Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 211 έως 220 από 220
  1. 16-04-10 00:41 #211
    Προεπιλογή
    ασε τον χειμωνα...καλοκαιρακι ερχεται...αποτι ειδα στις φωτο σου δεν εισαι υπερβαρος αδυνατος εισαι απλα η κοιλιτσα λιγο χαλαρωσε..σενα μηνα μπαρουτι θασαι. στρωσου σε κοιλιακους και σε καθε ασκηση π κανεις θα δινεις ενταση.
    οσο γ διατροφη σ ειπα επικεντρωσου σε γευματα πρωτεινουχα,και περιορισε τους υδατανθρακες.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 16-04-10 00:46 #212
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο killer85 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αυτό θέλω να πιστεύω και εγώ ρε παιδία... αλλά αρκεί να έχω την σωστή διατροφή, αλλά για να την έχω πρέπει να ξέρω να την κάνω...

    Έχω όλο το χειμώνα μπροστά μου για να βάλλω όγκο αλλά να φύγει αυτό το παλιοσωσίβιο, αλλίως θα τα παρατήσω, είναι ψυχολογικό το θέμα, από ότι κατάλαβα και όταν κολλάμε με την ψυχολογία δύσκολα ξεκολλάμε...
    μην κολλας σε ενα τροπο σκεψης γιατι παλι δεν θα δεις αποτελεσματα..εκανα 45 λεπτα αεροβια,6 φορες τη βδομαδα, κ μετα βαρη,κ αμετριτους κοιλιακους για κανα χρονο..

    ξερεις ποτε ειδα αποτελσματα??οταν τα σταματησα ολα κ ξεκινησα απτην αρχη με διατροφη σωστη..σε 4 μηνες ειδα τεραστια διαφορα,κανοντας πολυ λιγοτερα πραγματα προπονιτικα,αλλα πιο εξυπνα..

    αυτα..αν παντως βγαλεις ακρη με αυτα που κανεις ποσταρε το να δουμε

    το να τα παρατησεις ειναι μλκια..μια φορα,ενας ανθρωπος που εκτιμω κ σεβομαι στον χωρο,με διακρισεις πανελληνιου κ ευρωπαικου επιπεδου,μου ειχε πει:πολλοι στην θεση σου θα τα ειχαν παρατησει(βαζω πολυ δυσκολα κιλα ακομα κ με διατροφες 3500 θερμιδων,κ πολυ βαριες προπονησεις)..το οτι συνεχιζεις ειναι προς τιμην σου..

    ε λοιπον αυτο ηταν απτις μεγαλυτερες ηθικες ικανοποιησεις που ειχα,κ με εκανε να συνεχεισς περισοτερο..δεδομενο οτι γυμναζομουν κ χρονια στο γυμναστηριο του,κ εβλεπε τι εκανα..δεν κωλοβαραγα..υπεφερα καθε φορα..

    αλλα απεδωσε κ αποδιδει ακομα.σκληρη δουλεια κ επιμονη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 16-04-10 00:48 #213
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Κατσε μελετησε σαν να δινεις πανελλήνιες.Αντι να το παιδευεις 10 σελιδες.
    Κανε οτι κανεις για την παρτυ σου ,και ετσι δεν θα βιάζεσαι για αποτελεσματα,αρα δεν ξενερωνεις.
    Γιατι ο δρομος ειναι στρωμένος με αποτυχια,μονο ετσι θα μαθεις,απο τα λαθη σου,στανταρ διατροφες δεν υπαρχουν.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 16-04-10 00:49 #214
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην κολλας σε ενα τροπο σκεψης γιατι παλι δεν θα δεις αποτελεσματα..εκανα 45 λεπτα αεροβια,6 φορες τη βδομαδα, κ μετα βαρη,κ αμετριτους κοιλιακους για κανα χρονο..

    ξερεις ποτε ειδα αποτελσματα??οταν τα σταματησα ολα κ ξεκινησα απτην αρχη με διατροφη σωστη..σε 4 μηνες ειδα τεραστια διαφορα,κανοντας πολυ λιγοτερα πραγματα προπονιτικα,αλλα πιο εξυπνα..

    αυτα..αν παντως βγαλεις ακρη με αυτα που κανεις ποσταρε το να δουμε

    το να τα παρατησεις ειναι μλκια..μια φορα,ενας ανθρωπος που εκτιμω κ σεβομαι στον χωρο,με διακρισεις πανελληνιου κ ευρωπαικου επιπεδου,μου ειχε πει:πολλοι στην θεση σου θα τα ειχαν παρατησει(βαζω πολυ δυσκολα κιλα ακομα κ με διατροφες 3500 θερμιδων,κ πολυ βαριες προπονησεις)..το οτι συνεχιζεις ειναι προς τιμην σου..

    ε λοιπον αυτο ηταν απτις μεγαλυτερες ηθικες ικανοποιησεις που ειχα,κ με εκανε να συνεχεισς περισοτερο..δεδομενο οτι γυμναζομουν κ χρονια στο γυμναστηριο του,κ εβλεπε τι εκανα..δεν κωλοβαραγα..υπεφερα καθε φορα..

    αλλα απεδωσε κ αποδιδει ακομα.σκληρη δουλεια κ επιμονη.
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 16-04-10 00:50 #215
    The Wolf
    Το avatar του χρήστη Zylo

    Εγγραφή
    26-03-2010
    Περ.
    Γουδή
    Μηνύματα
    1.433
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε μελετησε σαν να δινεις πανελλήνιες.Αντι να το παιδευεις 10 σελιδες.
    Κανε οτι κανεις για την παρτυ σου ,και ετσι δεν θα βιάζεσαι για αποτελεσματα,αρα δεν ξενερωνεις.
    Γιατι ο δρομος ειναι στρωμένος με αποτυχια,μονο ετσι θα μαθεις,απο τα λαθη σου,στανταρ διατροφες δεν υπαρχουν.
    +1 και εδω
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 16-04-10 00:51 #216
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    μην κολλας σε ενα τροπο σκεψης γιατι παλι δεν θα δεις αποτελεσματα..εκανα 45 λεπτα αεροβια,6 φορες τη βδομαδα, κ μετα βαρη,κ αμετριτους κοιλιακους για κανα χρονο..

    ξερεις ποτε ειδα αποτελσματα??οταν τα σταματησα ολα κ ξεκινησα απτην αρχη με διατροφη σωστη..σε 4 μηνες ειδα τεραστια διαφορα,κανοντας πολυ λιγοτερα πραγματα προπονιτικα,αλλα πιο εξυπνα..

    αυτα..αν παντως βγαλεις ακρη με αυτα που κανεις ποσταρε το να δουμε

    το να τα παρατησεις ειναι μλκια..μια φορα,ενας ανθρωπος που εκτιμω κ σεβομαι στον χωρο,με διακρισεις πανελληνιου κ ευρωπαικου επιπεδου,μου ειχε πει:πολλοι στην θεση σου θα τα ειχαν παρατησει(βαζω πολυ δυσκολα κιλα ακομα κ με διατροφες 3500 θερμιδων,κ πολυ βαριες προπονησεις)..το οτι συνεχιζεις ειναι προς τιμην σου..

    ε λοιπον αυτο ηταν απτις μεγαλυτερες ηθικες ικανοποιησεις που ειχα,κ με εκανε να συνεχεισς περισοτερο..δεδομενο οτι γυμναζομουν κ χρονια στο γυμναστηριο του,κ εβλεπε τι εκανα..δεν κωλοβαραγα..υπεφερα καθε φορα..

    αλλα απεδωσε κ αποδιδει ακομα.σκληρη δουλεια κ επιμονη.
    Δεν έχεις άδικο αλλά όταν κοιτάζομε στον καθρέφτη μόνο την κοιλία κοιτάω και τίποτα άλλο, πάντα αυτό κοίταζα (ήταν το δυνατό σημείο κάποτε)... Πιστεύω επειδή με ξέρω πως αν δεν δω τα αποτελέσματα που θέλω σε αυτή την περιοχή θα τα παρατήσω για αυτό σκοτώνομαι με την κοιλία...

    Γνωίζει κανείς να μου απαντήσει πόσους υδατάνθρακες χρειάζομαι για το αποτέλεσμα που θέλω?
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-04-10 00:54 #217
    Το avatar του χρήστη killer85

    Εγγραφή
    24-03-2010
    Περ.
    Πειραιάς
    Μηνύματα
    530
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κατσε μελετησε σαν να δινεις πανελλήνιες.Αντι να το παιδευεις 10 σελιδες.
    Κανε οτι κανεις για την παρτυ σου ,και ετσι δεν θα βιάζεσαι για αποτελεσματα,αρα δεν ξενερωνεις.
    Γιατι ο δρομος ειναι στρωμένος με αποτυχια,μονο ετσι θα μαθεις,απο τα λαθη σου,στανταρ διατροφες δεν υπαρχουν.
    Μελετάω ρε παιδία αρκετά αλλά χρειάζεσι και δάσκλο όχι μόνος σου, επίσης ο χρόνος είναι πολύ περιορισμένος (θα μου πεις πως κάνεις τ΄σο προπόνηση, εγώ το ξέρω τι κάνω για να τα προλάβω όλα)...
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-04-10 00:55 #218
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    στο ξαναλεω..κανεις λαθος ερωτησεις..ξεκινα απητν αρχη,κ δες τις αντοχες του σωματος σου,πειραματιζοντας..

    ολα τα αλλα ειναι δικαιολογιες,σορυ

    οταν σταματησα να ακου αυτα που μου ελεγαν οι "επιστημονες" γυμναστες στα γυμναστηρια,κ εκατσα να διαβασω,ειδα διαφορα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-04-10 01:02 #219
    Το avatar του χρήστη Haris Pilton

    Εγγραφή
    14-11-2009
    Περ.
    Shao Lin
    Μηνύματα
    1.341
    Προεπιλογή
    Στο ξαναλεω,σταματα να βιαζεσαι.
    Αν βιαζεσαι το μονο σιγουρο ειναι,αποτυχια,και κατρακυλα,μεχρι να συνηδητοποιησεις τα πραματα πως εχουν.

    Μην τα θες μασημενα στο πιατο,που ξερω γω τι δουλευει πανω σου και τι πρεπει να τρως;

    Κανε κολλητό σου τον γουγλη,και πάρε αγκαλίτσα τα άρθρα του φόρουμ.

    Μολυβι-χαρτι-> θερμιδες ->πρωτεινη-υδατανθρακας-λιπος,δοκιμη 2-3 βδομαδες και ξανα απο την αρχη.

    Ο στοχος σου ειναι piece of cake εσυ το κανεις βουνο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-04-10 01:23 #220
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Haris Pilton Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στο ξαναλεω,σταματα να βιαζεσαι.
    Αν βιαζεσαι το μονο σιγουρο ειναι,αποτυχια,και κατρακυλα,μεχρι να συνηδητοποιησεις τα πραματα πως εχουν.

    Μην τα θες μασημενα στο πιατο,που ξερω γω τι δουλευει πανω σου και τι πρεπει να τρως;

    Κανε κολλητό σου τον γουγλη,και πάρε αγκαλίτσα τα άρθρα του φόρουμ.

    Μολυβι-χαρτι-> θερμιδες ->πρωτεινη-υδατανθρακας-λιπος,δοκιμη 2-3 βδομαδες και ξανα απο την αρχη.

    Ο στοχος σου ειναι piece of cake εσυ το κανεις βουνο.
    +50
    stay full
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 15 από 15 ΠρώτηΠρώτη ... 5131415