Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 46 έως 60 από 80
  1. 27-04-11 03:59 #46
    Το avatar του χρήστη magayver

    Εγγραφή
    13-01-2010
    Περ.
    thessaliniki/serres
    Μηνύματα
    61
    Προεπιλογή
    τελικα ρε παιδια καλο αποδιχτικε αυτο? ψαχνω κ εγω ενα προασκιτικο k αυτο φαινεται να εχι καλη τιμη ,
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 27-04-11 09:55 #47
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.607
    Προεπιλογή
    Oτι και να σου πουμε ,δεν θα μπορουμε να πεσουμε μεσα,τα Preworkouts ειναι καθαρα πως θα "κουμπωσουν" πανω σου.Τα συγκεκριμενα βγαινουν και σε φακελακια 1 δοσης,θα σου πρότεινα να παρεις 2-3 και να δεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 27-04-11 10:17 #48
    Το avatar του χρήστη jannous44

    Εγγραφή
    11-12-2010
    Περ.
    Θεσσαλονίκη
    Μηνύματα
    1.477
    Προεπιλογή
    εγω σταματησα τη κρεατινη χτες ημουν σε κυκλο μου τελειωσε κιολας. αλλα λογο του οτι φευγω στρατο πηγα πηρα 6 φακελακια compete pump στις αδειες μου να τα χρησημοποιω. εκει θα φανει αν κανουν τιποτα. θα κανω ενα review στην 1η μου αδεια. 2-3 βδομαδες απο τωρα
    Arnold Schwarzenegger - "The body is very important but the mind is more important than the body...because that's what then creates the will. The will that you need to go to the gym every day. The will that makes you go into the forced reps. The will that makes you go beyond when you're doing 500lb squats and you can't do another rep and your body is shaking. It's the will that makes you go down one more time and struggle up".
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 18-08-11 12:26 #49
    Το avatar του χρήστη al1975

    Εγγραφή
    28-10-2010
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    116
    Προεπιλογή
    http://www.bodybuilding.gr/forum/sho...334#post426334

    Η δικιά μου εμπειρία
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 22-03-12 01:08 #50
    Προεπιλογή
    το πηρα και εγω και μπορω να πω οτι με βοηθησε αρκετα στις προπονησεις και δεν ειχα τιποτα παρενεργιες ανεβαζα κιλα και δεν κοκουραζομουν.Να προσθεσω οτι δεν εχω παρει νιτρικο ποτε.Το προτινω και λογω μεγαλης διαρκειας
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 27-04-12 01:16 #51
    Προεπιλογή
    Γεια σας, ειμαι νεος στο φορουμ σας αν και διαβαζα πολλα απο τα θεματα σας μιας και γυμναζομαι εδω και καιρο. Εχω λοιπον μια ερωτηση! μεχρι στιγμης δεν εχω δοκιμασει καποια πρωτεινη η κατι αλλο μεχρι περυσι που δοκιμασα το coplete pumb ενος φιλου. κ ετσι μιας και ξεκινησα γυμναστηριο παλι σκεφτηκα να το δοκιμασω.. μεχρι στιγμης σε εμενα κανει δουλεια, καλο πρηξιμο, βγαζω ποιο ανετα προπονησεις τις οποιες πριν λιγο καιρο εφτανα σχεδον στα ορια που ειχα. Αυτο που θελω να ρωτησω ομως ειναι " για ποσο " καιρο μπορω να το περνω αυτο?! η ακομα αν χασω μυικο ογκο αν σταματησω να το περνω γιατι εχει και λιγο κρεατινη απο οσο ειδα..?! ευχαριστω εκ των προτερων! keep up the good work!
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 29-04-12 13:05 #52
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    παρε ενα κουτι κ οταν τελειωσει κανε καμια 15αρα μερες οφ μεχρι να ξαναπαρεις..
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 03-05-12 23:11 #53
    Προεπιλογή
    Ωραια! Ευχαριστω!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 12-12-12 19:40 #54
    Προεπιλογή
    Ωραιο πρηξιμο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-08-13 10:50 #55
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή Preworkout Complete pump (warrior)
    καλημέρα σε όλους.
    Λοιπον πρόσφατα αγόρασα την preworkout formula αυτή και σήμερα θα την τεστάρω για πρώτη φορά.
    Εγώ απλά λόγω του ότι δεν έχω πολύ καιρό που ασχολούμαι με αυτά θα ήθελα να ρωτήσω το εξής.
    Σαφώς και αυτή η φορμουλα είναι μιο μέτρια από το energy boost της ιδιας εταιρίας αλλά ένα φιλαράκι μου που την είχε πάρει πα΄λια μ είπε ότι δεν είδε καμία διαφορά και πως ήταν πεταμένα λεφτά.
    Από την άλλη ο γυμναστής μου μ είπε να πάρω την συγκεκριμένη.Λέτε να είναι και θέμα οργανισμού αυτό και να μην έπιασε σε αυτόν;;;
    Θα ήθελα να ρωτήσω αν την έχει δοκιμάσει κανένας άλλος αυτήν την φορμουλα να μ πει γνωμες αποτελέσματα.
    Πάντως σαν γεύση λέει fruit pance αλλά μου φάνηκε αρκετά πικρή.
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 26-08-13 12:03 #56
    Το avatar του χρήστη and345

    Εγγραφή
    17-03-2013
    Περ.
    Αθηνα
    Μηνύματα
    104
    Προεπιλογή
    Ολα τα συμπληρωματα ειναι θεμα οργανισμου, ποσο μαλλον τα νιτρικα.
    δεν μπορω να σου πω ολοκληρωμενη γνωμη, γιατι και γω μια φορα ήπια απο φιλο. δεν καταλαβα κατι στην προπονηση
    Το Σήμερα είναι το τέλος του Χθες και η αρχή του Αύριο... ΧθεΣήμερΑύριο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 26-08-13 14:11 #57
    Το avatar του χρήστη SotosTheBoss

    Εγγραφή
    02-08-2013
    Περ.
    Πάτρα
    Μηνύματα
    1.743
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο and345 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ολα τα συμπληρωματα ειναι θεμα οργανισμου, ποσο μαλλον τα νιτρικα.
    δεν μπορω να σου πω ολοκληρωμενη γνωμη, γιατι και γω μια φορα ήπια απο φιλο. δεν καταλαβα κατι στην προπονηση
    Μόλις γύρισα από προπόνηση.Έκανα στήθος/δικέφαλα-Τρικέφαλα.
    Μπορώ να πω ανέβασα κιλά σε όλες τις ασκήσεις.Δεν ξέρω αν είναι placebo αλλά νομίζω βγήκε πιο άνετα.Στους κοιλιακούς τα έφτησα λίγο.Δεν ξέρω θα περιμένω να κάνω 2 weeks χρήση και μετά θα κάνω ένα review.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 04-06-14 01:35 #58
    Προεπιλογή
    γυρνάω χθες πεθαμένος απο δουλεία, και λέω θα πιω την πρωτείνη και θα πάω για ύπνο, γιατι με το ζόρι κρατούσα ανοιχτά τα μάτια μου..είχα ενα δειγματάκι της warriolab την complete 8 και ενα complete pump...μέσα στη νύστα λοιπόν πάω στο δωμάτιο ούτε φως ανοίγω ούτε τίποτα και ανοίγω το φακελάκι για να το πιω...Η συσκευασία ειναι ολόιδια με την μόνη διαφορά που λεει pump το ενα, και complete 8 το αλλο ολα τα αλλα ειναι ίδια ! ίδιο χρώμα ίδιο μέγεθος ολα ολα,ανοίγω το pump λοιπόν το ρίχνω στο σέικερ και μου έκανε εντύπωση η διαλυτότητα του ! άριστη ! επίσης μου φάνηκε περίεργη και η γευση για πρωτείνη,ηταν ιδιαίτερη ! που να δω ο μαλάκας οτι δν είναι πρωτείνη τέλος πάντων δν έδωσα βάση το πια και πάω για ύπνο..ε λοιπόν ο ύπνος δν υπήρχε σας λέω ! τι πίνω πρωτείνη τι αυτο το ίδιο ειναι ! ! απίστευτο παιδιά τρομερή ενέργεια !
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-06-14 01:46 #59
    War Veteran
    Το avatar του χρήστη RAMBO

    Εγγραφή
    06-01-2009
    Περ.
    Hardcore Earth
    Μηνύματα
    5.969
    Προεπιλογή
    Εγω ειχα παρει 2 δειγματα,τα οποια τα ηπια μαζι πριν την προπονηση........τζιφος
    Y.o.l.o
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 04-06-14 02:50 #60
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειχα παρει 2 δειγματα,τα οποια τα ηπια μαζι πριν την προπονηση........τζιφος
    βρε εδω σου λέω εγω το ήπια και έπεσα για ύπνο !
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 4 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 23456 ΤελευταίαΤελευταία