Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 84
  1. 17-07-10 15:26 #31
    Προεπιλογή
    Οτι επηρεαζουν το συκωτι, ολα αυτα τα συμπληρωματα το εχω ακουσει και εγω, αλλα αν προπονεισαι αρκετα και κανεις και σωστη διατροφη και δοσολογια στα συμπληρωματα, πιστευω εισαι οκ. Βεβαια θελει και εξετασεις για το συκωτι 1 φορα το χρονο να βλεπουμε σε τι κατασταση ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-07-10 17:01 #32
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Wink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο απο που το χουμε,bro??

    βασικα οτι περνουμε απεξω δεν κανει καλο ..... τα νιτρικα σου καταστρεφουν το σικοτη που περιεχουν ολες αυτες οι φορμουλε πως νομιζεις οτι πριζεσε....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-07-10 17:41 #33
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deluxe Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτι επηρεαζουν το συκωτι, ολα αυτα τα συμπληρωματα το εχω ακουσει και εγω, αλλα αν προπονεισαι αρκετα και κανεις και σωστη διατροφη και δοσολογια στα συμπληρωματα, πιστευω εισαι οκ. Βεβαια θελει και εξετασεις για το συκωτι 1 φορα το χρονο να βλεπουμε σε τι κατασταση ειναι.
    ακομα και η πρωτεινη σε πειραζει στο συκωτι ...ακομα και με διατροφη παλι το ιδιο 8α ειναι ....ουσιες ειναι ....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-07-10 17:43 #34
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ProUser Εμφάνιση μηνυμάτων
    βασικα οτι περνουμε απεξω δεν κανει καλο ..... τα νιτρικα σου καταστρεφουν το σικοτη που περιεχουν ολες αυτες οι φορμουλε πως νομιζεις οτι πριζεσε....
    αυτο δεν υπαρχει.

    τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

    αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

    κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

    ουσιες ειναι τα φαρμακα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-07-10 17:45 #35
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δεν υπαρχει.

    τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

    αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

    κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

    ουσιες ειναι τα φαρμακα
    .
    + 1000
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-07-10 17:47 #36
    Dah Pimp
    Το avatar του χρήστη COBRA_STYLE

    Εγγραφή
    15-11-2008
    Περ.
    Αlpha Male region
    Μηνύματα
    14.692
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δεν υπαρχει.

    τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

    αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

    κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

    ουσιες ειναι τα φαρμακα.
    γιαυτο να προσεχεις τις μπυρες που πινεις και συ
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 19-07-10 17:53 #37
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    το θεμα μας ειναι αλλο γιατι εχουμε βγει οφ.Το συγκεκριμενο προιον ειναι καλο ορε μαγκες???
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-07-10 18:23 #38
    Banned
    Εγγραφή
    22-11-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    1.896
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    το θεμα μας ειναι αλλο γιατι εχουμε βγει οφ.Το συγκεκριμενο προιον ειναι καλο ορε μαγκες???
    ναι

    σε σινδιασμο με animal pak , animal nitro ειναι κορυφεο
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-07-10 18:24 #39
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    αλλη αποψη???
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 19-07-10 23:15 #40
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    αυτο δεν υπαρχει.

    τπτ δεν καταστρεφει τπτ,ετσι οπως το θετεις.

    αν δεν εχουμε κατι εγγυρο,οπως καμια δημοσιευμενη κλινικη περιπτωση,καλο θα ειναι να μην σπερνουμε τον τρομο κ τον πανικο.

    κ τελος να εισαι σιγουρος οτι το αλκοολ,κ τα τηγανιτα(σαβουρα γενικοτερα), καταστρεφουν ΣΙΓΟΥΡΑ τα συκωτια σου κ οχι μονο.

    ουσιες ειναι τα φαρμακα.
    που λες φιλε μου το εχω ψαξει δεν το λεω στην τυχη ..... ρωτα καποιον γυμναστη που να ξερει απο αυτα ... στο γυμ που παω ενας απο τους γυμναστες ειναι παλλιος bodybuilder 2 φορες που ειχε αγωνιστει με τον κεφαλιανο τον ειχε νικησει... και αυτος ξερει πολλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 19-07-10 23:28 #41
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Αρα αυτος που εκανε εξετασεις μετα απο τρια χρονια φουλ ληψη συμπληρωματων σε επιπεδο υψηλο και προορμονων εγω δηλαδη και εβγαλε φουλ καθαρες εξετασεις επρεπε να ειναι νεκρος τωρα.Αμ ελα που δεν ειναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-07-10 18:02 #42
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Wink
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα αυτος που εκανε εξετασεις μετα απο τρια χρονια φουλ ληψη συμπληρωματων σε επιπεδο υψηλο και προορμονων εγω δηλαδη και εβγαλε φουλ καθαρες εξετασεις επρεπε να ειναι νεκρος τωρα.Αμ ελα που δεν ειναι.
    τι να σου πω ρε φιλε κανε οτι καταλαβενεις εγω την γνωμη μου ειπα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 20-07-10 18:19 #43
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Exclamation
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αρα αυτος που εκανε εξετασεις μετα απο τρια χρονια φουλ ληψη συμπληρωματων σε επιπεδο υψηλο και προορμονων εγω δηλαδη και εβγαλε φουλ καθαρες εξετασεις επρεπε να ειναι νεκρος τωρα.Αμ ελα που δεν ειναι.
    το βρηκα σε ενα σιτε ..... Είμαι 28 ετών και είχα ένα πρόβλημα με την καρδιά μου με ταχυκαρδίες 220 παλμούς το λεπτό. Έκανα ηλεκτροφισιολογικη μελέτη και βρήκαμε το πρόβλημα. Καυτηρίασαν ένα δεμάτιο και δεν είχα εδώ και 2 χρόνια καμία ταχυκαρδία μόνο κάτι αρρυθμίες. πριν έναν μήνα και μου πρότειναν το superpump 250 που τα έχει όλα μέσα και έχει ποιο πολύ νιτρικό οξείδιο και είχα μια ταχυκαρδία και κάτι αρρυθμίες. Έχω καταλάβει ότι είναι από το superpump 250, απλά η ερώτηση μου είναι εάν μπορώ να πάρω μόνο για αύξηση νιτρικού οξειδίου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 20-07-10 18:22 #44
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ProUser Εμφάνιση μηνυμάτων
    τι να σου πω ρε φιλε κανε οτι καταλαβενεις εγω την γνωμη μου ειπα...
    Bασικα εσυ για δικους σου λογους δεν θελεις να παρεις συμπληρωματα η οτι αλλο και προσπαθεις να βρεις πατηματα για να δικαιολογησεις στον εαυτο σου την επιλογη σου αυτη συνειδητη η μη.Αυτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 21-07-10 00:30 #45
    Banned
    Εγγραφή
    04-05-2010
    Μηνύματα
    27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Bασικα εσυ για δικους σου λογους δεν θελεις να παρεις συμπληρωματα η οτι αλλο και προσπαθεις να βρεις πατηματα για να δικαιολογησεις στον εαυτο σου την επιλογη σου αυτη συνειδητη η μη.Αυτα.
    δεν ειμαι κατα των συμπληρωματων δεν ειπα κατι τετοιο εγω το αρχισα αυτο επειδει σε ενα comend ειπε καποιος οτι επερνε animal pump stak kai m stak αν δεν κανω λα8ος .... εγω εγραψα ποσο τοσα νιτρικα δεν χρειαζοντα 8α αρκουσε ενα απο αυτα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 6 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία