Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 98
  1. 11-03-10 17:31 #31
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flexakis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Hλια μου να αναφερω οτι το βιβλιο ''ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΟ ΣΥΝΧΡΟΝΟ BODYBUILDING'' κυκλοφορει ακομη και σημερα το εχω δει σε πολλα βιβλιοπολεια,και το πουλουσαν και στην sportexpo που εγινε στην αθηνα τον Σεπτεμβριο στον αγωνα τις NABBA.
    Eιναι οπως τα λες η ''Βιβλος'' του bodybuilding.
    Οποιος θελει να το πω απο ποιες εκδοσεις ειναι,ας μου στειλει p.m. για να μην θεωρηθει διαφημιση.

    αυτό πολύ καλό άκη γιατι εγω είχα 2 βιβλία και τα εδωσα να τα διαβάσουν και δεν τα ξαναπήρα ποτε , όπως και πολλα ακόμη και παλιές κασέτες απο αγωνες και αυτο θα το ξαναπάρω να το έχω στην βιβλιοθήκη μου
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-03-10 08:33 #32
    Προεπιλογή
    Δέν ξέρω αν υπάρχει κάπου κάποιο βίντεο ή φωτογραφίες απο αγώνες που έπαιζε ο ήλιας ο παγιαννίδης μαζί με τον προπονητή μου τον Μενέλαο Μπαιμπούτη.....Σε κάποιο αγώνα μάλιστα είχαν έρθει κάι οι 2 δεύτεροι!!
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-03-10 13:36 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δέν ξέρω αν υπάρχει κάπου κάποιο βίντεο ή φωτογραφίες απο αγώνες που έπαιζε ο ήλιας ο παγιαννίδης μαζί με τον προπονητή μου τον Μενέλαο Μπαιμπούτη.....Σε κάποιο αγώνα μάλιστα είχαν έρθει κάι οι 2 δεύτεροι!!
    Το συγκεκριμένο βίντεο είναι απ'αυτόν τον αγώνα,Mr Βόρειος Ελλάς 1984.Στο τέλος του αγώνα οι οπαδοί του Μενέλαου ανεβαίνουν στη εξέδρα και τον σηκώνουν στους ώμους.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-03-10 18:19 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Pagiannidis Yannis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το συγκεκριμένο βίντεο είναι απ'αυτόν τον αγώνα,Mr Βόρειος Ελλάς 1984.Στο τέλος του αγώνα οι οπαδοί του Μενέλαου ανεβαίνουν στη εξέδρα και τον σηκώνουν στους ώμους.
    Μήπως Γι'αννη τυγχάνει να υπάρχει στο αρχείο σου τπτ υλικό απο ακείνο τον αγώνα με τον Μενέλαο και τον πατέρα σου??
    Καρυπίδης Χρήστος
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-03-10 19:05 #35
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο m3ssias Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μήπως Γι'αννη τυγχάνει να υπάρχει στο αρχείο σου τπτ υλικό απο ακείνο τον αγώνα με τον Μενέλαο και τον πατέρα σου??
    Ο πατέρας μου έχει όλο το βίντεο,αλλά μένει στην Κρήτη κι εγώ Θεσ/νίκη.Τον επισκεύτηκα πρόσφατα όπου είδα ολόκληρο τον αγώνα,το μόνταρα και πήρα μόνο το κομμάτι του ελεύθερου ποζαρίσματος του.Το βίντεο υπάρχει,αλλά δυστυχώς δεν το έχω στην κατοχή μου τώρα
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-11-10 02:05 #36
    Προεπιλογή Μόναχο 1984
    Ηλίας Παγιαννίδης- Σπύρος Μπουρνάζος

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-11-10 03:09 #37
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Πολύ ωραία φωτογραφία. Σε φοβερή κατάσταση και οι δύο.

    Γιάννη σε ευχαριστούμε πολύ! Ελπίζω ότι υλικό πέφτει στα χέρια σου να το μοιράζεσαι μαζί μας.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-11-10 09:36 #38
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Παγιαννίδης & Μπουρναζος στα ντουζενια τους !!Classic photo !!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-11-10 09:58 #39
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Aχ ρε Γιαννη τι μου θυμησες...τις παλιες καλες εποχες που βλεπαμε στο γυμναστηριο τους τοπ αθλητες εποχης και περναμε εμπνευση.
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-11-10 18:05 #40
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    ωραία και ιστορική φωτογραφία , μας γύρισε χρόνια πίσω , ο ηλίας είχε πολλες φωτο με τον σπύρο και κοσμούσαν και περιοδικα της εποχής , τον θυμάμε πολλες φορές και εκφωνητή στα μρ βόρειος Ελλάς
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 17-09-11 23:23 #41
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.611
    Προεπιλογή
    Nα φρεσκαρω το αφιερωμα στον Ηλια Παγιαννίδη με καποιες σπανιες φωτογραφίες του.
    Να σημειωσω ότι ο Παγιαννίδης περα από αθλητης ήταν πολυ δραστηριος στον χωρο,βοηθουσε στις διοργανωσεις των ιστορικων πρωτων Μρ Οδυσσεια που πραγματοποιοντουσαν από τον Χρηστο Τσολακη και το περιοδικο Σουπερμαν.Μαλιστα τους εκφωνουσε κιολας.
    Επίσης αρθρογραφουσε στο περιοδικο Superman,επαιρνε συνεντευξεις κτλ.
    Ειχε πολυ καλη φιλία με τον Σπύρο Μπουρναζο,τον ειχε συνοδευσει μαλιστα στην προοετοιμασία του στην Γερμανια για το Μρ Yφηλιος της WABBA το οποίο γινόταν στην Ρωμη το 1984 και φυσικα στην Ρωμη.
    Από τους ιδεολογους του χωρου,ειχε όραμα για το αθλημα.

    Η πρωτη του εμφανιση,Μr Ελλας WABBA 1980


    Όνομα: Pagiannidis 1980.jpg Εμφανίσεις: 2138 Μέγεθος: 189,6 KB

    Όνομα: Pagiannidis.jpg Εμφανίσεις: 2127 Μέγεθος: 145,4 KB

    Όνομα: Pagiannidis1.jpg Εμφανίσεις: 1877 Μέγεθος: 154,3 KB

    Όνομα: Pagiannidis2.jpg Εμφανίσεις: 1976 Μέγεθος: 217,3 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 23-09-11 19:16 #42
    Προεπιλογή
    Η ουσία είναι οτι ο άνθρωπος είναι άγαλμα,συμμετρικώτατος και με ποιοτικούς μύς,αν είναι ή οχι natural θα το κρίνουν οι πιο εμπειροι,γνώμη μου είναι οτι οποιος βάλει σαν στόχο να πετύχει κάτι και προσπαθησεί γι αυτό με ολη του τη δύναμη θα το επιτύχει
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 26-10-11 12:57 #43
    Το avatar του χρήστη flexakis

    Εγγραφή
    08-07-2008
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    247
    Προεπιλογή
    Κατα τις προσφατες φθινοπορινες μου διακοπες στην Κρητη,ειπα να επισκεφτω το δασκαλο μου,που τα τελευταια χρονια ζει μονιμα εκει ακι ασχολειτε με ενοικιαζομενα δωματια.
    Αφου με ξεναγησε στα φανταστικα δωματια τα οποια κατα το μεγαλυτερο μερος τα εφτιαξε ο ιδιος,μου επιφυλαξε μια εκπληξη:''θυσιασε'' ενα δωματιο και εφτιαξε ενα μινι γυμναστηριο στο οποιο γυμναζεται τον ελευθερο του χρονο.
    Οπως θα δειτε και στις φωτο,ειναι μικρο αλλα με οργανα και ιστορια που σε παραπεμπουν σε αλλες εποχες.
    Moυ ειπε πολλες πληροφοριες για τα παλια οπως και κατι που δεν ηξερα,οτι το 1985 μαζι με Μπουρναζο και Μπατη,εκαναν επαφες και ενεργειες για να φερουν την ΝΑΒΑ στην Ελλαδα.
    Οπως και οτι διετελεσε πρωτος προεδρος αυτης.
    Ταξιδεψε μονος σε ενα Universe στην αυστρια με τρενο!!! βρηκε τον τοτε Αγγλο προεδρο και εφεραν την NABA εδω.

    Όνομα: hlias 1.jpg Εμφανίσεις: 1770 Μέγεθος: 171,6 KBΌνομα: hlias 2.jpg Εμφανίσεις: 1824 Μέγεθος: 105,6 KBΌνομα: hlias 3.jpg Εμφανίσεις: 2037 Μέγεθος: 126,2 KBΌνομα: hlias 5.jpg Εμφανίσεις: 1740 Μέγεθος: 74,6 KBΌνομα: hlias 6.jpg Εμφανίσεις: 1805 Μέγεθος: 113,6 KBΌνομα: hlias 4.jpg Εμφανίσεις: 1775 Μέγεθος: 117,4 KB
    ISSA Certified Fitness Trainer/Certified Fitness Nutrition

    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 26-10-11 13:09 #44
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Άκη ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΠΟΛΥ για αυτο το υλικό και την ενημέρωση που μας έκανες για τη σήμερινή ζωή του Ηλία Παγιαννίδη.

    Αυτές οι αναφορές στη σημερινή κατάσταση των παλιών πρωταθλητών είναι πολύ ενδιαφέρουσες και μακάρι να έχουμε και άλλες.

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-10-11 15:53 #45
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.806
    Προεπιλογή
    μπραβο Ακη ωραίο υλικό και χαίρομαι που είναι καλά και φαίνετε ο Ηλίας και πραγματικα πολύ όμορφα και παραδοσιακά τα δωμάτια που έχει κάνει , φαίνετε το μεράκι που έβαλε
    μακάρι να έρθουν βολικά τα πράγματα να επισκευτούμε αυτό τον όμορφο χώρο

    αυτο που λές για την ΝΑΒΒΑ εγω το γνωριζα ότι είχαν γίνει ενέργειες με τον σπύρο τον μπουρνάζο για την εκπροσώπηση στην ελλάδα , αλλα μετα στην πορεία δεν είχαν ευδοκιμήσει
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 7 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία