Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 80 από 80
  1. 27-03-19 15:52 #76
    Προεπιλογή
    ειναι φυσιολογικα αυτα τα συμπτωματα δηλαδη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-03-19 16:00 #77
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MarcoPolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    θα μπορουσα να μειωσω την δοσολογια και να παιρνω 12gr και σταδιακα να ανεβαζω;
    Κάνε αυτό ναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-03-19 16:02 #78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MarcoPolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι φυσιολογικα αυτα τα συμπτωματα δηλαδη;
    ναι μην αγχωνεσαι πολυ φιλε μου .. ουτε τα νεφρα ουτε το συκωτι επηρεαζονται απο αυτα αρκει να μην το παρακανεις .. παρολα αυτα αν θες κανε εξετασεις για να σου φυγει το αγχος εντελως, αν καταλαβα καλα εισαι πρωταρης στα pre workout?, λογικο να σε πιασει ετσι. και γω την πρωτη φορα που ηπια νιτρικο (και μαλιστα δυνατο νιτρικο ) ειχα ακριβως τα ιδια με εσενα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη nikosBMW : 27-03-19 στις 16:04
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 04-01-20 18:52 #79
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.561
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο beefmeup Εμφάνιση μηνυμάτων
    ακομα δεν εχω τελειωσει το κουτι του..στα τελειωματα ειμαι αυτες τις μερες..
    εχω παρατηρησει οτι οποτε το χρησιμοποιω με εξτρα δοση απο κιτρουλινη (περιπου 3γρ απο σκετη κ αλλο 1 που δινει το xtend μεσα στην προπονηση) εχω σημαντικη διαφορα σε αντοχη ,σαν να με πιανει καλυτερα το συμπληρωμα..κ αυτο το εχω δοκιμασει με αρκετα σε συνδιασμο με την κιτρουλινη.
    Διονύση δοκίμασα λοιπόν τις προάλλες ένα Complete Pump φακελάκι μαζί με ενα Complete Pre. Mαζευει πολύ καλές δόσεις σε όλα, καφεϊνη πχ 400mg αλλά έτσι κι αλλιώς, πλεον βάζω μεγαλύτερες δόσεις στα περισσότερα. Δεν είναι για όλους βέβαια αυτοί οι συνδυασμοί..
    Μου έβγαλε φοβερή προπόνηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-01-20 12:04 #80
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    καφεινη για αρχόντους
    κ γω καμια φορα τσιμπαω λιγο την καφεινη με ταμπλετες επιλεον, αλλα σαν καφεινη δεν μου κανει κατι απο μονη της, ισως αν εχω πολυ αδειο στομαχι να με πασει καμια ταχυκαρδια για λιγο αργοτερα αλλα μεχρι εκει..για δοσεις απο 400μιλι κ πανω λεω..νομιζω οι μεγαλυτερες δοσεις στα υπολοιπα μου κανουν διαφορα, συνδιαστικα παντα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 456