Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 226 έως 233 από 233
  1. 12-06-10 13:28 #226
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή


    Oσοι ενδιαφερονται για το DVD του ΕVENT να επικοινωνησουν στο 6932856792 η με π. μυνημα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-06-10 11:19 #227
    Προεπιλογή
    ρε φιλε εχεις στειλει τοσα μην. προκαλωντας ολον τον κοσμο για τον ronie μικρο που εφτιαξες,δεν λεω παρα πολυ καλος,αλλα τι σχεση εχει ο δευτερος να κερδισει τον αγγλο?μαλλον ειναι ντοπιος... αρα εφ οσον δεν μπορεις να τηρησεις εσυ στη διοργανωση σου τη δικαιοσυνη μην λες για τους αλλους.απο τα λεγομενα σου σε θεωρω ανθρωπο με μερακι και δικαιο,μην το χαλας
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-06-10 13:24 #228
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Όνομα: MASTERO.jpg Εμφανίσεις: 779 Μέγεθος: 104,6 KB


    Όνομα: MASTER1.jpg Εμφανίσεις: 766 Μέγεθος: 86,2 KB

    Όνομα: MASTER3.jpg Εμφανίσεις: 798 Μέγεθος: 92,4 KB

    Όνομα: MASTER4.jpg Εμφανίσεις: 774 Μέγεθος: 91,9 KB

    Όνομα: MASTER6.jpg Εμφανίσεις: 731 Μέγεθος: 91,4 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-06-10 17:19 #229
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KARAISKOS KOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε εχεις στειλει τοσα μην. προκαλωντας ολον τον κοσμο για τον ronie μικρο που εφτιαξες,δεν λεω παρα πολυ καλος,αλλα τι σχεση εχει ο δευτερος να κερδισει τον αγγλο?μαλλον ειναι ντοπιος... αρα εφ οσον δεν μπορεις να τηρησεις εσυ στη διοργανωση σου τη δικαιοσυνη μην λες για τους αλλους.απο τα λεγομενα σου σε θεωρω ανθρωπο με μερακι και δικαιο,μην το χαλας

    Mε το Στέλιο έχουμε σφαχτεί στο παρεθλόν!
    Αυτό όμως δε σημαίνει ότι δεν πρέπει να υποστηρίξουμε και το δίκιο.
    Μπορεί ο Στέλιος κάποιες φορές να είναι υπερβολικός (σχεδόν πάντα)
    Ισως και μπορούμε να του ασκούμε κριτηκή για το κάθε τι.
    Πως να ασκήσει κριτηκή για τη διοργάνωση όμως στο Στέλιο καποιος ο οποίος δεν έχει βάλει ούτε λιθαράκι στο "στησιμο" ενος αγώνα και το μόνο που έχει κάνει σε αυτόν είναι να παραπονιέται που πλήρωσε εισητήρειο.
    Παιδιά ΤΕΛΟΣ δεν μπορεί και της κατσίκας ο κώλος πια να ασκεί κριτηκή!
    ΗΜΑΡΤΟΝ!!!! ΓΙΑ ΜΑΖΕΥΤΕΙΤΕ...


    Κώστα δεν έχω κάτι μαζί σου και το παράδειγμα δεν ήταν για σένα...
    Εγώ είμοι ο πρώτος που έκραξα ίσως και τον Στέλιο αλλά μην το γαμ... το θέμα.
    Τουλάχιστον ο Στέλιος τα χώνει και τρέχει για το άθλημα.
    Μακάρι να το έκαναν και άλλοι.
    Δε θέλω να παρεξηγηθώ για τα γραφόμενα μου αλλά και να θυμώσει μαζί μου κάποιος δε με χαλάει....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη chrisberg : 14-06-10 στις 17:40
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-06-10 15:22 #230
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KARAISKOS KOSTAS Εμφάνιση μηνυμάτων
    ρε φιλε εχεις στειλει τοσα μην. προκαλωντας ολον τον κοσμο για τον ronie μικρο που εφτιαξες,δεν λεω παρα πολυ καλος,αλλα τι σχεση εχει ο δευτερος να κερδισει τον αγγλο?μαλλον ειναι ντοπιος... αρα εφ οσον δεν μπορεις να τηρησεις εσυ στη διοργανωση σου τη δικαιοσυνη μην λες για τους αλλους.απο τα λεγομενα σου σε θεωρω ανθρωπο με μερακι και δικαιο,μην το χαλας
    Το παλικάρι φίλε Κώστα ΔΕΝ είναι ντόπιος. Λέγεται Γιώργος Κασφίκης και είναι Αθηναίος, προπονείται από τον Γιώργο Μπουζιάνα (υιό του Μεγάλου Βασίλη Μπουζιάνα) και έχει σπουδαίες νίκες στο ενεργητικό του τα τελευταία 3 χρόνια. Αξίζει να σημειωθεί ότι μια εβδομάδα μετά (στο Mr. Hellas στην Αθήνα) κατέκτησε τη 2η θέση στους Juniors σε μία κατηγορία φωτιά για όποιον την είδε από κοντά!!
    Respect all, fear none..
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 15-06-10 16:42 #231
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Emman Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το παλικάρι φίλε Κώστα ΔΕΝ είναι ντόπιος. Λέγεται Γιώργος Κασφίκης και είναι Αθηναίος, προπονείται από τον Γιώργο Μπουζιάνα (υιό του Μεγάλου Βασίλη Μπουζιάνα) και έχει σπουδαίες νίκες στο ενεργητικό του τα τελευταία 3 χρόνια. Αξίζει να σημειωθεί ότι μια εβδομάδα μετά (στο Mr. Hellas στην Αθήνα) κατέκτησε τη 2η θέση στους Juniors σε μία κατηγορία φωτιά για όποιον την είδε από κοντά!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-06-10 06:50 #232
    Προεπιλογή
    ηταν αδιαμφισβητητα καλος απλα ο 3ος μου φανηκε καλυτερος.αποψη μου παντα ετσι και αν θες μπορουμε να ανταλαξουμε αποψεις συμφωνα με το υλικο που υπαρχει στο site.βεβαια μην ξεχναμε οτι απο μια φωτο η βιντεο δεν μπορεις να κρινεις με βεβαιοτητα αν δεν εισαι εκει...μακαρι να ηξερα οτι θα γινοτανε μια τοσο υψηλου επιπεδου διοργανωση θα ημουνα 100% εκει
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-06-10 16:45 #233
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή


    Όνομα: ELEN.JPG Εμφανίσεις: 679 Μέγεθος: 81,5 KB

    Όνομα: ELEN1.JPG Εμφανίσεις: 696 Μέγεθος: 48,9 KB


    Όνομα: ELEN2.JPG Εμφανίσεις: 746 Μέγεθος: 83,6 KB


    Όνομα: ELEN3.JPG Εμφανίσεις: 761 Μέγεθος: 66,8 KB


    Όνομα: ELEN4.JPG Εμφανίσεις: 742 Μέγεθος: 76,5 KB


    Όνομα: ELEN5.JPG Εμφανίσεις: 857 Μέγεθος: 74,2 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 16 από 16 ΠρώτηΠρώτη ... 6141516