Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Ποια ελληνικα τραγουδια προτιμουν τα μελη;

Ψήφισαν
228. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ακουστικα

    14 6,14%
  • Χορευτικα/beat

    38 16,67%
  • Εντεχνο

    43 18,86%
  • Pop

    21 9,21%
  • Rock

    74 32,46%
  • Ελαφρολαικα

    27 11,84%
  • Λαικα

    55 24,12%
  • Παραδοσιακα

    14 6,14%
  • Punk/Hard core

    17 7,46%
  • Metal

    35 15,35%
  • Ρεμπετικα

    34 14,91%
  • Ποντιακα

    9 3,95%
  • Ηλεκτρονικη

    24 10,53%
  • Hip Hop

    56 24,56%
Multiple Choice Poll.
Σελίδα 2 από 115 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 1723
  1. 21-01-10 19:04 #16
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Μιας που ειμαστε στα ελληνικα τραγουδια....
    ενα βιντεοκλιπ αφιερωμενο στον Σεβασμιοτατο Πατερ του φορουμ μας....



    [YOUTUBE="J861GezOzPY"]J861GezOzPY[/YOUTUBE]
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-01-10 19:34 #17
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μιας που ειμαστε στα ελληνικα τραγουδια....
    ενα βιντεοκλιπ αφιερωμενο στον Σεβασμιοτατο Πατερ του φορουμ μας....

    http://www.youtube.com/watch?v=J861GezOzPY
    ε τι πράμα είσαι ρε βάνυ πού τα βρήκες αυτα ομολογω εκτος τον καλόγερο που δεν είναι το αντικείμενο μου οι καλόγριες είναι μούρλια , εχω κλάψει απο το γελιο τρελά μωρα είναι
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 21-01-10 19:40 #18
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    ε τι πράμα είσαι ρε βάνυ πού τα βρήκες αυτα ομολογω εκτος τον καλόγερο που δεν είναι το αντικείμενο μου οι καλόγριες είναι μούρλια , εχω κλάψει απο το γελιο τρελά μωρα είναι

    ηξερα οτι θα σου αρεσανε βρε Ηλια τοσα χρονια σ'εχω μαθει τι λυκ.. εε σεβασμιος πατερ, λατρης του καλου γουστου εισαι .... χιχι
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-01-10 19:58 #19
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο vAnY Εμφάνιση μηνυμάτων
    ηξερα οτι θα σου αρεσανε βρε Ηλια τοσα χρονια σ'εχω μαθει τι λυκ.. εε σεβασμιος πατερ, λατρης του καλου γουστου εισαι .... χιχι

    έτσι μπραβο τέκνο μου καλα το είπες του καλού γούστου και της ποιότητας αλλιώς ανούσια είναι όλα , γι αυτο και το συμπόσιο στο βουνο θα το ποιήσουμε με μερακι και ο αρχισεφ αδελφός φωτιος είναι εγγύηση ποιότητος .
    και ξέρεις αν είναι κατι πετυχημένο θα μπορούμε να το κάνουμε σετ και επαναλήψεις δεν μας χαλάει να ξαναπάμε δηλαδή
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 21-01-10 20:11 #20
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Μακρια και αγαπημενοι με τη συγχρονη καγκουρο ποπ ελληνικη.Το εντεχνο κατι λεει εχει καποια ποιοτητα.Βγαζω καντηλες λεμε η ολικη απαξιωση της μουσικης σαν ενοια.Βγαζει λεφτα ο καθε τυχαρπαστος χεταιος λασπωτηρας στο ελλαδισταν.Κατα τα αλλα χαρντκοριες alternative ροκ και ροκ καθως και κλασικη για να θυμομαστε την προελευση της μουσικης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 21-01-10 20:14 #21
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    έτσι μπραβο τέκνο μου καλα το είπες του καλού γούστου και της ποιότητας αλλιώς ανούσια είναι όλα , γι αυτο και το συμπόσιο στο βουνο θα το ποιήσουμε με μερακι και ο αρχισεφ αδελφός φωτιος είναι εγγύηση ποιότητος .
    και ξέρεις αν είναι κατι πετυχημένο θα μπορούμε να το κάνουμε σετ και επαναλήψεις δεν μας χαλάει να ξαναπάμε δηλαδή
    ετσι... προγραμμα προπονησης θελω !! χαχα
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-01-10 01:09 #22
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Αν και πλεον εχω αλλαξει στυλ εκφρασης και μοτιβου ζωης δεν θα μπορουσα να απαρνηθω το ελληνικο hard core/punk που ακουγα παλια,ακομα και τωρα τα εχω στο pc και παίζουν όποτε είμαι μόνος και εχω όρεξη....Τότε ήταν και της μοδας αν στην παρεα υπήρχαν μουσικοι να φτιαχναμε και γκρουπακια,αλλες καταστασεις,αφου εγω ημουν ο μονος που δεν ηξερα να παίζω οργανο και αναγκαστικα τραγουδούσα...
    Κατα τα αλλα ροκ ελληνικο αλλα από πιο κλασσικες μπαντες,τους καινουργιους δεν τους παρακολουθω,εντεχνο ,ορισμενους,και επίσης καποτε ημουν φανατικος με τους Στερεο Νοβα που ας πουμε κατατασσονται στην ηλεκτρονικη μουσικη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 22-01-10 01:11 #23
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατα τα αλλα χαρντκοριες alternative ροκ και ροκ καθως και κλασικη για να θυμομαστε την προελευση της μουσικης.
    Όπα,δικος μα είσαι Μανο;όταν λες hardcore; δωσε στίγμα !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-01-10 01:12 #24
    Προεπιλογή
    λαικα και ρεμπετικα για μια ζωη ρεεεεεεε!!!!=D ελατε στο μαγαζακι π παιζω το καλοκαιρακι να ακουσετε γλικα^^
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 22-01-10 01:19 #25
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    λαικα και ρεμπετικα για μια ζωη ρεεεεεεε!!!!=D ελατε στο μαγαζακι π παιζω το καλοκαιρακι να ακουσετε γλικα^^

    εμένα κατα κυριο μου αρεσουν τα ρεμπέτικα και καλά λαικα και έντεχνο, αφου πιτσιρικαδες όταν είχα γενέθλεια η γιορτη, καζαντζίδη ακούγαμε τσουσακη και περπινιάδη και γενικα τις επιτυχίες εκείνων των χρόνων αργότερα μου αρεσαν και τα ροκ χεβι μεταλ , ακόμη και μπλούζ , αλλα γενικα ακούω ανάλογα με την περίσταση μουσική και την παρεα ενω με χαρακτηρίζουν τα λαικα και ρεμπέτικα , παρ όλα αυτα παίζει ρόλο το ταιμινκ για μενα στην μουσική , είναι σημαντικο αλλα τα μπουζούκια ενω μ αρεσουν είμαι ιδιότροπος εγω όταν λέω μπουζούκια ενοώ μπουζούκια και όχι τα φλώρικα τα ξενέρωτα αλλα αν περνάει καλα η παρεα προσαρμόζομαι εύκολα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 22-01-10 01:23 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    εμένα κατα κυριο μου αρεσουν τα ρεμπέτικα και καλά λαικα και έντεχνο, αφου πιτσιρικαδες όταν είχα γενέθλεια η γιορτη, καζαντζίδη ακούγαμε τσουσακη και περπινιάδη και γενικα τις επιτυχίες εκείνων των χρόνων αργότερα μου αρεσαν και τα ροκ χεβι μεταλ , ακόμη και μπλούζ , αλλα γενικα ακούω ανάλογα με την περίσταση μουσική και την παρεα ενω με χαρακτηρίζουν τα λαικα και ρεμπέτικα , παρ όλα αυτα παίζει ρόλο το ταιμινκ για μενα στην μουσική , είναι σημαντικο
    συμφωνω σε ολα οσα ειπες γτ και εγω ακουω punk rock metal techo house κτλπ αναλογος το timing! αλλα ρεμπετικα και λαικα ειναι σταθερη αξια!!!παιζω μπουζουκι 10χρονια και πραγματικα δεν νμζ να βαρεθω ποτε αυτη την μουσικη!!!
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 22-01-10 01:46 #27
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    συμφωνω σε ολα οσα ειπες γτ και εγω ακουω punk rock metal techo house κτλπ αναλογος το timing! αλλα ρεμπετικα και λαικα ειναι σταθερη αξια!!!παιζω μπουζουκι 10χρονια και πραγματικα δεν νμζ να βαρεθω ποτε αυτη την μουσικη!!!
    δεν βαριέσαι ποτε αυτη την μουσική αν σου αρεσει .
    η μουσική είναι και τρόπος έκφρασης και πολλες φορες συνδέουμε στιγμές και καταστασεις με τραγούδια και μουσικη , αλλα και μενα θα μου άρεσε να ήξερα και να έπαιζα μπουζούκι γιατι πραγματικα παίζεις όποτε θες και μόνος σου αυτο που σ αρεσει και εκφραζει και όσα χρόνια και να περάσουν δεν μειώνετε η επιθυμία αυτη
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 22-01-10 01:52 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν βαριέσαι ποτε αυτη την μουσική αν σου αρεσει .
    η μουσική είναι και τρόπος έκφρασης και πολλες φορες συνδέουμε στιγμές και καταστασεις με τραγούδια και μουσικη , αλλα και μενα θα μου άρεσε να ήξερα και να έπαιζα μπουζούκι γιατι πραγματικα παίζεις όποτε θες και μόνος σου αυτο που σ αρεσει και εκφραζει και όσα χρόνια και να περάσουν δεν μειώνετε η επιθυμία αυτη
    χεχε!μακαρι να μπορουσαμε να τα καναμε ολα φιλε μ=(εγω να δεις ποσα ηθελα αλλα...μαμησετα...τσπ!!!τι μουσικη ακους οταν κανεις γυμναστικη αν επιτρεπεται?εγω συνηθως Rock-punk soad,rhcp,blink182 tetoia na me anebazoun!exei pl entasi kai s anebazoun tin dia8esi kai tin 8elhsh 8a elega gia na kaneis polla!
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-10 01:57 #29
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.810
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jud0ka Εμφάνιση μηνυμάτων
    χεχε!μακαρι να μπορουσαμε να τα καναμε ολα φιλε μ=(εγω να δεις ποσα ηθελα αλλα...μαμησετα...τσπ!!!τι μουσικη ακους οταν κανεις γυμναστικη αν επιτρεπεται?εγω συνηθως Rock-punk soad,rhcp,blink182 tetoia na me anebazoun!exei pl entasi kai s anebazoun tin dia8esi kai tin 8elhsh 8a elega gia na kaneis polla!

    συνήθως αυτα ακούω αλλα βάζω και μουσικη κοινής αποδοχης στο γυμναστηριο να αρεσει σε όλους εχω και παιδια dj που ερχονται και μου κάνουν ωραία μιχ , αλλα όταν είμαι μόνος μου ότι θελω σκληροπυρηνικα , ακόμη και λαικα αν μου την δώσει αλλα πάνω απ όλα ανεβασιάρικα και δυνατα κομάτια
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 22-01-10 01:59 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    συνήθως αυτα ακούω αλλα βάζω και μουσικη κοινής αποδοχης στο γυμναστηριο να αρεσει σε όλους εχω και παιδια dj που ερχονται και μου κάνουν ωραία μιχ , αλλα όταν είμαι μόνος μου ότι θελω σκληροπυρηνικα , ακόμη και λαικα αν μου την δώσει αλλα πάνω απ όλα ανεβασιάρικα και δυνατα κομάτια
    χεχε..καλη φαση!!!
    τα αγαθα κοποις κτωνται
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 115 ΠρώτηΠρώτη 12341252102 ... ΤελευταίαΤελευταία