Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 42

Hybrid View

Προηγούμενο μήνυμα Προηγούμενο μήνυμα   Επόμενο Μήνυμα Επόμενο Μήνυμα
  1. 18-03-10 08:51 #1
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)


    καλησπερα για αλλη μια φορα σε ολους. ακολουθησα τη συμβουλη απο πολλους και πηρα καθαρη κρεατινη και οποιος εχει την καλοσυνη και ξερει θα ηθελα να μου απαντησει στα εξης.Αποδιδει η συγκεκριμενη? Σκεφτομαι να την περνω μια το πρωι και μια με τα την προπονηση και τις μερες εκτος μια το πρωι, θα εχω ετσι τα μεγιστα αποτελεσματα? Ειναι αρκετη για ενα κυκλο? Και κατι τελευταιο τοση φημη για τα σιτε του εξωτερικου για τις χαμηλες τους τιμες αλλα την πηρα απο ενα ελληνικο δεν μπορω να πω ονομα και εκανα την συγκριση για το εν λογο προιον με σιτε της ευρωπης πολυ γνωστα και με ολα τα εξοδα μεσα ερχετε ιδια τιμη 25 ευρω. και εκει "σκαλωσα". περιμενω σχολια.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη kostas247 : 18-03-10 στις 08:54
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-03-10 12:10 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη sTeLaKoS

    Εγγραφή
    21-09-2009
    Περ.
    Καβάλα
    Μηνύματα
    7.966
    Προεπιλογή
    Γεια σου Κώστα. Αξιόπιστη εταιρία η Dymatize, τώρα, τι να σχολιάσει κάποιος σε μια ετικέτα που γράφει μόνο ένα συστατικό;
    Σίγουρα έκανες καλή επιλογή παίρνοντας μονοϋδρική κρεατίνη.
    Ο κύκλος που προτείνεται γενικά είναι 5g πριν τη προπόνηση και 5g μετά για τις on μέρες και για τις off 5g το πρωί.
    Αλλά και όπως είπες εσύ να το κάνεις δε νομίζω να χάσεις κάτι από την απόδοσή της.
    ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-03-10 14:02 #3
    Προεπιλογή
    ΚΑλη εταιρια η dymatize! Οσο για την κρεατινη μια χαρα! Γενικα αυτο που κοιταμε στις μονουδρικες ειναι ναι ειναι micronized η ακομα καλυτερα creapure που θεωρηται υψηλης ποιοτητας! Οσο για το αν σου φτανει πιστευω οτι σε βγαζει 1,5 με 2 μηνες! εξαρταται και απο το τι κυκλο κανεις, αν κανεις!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-03-10 17:45 #4
    Προεπιλογή
    Stelakos και noz ευχαριστω για τις απαντησεις σας.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-11-11 17:58 #5
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    την πηρα σημερα,αν και μεχρι τωρα σε μενα οι μονουδρικες δεν φενεται να δουλευουν ψηθηκα να την παρω..αναμενενεται αξιολογηση
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 03-12-11 02:46 #6
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    να μαστε και δω,την χρησιμοποιω μερες προπονησεισ 5 πριν και 5 μετα και τισ μερεσ off μονο 5 το πρωι,απο δυναμη δεν εχω τπτ αξιολογο λιγο στο θεμα αντοχη κατι γινετε οπωσ και στην αποκατασταση που τον τελευταιο καιρο ενω συνεχιζονται οι σκληρεσ προπο βλεπω οτι αναρωνω πιο γρηγορα και δεν ποναω η ειμαι πιασμενοσ για τοσεσ πολλεσ μερεσ,απο νερα δεν μου εχει κρατησει,στο θεμα που την ηθελα (αναρρωση) δουλεψε
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-05-13 14:44 #7
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)
    Α οκ οπότε νδ το γέμιζε καλά... Και όταν το πίνω χωρίς να το αναμιγνυω με πρωτείνη, πόσο νεράκι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-05-13 16:12 #8
    Προεπιλογή
    Οσο περισσοτρο νερο τοσο καλυτερο.Και οσον αφορα την ληψη,αλλα και σε ημερησια βαση.Λογικα το τονιζει πανω στη συσκευασια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 19-05-13 16:56 #9
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reignman007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο περισσοτρο νερο τοσο καλυτερο.Και οσον αφορα την ληψη,αλλα και σε ημερησια βαση.Λογικα το τονιζει πανω στη συσκευασια.

    Στη συσκευασία γράφει απλά να καταναλώνω 120oz την μέρα γενικά, που από ότι είδα googlάροντας είναι 3.5 λίτρα. Έγω προσπαθώ να πίνω 3 μπουκάλια νερό μεγάλα τη μέρα (τουλάχιστον), οπότε περνάω τα 4 με 4.5 λίτρα, άρα από αυτό το θέμα είμαι οκ. Απλά η ερώτηση μου ήταν για το πόσο νερό να βάζω όταν την παίρνω απλά. Όταν την παίρνω σκέτη βασικά, το πρωί, τις μέρες που δεν κάνω προπόνηση. Γιατί τις μέρες της προπόνησης θα την πίνω μαζί με την whey μου οπότε οκ.

    Επίσης μία άλλη ερώτηση. Λέει πάνω στην συσκευασία να μην την παίρνεις αν είσαι έγκυος ή αν "lactating". Τι είναι αυτό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-05-13 07:56 #10
    Προεπιλογή
    Εισαι πολυ καλα με τοσο νερο.Βαζε 300-400ml και εισαι μια χαρα.

    Lactating-αυτη που θηλαζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 20-05-13 08:30 #11
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)
    Ok! Να σαι καλά φίλε μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 20-05-13 20:31 #12
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)
    Πρώτη μέρα λήψης σήμερα... Αυτό το κατούρημα ανά δέκα λεπτά δεν υπάρχει έτσι... Πόσο εκνευριστικό!
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 23-07-13 18:22 #13
    Προεπιλογή
    γεια σας παιδια παρηγγειλα κι εγω σημερα αυτην την κρεατινη και δεν την εχω δοκιμασει ακομη.. μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να την παιρνω μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που καταναλωνω.. Δηλαδη εγω ας πουμε επαιρνα 40 γρ πρωτεινη και 40 γρ δεξτροζη...τωρα που πηρα και κρεατινη πως και ποτε θα τα καταναλωνω ολα αυτα;; Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 24-07-13 12:59 #14
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Grigoris Tsiaousis Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδια παρηγγειλα κι εγω σημερα αυτην την κρεατινη και δεν την εχω δοκιμασει ακομη.. μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να την παιρνω μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που καταναλωνω.. Δηλαδη εγω ας πουμε επαιρνα 40 γρ πρωτεινη και 40 γρ δεξτροζη...τωρα που πηρα και κρεατινη πως και ποτε θα τα καταναλωνω ολα αυτα;; Ευχαριστω!
    θα την περνεις μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που επερνες ετσι και αλλιως.
    και τις μερες που δεν πας προπονηση θα την περνεις το πρωι.
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 24-07-13 13:00 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο and345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα την περνεις μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που επερνες ετσι και αλλιως.
    και τις μερες που δεν πας προπονηση θα την περνεις το πρωι.
    και με ποση ποσοτητα νερο θα τα παιρνω και τα 3 μαζι;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 2 12 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread