Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 56
  1. 14-01-15 18:43 #31
    Προεπιλογή
    Εχει γινει το αγαπημενο μου συμπληρωμα απλα !! Επιτελους μια φορμουλα που ουτε με φουσκωνει , ουτε την γευση της βαριεμαι . Μεταπροπονητικα κυριως την χρησιμοποιω αλλα πολλες φορες σαν πρωινο ή πριν τον υπνο !
    Δουλευει .. και πλεον ειναι στο 50αρικο
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-01-15 19:59 #32
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    δειχνει πολυ δυνατο προιον,το εχω σκεφτει κ εγω για μετα την προπονηση αντι για whey,ετσι για αλλαγη καποια στιγμη
    ας βαλω μια κ τα συστατικα,αν κ δυσκολευτηκα η αληθεια ειναι να τα βρω σε καλη ποιοτητα,αλλα κατι βγαινει..

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-02-15 14:19 #33
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όλα σε ένα νοικοκυρεμένα. Από τις πολύ καλές φόρμουλες για αύξηση βάρους, δύναμης κ αποκατάστασης. Β-αλανίνη σε καλή δόση, MCT λάδι, κρεατίνη σε πλήρη δόση, κάποια συστατικά (avena sativa, fenugreek) για σταθεροποίηση των ορμονών, ZMA, πρωτείνη και υδατάνθρακα σε καλή αναλογία κτλ. Υπερπλήρης φόρμουλα και για postworkout όπως αναφέρεται κ παραπάνω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-02-15 14:36 #34
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    Ο υδατάνθρακας του, τι μορφής είναι? Δείχνει καλό μεταπροπονητικό ειδικά για τις βιταμίνες και τα μέταλλα που περιέχει.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-02-15 15:18 #35
    Προεπιλογή
    μαλτοδεξτρινη,δεξτροζη,φρουκτοζη και waxy maize οπως τα γραφει πανω με αυτη τη σειρα η συσκευασια...την πηρα προσφατα μετα απο παροτρυνση πωλητη κι αφου βεβαια εψαξα λιγο τα συστατικα και θεωρω οτι εχει αρκετο πραμα σε καλες ποσοτητες...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-02-15 19:18 #36
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ο υδατάνθρακας του, τι μορφής είναι? Δείχνει καλό μεταπροπονητικό ειδικά για τις βιταμίνες και τα μέταλλα που περιέχει.
    Όνομα: SCI-MX-Nutrition-Omni-MX-Hardcore-2.32-kg-Chocolate-Elite-grade-all-in-one-mass-gain-solution-2.jpg Εμφανίσεις: 1806 Μέγεθος: 44,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-05-15 16:40 #37
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.641
    Προεπιλογή
    Mιας και ψώνισα για φίλο....την πήρα καταλάθος,μιας και πάνω στην βιασυνη ειδα το hardcore,ενώ ειχα πάει για την whey plus hardcore ...τι λετε..αξίζει ...!?? ο φίλος ηθελε κάτι ποιοτικό να συνδοιαστεί με αλλα συμπληρώματα για αυξηση σωματικου βάρους....να την κρατήσω η να την επιστρεψω/αλλαξω !
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 02-10-15 20:00 #38
    Προεπιλογή OMNI-MX HARDCORE
    Έχω πάρει όλες τις omni και γενικότερα πάω πολύ αυτή την εταιρεία. Η hardcore είναι αυτη που μου αρέσει κυρίως για μετά την προπόνηση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 27-10-15 18:23 #39
    Προεπιλογή
    Πολύ καλή πρωτεΐνη που την έχω πάρει κάποιες φορές.Είδα στο e-shop του φόρουμ κάτω χαμηλά ότι με τη μεγάλη συσκευασία δίνετε δώρο το shred-x και με ενδιαφέρει.Πότε λήγει το shred-x? Γιατί μάλλον άνοιξη θα το χρησιμοποιήσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 27-10-15 18:51 #40
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Metalhead|T| Εμφάνιση μηνυμάτων
    Mιας και ψώνισα για φίλο....την πήρα καταλάθος,μιας και πάνω στην βιασυνη ειδα το hardcore,ενώ ειχα πάει για την whey plus hardcore ...τι λετε..αξίζει ...!?? ο φίλος ηθελε κάτι ποιοτικό να συνδοιαστεί με αλλα συμπληρώματα για αυξηση σωματικου βάρους....να την κρατήσω η να την επιστρεψω/αλλαξω !
    αν και καθυστερημενα ας πω την γνωμη εμενα δεν μου γεμιζει το ματι για ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΤΗΣ δηλαδη 50ρικο και στην δευτερη θεση πρωτεινης φιγουραρει η σογια οκ δεν εχω προβλημα με την σογια αλλα οχι και να την χρυσοπληρωσω πηρα τις προαλες δυομιση κιλα απο τον χορηγο με 28 ευρω μια της win και ναι το ευχαριστηθηκααλλα οχι και 50ρικο για να πιω σογια και πρωτη πηγη υδατανθρακα μαλτοδεξτρινη χιλιες φορες να επιλεξω σε αυτη την κατηγορια αν ειναι να δωσω λεφτα την ογκου του κολεμαν σταδυο σκουπ με 30 γραμμαρια πρωτεινη και καμποσο υδατανθρακα η την iron mass να πιασουν και τα λεφτα τοπο βασικα αυτη που θα δοκιμασω τωρα σαν μετα προπονητικο ειναι η σακουλα του ρονι σχεδον 7 κιλα σε πολυ καλη τιμη και συμφερουσα δοσολογια
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-10-15 13:30 #41
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kostas_ntoum Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πολύ καλή πρωτεΐνη που την έχω πάρει κάποιες φορές.Είδα στο e-shop του φόρουμ κάτω χαμηλά ότι με τη μεγάλη συσκευασία δίνετε δώρο το shred-x και με ενδιαφέρει.Πότε λήγει το shred-x? Γιατί μάλλον άνοιξη θα το χρησιμοποιήσω.
    Το Shred-X λήγει 08/2016. Είναι ένα δυνατό promotion που γίνεται αποκλειστικά για τον ΑΘΛΗΤΗ και το e-shop του Forum σε συνεργασία με την Sci-MX.
    Με την ευκαιρία βάζουμε και την νέα φωτό του προϊόντος παρακάτω.

    Στην πρώτη σελίδα του e-shop θα δείτε και άλλα προϊόντα, που συνοδεύονται από Δωρεάν προϊόν, τα οποία αλλάζουν κατά διαστήματα.

    Όνομα: 01-216-075-Omni-MX-Hardcore-2.32kg-800x800.jpg Εμφανίσεις: 1410 Μέγεθος: 97,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-01-16 13:46 #42
    Προεπιλογή
    Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση σε αυτούς που την έχουν δοκιμάσει κυρίως αλλά και σε αυτούς που δεν την δοκίμασαν...μου προτείνετε να παίρνω 2 scoop την ημέρα η 3 ?
    Σκεφτόμουν να παίρνω μόνο 2 scoop. 1 μισή ώρα πριν την προπόνηση και ένα αμέσως μετά...100 γραμμάρια δηλαδή και να τα χωρίζω σε 50 και 50
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 30-01-16 14:21 #43
    Wrong Bet
    Το avatar του χρήστη vaggan

    Εγγραφή
    19-03-2011
    Περ.
    απο πισω σου
    Μηνύματα
    12.202
    Προεπιλογή
    εγω αν την επαιρνα αυτη θα εβαζα 100 γραμμαρια μια δυο ωρες πριν την προπονηση οχι παραπανω δεν αξιζει πιστευω αντικαταστατης γευματος ειναι στα 100 γραμμαρια
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-01-16 03:14 #44
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο goalbuilder Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπέρα να κάνω μια ερώτηση σε αυτούς που την έχουν δοκιμάσει κυρίως αλλά και σε αυτούς που δεν την δοκίμασαν...μου προτείνετε να παίρνω 2 scoop την ημέρα η 3 ?
    Σκεφτόμουν να παίρνω μόνο 2 scoop. 1 μισή ώρα πριν την προπόνηση και ένα αμέσως μετά...100 γραμμάρια δηλαδή και να τα χωρίζω σε 50 και 50
    Θα την περνεις όπως περνεις κανονικα και μια απλη πρωτεινη. 1 σκουπ το πρωι και δύο μετα την προπονηση. Αναλογα με τις Ανάγκες σου εσυ θα κρινεις. Δε χρειαζεται πριν την προπονηση να την πινεις !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 29-02-16 16:07 #45
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Όνομα: CR7u86ZWEAIe4rw.jpg Εμφανίσεις: 1143 Μέγεθος: 44,8 KB

    Όνομα: 01-216-108-omnimx-hardcore-facts.jpg Εμφανίσεις: 1210 Μέγεθος: 127,7 KB

    Ήρθε η νέα, βελτιωμένη Omni-Mx Hardcore! Με πολύ λιγότερη ζάχαρη, λιγότερα λιπαρά, περισσότερη πρωτείνη και κρεατίνη.
    Visit my website here ➡ https://iqfitness.gr/
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία