Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 69
  1. 25-06-10 16:16 #16
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    αρα ας κανο μια δοκημη να δω τη παιζει με το τεστ καλητερα να μην δοκημασο το halodrol lig.. αφου ειναι μουφα και να σου πω mano το τεστ παιζει να σηνδιαστη με στακ? η καλητερα να παρο μονο τεστ να δω τι δουλεια κανει και μετα να δοκημασο και τεστ? (ασχετο το μασσ φχ εκανε πολθ καλη δουλεια σε δυναμη τα χεργια μου πιραν αρκετο ογκο! ) στο μελον 8α το ξανα παρω με novedex lew
    Σορρυ αλλα τι ηλικια εχεις ελπιζω να μην ειναι το 18 που βλεπω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 25-06-10 16:20 #17
    Προεπιλογή
    [QUOTE=salpas18;198409]δηλαδη μολις τελειονε το στακ συνεχιζες με τεστ επιτοπου η εκανες ενα διαλημα και κατι αλλο αφου το τεστ estrogen block αν δν κανο κατι λα8ος δν μπορει να σηνδιαστη τεστ στακ μαζι σε εναν κυκλο? και τι ηλικια εχεις αν επιτρεπετε! απο ΕΛλαδα το πιρες το τεστ?

    manos ασχετα το κοστος πιο καλο σαν συμπληρομα πιο λες το TEST h to HALODROL?[/QUO

    3 εβδομαδες μεσα 1 εξω.
    ηλικια 32
    απο ελλαδα, ναι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 26-06-10 11:30 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο manos_ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Σορρυ αλλα τι ηλικια εχεις ελπιζω να μην ειναι το 18 που βλεπω.
    στα 22 ειμαι..!
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-06-10 11:33 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KINK Εμφάνιση μηνυμάτων
    3 εβδομαδες μεσα 1 εξω.
    ηλικια 32
    απο ελλαδα, ναι.

    δλδ τεστ 3 βδομαδες κενο μια μετα στακ και παει λεγοντας? γτ δν καταλαβα ακρυβος σορρυ κιολας...
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 26-06-10 12:28 #20
    Προεπιλογή
    κ το στακ κ το τεστ εχουνε μεσα απο 21 φακελακια που σημαινει οτι αν τα παιρνεις καθημερινα σου βγαζουν 3 εβδομαδες. οποτε 3 εβδομαδες παιρνω το συμπληρωμα (αυτο εννοω κυκλο) κ μολις τελειωσει κανω 1 εβδομαδα κενο. μετα το κενο ξαναμπαινω 3 εβομαδες.. κανω 3 τετοιους κυκλους κ μετα 3 μηνες κενο. οταν λεω κενο εννοω χωρις προορμονικα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 26-06-10 13:18 #21
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    στα 22 ειμαι..!
    Στα 22 σου εχεις δει διαφορα με το stak?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 26-06-10 13:46 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Maxwell Wolfen Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στα 22 σου εχεις δει διαφορα με το stak?

    δεν εχω παρει το στακ αλλα το μασσ φχ ναι ειδα διαφορα σε δυναμη και οι μυες μου εγιναν πιο σκληρη και φουσκοσαν πιο πολυ ειδικα τα χεργια μ!!
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 26-06-10 13:50 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KINK Εμφάνιση μηνυμάτων
    κ το στακ κ το τεστ εχουνε μεσα απο 21 φακελακια που σημαινει οτι αν τα παιρνεις καθημερινα σου βγαζουν 3 εβδομαδες. οποτε 3 εβδομαδες παιρνω το συμπληρωμα (αυτο εννοω κυκλο) κ μολις τελειωσει κανω 1 εβδομαδα κενο. μετα το κενο ξαναμπαινω 3 εβομαδες.. κανω 3 τετοιους κυκλους κ μετα 3 μηνες κενο. οταν λεω κενο εννοω χωρις προορμονικα.

    α οκ τωρα καταλαβα και με πιο ειπες ειδες καλητερη διαφορα? το τεστ αποτι διαωασα 8ελει 2 κουτια σηνεχομενα για να διξη αυτο που κανει.. και πως το ξεκηνας?? test-stak-test h stak-test-stak?
    εννοεις χωρις προορμονικα δλδ σορρυ κιολας αυτα ειναι προορμονικα? δλδ περιεχουν προορμονες γτ δεν γνωριζω περι προορμονικα πολλα γιαυτο ρωταω
    ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ Ο ΣΩΣΤΟΣ Ο ΧΡΟΝΟΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΣΩΣΤΟ
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 26-06-10 14:34 #24
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Στις 21 μέρες το αραχιδονικό οξύ έχει κάνει από τίποτα έως ελάχιστα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-06-10 14:49 #25
    Προεπιλογή
    ισχυει,το ΑΑ θελει τουλαχιστον 50 μερες για να εχει καπιο αποτελεσμα,απο χαλοντρολ και ανιμαλ τεστ κατα την αποψη μου ειναι δυνατοτερο το τεστ,ενας δυνατος κυκλος ειναι 2 κουτια τεστ χωρις διαλειμα και μετα ανιμαλ μ-στακ και μολις τελειωσει το μ-στακ κανεις αλλο ενα κυκλο αμα θες με τεστ...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-06-10 14:52 #26
    Προεπιλογή
    Απο οφελη ενος τετοιου κυκλου τι να περιμενουμε παιδια?
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-06-10 15:02 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos* Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχυει,το ΑΑ θελει τουλαχιστον 50 μερες για να εχει καπιο αποτελεσμα,απο χαλοντρολ και ανιμαλ τεστ κατα την αποψη μου ειναι δυνατοτερο το τεστ,ενας δυνατος κυκλος ειναι 2 κουτια τεστ χωρις διαλειμα και μετα ανιμαλ μ-στακ και μολις τελειωσει το μ-στακ κανεις αλλο ενα κυκλο αμα θες με τεστ...
    αυτο δεν το γνωριζα.. θα το εχω υποψιν μου για τον επομενο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-06-10 15:08 #28
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    α οκ τωρα καταλαβα και με πιο ειπες ειδες καλητερη διαφορα? το τεστ αποτι διαωασα 8ελει 2 κουτια σηνεχομενα για να διξη αυτο που κανει.. και πως το ξεκηνας?? test-stak-test h stak-test-stak?
    εννοεις χωρις προορμονικα δλδ σορρυ κιολας αυτα ειναι προορμονικα? δλδ περιεχουν προορμονες γτ δεν γνωριζω περι προορμονικα πολλα γιαυτο ρωταω
    περιεχουν ουσιες που λειτουργουν προορμονικα κ βοηθουν το σωμα να ανεβασει την ενδογενη τεστοστερονη..
    ετσι νομιζω τουλαχιστον..
    αν κανω λαθος ας με διορθωσει καποιος.. thanks..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-06-10 15:18 #29
    Προεπιλογή
    δεν ειναι προορμονες,δε θελουν θεραπεια,το τεστ γινεται ανετα να παρουμε 2κουτια χωρις διαλειμα (κατι που προτεινει και η εταιρια) και στο καπακι ενα μ-στακ για διατηρηση ογκου και μολις τελειωσει το μ-στακ μπορουμε να παμε αλλα 2 τεστ ή τεστ μαζι με στακ....πολλα γινονται,η συγκεκριμενη εταιρια εχει προιοντα τα οποια συνδιαζονται αψογα ολα μεταξυ τους,γινονται πολλοι συνδιασμοι και με πολυ καλα αποτελεσματα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-06-10 01:51 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο nikos* Εμφάνιση μηνυμάτων
    ισχυει,το ΑΑ θελει τουλαχιστον 50 μερες για να εχει καπιο αποτελεσμα,απο χαλοντρολ και ανιμαλ τεστ κατα την αποψη μου ειναι δυνατοτερο το τεστ,ενας δυνατος κυκλος ειναι 2 κουτια τεστ χωρις διαλειμα και μετα ανιμαλ μ-στακ και μολις τελειωσει το μ-στακ κανεις αλλο ενα κυκλο αμα θες με τεστ...


    ενδιαφερον το σχημα που εδωσες αλλα εχω ενα ερωτημα : δεν φορτωνεις πολυ πραγμα-test boosters στον οργανισμο σου για καμποσους μηνες? πρεπει να βγανει 4 μηνες στο σερι.. οκ δεν ειναι φαρμακο αλλα λεω... και στο φιναλε ποσο να ανεβασεις την ενδ. τεστο σου... φιλοσοφικο το ερωτημα...
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 5 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία