Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 84
  1. 11-02-09 00:20 #16
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    τα κιτρινα ειναι οι κρεατινες αν θυμαμαι καλα. το κοκκινο ειναι τα στιμουλαντς τα αλλα νιτρικα κτλ. Πολλοι περνουν το pump για να βγαζουν το κοκκινο οταν προπονουνται βραδυ. Ολα τα ανιμαλ εχουν τα στιμουλαντς σε κοκινο χαπια για να το βγαζεις οταν δεν θελεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 11-02-09 02:25 #17
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-09 16:41 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_
    asdf αν και ημουν οπαδος του animal pump απο την δευτερα ξεκινησα no xplode και πραγματικα εχω μεινει αναυδος. η ενεργεια που σου δινει αυτο το πραγμα το πως νοιωθεις το σωμα σου η συγκεντρωση που εχεις και το οτι το σωμα σου λειτουργει στο 100% δεν συγκρινετε ουτε καν. Ολα αξιζουν μια δοκιμη και δεν νομιζω να ειμαστε κολλημαδια και να τα απορριπτουμε ολα ειδικα αν δεν τα εχουμε δοκιμασει. Εμενα τουλαχιστουν μου δινει αυτο ακριβως που θελω πριν και μεσα στην προπονηση. Το μονο letdown ειναι οτι νοιωθω λιγο περιεργα το στομαχι αλλα περνω τρια σκουπ αλλα σιγα σιγα προσαρμοζετε και αυτο.
    εγω παλι μονο διαφορα δεν ειδα με το no-xplode.δεν ειδα που λεει ο λογος.εννοω οχι τοσο δραματικα που τα λες εσυ.τα πριξηματα πανω στη προπονηση υπηρχαν αλλα δεν μπορω να πω πως ανεβηκα και τρομερα σε κατι.βασικα εμενα ο οραγανισμος μου πρεπει να εχει αντιπλασεμπο δεν εξηγειται αλλιως.2 φιλοι μου που περνουνε μου λενε οτι πετανε
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 07-05-10 12:10 #19
    Προεπιλογή
    το χρησιμοποιησα περσι το καλοκαιρι σε γραμωση, παρα πολυ καλο σε πριξηματα και φλεβικοτητα που διαρκουσαν ολη την ημερα, απο δυναμη δεν ειδα αισθητη διαφορα.Το καλυτερο που εχω δοκιμασει μεχρι τωρα. μεγαλο αρνητικο η τιμη του.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lokoo : 10-05-10 στις 12:44
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-05-10 19:37 #20
    Προεπιλογή
    ενοειται πως δεν αγοραζουμε απο ελλαδα,δεν ειναι οτι εδω πανε να σε κλεψουνε οι εταιριες απλα συμβαινει το συνηθισμενο,ο προμηθευτης τα αγοραζει απο αλλον που τα αγοραζει απο αλλον που τα φερνει απ'εξω και τρεχα γυρευε,ψαχτειτε στο ιντερνετ και θα βρειτε μια χαρα τιμες....κατα την αποψη μου το συγκεκριμενο ειναι το αγαπημενο μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-05-10 22:58 #21
    Προεπιλογή
    Παιδιά, σκέφτομαι να πάρω το animal pump (20 χρονών, 65 κιλά, 1,66 μ.). Προπονήσεις έχω ξεκινήσει τον τελευταίο 1 μιση μήνα.

    Δεν θα το πάρω από τώρα, σκέφτομαι από Σεπτέμβρη, απλά έχω τη δυνατότητα να μου το φέρει ένας φίλος μου από έξω σε πιο καλή τιμή. Σκέφτομαι μήπως δεν χρειάζεται να το πάρω ή αν αξίζει να το αγοράσω και να το δοκιμάσω από Σεπτέμβρη, μιας και μου δίνεται η ευκαιρία να το πάρω με πιο καλή τιμή.
    Η σκέψη του να το πάρω από τώρα υπάρχει ή ούτε καν?

    Απόψεις?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 17-05-10 00:05 #22
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    αν δεν εχεις ξανα παρει νιτρικα ειναι μια καλη αρχη.

    βαζεις και το stak,pak,nitro και εχεις ενα πολυ καλο stack για να ξεκηνησεις την χρονια σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 17-05-10 00:25 #23
    Προεπιλογή
    Stak + pump + nitro? Χμμ... Λοιπόν:

    Το Nitro δεν θα το πάρω. έκανα μια αντίστοιχη ερώτηση στο topic με το Νitro και κατέληξα στο να μην το αγοράσω.

    Ωστόσο αυτό που σκεφτόμουνα είναι το M-Stak, όχι το Stak (το φοβάμαι λίγο το Stak γιατί διάβασα στο θέμα του όλα αυτά με τα οιστρογόνα και τα ανδρογόνα και λέω άστο καλύτερα αν είναι να μην μου σηκώνεται). Με δεδομένο πως από Σεπτέμβρη ξεκινάω όγκο, πιστεύω ότι το M-Stak θα ήταν αρκετά καλή επιλογή.

    Απλά αυτό που με προβληματίζει με το Pump (αλλά και με M-Stak) είναι η ηλικία μου συν το ότι είμαι σχετικά αρχάριος και μήπως δεν κάνει ή χρειάζεται να πάρω νιτρικό...
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 17-05-10 00:34 #24
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Stak + pump + nitro? Χμμ... Λοιπόν:

    Το Nitro δεν θα το πάρω. έκανα μια αντίστοιχη ερώτηση στο topic με το Νitro και κατέληξα στο να μην το αγοράσω.

    Ωστόσο αυτό που σκεφτόμουνα είναι το M-Stak, όχι το Stak (το φοβάμαι λίγο το Stak γιατί διάβασα στο θέμα του όλα αυτά με τα οιστρογόνα και τα ανδρογόνα και λέω άστο καλύτερα αν είναι να μην μου σηκώνεται). Με δεδομένο πως από Σεπτέμβρη ξεκινάω όγκο, πιστεύω ότι το M-Stak θα ήταν αρκετά καλή επιλογή.

    Απλά αυτό που με προβληματίζει με το Pump (αλλά και με M-Stak) είναι η ηλικία μου συν το ότι είμαι σχετικά αρχάριος και μήπως δεν κάνει ή χρειάζεται να πάρω νιτρικό...
    να σ πω μια γνωμη??αν εισαι αρχαριος το καλυτερο που κανεις ειναι προτεινη,κρεατινη,αμινο,κ εισαι κομπλε..κρατα τα λεφτα σου καλυτερα.
    θα δεις αποτελεσματα μια χαρα κ με αυτα μονο.
    α,κ καμια πολυβιταμινη,καλη..

    αυτο που λες για το μ στακ/στακ,κ σηκωμαρες δεν παιζει..συμπληρωματα ειναι,οχι φαρμακα..δεν εχεις προβλημα τετοιου τυπου με την ληψη τους,μην ψαρωνεις με τις φανφαρες που γραφουν επανω τα κουτια..θελουν κ αυτοι να πουλησουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 17-05-10 00:43 #25
    Προεπιλογή
    Πρώτα απ' όλα σε ευχαριστώ πολύ για τις συμβουλές σου beefmeup.

    Απλά όμως για να μου φύγει η περιέργεια, με δεδομένη και την ηλικία μου και το ότι άρχισα σχετικά πρόσφατα, έστω ότι παίρνω από Σεπτέμβρη Pump (και M-Stak), είμαι ok? Ή δεν "πρέπει" ακόμα και καλό θα ήταν να περιμένω? Να περιμένω με την έννοια του μέχρι να αρχίσω να δυσκολεύομαι να ανεβάσω κιλά σε ασκήσεις (να φτάσω plateau).
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-05-10 00:52 #26
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο tommygunz Εμφάνιση μηνυμάτων
    Απλά όμως για να μου φύγει η περιέργεια, με δεδομένη και την ηλικία μου και το ότι άρχισα σχετικά πρόσφατα, έστω ότι παίρνω από Σεπτέμβρη Pump (και M-Stak), είμαι ok? Ή δεν "πρέπει" ακόμα και καλό θα ήταν να περιμένω? Να περιμένω με την έννοια του μέχρι να αρχίσω να δυσκολεύομαι να ανεβάσω κιλά σε ασκήσεις (να φτάσω plateau).
    αυτο που λες ειναι σωστο..δεν εχει σχεση με την ηλικια(η εχει αλλα λιγο) αλλα οσο με την προπονητικη εμπηρια..εσυ εχεις λιγο απτο δευτερο.
    κ εισαι στα καλα χρονια απο πλευρας φυσικων ορμονων στο σωμα σου,οποτε με καλη διατροφη κ γυμναστικη μπορεις να τις εκμεταλευτεις στο επακρο,για σωστη αναπτυξη..
    δυσκολα θα φτασεις σε πλατο,σε αυτην τη ηλικια κ με τοσο λιγο χρονο που λες οτι προπονεισαι,αλλα κ αν φτασεις,θα αλλαξεις κατι απτην προπονηση σου,η την διατροφη σου κ παλι θα ξεκολησεις να εισαι σιγουρος..

    αν απτην αλλη παρεις οτιδηποτε απο αυτα που λες,κακο δεν θα ειναι,αλλα μπορει να ειναι περιτο,αν με πιανεις..

    κ μην ευχαριστεις,πληροφοριες ανταλασουμε ολοι εδω μεσα κ μαθαινουμε
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-05-10 17:20 #27
    Προεπιλογή
    συμφωνω απολυτα με beef προφανως εισαι κοντα στα 18 αρα απο ομρονες δε σουχρειαζεται κατι,παρε μια καλη προτεινη(παντρεψου την),αμινο,(πολυβιταμινη μπορεις να την αποφυγεις αν τρως αρκετα φρουτα κ λαχανικα) και κατα διαστηματα να βαζεις και μια μονουδρικη κρεατινη στο προγραμμα(με κυκλο καλυτερα και οχι συνεχομενα,λεω εγω) και προ παντων,καλη διατροφη αναλογα με το στοχο σου!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-05-10 17:33 #28
    Προεπιλογή
    Την πρωτεΐνη την έχω παντρευτεί ήδη και παίρνω και μια πολυβιταμινούλα, αυτά προς το παρόν...
    Αλλά έτσι από περιέργεια πιο πολύ, τελικά κατά πάσα πιθανότητα θα πάρω ένα κουτί animal pump να το δοκιμάσω από Σεπτέμβρη, για να δω αν θα νιώσω κάποια διαφορά στις προπονήσεις. Ένα κουτί και τίποτα παραπάνω, απλά για να μου φύγει και η περιέργεια, αφού κακό δεν κάνει (τώρα αν αποδεχθεί περιττό, θα το διαπιστώσω στην πορεία). Thanks anyway παίδες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-07-10 14:11 #29
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο asdf Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτο το μηνα το δουλεψα με την τριπλετα της Universal : STAK, PUMP, PAK .... Eιδα να ανεβαινω σε κιλα οπως επισης και καπια μυηκοτητα. Αυτο που μου εκανε ομως περισσοτερη εντυπωση ειναι το boosting που τραβας στην προπονηση. Ευτυχως τα $ δεν πηγανε χαμενα . Το προτεινω ανεπυφιλακτα.


    file tsaba lefta dineis .... kai katastrefeis to sikoti sou... den lew pws den einai kala proionta pros 8eou allla 8a eftane ama epernes to animal pump kai mia whey kai kalh diatrofh kai eisai arxontas...kai sigoura kalh proponhsh kai eisai arxontas...

    ***γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ, τα επόμενα μηνύματα σου θα διαγράφονται****
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-07-10 14:30 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ProUser Εμφάνιση μηνυμάτων
    file tsaba lefta dineis .... kai katastrefeis to sikoti sou... den lew pws den einai kala proionta pros 8eou allla 8a eftane ama epernes to animal pump kai mia whey kai kalh diatrofh kai eisai arxontas...kai sigoura kalh proponhsh kai eisai arxontas...

    ***γράφε ελληνικά, ειναι κανόνας του φόρουμ, τα επόμενα μηνύματα σου θα διαγράφονται****
    αυτο απο που το χουμε,bro??
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία