Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 18
  1. 05-04-08 20:33 #1
    Respected member
    Το avatar του χρήστη Sourlas

    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    332
    Προεπιλογή Γυμναστήριο σε Π.Φάληρο/Ν.Σμύρνη/Άλιμο
    Καλησπέρα παιδιά.
    Θα βρίσκομαι για άλλες 2 βδομάδες στην Αθήνα,αλλά μένω Π.Φάληρο στο ξενοδοχείο Κοράλλι (και όχι στα μέρη μου Αγ. Παρασκευή ).Εκεί δυστηχώς το γυμναστήριο στο ξενοδοχείο δεν μπορεί να προσφέρει κάτι ούτε για συντήρηση. Επειδή δεν έχω χρόνο να ψαχνω και δεν ξέρω τίποτα απο την περιοχή, έχετε να προτείνετε κάποιο γυμναστήριο (απλά διεύθυνση θέλω) εκεί και κατά προτίμηση όσο πιο κοντά στην παραλιακή για να μην ψάχνω να παρκάρω. Αν τυχόν είναι και κάποιος συν-φορουμίτης στο gym θα του κάνω και δώρο 2 scoop πρωτείνης

    Ευχαρτιστώ εκ των προτέρων παιδιά.
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-04-08 21:02 #2
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή Re: Γυμναστήριο στο Π.Φάληρο.
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Sourlas
    Αν τυχόν είναι και κάποιος συν-φορουμίτης στο gym θα του κάνω και δώρο 2 scoop πρωτείνης

    Ευχαρτιστώ εκ των προτέρων παιδιά.
    αντμιν καταξοδεύεσαι
    στην αρχή κατάλαβα δυο κουτιά και σκεφτόμουν να μετακομίσω αθηνα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-04-08 21:22 #3
    Respected member
    Το avatar του χρήστη Sourlas

    Εγγραφή
    02-04-2005
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    332
    Προεπιλογή
    Αντε για να μην λέτε θα είναι πλήρες το μεταπροπονητικό ρόφημα, θα έχει και vit C,κρεατίνη και ρουφιανιές τον ΜΒ.
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-01-10 20:45 #4
    Το avatar του χρήστη Nick3

    Εγγραφή
    19-07-2006
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    427
    Προεπιλογή Γυμναστήριο σε Π.Φάληρο/Ν.Σμύρνη/Άλιμο
    Ψάχνω σιδεράδικο σ αυτές τις περιοχές και γειτονικές. Μ ενδιαφέρει να είναι σιδεράδικο.Κι ας είναι μια τρύπα. Γνωρίζει κανείς ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-01-10 01:10 #5

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    δεν ξερω κανενα σιδεραδικο,με την old school εννοια.
    εγω που μενω νεα σμυρνη,και κινουμαι σε αυτες τις περιοχες,πηγαινω στα joe weider στη λεωφ. βουλιαγμενης.παμφθηνο,μεγαλο,εχει τα παντα σχεδον,ανετο κτλ.
    δε βλεπω κατι που θα μπορουσα να κανω σε σιδεραδικο τρυπα,που δε θα μπορουσα να το κανω στα weider.
    και το κυριοτερο:ειναι ανοιχτο συνεχεια,ακομα και την κυριακη(πολυ βασικο για μενα)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-01-10 01:30 #6
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω κανενα σιδεραδικο,με την old school εννοια.
    εγω που μενω νεα σμυρνη,και κινουμαι σε αυτες τις περιοχες,πηγαινω στα joe weider στη λεωφ. βουλιαγμενης.παμφθηνο,μεγαλο,εχει τα παντα σχεδον,ανετο κτλ.
    δε βλεπω κατι που θα μπορουσα να κανω σε σιδεραδικο τρυπα,που δε θα μπορουσα να το κανω στα weider.
    και το κυριοτερο:ειναι ανοιχτο συνεχεια,ακομα και την κυριακη(πολυ βασικο για μενα)
    κι εγω σ'αυτο παω, αρκετα καλο και φτηνο και δεν του λειπει τιποτα.. (εκτος απο μια παλαιού τύπου πρεσσα ποδιων..χιχιχι).
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-01-10 01:37 #7

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Antonis Giannoulis Εμφάνιση μηνυμάτων
    κι εγω σ'αυτο παω, αρκετα καλο και φτηνο και δεν του λειπει τιποτα.. (εκτος απο μια παλαιού τύπου πρεσσα ποδιων..χιχιχι).
    ελα ρε!!! πως και δε σε εχω δει?? τι ωρες πας???εγω 12 με το 3 το μεσημερι συνηθως.
    οντως λειπει η πρεσσα. ειχαμε τετοια,αλλα οταν μεταφερθηκαμε σε αυτο το κτιριο προπερσι,δεν μετεφεραν και την πρεσσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 28-01-10 11:37 #8
    Το avatar του χρήστη Nick3

    Εγγραφή
    19-07-2006
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    427
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ξερω κανενα σιδεραδικο,με την old school εννοια.
    εγω που μενω νεα σμυρνη,και κινουμαι σε αυτες τις περιοχες,πηγαινω στα joe weider στη λεωφ. βουλιαγμενης.παμφθηνο,μεγαλο,εχει τα παντα σχεδον,ανετο κτλ.
    δε βλεπω κατι που θα μπορουσα να κανω σε σιδεραδικο τρυπα,που δε θα μπορουσα να το κανω στα weider.
    και το κυριοτερο:ειναι ανοιχτο συνεχεια,ακομα και την κυριακη(πολυ βασικο για μενα)
    Δώσε ίνφο ρε μαν , μαζεύει πολύ κόσμο απογεύματα ? Ορθοστάτες για καθίσματα , ελεύθερες μπάρες έχει ?
    Στο δικό μου γυμναστήριο μόνο το σκουώτ ρακ με κρατάει,θέλω να φύγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-01-10 01:34 #9

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Nick3 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δώσε ίνφο ρε μαν , μαζεύει πολύ κόσμο απογεύματα ? Ορθοστάτες για καθίσματα , ελεύθερες μπάρες έχει ?
    Στο δικό μου γυμναστήριο μόνο το σκουώτ ρακ με κρατάει,θέλω να φύγω.
    εγω πηγαινω 12-3 τοι μεσημερι κ ειναι Α-Ν-Ε-Τ-Α!!!Το απογευμα εχω καιρο να παω.εχει αρκετο κοσμο ειδικα δευτερα κ τεταρτη,απ'οτι θυμαμαι,αλλα εχεις την επιλογη να παρεις ρεπο αυτες τις 2 μερες.ετσι κ αλλιως ειναι ανοιχτο καθε μερα.
    εχει 2 ορθοστατες για καθισματα,2 smith,3 ισιους παγκους,3 επικλινεις,1 κατακλινη,6-7 ολυμπιακες μπαρες,2 στραβομπαρες,καμια 12αρια ετοιμες μπαρες(απο 10 ως 55 κιλα),2 μαξιλαρια,αλτηρες απο 2 ως 40 κιλα,6-7 παγκους για να κανεις βαρη με αλτηρες,πολλα μηχανηματα,πολλους διαδρομους κτλ.
    Τι αλο να σου πω απο info?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-01-10 12:04 #10
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    καπου ειχα διαβασει οτι εχει ανοιξει και καποιο αλλο στη βουλιαγμενης. εκει κοντα που λετε με ρακ για σκουοτ κλπ.

    δεν θυμαμαι ονομα, αν το ξερειε κανεις ασ μας πει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-01-10 22:04 #11
    Το avatar του χρήστη Nick3

    Εγγραφή
    19-07-2006
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    427
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω πηγαινω 12-3 τοι μεσημερι κ ειναι Α-Ν-Ε-Τ-Α!!!Το απογευμα εχω καιρο να παω.εχει αρκετο κοσμο ειδικα δευτερα κ τεταρτη,απ'οτι θυμαμαι,αλλα εχεις την επιλογη να παρεις ρεπο αυτες τις 2 μερες.ετσι κ αλλιως ειναι ανοιχτο καθε μερα.
    εχει 2 ορθοστατες για καθισματα,2 smith,3 ισιους παγκους,3 επικλινεις,1 κατακλινη,6-7 ολυμπιακες μπαρες,2 στραβομπαρες,καμια 12αρια ετοιμες μπαρες(απο 10 ως 55 κιλα),2 μαξιλαρια,αλτηρες απο 2 ως 40 κιλα,6-7 παγκους για να κανεις βαρη με αλτηρες,πολλα μηχανηματα,πολλους διαδρομους κτλ.
    Τι αλο να σου πω απο info?
    Σ ευχαριστώ πολύ φίλε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-01-10 23:05 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drago Εμφάνιση μηνυμάτων
    καπου ειχα διαβασει οτι εχει ανοιξει και καποιο αλλο στη βουλιαγμενης. εκει κοντα που λετε με ρακ για σκουοτ κλπ.

    δεν θυμαμαι ονομα, αν το ξερειε κανεις ασ μας πει

    Ειναι το let's go λιγο πιο κατω απο το joe,διπλα στο σταθμο του μετρο του αγιου δημητριου.Εχει πιο πολλα μηχανηματα και επιλογες,απεχει ακομα πιο πολυ απο σιδεραδικο απ'οσο το joe...Και παει και καπως διαφορετικος κοσμος εκει...

    Υπαρχουν και μερικα στη δαφνη.Μαλιστα ενα εχει ανοιξει προσφατα.Λεγεται bodyfit νομιζω και ειναι τυπου joe kai let's go,αλλα πιο μικρο και πολυ ακριβοτερο.

    Οσο για σιδεραδικο,ειχα παει μια φορα σε ενα στη νεα σμυρνη με εναν οικογενειακο φιλο που παλια ηταν και αγωνιστικος και ηταν σουπερ,δηλαδη ηταν σιδεραδικο κλασικο,αλλα ηταν και μεγαλο δηλαδη ειχε πολλα πραματα και 2-3 οροφους,αφισες με ββερ στους τοιχους κλπ...Αλλα δεν θυμαμαι που ακριβως ειναι.Αν βρω αυτον που σου λεω,θα τον ρωτησω και θα σου πω...

    edit:για ψαξε εδω.λες τι θες και σε ποια περιοχη και σου τα βγαζει στο χαρτη http://www.xo.gr/Default.aspx?pid=5&la=1
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη psv : 29-01-10 στις 23:17
    Champions Never Quit


    Το μονο μερος οπου η επιτυχια ειναι πριν την εργασια ειναι το λεξικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-01-10 01:31 #13
    Το avatar του χρήστη Antonis Giannoulis

    Εγγραφή
    23-04-2009
    Περ.
    ΗΛΙΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    356
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο savage Εμφάνιση μηνυμάτων
    ελα ρε!!! πως και δε σε εχω δει?? τι ωρες πας???εγω 12 με το 3 το μεσημερι συνηθως.
    οντως λειπει η πρεσσα. ειχαμε τετοια,αλλα οταν μεταφερθηκαμε σε αυτο το κτιριο προπερσι,δεν μετεφεραν και την πρεσσα
    κι εγω πηγαινω κατα τις 2 με 3 το μεσημερι. προφανως δεν θα εχουμε προσεξει ο ενας τον αλλον. απο εβδομαδα το μεσημερι θα ειμαι εκει, μπορει και να τα πουμε...
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-03-11 20:19 #14
    Το avatar του χρήστη GOGETA5

    Εγγραφή
    21-01-2009
    Περ.
    Tokyo & Athens
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Παιδες καλησπερα,επειδη μετακομιζω απο βδομαδα στην περιοχη Π.Φαληρου ορια με Αλιμο και αναγκαστηκα ξεβολευομαι απο το δικο μου μετα απο 20 χρονια (που λεφτα για βενζινες τωρα και που χωρος να παρκαρεις)...ξερετε κανενα γυμναστηριο (που να χει τουλαχιστον squat rack,ελευθερα βαρη,αλτηρες,παγκους...)?απο τον νετ μεχρι στιγμης ειδα το υγεια και διαπλαση και το lifeline που φαινεται να εχουν εξοπλισμο,εχει παει κανενας σε αυτα και μπορει να μου ή εστω να μου προτεινει κατι καλο σε αυτη την περιοχη?
    Die young...
    ...Die strong...
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 01-02-18 23:02 #15
    Προεπιλογή
    παιδες θελω μια απαντηση.. μενω νεα σμυρνη κ θελω να διαλεξω γυμναστηριο αναμεσα απ αυτα τα τρια παρακατω
    1)let's go gym αγιου δημητριου(30' με τα ποδια απ το σπιτι)
    2)shape health club(11' με τα ποδια απ το σπιτι)
    3)"effective gym" στο νεο κοσμο σιδεραδικο(18' με τα ποδια απ το σπιτι)
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία