Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 225 από 225
  1. 06-02-11 09:28 #211
    Το avatar του χρήστη jimmy007

    Εγγραφή
    20-09-2010
    Περ.
    Athens,Greece
    Μηνύματα
    1.522
    Προεπιλογή
    Πόσα γραμμάρια μονουδρική λέτε να έχει? Κάνει για περίοδο off από κρεατίνη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 21-02-11 03:58 #212
    Προεπιλογή
    ελεγα να ειναι αυτο το επομενο γτ μου το εχουν προτεινει αρκετοι.. καμια αλλη προταση? super pump,shock therapy,no-xplode?
    Burn your Muscles Not your Soul..
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-02-11 18:05 #213
    Το avatar του χρήστη Michaelangelo

    Εγγραφή
    19-03-2010
    Περ.
    Kuopio/Finland
    Μηνύματα
    1.027
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jeitiel Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ισως δεν ειμαι και ο καταληλλος να κρινει το προιον αλλα απο τις δυο εβδομαδες που το χρησημοποιω ,παρατηρω ζαλη,πεσμενη ορεξη,στομαχοπονο,ταση για τουαλετα και γενικα αδυναμια συγκεντωσης μεχρι και σκεψη εγκαταλιψης της προπονισης και αντε γεια σπιτι ... η κοιλια δε σταματαει να ποναει μεχρι και 3-4 ωρες μετα το ροφημα...
    Α και καμια φορα αποτομη υπνηλια χαχα
    Εχω δοκιμασει NoXplode και Superpump σαν PreWo στο παρελθον και δεν ειχα καμια παρενεργεια ...
    Μια από τα ίδια και χειρότερα!

    Παρόλο που έχω σταματήσει να το παίρνω μετά από αυτά που είχα πάθει (ότι χειρότερο μου έχει συμβεί σε συμπλήρωμα), είπα να το δοκιμάσω άλλη μια μόνο φορά μιας και είμαι στη γράμμωση και είχα ακούσει εκεί δουλεύει καλύτερα. Μέγα Λάθος!

    Με μόλις σχεδόν ένα σκουπ, τα κλασσικά φαινόμουνα που είχα, σε πολλαπλάσιο βαθμό όμως! Ένοιωθα σαν να χώνανε μπουκέτα στο κεφάλι μου από εσωτερικά! Έφτασα σχεδόν σε βαθμό λιποθυμίας από ζαλάδα και πονοκέφαλο. Περιττό να αναφέρω ότι πάλι πριν περάσει η ώρα την έβγαλα στην τουαλέτα προσπαθώντας να βγάλω αυτό το πράγμα από μέσα μου, ώστε να ξαναγίνω καλά! (πράγμα που γίνεται μόλις βγαίνει)
    Insta: @savvoulidis.sportstherspy
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 27-04-11 00:18 #214
    Το avatar του χρήστη toubanix

    Εγγραφή
    31-01-2007
    Περ.
    Peiraias
    Μηνύματα
    56
    Προεπιλογή
    Χρησιμοποιώντας το για περίπου 6 εβδομάδες μπορώ να πω ότι είναι το καλύτερο prework συμπλήρωμα που έχω δοκιμάσει..Απίστευτο τσίτωμα ενέργεια και φλεβικότητα..Προσοχή όμως..1 scoop είναι υπερ αρκετό..Όταν πήγα στο 1,5 είχα τα συμπτώματα που είχε ο φίλος απο πάνω..(τάση λυποθυμίας απτην ενταση,τάση για εμμετό κτλ)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-06-11 19:52 #215
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    κύριοι officers έχω απορίες please help. τι κάνουν τα παρακάτω,πρακτικά ποια η λειτουργία τους? γενικά έχει πολλά περίεργα το συγκεκριμένο, όχι τόσο σε ουσίες όσο στην μορφή αυτών των ουσιών...

    HemoBuilding EPO Matrix:
    Echinacea Purpurea, Portulaca Oleracea, Inositol Hexaphosphate (IP6)

    (ασχολίαστο το ΕΡΟ που παραπέμπει αλλού...μαμώ το μάρκετινγκ χε)
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-06-11 17:16 #216
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    κύριοι officers έχω απορίες please help. τι κάνουν τα παρακάτω,πρακτικά ποια η λειτουργία τους? γενικά έχει πολλά περίεργα το συγκεκριμένο, όχι τόσο σε ουσίες όσο στην μορφή αυτών των ουσιών...

    HemoBuilding EPO Matrix:
    Echinacea Purpurea, Portulaca Oleracea, Inositol Hexaphosphate (IP6)

    (ασχολίαστο το ΕΡΟ που παραπέμπει αλλού...μαμώ το μάρκετινγκ χε)

    Echinacea Purpurea.... ''δυναμωνει'' το ανοσοποιητικο

    Portulaca Oleracea.... κανει για σαλατα... στα ελληνικα.... αντράκλα...

    Inositol Hexaphosphate (IP6).... για κανε ενα search εδω μεσα κατι ειχε γραψει ο beef... αλλα δεν θυμαμαι τι και που....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 03-06-11 17:41 #217
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    Echinacea Purpurea.... ''δυναμωνει'' το ανοσοποιητικο

    Portulaca Oleracea.... κανει για σαλατα... στα ελληνικα.... αντράκλα...

    Inositol Hexaphosphate (IP6).... για κανε ενα search εδω μεσα κατι ειχε γραψει ο beef... αλλα δεν θυμαμαι τι και που....
    Inositol,Hexaphosphate (IP6.
    αυτο ειναι ολο το ονομα,παει πακετο χωρις "κομμα"στην μεση.δεν ξερω γιατι το εγραψαν σαν 2 χωρια συστατικα.
    φυτικη ουσια ειναι,που βοηθα σε μεταβολισμο ασβεστιου κλπ.
    δλδ ειναι μια μορφη του Inositol.
    κ καλα βοηθαει σε καποιες μορφες καρκινου κλπ που λες σωστα,αλλα σαν φυτικο ειναι λιγο αμφιβολο το ποσο.
    αν κ υπαρχουν μελετες σε ζωα,που λενε οτι δουλευει οσον αφορα τους καρκινικους σχηματισμους..

    τωρα εδω μαλλον το εβαλαν για τον πρωτο λογο που αναφερα.μαλλον.


    αυτάαπό beef. Αλλά και πάλι για ποιο λόγο τέτοιο συστατικό σε νιτρικό? Δεν πιστεύω ότι είναι απλά για τον μεταβολισμό του ασβεστίου. Αν τους στείλω μέιλ λες να πάρω σωϊκή απάντηση ή ...? Επίσης αν είναι φάρμακο δεν θα θεωρείται banned στο ''συμπλήρωμα'' μέσα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-06-11 17:45 #218
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    Inositol,Hexaphosphate (IP6.
    αυτο ειναι ολο το ονομα,παει πακετο χωρις "κομμα"στην μεση.δεν ξερω γιατι το εγραψαν σαν 2 χωρια συστατικα.
    φυτικη ουσια ειναι,που βοηθα σε μεταβολισμο ασβεστιου κλπ.
    δλδ ειναι μια μορφη του Inositol.
    κ καλα βοηθαει σε καποιες μορφες καρκινου κλπ που λες σωστα,αλλα σαν φυτικο ειναι λιγο αμφιβολο το ποσο.
    αν κ υπαρχουν μελετες σε ζωα,που λενε οτι δουλευει οσον αφορα τους καρκινικους σχηματισμους..

    τωρα εδω μαλλον το εβαλαν για τον πρωτο λογο που αναφερα.μαλλον.


    αυτάαπό beef. Αλλά και πάλι για ποιο λόγο τέτοιο συστατικό σε νιτρικό? Δεν πιστεύω ότι είναι απλά για τον μεταβολισμό του ασβεστίου. Αν τους στείλω μέιλ λες να πάρω σωϊκή απάντηση ή ...? Επίσης αν είναι φάρμακο δεν θα θεωρείται banned στο ''συμπλήρωμα'' μέσα?
    θα ηθελα πολυ να ακουσω την απαντηση τους..... .... στειλε καταναλωτης εισαι πρεπει να σου απαντησουν....
    Το ποτό και το κάπνισμα με βοήθησαν να κόψω το γυμναστήριο!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-09-11 12:56 #219
    Το avatar του χρήστη Mimas88

    Εγγραφή
    09-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Καλημέρα σε όλους,

    Μόλις χθές αγόρασα το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και η αλήθεια είναι, αν και το εχω πάρει μια φορά μόνο, ότι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Επισκέφτηκα την τουαλέτα 2 φορές απο την ώρα που το πήρα (το πήρα το πρωί μόλις ξύπνησα γιατι πρωί γυμνάζομαι) και γενικά δεν μπορώ να πώ οτι είχα και την μεγαλύτερη όρεξη για άσκηση.
    Μίλησα με τον άνθρωπο που μου το πούλησε και μου είπε να μειώσω την ποσότητα στο μισο για καμια εβδομάδα μεχρι να το συνηθίσει το στομάχι μου.

    Η αλήθεια είναι το εχω ψιλοευαίσθητο στομάχι και ίσως δεν έπρεπε να το πάρω εξ αρχής (που να τό ξερα).

    Θα δοκιμάσω αλλες 2 φορές με μισο scoop και αν έχω τα ίδια θα το σκοτώσω αν ενδιαφέρετε κανείς.

    Ελπίζω να μην χρειαστεί πάντως.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-09-11 13:21 #220
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mimas88 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλημέρα σε όλους,

    Μόλις χθές αγόρασα το συγκεκριμένο συμπλήρωμα και η αλήθεια είναι, αν και το εχω πάρει μια φορά μόνο, ότι δεν έμεινα καθόλου ευχαριστημένος. Επισκέφτηκα την τουαλέτα 2 φορές απο την ώρα που το πήρα (το πήρα το πρωί μόλις ξύπνησα γιατι πρωί γυμνάζομαι) και γενικά δεν μπορώ να πώ οτι είχα και την μεγαλύτερη όρεξη για άσκηση.
    Μίλησα με τον άνθρωπο που μου το πούλησε και μου είπε να μειώσω την ποσότητα στο μισο για καμια εβδομάδα μεχρι να το συνηθίσει το στομάχι μου.

    Η αλήθεια είναι το εχω ψιλοευαίσθητο στομάχι και ίσως δεν έπρεπε να το πάρω εξ αρχής (που να τό ξερα).

    Θα δοκιμάσω αλλες 2 φορές με μισο scoop και αν έχω τα ίδια θα το σκοτώσω αν ενδιαφέρετε κανείς.

    Ελπίζω να μην χρειαστεί πάντως.
    περίεργο συμπλήρωμα το συγκεκριμένο, δεν ξέρω γιατί πειράζει πολλούς, έχει διάφορα μέσα δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Απο τα διεγερτικά είχες τίποτα ζαλάδες κτλ? Δοκίμασε με μισό να δεις πως θα σε πάει. Το κακό είναι μήπως δεν σε πιάνει στο μισό γιατί έτσι ακόμη κ αν δεν σε πειράζει θα είναι σα να το παίρνεις άδικα. Ελπίζω πως όχι. Αναμένω το πως θα σου πάει τις επόμενες ημέρες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 16-09-11 14:30 #221
    Το avatar του χρήστη Mimas88

    Εγγραφή
    09-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sobral Εμφάνιση μηνυμάτων
    περίεργο συμπλήρωμα το συγκεκριμένο, δεν ξέρω γιατί πειράζει πολλούς, έχει διάφορα μέσα δεν ξέρω τι μπορεί να φταίει. Απο τα διεγερτικά είχες τίποτα ζαλάδες κτλ? Δοκίμασε με μισό να δεις πως θα σε πάει. Το κακό είναι μήπως δεν σε πιάνει στο μισό γιατί έτσι ακόμη κ αν δεν σε πειράζει θα είναι σα να το παίρνεις άδικα. Ελπίζω πως όχι. Αναμένω το πως θα σου πάει τις επόμενες ημέρες.
    Το scoop το πήρα το πρωί κατα τις 07:00 και μεχρι και τώρα νιώθω μια αδυναμία, αδιαθεσία σε βαθμό που δεν ξέρω να θέλω να δοκιμάσω την μισή δόση. Σκέφτομαι και αυτό που λές ότι με μικρή δόση ίσως δεν "βοηθήσει" καθόλου αν και ο τύπος στο κατάστημα μου είπε ότι σιγά σιγά να ανεβάζω την δόση μεχρι να το δεχτεί το στομάχι μου.

    Απο την μια λέω να δοκιμάσω κανα 2 φορές ακόμα και απο ητν άλλη σκέφτομαι, γιατι να πειραματίζομαι, αφού δεν με θέλει το συγκεκριμένο.

    Πάντως αν κάποιος ενδιαφέρετε, ας επικοινωνήσει.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 17-09-11 15:32 #222
    Προεπιλογή
    07:00 ????? Τετοια ωρα κανεις γυμναστικη????
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 17-09-11 18:48 #223
    Το avatar του χρήστη Mimas88

    Εγγραφή
    09-07-2011
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Adinamos Εμφάνιση μηνυμάτων
    07:00 ????? Τετοια ωρα κανεις γυμναστικη????
    Όχι...στις 08:00 για την ακρίβεια, ακούγεται περίεργο?? Δυστηχώς δεν ακολουθούμε όλοι το ίδιο πρόγραμμα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 17-09-11 19:02 #224
    Προεπιλογή
    Όσο και αν σας φένεται παράξενο η καλύτερη ώρα για γυμ. είναι μετά το πρωινό ξύπνημα,μιας και το σώμα και το μυαλό είναι φουλ ξεκούραστο.
    Το απόγευμα έχουμε φάει όλη την κούραση της μέρας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 17-09-11 20:24 #225
    Προεπιλογή
    Εγω ξερω οτι δεν ειναι ετοιμο το νευρικο συστημα το πρωι για αναεροβια ασκηση.
    Επισης βλεπω πολυ πιο ευεργετικο ενα καλο πρωινο, παρα νιτρικο πρωινιατικα. But it's just me.
    My name is Daniel Lugo and I believe in fitness
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415