Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 7 από 7
  1. 13-03-10 23:51 #1
    Το avatar του χρήστη zarras

    Εγγραφή
    05-09-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    142
    Προεπιλογή Athens 2011 special olympics




    Kεντρικη σελιδα

    Ενημερωτικο εντυπο για εθελοντες

    Αιτηση συμμετοχης προγραμματος εθελοντισμου


    Οι αγωνες θα διεξαχθουν 25 Ιουνίου – 4 Ιουλίου 2011, δεν θα υπαρχουν μεγαλα ονοματα αθλητων, ουτε ιδιαιτερη τηλεοπτικη καλυψη και το πιθανοτερο ειναι οτι οι θεατες θα ειναι οι συγγενεις των παιδιων που θα αγωνιζονται. Νομιζω ειναι πολυ σημαντικο και ιδιαιτερο γεγονος και οσοι μπορουν να δηλωσουν εθελοντες ας το κανουν. Δεν ηξερα καν οτι ειχαμε αναλαβει τα special olympics 2011, τυχαια το ακουσα στο ραδιο. Στο ενημερωτικο εντυπο θα βρειτε τους τομεις οπου θελετε να συμμετασχετε.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-03-10 23:49 #2
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Ισως να βαλω υποψηφιοτητα για εθελοντρια....
    Θα πρεπε να βγαινουν τετοια θεματα πιο πολυ στα ΜΜΕ μπας και ευαιθσητοποιηθει ο κοσμος και η αναπαρια να γινει πιο "ανεκτη" απο εμας τη κοινωνια.
    Εχω εναν φιλο που θα αγωνιστει στην αρση βαρων εκει.
    Ευχαριστουμε Ζαrra
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-03-10 23:55 #3
    Προεπιλογή
    Παντως στους αγωνες που ειχαν γινει το 2004 και Ολυμπιακοι και Παρολυμπιακοι η εμπειρια ηταν αξεχαστη.Δουλευα Αυγουστο-Σεπτεμβριο στο γηπεδο(Φαληρο) που γινοταν το Χαντμπωλ και Ταε Κβο Ντο σαν team leader μπορω να πω οτι παρόλη την κουραση αξιζε κατα 1000% τον κοπο!!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-03-10 23:57 #4
    Το avatar του χρήστη zarras

    Εγγραφή
    05-09-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    142
    Προεπιλογή
    @vany

    ΜΜΕ=σπονσορες=διαφημιση=λεφτα... ξες πως πανε αυτα τα πραματα....

    Στην αρση βαρων σε παγκο θα αγνωνιστει; ωραια εχω δηλωσει αρση βαρων (με τζουντο και ενοργανη\ρυθμικη)
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-03-10 01:41 #5
    Μuscles 'R' Sexy
    Το avatar του χρήστη vAnY

    Εγγραφή
    01-05-2009
    Περ.
    Athens Greece
    Μηνύματα
    2.310
    Προεπιλογή
    Μαρια με βαζεις στη πριζα !!

    Ζαrras θα αγωνιστεις??? ναι αρση βαρων θα αγωνιστει -..μπαρα δηλαδη...
    Muscles Are Sexy
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-03-10 02:11 #6
    Το avatar του χρήστη zarras

    Εγγραφή
    05-09-2009
    Περ.
    athens
    Μηνύματα
    142
    Προεπιλογή
    οχι ρε dear τι να αγωνιστω, αφου ειμαι αρτιμελης μεν, ερειπιο δε... θα με τρωγανε για πλακα τα πιτσιρικια.
    Απλα εχω δηλωσει 1. αθληματα:αρση βαρων,τζουντο,ενοργανη\ρυθμικη 2.Λειτουργιες εγκαταστασεων 3.τελετες(ψωναρα).
    3 επιλογες δηλωνεις απο τις κατηγοριες που εχει, το ποιες ειναι αυτες το βλεπεις στο "Ενημερωτικο εντυπο για εθελοντες"

    Με ανησυχει λιγο το ποτε και ποσες ωρες θα χρειαστει. Μαρια οταν ειχες παει εσυ, τι ωρες και ποσες μερες ητανε τα σεμιναρια και η προετοιμασια σας; Τις μερες των αγωνων εισασταν απικο εκει ολη μερα;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 15-03-10 14:32 #7
    Προεπιλογή
    Εμεις σε σχεση με τους εθελοντες ειχαμε ξεκινησει την προετοιμασια 1 μηνα πριν,να μαθουμε τους χωρους,να χειριζομαστε τον ασυρματο(entry 40 καλει cosmo 10 over και τελος)να ξερουμε πως θα αντιμετωπισουμε τους εθελοντες (γλυψιμο καργα για να μην φυγουν)και να επιλυουμε προβληματα με καρτες διαπιστευσης κ.α.Δουλευαμε βεβαια πολλες ωρες οχι 8ωρα αλλα 12ωρα+ και πολλες φορες και ασχημα ωραρια.
    Ασε που εγω τα διαλειμματα μου δεν τα εκανα για να δινω στους εθελοντες μου περισσοτερο χρονο και ωρα να κανουν διαλειμμα(για να μην μου φυγουν)και καθε πρωι που γινοταν μοιρασια η το μεσημερι οι περισσοτεροι εθελοντες σε εμενα ηθελαν να ερχονται...χαχαχχαα!!!!
    Απάντηση με παράθεση