Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 69
  1. 16-02-10 18:15 #1
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή Animal Test (Universal)
    Aλλο ενα προιον της Universal από την πολυδιαφημιζόμενη σειρα Animal είναι το Animal Test.To ποσταρω για να υπάρχει στο φόρουμ και όποιος το εχει δοκιμασει ας μας πει τις απόψεις του...






    Animal Test is the ultimate in legal hypertrophic, pro-testosterone supplementation. Combining the most potent natural extracts with one of the hottest, patented, proven supplements to hit the industry in recent years, the all new Animal Test redefines the capabilities of over-the-counter bodybuilding supplementation.

    * Enhanced Androgen Receptor Sensitivity
    * Testosterone Potentiator
    * Patented Arachidonic Acid
    * Aromatase Inhibitors
    * Healthy Libido Support
    * Physique Recomposition

    The Pro-Androgen portion of the Animal Test formula couples dynamic herbal extracts designed to facilitate a rise in free and total testosterone with effective anti-estrogen compounds capable of maximizing the natural anabolic response. Translation? Explosive gains in strength and size. This complex includes the revered free test potentiator 3,4- divanillyl tetrahydrofuran with anabolic ketosterones extracted from Cissus Quadrangularis another exciting bodybuilding ingredient. Fortified with yohimbe extract designed to enable physique recomposition and to support a healthy libido, this is only the first facet of the powerful Test formula.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 17-02-10 00:00 #2
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παρε το χαλοντρολ το αμερικανικο απεξω πολυνεικε.Ειναι πολυ ακριβο το τεστ για αυτα που προσφερει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-02-10 00:16 #3
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.626
    Προεπιλογή
    O ανθρωπος μου !!Ηξερα ότι εσυ θα απαντουσες αργα ή γρηγορα,είσαι o Αnimal Εxpert του φόρουμ.Βασικα δεν ενδιαφερομαι για κατι τετοιο,απλα ήταν το μονο της σειρας που δεν είχαμε τόπικ και ειπα λίγο να το ανακινησω....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-02-10 00:22 #4
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    O ανθρωπος μου !!Ηξερα ότι εσυ θα απαντουσες αργα ή γρηγορα,είσαι o Αnimal Εxpert του φόρουμ.Βασικα δεν ενδιαφερομαι για κατι τετοιο,απλα ήταν το μονο της σειρας που δεν είχαμε τόπικ και ειπα λίγο να το ανακινησω....
    Λολ.Επεστρεψα να επιβαλω την ταξη στα ανιμαλ.Ειναι καλο αλλα μπροστα σε mass fx και αυτο που ειπα πριν δεν πιανει μια.Πολυ μικρες δοσεις.Γενικα θα πω mass fx με 1000 αυτο το πραγμα με επιασε πιο πολυ και απο προορμονη τραγικα δυνατο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-02-10 02:49 #5
    Προεπιλογή
    Πειτε κ σε μας τους ασχετους τι ακριβως υποσχετε οτι κανει αυτο το προιον????
    Αυξηση τετοστερονης????
    Κατι σαν το Ανιμαλ στακ κ το νοβεντεξ????
    Στον χορηγο παντως δεν το βρισκω(στο καταστημα)
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη foko : 17-02-10 στις 02:52
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 08-06-10 21:08 #6
    Προεπιλογή
    Κατι διαβασα στο site της universal οτι το συγκεκριμενο προιον θελει και pct μετα μαλλον με to stack...αληθευει κατα τη γνωμη σας?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 08-06-10 22:16 #7
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατι διαβασα στο site της universal οτι το συγκεκριμενο προιον θελει και pct μετα μαλλον με to stack...αληθευει κατα τη γνωμη σας?
    οχι δεν θελει pct
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-06-10 22:31 #8
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατι διαβασα στο site της universal οτι το συγκεκριμενο προιον θελει και pct μετα μαλλον με to stack...αληθευει κατα τη γνωμη σας?
    για να πουλησουν κ το στακ το λενε..μην χαμπαριαζεις..ακου pct..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-06-10 21:25 #9
    Προεπιλογή
    τεληκα το εχει δοκημαση κανεις αποτι ειδα αν δεν κανο λαθος εχει περισοτερο (ΑΑ) απο το halodrol
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 25-06-10 07:53 #10
    Προεπιλογή
    δεν ειδα μεγαλη διαφορα σε σχεση με το stak.. το πηρα σε κυκλο stak-test-stak. αυτο ομως που παρατηρησα ηταν οτι μου ειχανε φυγει ολα τα πονιδια.. ωμος- μεση-γονατα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-06-10 11:47 #11
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KINK Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειδα μεγαλη διαφορα σε σχεση με το stak.. το πηρα σε κυκλο stak-test-stak. αυτο ομως που παρατηρησα ηταν οτι μου ειχανε φυγει ολα τα πονιδια.. ωμος- μεση-γονατα..
    δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

    manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-06-10 12:06 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

    manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?
    λογικα το halodrol>>test!

    Αλλα προφανως ο Μανος δεν θα εννοει αυτο του γκασπαρι, αλλα το προορμονικο με το dhea to halodrol50!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-10 12:15 #13
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο noz1989 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογικα το halodrol>>test!

    Αλλα προφανως ο Μανος δεν θα εννοει αυτο του γκασπαρι, αλλα το προορμονικο με το dhea to halodrol50!
    και αυτο της γκασπαρι δεν ηταν halodrol 50 ?
    δεν νομιζο να λεει το παλιο γιατι αποτι ξερω δν βγενει πλεον στιν αγορα..


    εσυ που λες οτι το halodrol>>test einai pio καλο πιο εννοεις το καινουργιο η το παλιο?
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-10 12:41 #14
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

    manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?
    Το τεστ ειναι το μονο που μου εχει ξεφυγει απο animal.Οποτε αποψη μπορω να εχω μονο με βαση τα συστατικα και την αποδεδειγμενη καλη πιστη στην εταιρια.Οχι το halodrol το ευρωπαικο ειναι μια απατη εγω εκλαιγα τα λεφτα μου που το πηρα και μολις πρωτοβγηκε.To halodrol 50 ειναι στεροιδες καταργημενο μην τα μπερδευεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 25-06-10 14:14 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το τεστ ειναι το μονο που μου εχει ξεφυγει απο animal.Οποτε αποψη μπορω να εχω μονο με βαση τα συστατικα και την αποδεδειγμενη καλη πιστη στην εταιρια.Οχι το halodrol το ευρωπαικο ειναι μια απατη εγω εκλαιγα τα λεφτα μου που το πηρα και μολις πρωτοβγηκε.To halodrol 50 ειναι στεροιδες καταργημενο μην τα μπερδευεις.
    αρα ας κανο μια δοκημη να δω τη παιζει με το τεστ καλητερα να μην δοκημασο το halodrol lig.. αφου ειναι μουφα και να σου πω mano το τεστ παιζει να σηνδιαστη με στακ? η καλητερα να παρο μονο τεστ να δω τι δουλεια κανει και μετα να δοκημασο και τεστ? (ασχετο το μασσ φχ εκανε πολθ καλη δουλεια σε δυναμη τα χεργια μου πιραν αρκετο ογκο! ) στο μελον 8α το ξανα παρω με novedex lew
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 5 123 ... ΤελευταίαΤελευταία