Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 69 από 69
  1. 18-03-14 01:23 #61
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Hulk Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλησπερα και καλη χρονια .

    Τα μονα συμπληρωματα που πινω τις περιοδους που γυμναζομαι ειναι πρωτεινη και αμινοξεα. Το καλοκαιρι που περασε δεν ηθελα να τα ξαναπαρατησω λογω δουλειας κ μετα απο προτροπη φιλου πηρα 2 κουτια ανιμαλ πακ κ 2 τεστ. Αν θυμαμαι καλα εβγαλα 1,5 μηνα με το τεστ και 3 μηνες τις πακ. Καταρχην ειχα τρομερη απιστευτη ενεργεια ! Σωματικα ναι ειδα αλλαγη πανω μου εμεινα σταθερος στα κιλα που ημουν αλλα ηταν λες και εγινε μετακομιση εχασα λιπος ? νερα? απο κοιλια μεση ποδια και τουμπανιασα πανω . Ειχα θεματα με τον υπνο δεν μπορουσα να κοιμηθω πανω απο 7ωρο το βραδυ και 45 λεπτα το μεσημερι για 1,5 ισως 2 μηνες . Βεβαια ηταν η πρωτη φορα που εδειξα πειθαρχια στη διατροφη και εννοω γευματα ανα 3ωρο 4ωρο οχι στεγνα αλλα με κρεας κ ζυμαρικο στανταρ , φρουτα κ πρασιναδες κτλ κτλ . Ημουν ολη μερα σχεδον σε κινηση λογω δουλειας , επινα πολυ νερο, ενα καφε την μερα και αλκοολ ελαχιστο ( 1 μπυρα ημερησιως). Προπονηση βαρη μερα παρα μερα και τον τελευταιο μηνα που επινα μονο τις πακ εκανα 20 λεπτα ποδηλατο η ελειπτικο μετα την προπονηση ( αυτο το πηρα απο εδω μεσα ty) . Ηλικια 33 .
    1 μηνα αφου τελειωσαν οι πακ εκανα γεν αιματος που βγηκε κομπλε η γιατρος μου ειπε να κανω μεγαλυτερο διαλειμα στα συμπληρωματα που εχουν ιωδιο επειδη βαραει στο θυροειδη εκτος και υπαρχει προδιαθεση στην οικογενεια που εκει πρεπει να τα κοψω. Εννοειται ευχαριστημενος και θα τα ξαναπροτιμησω εκτος αν εχετε να προτεινεται κατι καλυτερο
    Μια από τα ιδια ειδα και εγω και ειχα χασει και αρκετο λιπος ειχα μπει με 2 κουτια τεστ πρυση το καλοκαιρι . Μονο που αντιμετώπισα ένα πρόβλημα μετα την 10 μερα αρχισα να εχω σαν ένα πονο στο κεφαλι μου και παρατήρησα εντωνη τριχόπτωση ...ειχες αναλογο πρόβλημα εσυ?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-03-14 22:28 #62
    Προεπιλογή
    να παρω το animal test η μου προτεινετε καποιο αλλο που να κανει τα ιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 10-04-14 15:34 #63
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MANOS123 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μια από τα ιδια ειδα και εγω και ειχα χασει και αρκετο λιπος ειχα μπει με 2 κουτια τεστ πρυση το καλοκαιρι . Μονο που αντιμετώπισα ένα πρόβλημα μετα την 10 μερα αρχισα να εχω σαν ένα πονο στο κεφαλι μου και παρατήρησα εντωνη τριχόπτωση ...ειχες αναλογο πρόβλημα εσυ?

    Οχι φιλε , μονο το θεμα του υπνου επαιξε σε μενα .
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-06-14 01:21 #64
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή
    Το ξεκιναω αυριο, εχω παρει δυο κουτια και θα κανω κυκλο 42ημερων οπως το συνιστα η εταιρεια. Θα γραπσω review...
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-06-14 08:00 #65
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Καλή αρχή! Περιμένουνε εντυπώσεις!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 07-08-14 14:53 #66
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή Animal Test (Universal)
    Αρκετα καλο, τελειωνω απο κυκλο 42 ημερων και ειμαι αρκετα ικανοποιημενος με τα αποτελεσματα, τι εχω να πω..Θα το ξαναπαρω αν το βρω σε καλη τιμη απο αμερικα και θα το στακκαρω με DAA ελπιζω να μην ανατιναχτω Δεν ειχα αρνητικα side effects παρα μονο κανενα σπυρακι που και που.. Με διατηρει πιο γεματο απο την αρχη του κυκλου μεχρι σημερα που ειναι πολυ σημαντικο για μενα επειδη τα περισσοτερα testo boosters μου δουλευουν μονο την πρωτη με δευτερη ευδομαδα.. Σχετικα καλη δυναμη με περισσοτερη φλεβικοτητα απο οτι συνηθως στο gym. Εχω χασει μερικα κιλα αλλα σ αυτο βοηθησαν και οι λιποδιαλυτες και το αεροβιο παρ ολα αυτα φαινομαι πιο μεγαλος και πιο γεματος απο πριν ιδικα την ωρα που γυμναζομαι Τωρα θα σινεχισω με Μ-Stack αλλες 21 ημερες οπως το συνιστα η αιτερεια και σκεφτομαι να βαλω και DAA μαζι Σε γενικες γραμμες ειμαι ικανοποιημενος μονο η τιμη του τσιμπαει λιγο ειδικα αν το παρει κανεις απο ελλαδα και κυπρο...
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 07-08-14 20:48 #67
    Το avatar του χρήστη ArgoSixna

    Εγγραφή
    06-12-2010
    Περ.
    Κορυδαλλός
    Μηνύματα
    3.312
    Προεπιλογή
    Τι θερμιδες καταναλωνες τις μερες που το επαιρνες?
    Στακ με τι συμπληρωματα το εκανες?

    42 μερες = 2 κουτια ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 08-08-14 08:21 #68
    Προεπιλογή
    ενας φιλος μου κανει 2η φορα τον κυκλο οπως λεει η universal me to TEST kai meta to M-STACK kai τωρα το συνεχισε ποιο παρακατω...βαζει το M-STACK με to PUMP kai μετα το STACK και ειναι υπερ ευχαριστημενος με τα αποτελεσματα τωρα που εβαλε το PUMP μαζι με το M-STACK
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-08-14 02:09 #69
    Το avatar του χρήστη Aristosdem

    Εγγραφή
    10-10-2012
    Περ.
    Limassol-Cyprus
    Μηνύματα
    130
    Προεπιλογή Animal Test (Universal)
    Φιλε ArgoSixna ημουν σε υποθερμιδικη και μετα ανεβηκα σε ισοθερμιδικη και σταθεροποιηθηκα.. Το ειχα στακ.. με Black burn Stacker 2 για 15 ημερες και μετα συνεχισα με The curse Cobra Labs... τωρα συμεχιζω με Μ-Stack και DAA. 42 ημερες ειναι 2 κουτια Αnimal Test
    Keep pumping...!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 5 ΠρώτηΠρώτη ... 345