Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 233
  1. 24-03-10 18:14 #16
    Moderator
    Το avatar του χρήστη TRIANTAFYLLOU

    Εγγραφή
    29-11-2007
    Περ.
    ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ
    Μηνύματα
    24.801
    Προεπιλογή
    είναι παιδιά ωραία εμπειρία εγω ήμουν στην ιεράπετρα και πραγματικα ήταν ωραίος αγώνας με γκέστ τον μπαντελ , αλλα εκτός αυτού εγω στεναχωρέθηκα είναι η αλήθεια γιατι δεν ήθελα να φύγω ήταν φανταστικα από όλες τις απόψεις , η κρήτη φημίζετε και για τα ωραία φαγητά που όπου και να πηγαίναμε δεν χορταίναμε , αλλα και για τις ωραίες παρουσίες αλλα και λόγω σεζόν την νυχτερινή ζωή όποιος πάει σίγουρα θα μείνει ενθουσιασμένος
    Ηλιας Τριανταφυλλου
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 24-03-10 18:38 #17
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up
    ALL THE BEST BRO.
    SYS

    Όνομα: Untitled-Scanned-01.jpg Εμφανίσεις: 956 Μέγεθος: 103,7 KB
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 24-03-10 18:53 #18
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    GUEST POSER "KTISTAKIS CHALLENGE 2010"
    ΥΑXENI GARCIA
    [YOUTUBE="g"]YNr2i5XZwMg[/YOUTUBE]

    Το παρων θα δωσει και ενας αθλητης εκπληξη για την φετινη χρονια.....
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη S. KTISTAKIS : 24-03-10 στις 19:07
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-03-10 11:43 #19
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αφου εχεις κλειδια σπιτιου-αυτοκινητου-εξοχικου τι να ετοιμαζω!

    Ελα αλλα μην βγαλεις εισητηριο επιστροφης.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 28-03-10 14:47 #20
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο a.minidis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μολις ενημερωθηκα απο τον Στελιο Κτιστακη,οτι στις 22 Μαιου,στο Ηρακλειο της Kρητης θα γινει το Μist.Κρητη με guest εκπληξη!!!!
    Αγαπητέ Στέλιο.Η αλλαγή της ημερομηνίας για το ΠανελλήνιοΠρωτάθλημα Σωματικής Διάπλασης και του Grand Prix (λογω πληρότητας του βελλιδείου απο άλλες εκδηλώσεις)δεν δημιουργεί πρόβλημα καθ όσον δεν διοργανώνεται κανένας άλλος αγώνας Σωματικής διάπλασης φέτος.Πρέπει κάποια στιγμή να πούμε τη αλήθεια αν σεβόμαστε τον εαυτό μας το άθλημα που όλοι αγαπάμε και κυρίως τους αθλητές.Δεν μπορεί κάποιος να λέγεται πρωταθλητής Ελλάδος και να συμμετεχει στην εθνική Ομάδα αν δεν ανήκει στην αναγνωρισμένη απο την Γενική Γραμματεία αθλητισμοϋ Ομοσπονδία η οποία καλώς η κακώς είναι η Ε.Ο.Σ.Δ.αν ήτανκάποια άλλη και εγώ εκεί θα ήμουν.οτι δήποτε άλλο συμβαίνει είναι επίδειξη,συναντηση,Challenge και πράσινα άλογα και μόνο αγώνας δεν μπορεί να λέγεται σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο.ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 28-03-10 16:32 #21
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Με όλο τον σεβασμο προς το προσωπο σας κ . Παπαγεωργιου αυτα που λετε περι επιδειξεων επειδη το εχετε ξανααναφερει κτλ δεν μας αφορα,αν εσεις διεκδικείτε τον τίτλο του "αγωνα" στην Ifbb και οι αλλες ομοσπονδίες τον τίτλο της "επίδειξης" αυτό είναι θεμα που αφορα εσας και τις αλλες ομοσπονδίες.Εγω ξερω ότι ΟΛΟΙ ή σχεδον όλοι κατα καιρους εχουν αγωνιστει σε όλες τις ομοσπονδίες και αυτες που λετε ότι διοργανωνουν επιδειξεις σε επίπεδο αθληματος εχουν και το καλύτερο με κατηγορίες - φωτια και με τους κορυφαίους αθλητες.
    Αν συγκρίνουμε φωτογραφιες από τα τελευταια Πανελληνια Ελευσίνας,Αθηνας κ Κατερινης εύκολα μπορεί να βγει ενα συμπέρασμα.
    Προς το παρον η IFBB υστερει πολυ σε επίπεδο αθλητων-διοργανωσεων,ακομα και προσελευσης αθλητων.Ταπεινη μου γνωμη κ συγνωμη αν σας στεναχωρω αλλα αυτη είναι η αλήθεια.Σιγουρα τον θεατη τον ενδιεφερει κιολας που θα δει καλους αθλητες..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 28-03-10 22:49 #22
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με όλο τον σεβασμο προς το προσωπο σας κ . Παπαγεωργιου αυτα που λετε περι επιδειξεων επειδη το εχετε ξανααναφερει κτλ δεν μας αφορα,αν εσεις διεκδικείτε τον τίτλο του "αγωνα" στην Ifbb και οι αλλες ομοσπονδίες τον τίτλο της "επίδειξης" αυτό είναι θεμα που αφορα εσας και τις αλλες ομοσπονδίες.Εγω ξερω ότι ΟΛΟΙ ή σχεδον όλοι κατα καιρους εχουν αγωνιστει σε όλες τις ομοσπονδίες και αυτες που λετε ότι διοργανωνουν επιδειξεις σε επίπεδο αθληματος εχουν και το καλύτερο με κατηγορίες - φωτια και με τους κορυφαίους αθλητες.
    Αν συγκρίνουμε φωτογραφιες από τα τελευταια Πανελληνια Ελευσίνας,Αθηνας κ Κατερινης εύκολα μπορεί να βγει ενα συμπέρασμα.
    Προς το παρον η IFBB υστερει πολυ σε επίπεδο αθλητων-διοργανωσεων,ακομα και προσελευσης αθλητων.Ταπεινη μου γνωμη κ συγνωμη αν σας στεναχωρω αλλα αυτη είναι η αλήθεια.Σιγουρα τον θεατη τον ενδιεφερει κιολας που θα δει καλους αθλητες..
    Με όλο τον σεβασμό και εγω προς όλους .Δεν αντιπαρατιθεμαι με κανέναν.Απλώς επειδή τέθηκε και απο εσάς προσωπικά το θέμα των ομοσπονδιών πρέπει να καταλάβουμε όλοι οτι απο το 2003 και μετά ομοσπονδία σωματικής διάπλασης στην Ελλάδα μπορεί να λέγεται μ΄νο η αναγνωρισμένη απο την Γ.Γ.Α. πριν απ το 2003 μπορούσε να γίνεται ότιδήποτε.π.χ. η ΝΑΒΒΑ ειναι μια διεθνής ομοσπονδία αλλά στηνΕλλάδα δεν ειναι αναγνωρισμένη απο την Γ.Γ.Α. τοίδιο και η WABBA.Αυτό στην πράξη σημαίνει οτι σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο δεν μπορουν να διοργανωνουν αγώνες αλλά μόνο επιδείξεις,συναντήσεις η καλλιστεία σώματος χωρις να περιλαμβάνουν τις λέξεις σωματική διάπλαση η Φιτνεσσ η μποντυμπιλντινγκ.Δεν τα έβγαλα απ το μυαλό μου.Για το αν πολοί ειναι καλιτεροι απο τους αθλητές της ΕΟΣΔ έχετε δίκιο.Αλλά και σείς αν κάνατε ρεκόρ σε κάποιο άθλημα δεν θα θέλατε να είναι η επίδοση σας αναγνωρισμένη από το κράτος.Αλλιώς αυτός που αδικείται είναι μόνο ο αθλητής.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 29-03-10 12:39 #23
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητέ Στέλιο.Η αλλαγή της ημερομηνίας για το ΠανελλήνιοΠρωτάθλημα Σωματικής Διάπλασης και του Grand Prix (λογω πληρότητας του βελλιδείου απο άλλες εκδηλώσεις)δεν δημιουργεί πρόβλημα καθ όσον δεν διοργανώνεται κανένας άλλος αγώνας Σωματικής διάπλασης φέτος.Πρέπει κάποια στιγμή να πούμε τη αλήθεια αν σεβόμαστε τον εαυτό μας το άθλημα που όλοι αγαπάμε και κυρίως τους αθλητές.Δεν μπορεί κάποιος να λέγεται πρωταθλητής Ελλάδος και να συμμετεχει στην εθνική Ομάδα αν δεν ανήκει στην αναγνωρισμένη απο την Γενική Γραμματεία αθλητισμοϋ Ομοσπονδία η οποία καλώς η κακώς είναι η Ε.Ο.Σ.Δ.αν ήτανκάποια άλλη και εγώ εκεί θα ήμουν.οτι δήποτε άλλο συμβαίνει είναι επίδειξη,συναντηση,Challenge και πράσινα άλογα και μόνο αγώνας δεν μπορεί να λέγεται σύμφωνα με τον αθλητικό νόμο.ευχαριστώ.
    Αγαπητε ΝΙΚΟ:

    1ον: Αν ψαχνεις για καποιον εδω μεσα να λεει την αληθεια δεν χρειαζετε να ψαξεις πολυ...

    2ον: Αν θες να μαθεις ποιος σεβεται αθλητες και εαυτον του ρωτα το ευρη κοινο...

    3ον: Ξαναδιασε τι γραφω στα προηγουμενα topic και πες μου που ειδες τις λεξεις: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.....

    4ον: Δεν φανταζεσε ποσο καλα ξερω την ΕΛΛΗΝΙΚΗ νομοθεσια καθοτι σωματοφυλακας πολιτικου!

    5ον: Το "ΚTISTAKIS CHALLENGE" ειναι επιδειξη-συναντηση-καλλιστεια σωματος!

    6ον: To περιεργο ειναι οτι ΠΑΝΤΑ το προτιμουν αθλητες του OLYMPIA

    7ον: Tα αλογα δεν ειναι πρασινα αλλα ΜΑΥΡΑ , πολλα μαλιστα, και τρεχουν ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

    Με εκτιμηση ο διοργανωτης Καλλιστειων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-03-10 18:31 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αγαπητε ΝΙΚΟ:

    1ον: Αν ψαχνεις για καποιον εδω μεσα να λεει την αληθεια δεν χρειαζετε να ψαξεις πολυ...

    2ον: Αν θες να μαθεις ποιος σεβεται αθλητες και εαυτον του ρωτα το ευρη κοινο...

    3ον: Ξαναδιασε τι γραφω στα προηγουμενα topic και πες μου που ειδες τις λεξεις: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ - ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ.....

    4ον: Δεν φανταζεσε ποσο καλα ξερω την ΕΛΛΗΝΙΚΗ νομοθεσια καθοτι σωματοφυλακας πολιτικου!

    5ον: Το "ΚTISTAKIS CHALLENGE" ειναι επιδειξη-συναντηση-καλλιστεια σωματος!

    6ον: To περιεργο ειναι οτι ΠΑΝΤΑ το προτιμουν αθλητες του OLYMPIA

    7ον: Tα αλογα δεν ειναι πρασινα αλλα ΜΑΥΡΑ , πολλα μαλιστα, και τρεχουν ΓΡΗΓΟΡΑ!!!

    Με εκτιμηση ο διοργανωτης Καλλιστειων.
    Μπράβο Στέλιο.Με μεγάλη μου χαρά διαπιστώνω οτι συμφωνείς μαζί μου.Στο 1.γι αυτό είμαι εδώ στο 2οΤους αθλητές δεν τους παραμυθιάζουμε για να μην τους βρούμε μπροστά μας.. στο 3ο ΝΑ ΔΙΑΒΆΖΕΙς ΑΥΤΆ ΠΥ ΓΡΆΦΩ ΔΕΝ ΑΠΕΥΘΎΝΟΝΤΑΙ ΌΛΑ ΣΕ ΣΈΝΑ.ΣΤΟ 4,ο,ΑΝ ΤΗΝ ΉΞΕΡΕς ΘΑ ΑΓΩΝΙΖΌΣΟΥΝ ΣΤΗΝ ΕΟΣΔ.στο5οΕΤΣΙ ΜΠΡΆΒΟ στο 6οΟΙ αθλητές του Ολύμπια παν όπου πληρώνονται στο7ο καβάλα τα άλογα να προλάβεις.ΜΕ ΕΚΤΊΜΙΣΗ ΑΠΟ ΠΑΛΙΆ ΝΙΚΟΣ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 29-03-10 18:34 #25
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Τελικα αθλητες ή φωτομοντελα θα υπαρχουν στα καλλιστεία;;

    S. KTISTAKIS: Φετος υποστηριζετε απο την WFF-NABBA και αθλητες που θα διακριθουν θα προκριθουν σε Παγκοσμια και Πανευρωπαικα Πρωταθληματα.
    Αυτό πως προκύπτει εφόσον δεν είναι αγωνες τελικα;Τα αναφερω αυτα γιατί είναι εύλογες οι απορίες που δημιουργούνται...Και σε αυτους που ξερουν και σε αυτους που ενδιαφερονται να μαθουν..
    Διευκρίνηση:Αυτα τα θετω γιατι το φόρουμ πρεπει να αποτελει εργαλείο ενημερωσης,δεν είναι προσωπικες απορίες απόλυτα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-03-10 20:28 #26
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ΜΕ ΕΚΤΊΜΙΣΗ ΑΠΟ ΠΑΛΙΆ ΝΙΚΟΣ.
    Ο Κολομβος οταν ξεκινουσε δεν ηξερε που πηγαινε και οταν εφτασε δεν ηξερε που βρισκοταν!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-03-10 20:31 #27
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    ...
    Η αλλαγή της ημερομηνίας για το ΠανελλήνιοΠρωτάθλημα Σωματικής Διάπλασης και του Grand Prix (λογω πληρότητας του βελλιδείου απο άλλες εκδηλώσεις)δεν δημιουργεί πρόβλημα καθ όσον δεν διοργανώνεται κανένας άλλος αγώνας Σωματικής διάπλασης φέτος
    ...
    Δηλαδη αν καταλαβα καλα, επειδη δεν αναγνωριζετε το Ktistakis Challenge σαν αγωνα, δεν βλεπετε κανενα προβλημα να του καπελωσετε την ημερομηνια...

    καθε αγωνας, ενδηλωση, καλειστεια η οπως αλιως θελετε να το πειτε δεν ειναι κατι καλο για το κοινο? δεν ειναι κατι που προωθει το αθλημα? δεν ειναι μια ευκαιρια για την πιτσιρικαρια να παει εκει και να δει και να μιλησει με αθλητες? ισως καποιοι απ αυτους γινουν και κατι στο μελλον.

    εσεις περα απ τις διοργανωσεις τις δικες σας κλπ, δεν ενδιαφερεστε για την γενικη προοθηση του αθληματος που πασχει τοσο πολυ στην ελλαδα??? πως λοιπον πατε και καπακωνετε μια ημερομηνια στην οποια διεξαγεται ενα bodybuilding event? πως το αγνωειτε τοσο επιδηκτικα λεγοντας οτι την συγκεκρημενη ημ/νια δεν διεξαγεται τιποτα???

    το θεμα με την αναγνωριση απ' το κρατος ειναι κατι που θα επρεπε να μας ενδιαφερει? το λετε για καλο δλδ? γιατι εγω οποτε ακουω ΓΓΑ σκευτομαι τους φορους που πληρωνω για τους απειρους αθλητικους παραγοντες και μου γυρνανε τ' αντερα.

    παρακαλω εξηγειστε τις θεσεις σας παραπανω ωστε να καταλαβαινουμε ολοι τι τρεχει. κατανοω οτι μπορει να υπαρχουν πραγματα που καποιοι αρχαριοι σαν κι εμενα να μην γνωριζουν. μπορει να μην ειμαστε αθλητες ολοι, πληρωνουμε ομως στην πορτα καθε εκδηλωσης...

    προς αποφυγη παρεξηγησεων... τα παραπανω ειναι μονο δικες μου σκεψεις...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-03-10 21:29 #28
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Post
    AGAPITI FILI STELIO,NIKO
    1. BRAVO SE ESAS POU SE AYTOYS TOUS DISKOLOUS KAIROUS TOY ATHLIMATOS MAS KANETE PROSPATHIES NA KRATISETE ENA EPIPEDO STO ATHLIMA MAS POU TOSO KATAKRINETE KATHIMERINA.
    2. MHN KSEXNATE OTI OLI MAS PEKSAME KAI STIN NABBA,IFBB,WABBA TOTE POU PEZAME DEN KITOUSAME ANAGNORISMENI I OXI OMOSPONDIA APLOS THELAME NA SINAGONISTOUME ME TOYS KALITEROUS KAI NA GINOUME PROTATHLITES.
    3. EINAI KRIMA ANTI NA PROXOROUME NA VAZI O ENAS STON ALLON TRIKLOPODIES.
    4. EINAI KALO NA IPARXOUN DIAFORES OMOSPONDIES ALLES PIO DINATES ALLES PIO ADINAMES ETSI OSTE I ATHLITES NA EXOUN THN DINATOTITA NA DIALEKSOUN KAI NA DIAKRITHOUN KANIS DEN THELI NA EINAI TELEFTEOS POSO DE OTAN XALA $$$$$$$$.
    SA EYXOMAI KALI EPITIXIA STIS DIORGANOSIS SAS KAI NA PROXORAME MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS.
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-03-10 21:33 #29
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    ^^ +1000
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-03-10 14:08 #30
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    ΥΑΧΕΝΙ GARCIA MS OLYMPIA 2005

    GUEST POSER "KTISTAKIS CHALLENGE 2010"

    22 ΜΑΙΟΥ Κινηματογραφος ΑΣΤΟΡΙΑ Ηρακλειο ΚΡΗΤΗΣ



    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 16 ΠρώτηΠρώτη 123412 ... ΤελευταίαΤελευταία