Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 44
  1. 22-10-10 17:41 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν επρεπε να την παρεις..δεν αγοραζουμε αποσφραγισμενα συμπληρωματα,οπως δεν αγοραζουμε αποσφργισμενα τυποποιημενα τροφιμα.
    εκτος αν ειστε κολλητοι με τον τυπα που στην εδωσε οποτε πασο.

    κ βασικα ποσο μαλακας ηταν αυτος που την πουλουσε ετσι..
    να σου πω την και εγω το σκεφτηκα πολυ τον ξερω μονο απο το μαγαζι που πηγα 5-6 φορες για αλλα προιοντα και γενικα εχει πολυ καλη φημη απλα το θεμα ηταν οτι η διαφορα στην τιμηηταν πολυ ελκιστικη και δεν ηθελε να του μειενει απο οτι καταλαβα και την εδωσε ετσι ειχε και μια 4 κιλα της ΟΝ με 45 ευρω αλλα το τσουβαλιλιγο σκισμενο απο την μεταφορα ειχε δηλαδι 5-6 τετοια προιοντα "φθαρμενα"!!!το θεμα ειναι εσυ που εχεις παρει απο οτι καταλαβα ηταν κιτρινη η λευκη η βανιλια????
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 22-10-10 17:42 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν θελω να σε υποψιασω αλλα παίζει καποιος του μαγαζιου να την ανοιξε,να μην του αρεσε η γευση και να την ξανακλεισε λέγωντας σου αυτη την δικαιολογία,για αυτο και τα 20 ευρω....Να λείπαν δηλαδη 1-2 scoops..
    Πουλουσε πολλα κουτια με αυτη την τιμη ή απλα σου είπε να σου δωσω μια με 20 ευρω;
    ειχε ακομα 2 σε παρομοια φαση !!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 22-10-10 17:46 #18
    Banned
    Εγγραφή
    07-11-2007
    Περ.
    Natural World
    Μηνύματα
    776
    Προεπιλογή
    ωχ καλα αυτα τα εξτριμ..γαματ@!ακου δεν εβαλε ο προμηθευτης το χαρτι λες κ με το χερι μπαινουν..παιζει να ναι απομιμηση ..με φαρινα!..
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 22-10-10 19:05 #19
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο jGod Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωχ καλα αυτα τα εξτριμ..γαματ@!ακου δεν εβαλε ο προμηθευτης το χαρτι λες κ με το χερι μπαινουν..παιζει να ναι απομιμηση ..με φαρινα!..

    όχι παιδιά...έχω πάρει και εγώ αρκετές φορές..Αυτές που είναι χτυπημένες, σκισμένες κτλ τις δίνουν πολύ φθηνά για να τους φύγουν...Δεν υπάρχει πρόβλημα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-10-10 21:37 #20
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ναι αλλα επειδη δεν νομιζω να εδινε κανεις λεφτα για να παρει ενα ανοιγμενο κρουασαν η πατατακια,η οτιδηποτε αλλο στο σουπερ,με την ιδια λογικη δεν αγοραζω κ τετοιου τυπου προσφορες.
    να παρω κ καμια μισοφαγωμενη τυροπιτα αν ειναι.
    δεν ειναι ασφαλες,πως να το κανουμε τωρα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-10-10 21:52 #21
    Το avatar του χρήστη No Cash

    Εγγραφή
    30-12-2008
    Περ.
    Athena
    Μηνύματα
    610
    Προεπιλογή
    παντελως ακυρο!!!οπως και να χει..

    καλα δε συζηταω την περιπτωση να την επεστρεψε πελατης...


    κακως την αγορασες... και ακομη πιο κακως που την πουλουσε ετσι..
    stealin dealin killin
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-10-10 21:55 #22
    Το avatar του χρήστη metz

    Εγγραφή
    20-10-2009
    Περ.
    Thessaloniki
    Μηνύματα
    510
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Surfer Εμφάνιση μηνυμάτων
    όχι παιδιά...έχω πάρει και εγώ αρκετές φορές..Αυτές που είναι χτυπημένες, σκισμένες κτλ τις δίνουν πολύ φθηνά για να τους φύγουν...Δεν υπάρχει πρόβλημα..
    Χτυπημένες έχω πάρει κι εγώ πολλές φορές, μισή τιμή. Μια χαρά ήταν. Πάντα όμως σφραγισμένα προϊόντα. Δεν θα διακινδύνευα μαϊμού προϊόν για 20-30 euro...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 23-10-10 00:36 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο 28782878 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χαιρετω...
    Παιδια σημερα πηγα απο τα xtreme store εδω θεσσαλονικη να παρω περικαρπια και μαζι με αυτα ειχε σε 'προσφορα'μια πρωτεινη Metabolic Whey mrm 2270 γρ μονο 20 ε ετσι λοιπον την αραπαξα ...το μονο κακο απο οτι μου ειπε ηταν οτι απλα ο προμηθευτης ξεχασε να βαλει το χαρτινο διαφραγμα που εχουν πανω στο ανοιγμα ...Δεν εχω ξαναπαρει απο την συγκεκριμενη πρωτεινη και θελω να ρωτησω αν παιζει να ειναι τπτ χαλασμενη γτ ειναι κιτρινο το χρωμα της "γευση βανιλια" και επισης η μυρωδια καπως...οχι ασχημη αλλα περιεργη!!!Ισωα και να ειναι βλακειες μου ομως τεσπα!!!ευχαριστω
    Τη βανιλια που πινω κ εγω τωρα απο τη συγκεκριμενη εχει ελαφρα κιτρινο χρωμα.Την παιρνω αρκετα χρονια ανα περιοδους και παντα η βανιλια της ηταν ετσι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 23-10-10 09:55 #24
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ναι αλλα επειδη δεν νομιζω να εδινε κανεις λεφτα για να παρει ενα ανοιγμενο κρουασαν η πατατακια,η οτιδηποτε αλλο στο σουπερ,με την ιδια λογικη δεν αγοραζω κ τετοιου τυπου προσφορες.
    να παρω κ καμια μισοφαγωμενη τυροπιτα αν ειναι.
    δεν ειναι ασφαλες,πως να το κανουμε τωρα?


    Μα ούτε πολλές είναι και συνήθως τις διαθέτουν σε πελάτες που τους ξέρουν. Εγώ πέτυχα μπροστά σε συζήτηση σε μαγαζί χορηγού που τον ρωτούσαν τα κεντρικά εαν θέλει να του στέλνουν για τον ίδιο ή για γνωστούς του. Στην αρχή τους είπε μόνο για τον ίδιο (προσωπική χρήση) και με παρέμβαση μου, επείδή ψωνίζω 4 χρόνια εκεί, του ζήτησα να φέρνει και για εμένα όποτε θα είναι δυνατό και θα υπάρχουν. Μια χαρά είναι. Μιλάμε απλά για στραπατσαρισμένα κουτιά. Μιλάμε για σακούλες που καθώς ανοίγουν τα χαρτοκιβώτια, τις παίρνει λίγο το κοπίδι κτλ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 23-10-10 10:38 #25
    Master of Pain
    Το avatar του χρήστη GEORGEXX1

    Εγγραφή
    01-12-2009
    Μηνύματα
    2.468
    Προεπιλογή
    να ληγει σε λιγο καιρο ναι,να ειναι χτυπημενο το κουτι ναι,αλλα να ειναι αποσφραγισμενο το κουτι,η σκισμενη η συσκευασια ποτε.Ειναι κατι που θα το φας και με αυτα δεν παιζουμε.
    Για να υψωθείς πάνω από τους ανθρώπους υπάρχουν δυο δρόμοι: με τη δικιά σου επιδεξιότητα ή χάρη στην βλακεία τον γύρω σου ανθρώπων.
    Λα Μπρυγιέρ*
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 23-10-10 20:46 #26
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GEORGEXX1 Εμφάνιση μηνυμάτων
    να ληγει σε λιγο καιρο ναι,να ειναι χτυπημενο το κουτι ναι,αλλα να ειναι αποσφραγισμενο το κουτι,η σκισμενη η συσκευασια ποτε.Ειναι κατι που θα το φας και με αυτα δεν παιζουμε.
    +1 στο Γιώργο.

    Δεν αξίζει τα 20-30Ε.
    Πως ξέρετε πόσο καιρό είναι αποσφραγισμένο ή σκισμένο; Και ποιος σας βεβαιώνει ότι συντηρήθηκε καλά;
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 25-10-10 12:38 #27
    Το avatar του χρήστη Surfer

    Εγγραφή
    06-07-2010
    Περ.
    ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
    Μηνύματα
    100
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sTeLaKoS Εμφάνιση μηνυμάτων
    +1 στο Γιώργο.

    Δεν αξίζει τα 20-30Ε.
    Πως ξέρετε πόσο καιρό είναι αποσφραγισμένο ή σκισμένο; Και ποιος σας βεβαιώνει ότι συντηρήθηκε καλά;


    από εδώ και πέρα είναι θέμα επιστοσύνης...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 25-06-11 22:57 #28
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    την πηρα σε σοκολατα,δε πινεται με κανενα θεο και την πεταξα,worst protein ever
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 25-06-11 23:52 #29
    Το avatar του χρήστη gsisr

    Εγγραφή
    31-03-2011
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    304
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    την πηρα σε σοκολατα,δε πινεται με κανενα θεο και την πεταξα,worst protein ever
    τόσο χάλι;μαλακία και ψηνόμουν..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 26-06-11 00:04 #30
    Προεπιλογή
    ειχα παρει μπανανα φραουλα...ηταν χαλια...ακομα την εχω
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία