Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 98
  1. 09-03-10 20:17 #1
    Προεπιλογή Ηλίας Παγιαννίδης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-03-10 20:55 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Πολύ σπανιο βίντεο,να υποψιαστω ότι είστε συγγενεις,πατέρας σου ίσως;Καταπληκτικο!!
    Ο Ηλίας Παγιαννιδης περα από πολύ καλός αθλητης της εποχής του είχε γραψει το βιβλιο "Εισαγωγη στο σύγχρονο bodybuilding",το 1987,βιβλίο σταθμος ειδικα για την εποχή που κυκλοφόρησε.Respect.
    υ.γ. Καλως ήρθες στο φόρουμ,περνα αν θες από την Ενότητα Νεα Μελη να συστηθεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 09-03-10 21:54 #3
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.908
    Προεπιλογή
    Πολύ καλό βίντεο!!! Ευχαριστούμε. Μας μετέφερε πολλά χρόνια πίσω

    Μηπως ξέρουμε από ποιόν αγώνα είναι?

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 09-03-10 22:18 #4
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    καταρχας το βιντεο πιστευω οτι ειναι οντως η αποδειξη για το οτι το bbing ειναι τεχνη! μια ερωτηση τωρα οσον αφορα τους πιο εμπειρους..αυτο το σωμα ειναι natural? η δικια μου απαντηση ειναι 'πιθανως ναι'
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 09-03-10 22:39 #5
    Προεπιλογή
    Καταρχάς συγχαρητήρια για το φόρουμ κι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Ναι,ο Ηλίας είναι πατέρας μου.Το βίντεο είναι από το Mr Βόρειος Ελλάς του 1984.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 09-03-10 22:44 #6
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταρχας το βιντεο πιστευω οτι ειναι οντως η αποδειξη για το οτι το bbing ειναι τεχνη! μια ερωτηση τωρα οσον αφορα τους πιο εμπειρους..αυτο το σωμα ειναι natural? η δικια μου απαντηση ειναι 'πιθανως ναι'
    Απιστευτα αρμονικο και συμετρικο σωμα,και εν τελη το bb ειναι και τεχνη.


    Μακαρι να ειναι natural,αλλιως εχω πλασματικους στοχους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 09-03-10 22:51 #7
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    καταρχας το βιντεο πιστευω οτι ειναι οντως η αποδειξη για το οτι το bbing ειναι τεχνη! μια ερωτηση τωρα οσον αφορα τους πιο εμπειρους..αυτο το σωμα ειναι natural? η δικια μου απαντηση ειναι 'πιθανως ναι'
    Η ουσια δεν ειναι αν ειναι natural,αλλα ειναι ενα σωμα αποδεκτο νομιζω ακομα και απο ανθρωπους που δεν εχουν ασχοληθει ποτε με γυμναστικη στην ζωη τους.
    Παλια ολοι ηταν στα ιδια κιλαπανω κατω περιπου(80kg) γι αυτο και δεν υπηρχαν κατηγοριες fitness και Bodybuilding.
    Tωρα για να παιξεις bodybuilding πρεπει να εισαι ''Τransformers''.
    Πραγματικο αγαλματενιο κορμι.
    Respect στον μεγαλο δασκαλο-συγγραφεα Παγιαννιδη Ηλια.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 09-03-10 22:52 #8
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pagiannidis Yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς συγχαρητήρια για το φόρουμ κι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Ναι,ο Ηλίας είναι πατέρας μου.Το βίντεο είναι από το Mr Βόρειος Ελλάς του 1984.
    Καλως ηρθες Γιαννη στην παρέα και ελπίζουμε να μας διαθεσεις και άλλο υλικο από τον πατερα σου ο οποιος βρεθηκε σε αλλες εποχες του αθληματος,πιο ρομαντικες και αγνες.
    Οποιοδήποτε στοιχείο θα μπορουσες να μας παραθεσεις (συμμετοχες,τίτλοι) που αφορουν την πορεία του πατερα σου είναι καλοδεχουμενο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 09-03-10 23:38 #9

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    καταρχας να πω οτι το βιντεο ειναι καταπληκτικο,το ποζαρισμα τρομερο και το σωμα του Ηλια Απολλωνιο,στα χναρια του ενος και μοναδικου Frank Zane.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων

    Μακαρι να ειναι natural,αλλιως εχω πλασματικους στοχους.
    Χαρη και να μην ειναι natural,δεν τρεχει τιποτα.Βαλε στοχο το δικο μου σωμα.Ειναι 1000% natural(χαχαχαχα αυτη ηταν μια εκρηξη μετριοφροσυνης )
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 09-03-10 23:48 #10
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pagiannidis Yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καταρχάς συγχαρητήρια για το φόρουμ κι ευχαριστώ για το καλωσόρισμα.Ναι,ο Ηλίας είναι πατέρας μου.Το βίντεο είναι από το Mr Βόρειος Ελλάς του 1984.

    τον θυμάμε αυτόν τον αγώνα ποζάριζε και πολύ ωραία και να δωσεις χαιρετίσματα στον μπαμπά σου γνωριζόμαστε πολύ καλά και ήταν απο τους καλύτερους εκφωνητες στούς αγωνες που κατέβαινα ειδικα στούς πρώτους .

    και ξέρω καλα όλη την ιστορία με το βιβλίο εισαγωγή στο σύγχρονο bodybuilding ήταν τότε κάτι σαν ευαγγέλιο του ββ , πολύ χρήσιμο και με σωστές πληροφορίες γι αυτούς που θελαν να κατεβούν σε αγώνες
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 09-03-10 23:55 #11
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ουσια δεν ειναι αν ειναι natural,αλλα ειναι ενα σωμα αποδεκτο νομιζω ακομα και απο ανθρωπους που δεν εχουν ασχοληθει ποτε με γυμναστικη στην ζωη τους.
    Παλια ολοι ηταν στα ιδια κιλαπανω κατω περιπου(80kg) γι αυτο και δεν υπηρχαν κατηγοριες fitness και Bodybuilding.
    Tωρα για να παιξεις bodybuilding πρεπει να εισαι ''Τransformers''.
    Πραγματικο αγαλματενιο κορμι.
    Respect στον μεγαλο δασκαλο-συγγραφεα Παγιαννιδη Ηλια.

    +10000
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-03-10 00:08 #12
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Καλως ηρθες Γιαννη στην παρέα και ελπίζουμε να μας διαθεσεις και άλλο υλικο από τον πατερα σου ο οποιος βρεθηκε σε αλλες εποχες του αθληματος,πιο ρομαντικες και αγνες.
    Οποιοδήποτε στοιχείο θα μπορουσες να μας παραθεσεις (συμμετοχες,τίτλοι) που αφορουν την πορεία του πατερα σου είναι καλοδεχουμενο.
    Με χαρά να σας παρέθετα στοιχεία,απλά με το ζόρι αντλώ πληροφορίες απ'τον Ηλία για το παρελθόν του ως αθλητή του Bodybuilding,όπως και κριτή αγώνων.Ίσως ο ίδιος θελήσει στο μέλλον να συμμετάσχει στο φόρουμ.Θα κοιτάξω για φωτογραφικό υλικό.Έχω αναμνήσεις απο εκείνη την περίοδο,αν και πολύ πιτσιρικάς τότε και θυμάμαι μεγάλους αθλητές που είχαν περάσει απ'το σπίτι κι απ'το γυμναστήριο μας όπως ο Σπύρος Μπουρνάζος κι ο Βασίλης Ζαχείλας,καθώς και ξένους.Ότι υλικό βρω θα το ανεβάσω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-03-10 00:21 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pagiannidis Yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με χαρά να σας παρέθετα στοιχεία,απλά με το ζόρι αντλώ πληροφορίες απ'τον Ηλία για το παρελθόν του ως αθλητή του Bodybuilding,όπως και κριτή αγώνων.Ίσως ο ίδιος θελήσει στο μέλλον να συμμετάσχει στο φόρουμ.Θα κοιτάξω για φωτογραφικό υλικό.Έχω αναμνήσεις απο εκείνη την περίοδο,αν και πολύ πιτσιρικάς τότε και θυμάμαι μεγάλους αθλητές που είχαν περάσει απ'το σπίτι κι απ'το γυμναστήριο μας όπως ο Σπύρος Μπουρνάζος κι ο Βασίλης Ζαχείλας,καθώς και ξένους.Ότι υλικό βρω θα το ανεβάσω.

    με τον μπουρνάζο ήταν και φιλαράκια και με τον ζαχείλα μάλιστα είχαν κανει και κάποιες φωτογραφήσεις παλια απ ότι θυμάμε με τον σπύρο , μην ξεχάσεις τα χαιρετίσματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-03-10 00:34 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τον μπουρνάζο ήταν και φιλαράκια και με τον ζαχείλα μάλιστα είχαν κανει και κάποιες φωτογραφήσεις παλια απ ότι θυμάμε με τον σπύρο , μην ξεχάσεις τα χαιρετίσματα
    Αύριο λογικά θα μιλήσω μαζί του τηλεφωνικώς(μένει στην Κρήτη)και θα του τα μεταφέρω.Τον Ζαχείλα τον είδαμε πρόσφατα στο γυμναστήριο του στο Βόλο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-03-10 01:14 #15
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pagiannidis Yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αύριο λογικά θα μιλήσω μαζί του τηλεφωνικώς(μένει στην Κρήτη)και θα του τα μεταφέρω.Τον Ζαχείλα τον είδαμε πρόσφατα στο γυμναστήριο του στο Βόλο.

    το ξέρω γιάννη τελευταία φορα που είχαμε μιλήσει ήταν κρήτη απλα επειδη είχα χρόνια να μάθω νεα γι αυτο ρώτησα , όσο ήταν θεσσαλονίκη βλεπόμασταν ακόμη και βράδυ στο μαγαζί , πολλα χαιρετίσματα
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 7 123 ... ΤελευταίαΤελευταία