Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 35 από 35
  1. 01-08-10 20:28 #31
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Γιαννη καλα θυμασαι,τον προπονουσε ο Σιγαλας μεχρι καποια περιοδο,σε καποιους αγωνες ομως είχε κατεβει μονος του,οπως το Mr Hellas του 2007..
    Αυτη την περίοδο ο Στελιος προπονείται μονος του,χωρις καθοδήγηση, μιας και οι γνωσεις του είναι φοβερες,επίσης ασχολείται και με personal.
    Παντως καποια στιγμη θα κανει ενα αγωνιστικο come back,απλα δεν βιαζεται γιατι θελει να το κανει όπως πρεπει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-08-10 20:32 #32
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παντως καποια στιγμη θα κανει ενα αγωνιστικο come back,απλα δεν βιαζεται γιατι θελει να το κανει όπως πρεπει..

    ώριμη απόφαση και οργανωμένη!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 01-08-10 22:21 #33
    Προεπιλογή

    Καταπληκτικός!!!
    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 11-02-12 23:16 #34
    Προεπιλογή ΧΑΡΙΣΜΑΤΙΚΟΣ
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Πανελληνιο Πρωταθλημα Wabba 2007





    Ενας απο τους πιο προικισμενους αθλητες μας -απο αποψη γενετικης -ειναι και ο Στελιος.
    Του εχω πει και προσωπικα ,οτι πιστευω πολυ σε αυτον, και τον εχω παροτρυνει να βαλει << πλωρη >> για τους πιο ψηλους στοχους που υπαρχουν.Φυσικα μιλαω και για παγκοσμιες διακρισεις.
    Το ιδιο θελω να επαναλαβω και σημερα,αυτη τη φορα ομως δημοσιως:Στελιο εχουμε καιρο να σε δουμε στη σκηνη.
    Ελπιζω να μας ετοιμασεις συντομα κατι καλο,το οποιο-συμφωνα με τα δικα σου προσοντα-θα ειναι τουλαχιστον 115 κιλα,και καταγραμμωμενος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 18-02-12 15:35 #35
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.625
    Προεπιλογή
    Γιαννη ο Στελιος όταν αποφασίσει να κατεβει,θα κανει αίσθηση σίγουρα καθως θελει να ειναι στο 100%.
    Στην πιο καλή του εμφάνιση νομίζω ήταν 103 αγωνιστικα κιλα,την επόμενη φορα σκοπευει να ειναι βαρύτερος.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123