Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 42
  1. 19-05-13 16:12 #16
    Προεπιλογή
    Οσο περισσοτρο νερο τοσο καλυτερο.Και οσον αφορα την ληψη,αλλα και σε ημερησια βαση.Λογικα το τονιζει πανω στη συσκευασια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-05-13 16:56 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο reignman007 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οσο περισσοτρο νερο τοσο καλυτερο.Και οσον αφορα την ληψη,αλλα και σε ημερησια βαση.Λογικα το τονιζει πανω στη συσκευασια.

    Στη συσκευασία γράφει απλά να καταναλώνω 120oz την μέρα γενικά, που από ότι είδα googlάροντας είναι 3.5 λίτρα. Έγω προσπαθώ να πίνω 3 μπουκάλια νερό μεγάλα τη μέρα (τουλάχιστον), οπότε περνάω τα 4 με 4.5 λίτρα, άρα από αυτό το θέμα είμαι οκ. Απλά η ερώτηση μου ήταν για το πόσο νερό να βάζω όταν την παίρνω απλά. Όταν την παίρνω σκέτη βασικά, το πρωί, τις μέρες που δεν κάνω προπόνηση. Γιατί τις μέρες της προπόνησης θα την πίνω μαζί με την whey μου οπότε οκ.

    Επίσης μία άλλη ερώτηση. Λέει πάνω στην συσκευασία να μην την παίρνεις αν είσαι έγκυος ή αν "lactating". Τι είναι αυτό;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 20-05-13 07:56 #18
    Προεπιλογή
    Εισαι πολυ καλα με τοσο νερο.Βαζε 300-400ml και εισαι μια χαρα.

    Lactating-αυτη που θηλαζει
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 20-05-13 08:30 #19
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)
    Ok! Να σαι καλά φίλε μου!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 20-05-13 20:31 #20
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)
    Πρώτη μέρα λήψης σήμερα... Αυτό το κατούρημα ανά δέκα λεπτά δεν υπάρχει έτσι... Πόσο εκνευριστικό!
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 23-07-13 18:22 #21
    Προεπιλογή
    γεια σας παιδια παρηγγειλα κι εγω σημερα αυτην την κρεατινη και δεν την εχω δοκιμασει ακομη.. μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να την παιρνω μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που καταναλωνω.. Δηλαδη εγω ας πουμε επαιρνα 40 γρ πρωτεινη και 40 γρ δεξτροζη...τωρα που πηρα και κρεατινη πως και ποτε θα τα καταναλωνω ολα αυτα;; Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 24-07-13 12:59 #22
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Grigoris Tsiaousis Εμφάνιση μηνυμάτων
    γεια σας παιδια παρηγγειλα κι εγω σημερα αυτην την κρεατινη και δεν την εχω δοκιμασει ακομη.. μηπως μπορειτε να μου πειτε πως μπορω να την παιρνω μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που καταναλωνω.. Δηλαδη εγω ας πουμε επαιρνα 40 γρ πρωτεινη και 40 γρ δεξτροζη...τωρα που πηρα και κρεατινη πως και ποτε θα τα καταναλωνω ολα αυτα;; Ευχαριστω!
    θα την περνεις μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που επερνες ετσι και αλλιως.
    και τις μερες που δεν πας προπονηση θα την περνεις το πρωι.
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 24-07-13 13:00 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο and345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα την περνεις μετα την προπονηση μαζι με την πρωτεινη και την δεξτροζη που επερνες ετσι και αλλιως.
    και τις μερες που δεν πας προπονηση θα την περνεις το πρωι.
    και με ποση ποσοτητα νερο θα τα παιρνω και τα 3 μαζι;
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 24-07-13 16:52 #24
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    ε βαλε 400ml και χτυπα τα ολα μαζι.
    αλλα να ξερεις οτι με την κρεατινη πρεπει να πινει πολυ νερο σε ολη τη διαρκεια της μερας
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 07-08-13 16:36 #25
    Προεπιλογή
    παιδια αγορασα την dymatize και μολις την ανοιξα εβγαλε μια παραξενη οσμη..μια ξυνιλα ενα πραγμα...μηπως ειναι χαλασμενη;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-12-13 14:19 #26
    Προεπιλογή
    τι εννοεις ξυνηλα ..αφου ειναι αγευστη η μονουδρικη
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-12-13 15:29 #27
    Προεπιλογή Creatine Monohydrate (Dymatize Nutrition)
    Μυρωδιά είπε όχι γεύση! Δεν θα έπρεπε να μυρίζει πάντως, εμένα δε μου μύριζε η δικιά μου όταν την άνοιξα
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 15-12-13 16:57 #28
    Προεπιλογή
    νε αυτο λεω οντας αγευστη δε θα πρεπε να χει μυρωδια .. θα πρεπε να μυριζει ελαχιστα και οχι ξυνιλα
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 12-01-14 14:19 #29
    Προεπιλογή
    Kαλη κρεατινη αν και η Dymatize εχει χαμιλες τιμες στα προιοντα της...... προσφατα ενα site εδειξαν καποιες μετρησεις που εγιναν στην Elite και στην Iso 100 οτι τα ποσοστα πρωτεινης απειχαν πολυ απο το αναγραφωμενο οπως και οι υδατανθρακες που ηταν αυξημενοι..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 12-03-14 17:05 #30
    Το avatar του χρήστη Billys51

    Εγγραφή
    27-03-2012
    Περ.
    MuscleBeach
    Μηνύματα
    589
    Προεπιλογή
    Καλησπερα σημερα παρελαβα το συγκεκριμενο προιον και ξεκιναω για 1,5 μηνα χρηση με 5 γρ την μερα (και τις μερες ξεκουρασης και τις μερες προπονησης) χωρις φορτωμα μιας που δεν χρειαζεται εφοσον τα αποτελεσματα ειναι ιδια κ το φορτωμα χρησιμευει απλα για να δεις τα αποτελεσματα λιγο πιο γρηγορα..δεν ειμαι βιαστικος στην γυμναστικη..αργα κ σταθερα..μολις τελειωσω τον κυκλο μου θα κανω review..θα ηθελα να ρωτησω το εξης...απο την στιγμη που ξεκινησουμε την κρεατινη ειναι φυσιολογικο να πηγαινουμε πιο συχνα για κατουρημα μεσα στην μερα σωστα?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 3 ΠρώτηΠρώτη 123 ΤελευταίαΤελευταία

Tags for this Thread