Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 61 έως 75 από 80
  1. 04-06-14 09:23 #61
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο polo0 Εμφάνιση μηνυμάτων
    γυρνάω χθες πεθαμένος απο δουλεία, και λέω θα πιω την πρωτείνη και θα πάω για ύπνο, γιατι με το ζόρι κρατούσα ανοιχτά τα μάτια μου..είχα ενα δειγματάκι της warriolab την complete 8 και ενα complete pump...μέσα στη νύστα λοιπόν πάω στο δωμάτιο ούτε φως ανοίγω ούτε τίποτα και ανοίγω το φακελάκι για να το πιω...Η συσκευασία ειναι ολόιδια με την μόνη διαφορά που λεει pump το ενα, και complete 8 το αλλο ολα τα αλλα ειναι ίδια ! ίδιο χρώμα ίδιο μέγεθος ολα ολα,ανοίγω το pump λοιπόν το ρίχνω στο σέικερ και μου έκανε εντύπωση η διαλυτότητα του ! άριστη ! επίσης μου φάνηκε περίεργη και η γευση για πρωτείνη,ηταν ιδιαίτερη ! που να δω ο μαλάκας οτι δν είναι πρωτείνη τέλος πάντων δν έδωσα βάση το πια και πάω για ύπνο..ε λοιπόν ο ύπνος δν υπήρχε σας λέω ! τι πίνω πρωτείνη τι αυτο το ίδιο ειναι ! ! απίστευτο παιδιά τρομερή ενέργεια !


    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 09-06-14 19:41 #62
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.606
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο RAMBO Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω ειχα παρει 2 δειγματα,τα οποια τα ηπια μαζι πριν την προπονηση........τζιφος
    Αν ήπιες 2 φακελάκια πριν την προπόνηση και δεν κατάλαβες κατι, εχεις θεμα
    Εγω πάντως παίρνω φακελάκια και μου βγαζουν ωραία προπόνηση, δεν ειναι από τα πλεον δυνατά ,αλλα την κανει την δουλειά του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-02-15 16:12 #63
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ας κανω ενα μικρο ξεθαμα μιας κ το χρησιμοποιω εδω κ 10 περιπου μερες.
    δεν βαζω κατι αλλο μαζι ,μονο αυτα στα 2 σκουπ που ειναι η κανονικη δοση.

    γενικα οπως κ στο παρελθον που το ειχα δοκιμασει μου εχει αφησει καλες εντυπωσεις..διαφορετικης φιλοσοφιας συμπληρωμα απο τα περισοτερα που κυκλοφορουν στην αγορα βεβαια ,που το ενα ανταγωνιζεται το αλλο για το πιο θα εχει την φορμουλα με τα περισοτερα stims ,αλλα ειναι απλο στα συστατικο του ,οχι blend κ δινει επαρκεις ποσοτητες..οταν λεω επαρκεις ,εννοω αναφορικα με τα περισοτερα συμπληρωματα του ειδους.
    γευση νομιζω βγαινει μονο μια ,εγω αυτη βρηκα τεσπα fruit punch που φερνει στην κλασσικη γευση του ειδους αλλα πιο ευχαριστη απο το asault ας πουμε ,το οποιο μου αφηνει μια ξινιλα.

    πολυ αντοχη στην προπονηση,κ σιγουρα με βοηθαει να την βγαλω καλυτερα..γενικα ειναι ενα προιον που με εξεπληξε ευχαριστα οπως κ στο παρελθον που το ειχα δοκιμασει απο δειγματα..
    αν καποιος θελει κατι απλο σχετικα ,χωρις πολλα πολλα απο διεγερτικα κ σε αναλογιες που δεν ειναι blend ,ειναι καλη επιλογη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 26-05-15 14:24 #64
    Προεπιλογή
    Ξεκάθαρο στα συστατικά του, χωρίς blends.
    Αυτές τις μέρες σε προσφορά στο e-shop μας!
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 15-06-15 13:37 #65
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    ακομα δεν εχω τελειωσει το κουτι του..στα τελειωματα ειμαι αυτες τις μερες..
    εχω παρατηρησει οτι οποτε το χρησιμοποιω με εξτρα δοση απο κιτρουλινη (περιπου 3γρ απο σκετη κ αλλο 1 που δινει το xtend μεσα στην προπονηση) εχω σημαντικη διαφορα σε αντοχη ,σαν να με πιανει καλυτερα το συμπληρωμα..κ αυτο το εχω δοκιμασει με αρκετα σε συνδιασμο με την κιτρουλινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 02-07-15 16:39 #66
    Προεπιλογή
    epidi einai i proti fora pou perno tetia proteini mipos kseri kapios pou tin exei pari namoupi an ginete na tin xrisimopio kata tin diarkia tis proponisis i einai anageo na perimeno 30 lepta prin tin proponisi afoson tin exo pari?

    ***Γραφουμε με Ελληνικους χαρακτηρες..Το προιον αυτο δεν ειναι πρωτεινη.ΜODS TEAM***
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 02-07-15 17:54 #67
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη sobral

    Εγγραφή
    26-01-2011
    Περ.
    Chania, Crete
    Μηνύματα
    3.615
    Προεπιλογή
    Δεν είναι πρωτείνη αλλά προεξασκητικό. Καλό είναι να ξέρετε τι παίρνετε όταν μπαίνετε σε κάποιο κατάστημα. Επειδή σε κόβω αρχάριο στα συμπληρώματα, χωρίς παρεξήγηση, ξεκίνα με ένα σκουπ για αρχή. Να ξέρεις πως έχει καφείνη και θα σου δώσει κάποια διέγερση. Αν έχεις θέμα με καφέδες καλύτερα να πάρεις και λιγότερο από σκουπ και αν δεις πως είσαι οκ ανεβάζεις σταδιακά. Μισή ώρα πριν την προπόνηση η λήψη του.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 31-07-15 18:03 #68
    Προεπιλογή
    Ότι πρέπει για όσους παίρνουν pre-workout για πρώτη φορά. Επίσης και για όσους θέλουν να ''χαλαρώσουν'' λίγο από τα πολλά stims άλλων νιτρικών.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 11-12-15 11:37 #69
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Petran84 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ότι πρέπει για όσους παίρνουν pre-workout για πρώτη φορά. Επίσης και για όσους θέλουν να ''χαλαρώσουν'' λίγο από τα πολλά stims άλλων νιτρικών.
    Διάβασα αυτό το σχόλιο και αρχικά νόμιζα πως ήταν ελαφρύ. Παιδιά, εμένα μου φάνηκε πολύ δυνατό. Καλά πρηξίματα και ενέργεια στην προπόνηση. Χωρίς κρασαρίσματα και ανακατωσούρες στο στομάχι, όπως παλιότερα με άλλα. Σίγουρα υπάρχουν και άλλα με περισσότερα διεγερτικά και το τι αρέσει στο καθένα εξαρτάται από την ανοχή του σε αυτά.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 11-12-15 13:09 #70
    Officer
    Το avatar του χρήστη Metalhead|T|

    Εγγραφή
    26-04-2012
    Περ.
    ΤhE SeWErs
    Μηνύματα
    3.642
    Προεπιλογή
    Λοιπόν...mini review κ απο μένα..αντιγράφω απο τον beef..

    αντοχη στην προπονηση,κ σιγουρα με βοηθαει να την βγαλω καλυτερα..γενικα ειναι ενα προιον που με εξεπληξε ευχαριστα οπως κ στο παρελθον που το ειχα δοκιμασει απο δειγματα..
    αν καποιος θελει κατι απλο σχετικα ,χωρις πολλα πολλα απο διεγερτικα κ σε αναλογιες που δεν ειναι blend ,ειναι καλη επιλογη.
    το τρέχω απο την 1η στιγμή στα 2 σκούπ....Μια χαρά η γευση,χωρίς φαρμακίλα,ουτε καούρες ουτε τπτ...

    Δεν του ειχα δώσει (απο δειγματα) οσες ευκαιρίες του χρειάζονταν,αλλα τώρα το εχω κατα-ευχαριστηθεί...

    Πολύ καλά πρηξίματα,δεν σε μουρλαίνει μεσα στην προπονηση,αλλα προσωπικά μου δίνει όρεξη για κιλά και ασκήσεις...βεβαια ΌΛΑ ειναι σχετικά...!!!

    Τα στοιχεία του και η τιμη του ειναι επίσης πολύ καλα΄...!!!

    Περισσότερα οταν τελείωσει το σακουλι
    Τάσος
    * Online Coaching /Personal Training Services - Ατομικά προγράμματα προπόνησης /Διατροφικά πλάνα Instagram : HardCoretrainingSupport
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 12-05-17 15:33 #71
    Προεπιλογή
    Σας παρουσιάζουμε τη νέα συσκευασία των 1000g και τα συστατικά του προϊόντος παρακάτω.
    Δείτε το στο e-shop εδώ.

    Όνομα: 01-136-014-Complete-Pump-1000g-web.jpg Εμφανίσεις: 525 Μέγεθος: 55,9 KB
    Όνομα: 01-136-014-Complete-Pump-web-Complete-Pump-1000g-v3.jpg Εμφανίσεις: 597 Μέγεθος: 208,1 KB
    www.athlitis.gr
    Το πρώτο κατάστημα στην Ελλάδα, από το 1966.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 27-03-19 03:19 #72
    Προεπιλογή Complete Pump (Warrior Lab)
    Χρησιμοποιώ το συγκεκριμενο προιον απο τις 5 Μαρτη,σημερα εχουμε 28,οι πρωτες προπονησεις ηταν αψογες μρ πολλη ενεργεια οπως ειναι αναμενόμενο απο την χρηση ενος νιτρικου,ημουν 4 μερες εκτος προπονησης λογω μικροτραυματισμου στο χερι και αυγκεκριμενα στο τμημα του δικεφαλου,πριν το παθω αυτο ομως στην τελευταια προπονηση που εκανα οταν περασαν τα 30-45 λεπτα που ειχα παρει το pump ολα ωραια ολα οκαυ το πρωτο 20 λεπτο της προπονησης,υστερα ενιωσα ταχυπαλμια οχι τοσο εντονη ομως,το μυρμιγκιασμα δεν το αναφερω καν γιατι ειναι γνωστο ως παρενεργεια του νιτρικου κατι το οποιο δεν με ανησυχησε επειδη το ειχα ξανακουσει ακομα και πριν παρω το συμπληρωμα οποτε το θεωρησα φυσιολογικο,καθόλη την διαρκεια λοιπον της προπονησης ολα ενταξει,θεωρησα την ελαχιστα αυξανομενη ταχυπαλμια ως ενα ακακο side effect,οταν τελειωσα την προπονηση και ηπια την πρωτεινη μου συνοδευοντας την με καποιο φρουτο μετα απο λιγο αρχισα να νιωθω πως η καρδια μου θα εκραγει,οχι τοσο πολυ ωστε να σκεφτω το χειροτερο,δεν μπορουσα να καταπιω ουτε το ιδιο μου το σαλιο,εν τελει θελω να καταληξω στο εξης ερωτημα,ξερω πως μπορει ολο αυτο το συναισθημα να ειναι επειδη εχω παρει το συγκεκριμενο συμπληρωμα για 6-7 προπονησεις μου,δεν υπερβαινω στην δοσολογια ειναι καθαρα 25gr δηλαδη δυο σκουπ καθαρα,σημερα επαθα παλι το ιδιο,μηπως θα επρεπε να μειωσω την δοσολογια και να αυξανω σταδιακα; και επισης παρατηρησα σημερα στο στερνο μου ενα κερασοειδη αιμαγγειωμα το οποιο το εψαξα και ειναι εντελως ακακο,απλως διαβασα οτι μπορει να δημιουργηθει απο χημικες ουσιες η συσσωρευμένη ποσοτητα τοξινων στο ηπαρ και τα νεφρα. Απο εβδομαδα θα κανω εξετασεις αιματος,τι μπορω να ρωτησω τον γιατρο αχετικα με τα συμπληρωματα; ειναι αναλογως τον οργανισμο και εχουν τετοιες παρενεργειες; γιατι διαβασα σχετικα ποστς σε διαφορα φορουμ για τις παρανεργειες του νιτρικου,εν τελει ναι οπως καταλαβαινετε ομολογω πως ειμαι ολιγον φοβισμενος για τις παρενεργειες του νιτρικου εφοσον τοσο καιρο επαιρνα την complete gainer της ιδιας εταιριας (βεβαιως δεν εχει καμια σχεση με το pump γιατι ειναι δυο διαφορετικα πραγματα,απλως το αναφερω) και δεν ειχα την παραμικρη παρενεργεια,ευχαριστω προκαταβολικά
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη MarcoPolo : 27-03-19 στις 03:22
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-03-19 08:27 #73
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.606
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MarcoPolo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Χρησιμοποιώ το συγκεκριμενο προιον απο τις 5 Μαρτη,σημερα εχουμε 28,οι πρωτες προπονησεις ηταν αψογες μρ πολλη ενεργεια οπως ειναι αναμενόμενο απο την χρηση ενος νιτρικου,ημουν 4 μερες εκτος προπονησης λογω μικροτραυματισμου στο χερι και αυγκεκριμενα στο τμημα του δικεφαλου,πριν το παθω αυτο ομως στην τελευταια προπονηση που εκανα οταν περασαν τα 30-45 λεπτα που ειχα παρει το pump ολα ωραια ολα οκαυ το πρωτο 20 λεπτο της προπονησης,υστερα ενιωσα ταχυπαλμια οχι τοσο εντονη ομως,το μυρμιγκιασμα δεν το αναφερω καν γιατι ειναι γνωστο ως παρενεργεια του νιτρικου κατι το οποιο δεν με ανησυχησε επειδη το ειχα ξανακουσει ακομα και πριν παρω το συμπληρωμα οποτε το θεωρησα φυσιολογικο,καθόλη την διαρκεια λοιπον της προπονησης ολα ενταξει,θεωρησα την ελαχιστα αυξανομενη ταχυπαλμια ως ενα ακακο side effect,οταν τελειωσα την προπονηση και ηπια την πρωτεινη μου συνοδευοντας την με καποιο φρουτο μετα απο λιγο αρχισα να νιωθω πως η καρδια μου θα εκραγει,οχι τοσο πολυ ωστε να σκεφτω το χειροτερο,δεν μπορουσα να καταπιω ουτε το ιδιο μου το σαλιο,εν τελει θελω να καταληξω στο εξης ερωτημα,ξερω πως μπορει ολο αυτο το συναισθημα να ειναι επειδη εχω παρει το συγκεκριμενο συμπληρωμα για 6-7 προπονησεις μου,δεν υπερβαινω στην δοσολογια ειναι καθαρα 25gr δηλαδη δυο σκουπ καθαρα,σημερα επαθα παλι το ιδιο,μηπως θα επρεπε να μειωσω την δοσολογια και να αυξανω σταδιακα; και επισης παρατηρησα σημερα στο στερνο μου ενα κερασοειδη αιμαγγειωμα το οποιο το εψαξα και ειναι εντελως ακακο,απλως διαβασα οτι μπορει να δημιουργηθει απο χημικες ουσιες η συσσωρευμένη ποσοτητα τοξινων στο ηπαρ και τα νεφρα. Απο εβδομαδα θα κανω εξετασεις αιματος,τι μπορω να ρωτησω τον γιατρο αχετικα με τα συμπληρωματα; ειναι αναλογως τον οργανισμο και εχουν τετοιες παρενεργειες; γιατι διαβασα σχετικα ποστς σε διαφορα φορουμ για τις παρανεργειες του νιτρικου,εν τελει ναι οπως καταλαβαινετε ομολογω πως ειμαι ολιγον φοβισμενος για τις παρενεργειες του νιτρικου εφοσον τοσο καιρο επαιρνα την complete gainer της ιδιας εταιριας (βεβαιως δεν εχει καμια σχεση με το pump γιατι ειναι δυο διαφορετικα πραγματα,απλως το αναφερω) και δεν ειχα την παραμικρη παρενεργεια,ευχαριστω προκαταβολικά
    Καλημέρα φίλε.
    Όπως καταλαβαίνω, πρέπει να είναι απο τις πρώτες φορές που λαμβάνεις προεξασκητικό (νιτρικό τελωσπάντων) καθώς αυτά τα συμπτώματα που λες είναι αρκετά έντονα και να ξέρεις ατονούν στην πορεία της χρήσης τους.
    Το μόνο που μπορεί να σου έχει συμβεί, είναι κάποιο "τίναγμα" από τα διεγερτικά, τα οποία στο προϊόν αυτό ειναι σε ασφαλείς δόσεις.
    Τα υπόλοιπα που λές, πιθανόν σε αγχώσανε και μήπως έπαθες κάποια μικρή κρίση πανικού.
    Τωρα για την κόκκινη ελιά, να ξέρεις πως ο γιατρός θα σου πει (και φυσιολογικά) πως κόψε οτι παίρνεις ξένο προς το σώμα γιατί ο ίδιος δεν είναι σε θέση , ούτε και προτίθεται να ελέγξει τι περιέχεται μέσα.
    Ήπαρ και νεφρά θα σου δείξουν οι εξετάσεις, αλλά απο συμπληρώματα τετοιου τύπου δεν μπορουν να επηρεαστούν με ορθολογική χρήση, εκτός αν έχεις κάποια πάθηση ήδη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 27-03-19 10:54 #74
    Προεπιλογή
    θα μπορουσα να μειωσω την δοσολογια και να παιρνω 12gr και σταδιακα να ανεβαζω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 27-03-19 15:18 #75
    Προεπιλογή
    που να επεινες και κανα παλιο craze μαν
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 5 από 6 ΠρώτηΠρώτη ... 3456 ΤελευταίαΤελευταία