναστήριο, όχι 2 μετά, πιστεύω ειναι το ίδιο
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Metalas26 : 16-09-15 στις 20:22
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 24-09-15 22:23 #35
    Προεπιλογή
    Φιλε Μεταλά αυτό το συμπλήρωμα θελει φόρτωμα 5 μερες με 2 κουταλακια το πρωι ( 5γρ ) και 2 κουταλακια το απόγευμα. Εάν κανεις προπονηση θελει αμεσως μετα τη προπονηση και μετα από 15 λεπτα να πιεις την πρωτεινη σου.
    Τα 5 γραμμαρια κρεατινης θελουν κατά μεσο ορο και αναλογα με τη σωματοτυπο σου 40 γραμμαρια ντεξτροζης για να μπορει να γινει καλυτερη αφομιωση της κρεατινης. Μετα τις 5 μερες φορτώματος θελει 5 γραμμαρια τη μερα
    παλι με δεξτροζη . Σε μερες που δεν κανεις προπονηση να την περνεις το πρωι . Σε μερες προπονησης αμεσως μετα ανεξαρτήτου ωρας .
    Το πρωι πινεις πρωτα κρεατινη/ντεξτροζη και μετα από 15 λεπτα την πρωτεινη.
    3 λιτρα τη μερα υποχρεωτικα νερο .
    Αυτά ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 25-09-15 13:34 #36

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Cool
    Παρέλαβα σημερα απο αθλητή καταρχήν ενα μεγάλο μπράβο στα παιδιά του αθλητή πρωτη παραγγελία και σχετικά όχι ακριβή πηρα δυο κουτιά για την ακρίβεια και βάλανε μέσα πολλα ωραία δωράκια σιγουρα η μόνη επιλογή μου απο δω και στο εξής πολλα μπράβο παιδιά.Παμε στο cgt τωρα πηρα πρωτη δόση σημερα το πρωί διαλυτοτητα αψοχη δυο κοπανηματα και έτοιμο γεύση καλούτσικη όχι κατι πολυ γλυκό όχι κατι πολυ πικρό γενικά δροσερή γεύση και εύκολο χωνευτη.Παμε για φάση φόρτωσης τωρα.Μια απορία μόνο μήπως κανεις έχει μετρήσει το ποςο περίπου να βάζουμε στο κουτάλι έχω ζυγαριά ακρίβειας θα το μέτρηση και εγω απλά θέλω να ρωτήσω μηπως κάποια το χει κάνει ήδη επίσης το teaspoon που αναφέρουν ειναι το δικό μας του τσαγιού η του γλυκού γιατι τα αγγλικά ειναι και λιγο ανάπηρη γλώσσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 25-09-15 13:38 #37

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Συγνώμη για τα συντακτικά λάθη το μαμημενο το k9 στο κινητό φταίει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 25-09-15 19:16 #38
    Προεπιλογή
    Το μικρο κουταλακι του γλυκου. Δε ξερω ποιο είναι του τσαγιου. Μονο οι εγγλεζοι που το πινουν το παλιο τσαι Εγω του γλυκου χρησιμοποιω !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-09-15 14:22 #39

    Εγγραφή
    06-09-2015
    Περ.
    Δραμα
    Μηνύματα
    93
    Προεπιλογή
    Έχεις απόλυτο δίκιο για κάποιο λόγο σφήνωσα και παρομοίωσα το teaspoon με το κουτάλι της σούπας πω και ευτυχώς μια μέρα μόνο έκανα αυτήν την πατάτα α ρε on όλα τα προϊόντα σου ασκουπα τα δίνεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-06-16 11:50 #40
    Προεπιλογή
    Μου πήγαινε καλά αλλά δεν τη βρίσκω πια. Λένε πως τη σταμάτησε η εταιρία. Έχει να προτείνει κανείς κάτι παρόμοιο?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-06-16 19:00 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο SPARTANLOCO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μου πήγαινε καλά αλλά δεν τη βρίσκω πια. Λένε πως τη σταμάτησε η εταιρία. Έχει να προτείνει κανείς κάτι παρόμοιο?
    Ακριβως το ιδιο προιον και σε καλυτερη τιμη είναι το COMPLETE 3 της WARRIORLAB. Tωρα εάν θες να πας ένα σταδιο πιο πανω τοτε υπαρχει το LOAD της ιδιας εταιριας. Τα εχω δοκιμασει και τα 2 και
    τα συνηστω ανεπιφύλακτα !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 21-06-16 10:05 #42
    Προεπιλογή
    Το προϊόν αυτό έχει καταργηθεί από την εταιρία και δεν έχουμε ενημέρωση εάν θα ξαναβγάλουν κάτι αντίστοιχο στο μέλλον.

    Αντίστοιχο προϊόν είναι το WARRIORLAB Complete 3 όπου υπάρχει και σχετική αξιολόγηση στο Forum εδώ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123