Θέμα: Xpand (Dymatize)

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 22 από 22
  1. 05-03-09 21:49 #16
    Προεπιλογή
    Αυτο με την καφεινη ειναι πολυ καλυτερο φυσικα διοτι προκαλει το λεγομενο τσιτωμα και επισης μεγαλη εφιδρωση, συνισταμενες δλδ που οδηγουν σε μια προπονηση με μεγαλυτερη ενταση . Αν θες συμπληρωσε καφεινη ξεχωριστα, γυρω στα 200min-400max mgr
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 10-05-09 21:12 #17
    Προεπιλογή
    Ρε παιδια οχι μετα το γυμναστηριο. Πριν το παιρνουμε το xpand!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-10-09 15:20 #18
    Προεπιλογή xpand
    χωρις να ξερω και πολλα, το εχω δοκιμάσει μια φορα πριν την προπονηση και μου φανηκε απιστευτο. Αλλα ποιος ξερει να μου πει τι εχει μεσα και δοσολογια ή τυχον παρενεγειες?
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 21-10-09 21:36 #19
    Προεπιλογή
    Λοιπόν το x pand είναι για μετά ενώ το en.x pand είναι για πριν
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-11-09 04:49 #20
    Προεπιλογή x pand
    παιδια εχω αρχισει 2-3 εβδομαδες να παιρνω το xpand dymatize.νομιζω οτι ειναι καλο αλλα εχω αποριες.ποσο καιρο πρεπει να το παιρνω και ποσο ειναι το διαστημα που πρεπει να απεχω.γενικως θα με βοηθουσαν ολες οι γνωμες για το συγκεκριμενο ροιον.ευχαριστω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 22-11-09 13:17 #21
    Προεπιλογή
    εγω χθες αγόρασα το X-Pand το χρησιμοποίησηα στην προπονηση χεριών και πραγματικά ήμουν άλλος άνθρωπος...δεν ήθελα να φύγω από το γυμναστήριο!!!! τεραστια διαφορά με το X-Pand...σηκωνα πολλά παραπανω κιλά με άνεση...το θέμα είναι όπως είπε ο φίλος από πάνω μέχρι πότε να το πάρω και πόσο να διακόψω μετα?
    Eat right
    Train hard
    And sleep 10 hours...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 22-11-09 13:23 #22
    Προεπιλογή
    Μεχρι 8 εβδομαδες ΜΑX λογω ΒΑ,για παραπανω διαρκεια ισως να μην ειναι και ασφαλες και ισως να ψαχτειται λιγο και με το vanadyl sulfate νομιζω ειναι τοξικο,αλλα σαν συμπληρωμα φαινεται πληρες,τωρα απο δοσολογιες ..
    Carbs "Burn Them Or Wear Them"
    DoggCrapp follower
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 2 ΠρώτηΠρώτη 12