Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 233
  1. 30-03-10 14:40 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο drago Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δηλαδη αν καταλαβα καλα, επειδη δεν αναγνωριζετε το Ktistakis Challenge σαν αγωνα, δεν βλεπετε κανενα προβλημα να του καπελωσετε την ημερομηνια...

    καθε αγωνας, ενδηλωση, καλειστεια η οπως αλιως θελετε να το πειτε δεν ειναι κατι καλο για το κοινο? δεν ειναι κατι που προωθει το αθλημα? δεν ειναι μια ευκαιρια για την πιτσιρικαρια να παει εκει και να δει και να μιλησει με αθλητες? ισως καποιοι απ αυτους γινουν και κατι στο μελλον.

    εσεις περα απ τις διοργανωσεις τις δικες σας κλπ, δεν ενδιαφερεστε για την γενικη προοθηση του αθληματος που πασχει τοσο πολυ στην ελλαδα??? πως λοιπον πατε και καπακωνετε μια ημερομηνια στην οποια διεξαγεται ενα bodybuilding event? πως το αγνωειτε τοσο επιδηκτικα λεγοντας οτι την συγκεκρημενη ημ/νια δεν διεξαγεται τιποτα???

    το θεμα με την αναγνωριση απ' το κρατος ειναι κατι που θα επρεπε να μας ενδιαφερει? το λετε για καλο δλδ? γιατι εγω οποτε ακουω ΓΓΑ σκευτομαι τους φορους που πληρωνω για τους απειρους αθλητικους παραγοντες και μου γυρνανε τ' αντερα.

    παρακαλω εξηγειστε τις θεσεις σας παραπανω ωστε να καταλαβαινουμε ολοι τι τρεχει. κατανοω οτι μπορει να υπαρχουν πραγματα που καποιοι αρχαριοι σαν κι εμενα να μην γνωριζουν. μπορει να μην ειμαστε αθλητες ολοι, πληρωνουμε ομως στην πορτα καθε εκδηλωσης...

    προς αποφυγη παρεξηγησεων... τα παραπανω ειναι μονο δικες μου σκεψεις...
    Η ημερομηνία έχει ανακοινωθεί απο τις 20-1-2010.Ο κύριος Κτιστάκης τότε επικοινωνούσε επανηλειμένα με τον κύριο χορηγό του αγώνα για να συμμετέχει με διάφορους τρόπους.ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΑΝΈΦΕΡΕ ΟΤΙ ΔΙΩΡΓΑΝΏΝΕΙ ΚΆΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΊΟ ΤΟΥ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΜΠΌΔΙΟ .ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?ΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.Η αναγνώριση απ το κράτος είναι σταθμός(2003)ΚΑΙ ΦΤΆΝΕΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ Ο σύλλογος του οποίου ειμαι εκπρόσωπος επιχορηγήθηκε 2 φορές Α.Σ. Πολυνίκης Θεσσαλονίκης απο την Γ.Γ.Α. Οι παράγοντες έρχονται και παρέρχονται.Πανελληνιονίκες της ΕΟΣΔ έχουν μπεί στήν Πυροσβεστική.κλπ.Οσο για το μέλλον των αθλητών μ΄νο μέσα απο ην ΕΟΣΔ μπορει κ΄ποιος να αποκτήσει επαγγεματική κάρτα στήν Ελλάδα.Αν έχεις απορ'ιες ε'ιμαι διαθέσιμος.Ευχαριστώ
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 30-03-10 14:47 #32
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    AGAPITI FILI STELIO,NIKO
    1. BRAVO SE ESAS POU SE AYTOYS TOUS DISKOLOUS KAIROUS TOY ATHLIMATOS MAS KANETE PROSPATHIES NA KRATISETE ENA EPIPEDO STO ATHLIMA MAS POU TOSO KATAKRINETE KATHIMERINA.
    2. MHN KSEXNATE OTI OLI MAS PEKSAME KAI STIN NABBA,IFBB,WABBA TOTE POU PEZAME DEN KITOUSAME ANAGNORISMENI I OXI OMOSPONDIA APLOS THELAME NA SINAGONISTOUME ME TOYS KALITEROUS KAI NA GINOUME PROTATHLITES.
    3. EINAI KRIMA ANTI NA PROXOROUME NA VAZI O ENAS STON ALLON TRIKLOPODIES.
    4. EINAI KALO NA IPARXOUN DIAFORES OMOSPONDIES ALLES PIO DINATES ALLES PIO ADINAMES ETSI OSTE I ATHLITES NA EXOUN THN DINATOTITA NA DIALEKSOUN KAI NA DIAKRITHOUN KANIS DEN THELI NA EINAI TELEFTEOS POSO DE OTAN XALA $$$$$$$$.
    SA EYXOMAI KALI EPITIXIA STIS DIORGANOSIS SAS KAI NA PROXORAME MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS.
    Διονύση ,σε ποιό άθλημα στην Ελλάδα υπάρχουν 5 Πανελληνιονίκες στην ίδια κατηγορία.Δέν ειναι αστείο.Ειναι αινιγμα και καθόλου ωραίο.Ετσι υποβιβάζεται ενα άθλημα δεν αναδεικνύεται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 30-03-10 15:04 #33
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Η ημερομηνία έχει ανακοινωθεί απο τις 20-1-2010.Ο κύριος Κτιστάκης τότε επικοινωνούσε επανηλειμένα με τον κύριο χορηγό του αγώνα για να συμμετέχει με διάφορους τρόπους.ΠΟΤΈ ΔΕΝ ΑΝΈΦΕΡΕ ΟΤΙ ΔΙΩΡΓΑΝΏΝΕΙ ΚΆΤΙ ΣΤΟ ΟΠΟΊΟ ΤΟΥ ΕΊΜΑΣΤΕ ΕΜΠΌΔΙΟ .ΓΙΑΤΙ ΑΡΑΓΕ?ΑΣ ΜΑΣ ΤΟ ΕΞΗΓΗΣΕΙ Ο ΙΔΙΟΣ.
    Eπειδη εισαι ΝΕΟΣ στο θεμα συνεργασιων ΠΕΡΙΜΕΝΕ τηλ απο τον κυριο χορηγο για σεμηναριο!

    Εχεις να μαθεις πολλα.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 30-03-10 15:35 #34
    Προεπιλογή
    Το αν ειμαι νέος η όχι ο μόνος που δεν το γνωρίζει εισαι εσυ Στέλιο.Απο εκει και πέρα επαναλαμβάνω οτι ανακοινώσαμε την ημερομηνία στις 20-1-2010.Εσύ δεν το είδες?αλλα μόλις πριν μια εβδομάδα?Εκτός και για κάποιο λόγο δεν θέλεις να μιλήσεις.επειδή ειναι άσχημο εδω που στην ουσία φιλοξενούμαστε να υπάρχει ένταση μπορείς να μου τηλεφωνήσεις 6944311469.Περιμένω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 30-03-10 15:54 #35
    Bodybuilding.gr
    Το avatar του χρήστη Muscleboss

    Εγγραφή
    06-04-2005
    Περ.
    All over the World
    Μηνύματα
    10.916
    Προεπιλογή
    Με το σεβασμό που τρέφω και στους δύο, νομίζω ότι δεν είναι ωραίο να έχουμε προσωπικές αντιπαραθέσεις στο φόρουμ.. οι ημερομηνίες έχουν κλείσει, την απόφαση της ΓΓΑ τη γνωρίζουμε και όσοι δεν τη γνωρίζουνε τη μάθανε. Από εκεί και πέρα καλή επιτυχία και στις δύο διοργανώσεις.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο S. KTISTAKIS Εμφάνιση μηνυμάτων




    Yaxeni... με τρέλα!!!

    ΜΒ
    Παναγιώτης Βίτσας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 30-03-10 16:40 #36
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Το αν ειμαι νέος η όχι ο μόνος που δεν το γνωρίζει εισαι εσυ Στέλιο.Απο εκει και πέρα επαναλαμβάνω οτι ανακοινώσαμε την ημερομηνία στις 20-1-2010.Εσύ δεν το είδες?αλλα μόλις πριν μια εβδομάδα?Εκτός και για κάποιο λόγο δεν θέλεις να μιλήσεις.επειδή ειναι άσχημο εδω που στην ουσία φιλοξενούμαστε να υπάρχει ένταση μπορείς να μου τηλεφωνήσεις 6944311469.Περιμένω.
    Για όσους διάβασαν αυτους τους ανεπανάληπτους διαλόγους θα ήθελα να πω οτι δεν υπάρχει τίποτα προσωπικό μεταξύ μας.ΑΠΛΏς ΜΙΑ ΈΛΛΕΙΨΗ ΣΩΣΤΉΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.Οπως και πολλά απ αυτά που λέω δεν απευθύνονται στον Στέλιο αλλά σε αυτούς που έχουν απορίες και εύλογα εχουν.Ειμαστε εδω για να βηθήσουμε το άθλημα που αγαπάμε και οχι να το βλάψουμε.ευχαριστώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 30-03-10 16:51 #37
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΟΣ Εμφάνιση μηνυμάτων
    Για όσους διάβασαν αυτους τους ανεπανάληπτους διαλόγους θα ήθελα να πω οτι δεν υπάρχει τίποτα προσωπικό μεταξύ μας.ΑΠΛΏς ΜΙΑ ΈΛΛΕΙΨΗ ΣΩΣΤΉΣ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ.Οπως και πολλά απ αυτά που λέω δεν απευθύνονται στον Στέλιο αλλά σε αυτούς που έχουν απορίες και εύλογα εχουν.Ειμαστε εδω για να βηθήσουμε το άθλημα που αγαπάμε και οχι να το βλάψουμε.ευχαριστώ.
    EΠΙΒΕΒΑΙΩΝΩ τα λεγομενα του ΝΙΚΟΥ καθοτι "φιλιο στρατευμα" και ευχομαι ολοψυχα να λυθηκαν αρκετες αποριες!

    Να τονισω οτι δεν υπηρξε καμια αντιπαραθεση επι της ουσιας απλα τοποθετησεις προς ενημερωση.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 30-03-10 17:23 #38
    Το avatar του χρήστη D.ANTONIADIS

    Εγγραφή
    03-12-2008
    Περ.
    THESSALONIKI
    Μηνύματα
    318
    Thumbs up
    NA PROXORATE MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS MAS.
    D.ANTONIADIS
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 30-03-10 17:53 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο D.ANTONIADIS Εμφάνιση μηνυμάτων
    NA PROXORATE MONO MBROSTA GIA TO KALO TOY ATHLIMATOS MAS.


    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-03-10 19:13 #40
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.624
    Προεπιλογή
    Προς αποφυγη παρεξηγησεων αλλα όχι εντασεων,γιατι δεν υφίσταται ζήτημα εντασεων,δημιουργουνται καποιες ευλογες απορίες...
    όπως και εγω ειμαι αρκετα πρόσφατος θεατης στον χωρο του αγωνιστικου bbing σε συγκριση με τους παραπανω που έχουν γραψει,οι οποιοι είναι 2 και 3 δεκαετιες στο Ελληνικο Αγωνιστικο Βοdybuilding και η προσφορα τους είναι αδιαμφισβήτητη υπάρχουν και αλλοι θεατες που βρισκονται εξω από τον χωρο και έχουν απορίες ..
    Δυστυχως είχαμε φτασει στο σημειο να είχαν υπαρξει και 5 Ομοσπονδίες στον χωρο,κατι που θεωρω πολυτελεια για τα ελληνικα δεδομενα..
    Αυτη την στιγμη εχουν παραμείνει 3,η Ifbb,η Νabba & η Wabba.Εγω διακρίνω και στις τρεις πολυ καλους αθλητες,σε αλλες περισσότερους και σε αλλες λιγοτερους..
    Παντως σε αυτο που θετει πολύ σωστα ο Νικος Παπαγεωργίου συμφωνω :

    Νικος Παπαγεωργίου: Διονύση ,σε ποιό άθλημα στην Ελλάδα υπάρχουν 5 Πανελληνιονίκες στην ίδια κατηγορία.Δέν ειναι αστείο.Ειναι αινιγμα και καθόλου ωραίο.Ετσι υποβιβάζεται ενα άθλημα δεν αναδεικνύεται.
    και το είχα θεσει και στο άλλο τόπικ που αφορα τις Ελληνικες Ομοσπονδίες λέγοντας :

    Polyneikos: Πάντως ενδιαφέρον θα ήταν να διαγωνιζόντουσαν καποια στιγμή της χρονιάς όλοι οι overall winners των
    Mr Hellas που διοργανώνει η κάθε ομοσπονδία μιας και που συγχωρέστε με κιόλας,μου είναι δύσκολο να ακούω
    και να συνειδητοποιώ ότι κάθε χρονιά έχουμε 5 Μr Hellas.
    Πάλι δύσκολο μου ακούγεται να διοργανωθεί κάτι τετοιο αλλά θα ήθελα να καταγραφεί !
    Αnyway,αυτες οι απόψεις καλό είναι να καταγραφονται αλλα και να απαντιουνται όταν είναι εφικτο.
    Από εκει και πέρα ,εφόσον η ενότητα προς το παρον μοιαζει δύσκολη ας κανει ο καθενας την προσπαθεια του και θα αξιολογηθει από αυτους που αγαπανε το άθλημα.Εγω προσωπικα σαν θεατης επιλεγω να πηγαινω σε όλες τις ομοσπονδίες,όταν παίζονται ντερμπι θελω να είμαι σε όλα παρων..
    Να ζητησω συγνωμη αν στο θεμα της διοργανωσης του Στελιου μακρυγόρησα και εθεσα καποιες απόψεις-ερωτησεις και ίσως ξεφύγαμε,συμβαινει αυτο σε ένα "ζωντανο" μεσο όπως το φόρουμ.
    Στο τόπικ Ελληνικες Ομοσπονδίες BodyBuilding .... αντιγραφονται καποια μηνυματα αυτοτελη από αυτο το τόπικ χωρίς να μετακινουνται από εδω για να υπάρχει και μια ολοκληρωμενη εικόνα και συνεχεια.
    By the way,η Yaxeni είναι κορυφαία αθλητρια και με μεγαλη πορεία και τίτλους,μεγαλή επιτυχια του Στελιου που την κατεβαζει Ελλάδα.
    Καλη επιτυχια σε όλους!
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 30-03-10 20:04 #41
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Να ζητησω συγνωμη αν στο θεμα της διοργανωσης του Στελιου μακρυγόρησα και εθεσα καποιες απόψεις-ερωτησεις και ίσως ξεφύγαμε,συμβαινει αυτο σε ένα "ζωντανο" μεσο όπως το φόρουμ.

    By the way,η Yaxeni είναι κορυφαία αθλητρια και με μεγαλη πορεία και τίτλους,μεγαλή επιτυχια του Στελιου που την κατεβαζει Ελλάδα.
    Καλη επιτυχια σε όλους!
    Δεν τηθετε θεμα για συγνωμη εκανες αυτο που επρεπε.

    Για το θεμα της ΥΑΧΕΝΙ επειτρεψε μου να σου πως οτι δεν θεωρητε ΜΕΓΑΛΗ επιτυχια και εξηγω:

    Σχεδον καθε καλοκαιρι στο νησι ερχονται καλεσμενοι απο το OLYMPIA για διακοπες οπως θα κανει και η YAXENI για 10 μερες στο σπιτι μου με τον συζηγο της.

    Ο λογος που δεν ανακοινωνετε μια αφηξη ενος τετοιου αθλητη (στο παρελθον) ειναι οτι και αυτοι ειναι ΑΝΘΡΩΠΟΙ και θελουν να περασουν καπου ΥΣΗΧΑ τις διακοπες τους......

    Παραδειγμα ποιος ηξερε οτι ειχαμε καλεσμενο τον LEE PRIEST πριν 2 χρονια για 15 μερες?

    Η ΜΕΓΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΔΙΟΡΓΑΝΩΣΗ.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 30-03-10 23:28 #42
    Το avatar του χρήστη S. KTISTAKIS

    Εγγραφή
    29-09-2009
    Περ.
    ΜΙΝΩ'I'ΤΗΣ
    Μηνύματα
    1.491
    Προεπιλογή
    Mερικες φωτο της κ. YAXENI για να μας προ'ι'δεασει στο τι μας περιμενει.....

    Όνομα: yaxeni biceps.jpg Εμφανίσεις: 849 Μέγεθος: 64,3 KB

    Όνομα: yaxeni back.jpg Εμφανίσεις: 1262 Μέγεθος: 56,7 KB

    Όνομα: yaxeni foto.jpg Εμφανίσεις: 875 Μέγεθος: 58,3 KB

    Όνομα: yaxeni legs.jpg Εμφανίσεις: 902 Μέγεθος: 63,0 KB

    Όνομα: yaxeni comp.jpg Εμφανίσεις: 848 Μέγεθος: 79,6 KB
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-03-10 10:26 #43
    Προεπιλογή

    Νους υγιής εν σώματι υγιή
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 31-03-10 19:55 #44
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο -beba- Εμφάνιση μηνυμάτων


    Μπέμπα έτσι θέλεις να γίνεις; Εσύ με το fitness δεν ασχολείσαι;
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 31-03-10 20:00 #45

    Εγγραφή
    18-07-2009
    Μηνύματα
    3.435
    Προεπιλογή
    Οχι Μπεμπα!!!!!!!!!!
    Μην το κανεις αυτο στον εαυτο σου!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 16 ΠρώτηΠρώτη 1234513 ... ΤελευταίαΤελευταία