Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 80
  1. 05-06-10 15:06 #16
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων


    10.05gr πρωτεΐνη στα 25 γραμμάρια λεει η ετικέτα, το μισο σχεδον πρωτεΐνη ειναι.
    κανε μια προσθεση σε κρεατινη 3,3γρ και αργινινη 2,75γρ και ταυρινη,β-αλανινη,λευκινη και cintruline και σου βγαινει το 10,05 ακριβως
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-06-10 15:09 #17
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Devil Εμφάνιση μηνυμάτων
    κανε μια προσθεση σε κρεατινη 3,3γρ και αργινινη 2,75γρ και ταυρινη,β-αλανινη,λευκινη και cintruline και σου βγαινει το 10,05 ακριβως
    δεν το πιασα αυτο?! τη σχεση εχει η κρεατινη κλπ με τα γραμμάρια τις πρωτεΐνης....
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 05-06-10 15:12 #18
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Είναι αμινοξέα και λέει αφού είναι αμινοξέα ας τα πω και πρωτεΐνη (άριστης ποιότητας, το φελιζόλ έχει καλύτερη). Έτσι εξηγείται το παραπάνω με τα γραμμάρια στα συστατικά. Κρίμα μου άρεσε η πρώτη εκδοχή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 05-06-10 15:13 #19
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν το πιασα αυτο?! τη σχεση εχει η κρεατινη κλπ με τα γραμμάρια τις πρωτεΐνης....
    αυτο ακριβως δεν εχει σχεση

    αν δεις τα ingredients στο πιο πανω post γραφει οτι δεν εχει πρωτεινες μεσα

    αρα τι εχουν κανει οι τυποι, εχουν προσθεσει ολα τα αμινοξεα που εχει μεσα και στα πάσαρουν σαν πρωτεινη

    και η πλακα ειναι οτι αυτο μπορουν να το γραψουν νομιμα
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 05-06-10 15:27 #20

    Εγγραφή
    16-06-2009
    Περ.
    ΑΛΙΜΟΣ
    Μηνύματα
    204
    Προεπιλογή
    Οτιδήποτε περιέχει αργινίνη και μαλατική κιτρουλίνι εντάσσετε στα προϊόντα αύξησης του ΝΟ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 05-06-10 15:33 #21
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giorgospet Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οτιδήποτε περιέχει αργινίνη και μαλατική κιτρουλίνι εντάσσετε στα προϊόντα αύξησης του ΝΟ.
    εξαρταται απο τις ποσοτητες αν μιλας για mg ειναι αχρηστο χρειαζονται μερικα g για να κανουν δουλεια κ οχι παντα
    οταν αναφαιρεσε σε αργινινη ειναι καλητερη η AAKG απο την απλη L
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 05-06-10 15:39 #22
    Προεπιλογή
    παιδια αυτο το φολικό οξυ τι κάνει?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 05-06-10 15:49 #23
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο metalwar Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια αυτο το φολικό οξυ τι κάνει?
    βιταμινη β9 ειναι
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 06-06-10 20:13 #24
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο KATERINI 144 Εμφάνιση μηνυμάτων
    με τόσο λιγες δοσολογιες στα συστατικα και με πρωτεινη μεσα δε θα το ελεγα ακριβος νιτρικό.

    οπως λεω και στο 1ο μου ποστ ενδιαφερετε να το παρει ενας φιλος.το 8εμα ειναι πως μας το προτειναν για καλο νιτρικο.δεν γνωριζω τη ειναι και τη εχει μιας και ειμαι ασχετος με αυτα τα θεματα.νιτρικο μας το ονομασαν και νιτρικο το ειπα και εγω.

    τα συμπερασματα μου βεβαια μετα απο αυτα που εχω διαβασει ειναι πως τελικα δεν ειναι αυτο που πηγαν να πουλησουν στον φιλαρακο μ.

    ευχαριστω οσους ασκοληθικαν και παντα η εγω η καπιος γνωστος μ πριν αγορασουμε κατι ΠΑΝΤΑ το κανω ποστ εδω μεσα.εχω εμπιστοσυνη πλεον μοναχα στα μελοι αυτου του φορουμ.η πλακα ειναι πως στο συγκεκριμενο x-tremestores αν και μονιμος πελατης ακομα μου πλασαρουν σκονες αλευρια. κριμα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 06-06-10 23:23 #25
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο souezass Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως λεω και στο 1ο μου ποστ ενδιαφερετε να το παρει ενας φιλος.το 8εμα ειναι πως μας το προτειναν για καλο νιτρικο.δεν γνωριζω τη ειναι και τη εχει μιας και ειμαι ασχετος με αυτα τα θεματα.νιτρικο μας το ονομασαν και νιτρικο το ειπα και εγω.

    τα συμπερασματα μου βεβαια μετα απο αυτα που εχω διαβασει ειναι πως τελικα δεν ειναι αυτο που πηγαν να πουλησουν στον φιλαρακο μ.

    ευχαριστω οσους ασκοληθικαν και παντα η εγω η καπιος γνωστος μ πριν αγορασουμε κατι ΠΑΝΤΑ το κανω ποστ εδω μεσα.εχω εμπιστοσυνη πλεον μοναχα στα μελοι αυτου του φορουμ.η πλακα ειναι πως στο συγκεκριμενο x-tremestores αν και μονιμος πελατης ακομα μου πλασαρουν σκονες αλευρια. κριμα...
    Να πουλησουν θελουν δεν τους νοιαζει!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 07-06-10 07:01 #26
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Devil

    Εγγραφή
    02-06-2010
    Περ.
    Inferno
    Μηνύματα
    13.703
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο souezass Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως λεω και στο 1ο μου ποστ ενδιαφερετε να το παρει ενας φιλος.το 8εμα ειναι πως μας το προτειναν για καλο νιτρικο.δεν γνωριζω τη ειναι και τη εχει μιας και ειμαι ασχετος με αυτα τα θεματα.νιτρικο μας το ονομασαν και νιτρικο το ειπα και εγω.

    καλο δεν ειναι, αλλα ''νιτρικο'' ειναι

    τα συμπερασματα μου βεβαια μετα απο αυτα που εχω διαβασει ειναι πως τελικα δεν ειναι αυτο που πηγαν να πουλησουν στον φιλαρακο μ.

    καλα πλακα κανεις? διαβασες τα αλλα posts? NObooster με κρεατινη ειναι.

    ευχαριστω οσους ασκοληθικαν και παντα η εγω η καπιος γνωστος μ πριν αγορασουμε κατι ΠΑΝΤΑ το κανω ποστ εδω μεσα.εχω εμπιστοσυνη πλεον μοναχα στα μελοι αυτου του φορουμ.η πλακα ειναι πως στο συγκεκριμενο x-tremestores αν και μονιμος πελατης ακομα μου πλασαρουν σκονες αλευρια. κριμα...
    .
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 12-08-10 03:35 #27
    Προεπιλογή
    Καποιος να μας πει γνωμες για το προιον αν δουλεύει τελικά ή όχι? Απο πρηξιματα λέει τίποτα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 12-08-10 05:05 #28
    Προεπιλογή
    Οπως είδα το συγκεκριμένο προϊόν υπάρχει και σε φακελάκια που στοιχιζουν κοντα στο 1 ευρω!, οπότε θα πάρω να δοκιμάσω και σας λέω εντυπώσεις

    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 03-09-10 13:49 #29
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Περασα σημερα να αγορασω μια καινουργια ζωνη και πήρα 3 φακελακια,για πλακα,θα σας πω εντυπωσεις μετα από 3 προπονησεις όπου θα εχω σηκωσει 145 τονους συνολικα και θα εχουν ενεργοποιηθει όλες μου οι μυικες ινες κ φλέβες
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 03-09-10 14:25 #30
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Περασα σημερα να αγορασω μια καινουργια ζωνη και πήρα 3 φακελακια,για πλακα,θα σας πω εντυπωσεις μετα από 3 προπονησεις όπου θα εχω σηκωσει 145 τονους συνολικα και θα εχουν ενεργοποιηθει όλες μου οι μυικες ινες κ φλέβες
    το δοκιμασα κ γω ρε συ ετσι,απο δειγματα..δεν ηταν κακο,απο πλευρας ενεργειας.μια χαρα το βρηκα.

    καλυτερο αποτι το περιμενα.
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 6 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία