Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 05-02-07 21:00 #16
    Προεπιλογή
    κανω γυμναστικη με ενταση.δηλαδη τα διαλειματα στις επαναληψεις ειναι μαξιμουμ 30-40 seconds.
    συνηθως κανω πολυ στηθος/πλατη/ομους(σχεδον παντα κανω αυτες τις ασκησεις).
    και παω εναλλαξ ποδια/χερια.
    προσθετω κιλα διαρκως το τελευταιο μηνα μια αυξηση 15 κιλων εκανα.

    οκ αυτο που με αφορα ειναι το μετεπειτα της κρεατινης που απαντησε ο duke ευχαριστω αυτο ηθελα να γνωριζω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-02-07 21:54 #17
    Προεπιλογή
    Εγώ θα σου πω την γνώμη μου βάση αποτελεσμάτων που είχα εγώ τα συμπληρώματα διατροφής είναι για άτομα που έχουν φτάσει σε ένα σημείο ανάπτυξης και θέλουν κάτι το παραπάνω το οποίο δεν μπορούν να δώσουν με την διατροφή τους.Εγώ είχα πάρει κρεατίνη παρ'όλο που είχα πολύ χαμηλό επίπεδο απο θέμα διατροφής και σωματικής διάπλασης,αυτό που μου είχα κάνει η κρεατίνη ήταν να με γεμίσει νερά να νιώθω ένα φούσκωμα συνέχεια το μόνο καλό που έκανε ήταν οτι έδωσε αυτό το μπαμ στις ασκήσεις το οποίο άμα κάνεις μια σωστή γυμναστική ωφελείσε και το διατηρείς και μετά την διακοπή της κρεατίνης.Κατά την γνώμη συνέχισε με πρωτεϊνούλα και σιγά σιγά και βάλε και κανένα σκουπ το πρωί.
    Congratulations στους Νέους μας Mod
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-02-07 21:59 #18
    Προεπιλογή
    τα συμπληρωματα διατροφης πιστευω οτι ειναι αναγκαια και σε ατομα που δεν γυμναζονται.

    εγω πχ κανω απαραδεκτη διατροφη που αν συνδιαζα τη γυμναστικη με τη διατροφη που κανω θα'χα επισκεφθει τον αλλο κοσμο προ πολλου.

    Αν ο αλλος εχει απαραδεκτες διατροφικες συνηθιες και παιρνει ελαχιστη πρωτεινη και χανει σε μυς(τους φυσικους οχι αυτους που φτιαχνεις στο γυμναστηριο) δεν χρειαζεται συμπληρωμα πρωτεινης;Τη χρειαζεται.

    Πρωτεινη γενικα χρειαζονται ολοι οχι μονο οσοι γυμναζονται,ετσι πιστευω.

    Θα δοκιμασω κ θα σας ενημερωσω παντως,αυριο θα παρω να δουμε.

    Ξερω ατομο που παιρνει πρωτεινη χωρις να γυμναζεται και διατηρει ενα ωραιο καλιγραμο σωμα(δεν εχει παντως τρελους μυς κλπ) ειναι απλως στεγνος.

    Με τα φαγητα που εχουμε σημερα (κυριως τα κρεατικα) η πρωτεινη ειναι must πιστευω σε ολους,εχω ακουσει οτι πολλοι ηθοποιοι κανουν χρηση συμπληρωματων πρωτεινης ξερει κανεις αν αληθευει;
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-02-07 00:17 #19
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή Re: Cell-tech creatine
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Vson
    Οι moderators αν εχουν δοκιμασει cell-tech παρακαλω να πουν αποψη
    Η αλήθεια είναι ότι μου το πρότειναν Vson αλλά δεν τα κατάφεραν..

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 06-02-07 04:55 #20
    Προεπιλογή
    gasturb εσυ ποια παιρνεις ποια ειναι η αγαπημενη σου κρεατινη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 06-02-07 21:00 #21
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη Gasturb

    Εγγραφή
    18-04-2006
    Περ.
    Zimbabwe
    Μηνύματα
    3.660
    Προεπιλογή
    Δεν έχω ιδιαίτερη προτίμηση σε κάποια συγκεκριμένη εταιρεία Vson

    Gt
    Bodybuilding.gr
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-02-07 11:34 #22
    Προεπιλογή
    vson φιλε μου παρε αυτην που σου ειπα και μετα βλεπουμε αν ξανα αγγιξεις nitro teh.....
    Impossible in Nothing
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12