Θέμα: Photos andreasaxo

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 58
  1. 30-03-10 21:13 #16
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω θα ελεγα δευτερα στηθος - τριτη πλατη - τεταρτη ποδια - πεμπτη ωμους - παρασκευη χερια. Διατροφη πρωτεινη ψηλα λιπη μετρια και υδατανθρακα μετρια προς χαμηλα. Με καποια αεροβια στο τελος των προπονησεων ή το πρωι βλεποντας και κανοντας. Μη τρελλενεσαι ειναι ακομα αρχη και μπορεις να κανεις θαυματα και να βαλεις μυς και να βελτιωσεις αυτους που εχεις και να χασεις λιπος. Αν πινεις πρωτεινη θα εβαζα το νιτρο πριν τη προπονηση οπως και κανω. το πακ με το γευμα πριν τη προπονηση και το κατς δε θυμαμαι λεει το κουτι και το εχουν παρει και πολλα παιδια απο δω δες το τοπικ.
    Σε ευχαριστώ, λυπάμαι πολύ αλλά δεν είμαι αρκετό καιρό στον χώρο και δεν καταλαβαίνω τι εννοείς όταν μου λες (Διατροφή πρωτεΐνη ψηλά λίπη μέτρια και υδατάνθρακα μέτρια προς χαμηλά.), συγγνώμη.
    Κάνω καθημερινά αερόβια μετά τα βάρη για 30 λεπτά ποδήλατο.
    Πραγματικά έχω υπομονή, δεν τρελαίνομαι, απλά ήθελα γνώμες από ανθρώπους σαν και εσένα και γενικός από το forum που ασχολούνται και έχουν μεγαλύτερη εμπειρία από εμένα, να με καθοδηγήσουν και να μου πουν πώς να προχωρήσω και να συνεχίσω.
    Κίτα, μαζί με την τριπλετα Animal θα πάρω και κάτι άλλα, από την ημέρα που τα σταμάτησα όλα λόγο νηστείας μου έχουν μήνη μισό κιλό whey isolate (Iso-Bolic της MRM), μου έχουν μείνει 10 από της 20 αμπούλες των 20 ml αμινοξέα (Supafit Muscle+ της INKO) και πολλοί λιποδιαλυτες (Stacker 4 της STACKER).
    Έλεγα να κάνω το εξής, η δέκα αμπούλες αμινοξέα που μου έμειναν θα της πάρω μέχρι να τελειώσουν, θα κρατήσουν για δέκα μέρες προπόνησης και θα παίρνω μια πριν από κάθε προπόνηση και εννοείτε κανονικά μετά το τέλος της προπόνησης και το Nitro, μετά το τέλος τον αμπουλών απλά για αμινοξέα θα έχω μόνο το Nitro και θα το παίρνω κανονικά, μετά την προπόνηση.
    Όσο αφορά τους λιποδιαλυτες τώρα, επειδή το Cuts είναι σοβαρός λιποδιαλυτης και όχι της πλάκας όπως τον stacker 4, θα το παίρνω μια ώρα πριν την προπόνηση, επειδή όμως η σωστή τακτική απ’οτι έχω καταλάβει είναι να παίρνουμε λιποδιαλυτη και το πρωί νηστικοί, λέω να παίρνω κάθε πρωί δυο χάπια stacker 4 και ένα μισή ώρα πριν το μεσημεριανό μου, αφού τους έχω που τους έχω λέω να τους χρησιμοποιήσω και ας μην λένε τίποτα.
    Πρωτεΐνη θα παίρνω μόνο μετά το τέλος της προπόνησης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 31-03-10 02:25 #17
    Προεπιλογή
    Ποιος σου ειπε φιλε μου να παιρνεις το κατς πρωι και τοσες ωρες νηστικος? Νηστικος μπορεις να βρεθεις και πριν τη προπονηση 2- 2μιση ωρες και οχι μετα απο 8 ωρες υπνο ενα καρο χαπια δε ξερεις πως θα αντιδρασει το στομαχι σου.(εδω βλεπεις το τοπικ για το κατς γιατι δε θυμαμαι αλλα εχει γνωμες χρηστων)
    Φιλαρακι διατροφικα οταν λεω πρωτεινη ψηλα ενοοω να εχεις τουλαχιστον 2 φορες το βαρος σου σε γραμμαρια πρωτεινης σπασμενα μεσα στη μερα. Βεβαια αλλοι θα σου πουνε 3 φορες και αλλοι 4. Εγω ετσι οπως σε βλεπω λεω πως 2 ειναι καλα. Λιπη παιρνε μια μεσαια ποσοτητα δε χρειαζεται να τα ψαχνεις οπως τη πρωτεινη. Λιγα ψαρολαδα λιγο ελαιολαδο θα κανουν τη δουλεια. Τωρα υδατανθρακα λεω λιγα προς χαμηλα γιατι ξερω αλλους που με 200γρ τη μερα γραμμωνουν και αλλους που για να γραμμωσουν πανε στα 50,οπως συνηθως παω και γω. Εδω μπαινει η αεροβια, καλυτερα να τρως 100 γρ υδατανθρακα παραπανω και τα καψεις παρα να μη κανεις αεροβιο και να φας λιγοτερο.
    Καλα συμπηρωματα εχεις ψωνισει αλλα δουλεψε στη διατροφη και στη προπονηση σου και αυτα θα βοηθησουν.
    Διαβασε τα αρθρα γενικα ασχολησου λιγο με το φορουν εχουν γινει πολλες συζητησεις τετοιου ειδους.
    Οτι χρειαστεις ρωτα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 31-03-10 14:50 #18
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Niiick Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ποιος σου ειπε φιλε μου να παιρνεις το κατς πρωι και τοσες ωρες νηστικος? Νηστικος μπορεις να βρεθεις και πριν τη προπονηση 2- 2μιση ωρες και οχι μετα απο 8 ωρες υπνο ενα καρο χαπια δε ξερεις πως θα αντιδρασει το στομαχι σου.(εδω βλεπεις το τοπικ για το κατς γιατι δε θυμαμαι αλλα εχει γνωμες χρηστων)
    Φιλαρακι διατροφικα οταν λεω πρωτεινη ψηλα ενοοω να εχεις τουλαχιστον 2 φορες το βαρος σου σε γραμμαρια πρωτεινης σπασμενα μεσα στη μερα. Βεβαια αλλοι θα σου πουνε 3 φορες και αλλοι 4. Εγω ετσι οπως σε βλεπω λεω πως 2 ειναι καλα. Λιπη παιρνε μια μεσαια ποσοτητα δε χρειαζεται να τα ψαχνεις οπως τη πρωτεινη. Λιγα ψαρολαδα λιγο ελαιολαδο θα κανουν τη δουλεια. Τωρα υδατανθρακα λεω λιγα προς χαμηλα γιατι ξερω αλλους που με 200γρ τη μερα γραμμωνουν και αλλους που για να γραμμωσουν πανε στα 50,οπως συνηθως παω και γω. Εδω μπαινει η αεροβια, καλυτερα να τρως 100 γρ υδατανθρακα παραπανω και τα καψεις παρα να μη κανεις αεροβιο και να φας λιγοτερο.
    Καλα συμπηρωματα εχεις ψωνισει αλλα δουλεψε στη διατροφη και στη προπονηση σου και αυτα θα βοηθησουν.
    Διαβασε τα αρθρα γενικα ασχολησου λιγο με το φορουν εχουν γινει πολλες συζητησεις τετοιου ειδους.
    Οτι χρειαστεις ρωτα.
    Συγγνώμη αλλά έχει γίνει κάποιο λάθος, εγώ γράφω ότι το cuts θα το παίρνω μια ώρα πριν την προπόνηση.
    Γράφω επίσης ότι έχω πολλούς λιποδιαλυτες stacker 4 και για να μην πάνε χαμένοι θα τους παίρνω μόνο το πρωί, η ένα η δυο χάπια stacker 4 το πρωί, δεν έγραψα ότι θα παίρνω το cuts το πρωί, το stacker 4 θα παίρνω το πρωί.
    Μιας που τους έχω τους stacker 4 θα τους χρησιμοποιήσω.
    Μου πρότεινες χθες ποια σημεία να γυμνάζω από Δευτέρα ως Παρασκευή και σ’ευχαριστω, τώρα θέλω να σε ρωτήσω κάποιες λεπτομέρειες περί του προγράμματος.
    1ον.Ποσες ασκήσεις να βάλω για κάθε σημείο;
    2ον.Να ακολουθησω πρόγραμμα γράμμωσης η όγκου;
    Εγώ το πρόγραμμα γράμμωσης όλο αυτό το δίμηνο το έκανα με δισετ και είχα τέσσερις ασκήσεις για κάθε σημείο.
    Τέλος πάντων, το πρόγραμμα του Μπουρναζου ακλουθούσα όλο αυτό το δίμηνο.
    Για πρόγραμμα όγκου όσες φορές το έκανα, το κάνω με την κλασική πυραμίδα, κατεβάζω επαναλήψεις και ανεβάζω παράλληλα κιλά.
    Μάλιστα για δυο εβδομάδες πειραματίστηκα σε κάτι άλλο, ακλουθούσα το πρόγραμμα πυραμίδα που λέω αλλά παράλληλα το εκτελούσα με δισετ, στο κάθε δισετ ένα λεπτό διάλυμα έκανα.
    Αυτή την εβδομάδα δοκιμάζω τον οργανισμό μου στα drop sets, τρελό πρήξιμο.
    Είμαι μπερδεμένος λιπών όσο αφορά το ποιο πρόγραμμα θα με βοηθήσει καλύτερα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4.  

  5. 10-08-11 16:12 #20
    Προεπιλογή
    Έπειτα από 1,5 χρόνο gym και μετά από 1 χρόνο και 5 μήνες αφότου μπήκαν η πρώτες μου φοτο, ήρθε η ώρα για της νέες νομίζω.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 10-08-11 16:14 #21
    Προεπιλογή
    Θέλω να αλλάξω των τίτλο (τίτλος είναι αυτός.
    Πώς να το κάνω;
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 10-08-11 16:17 #22
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Έπειτα από 1,5 χρόνο gym και μετά από 1 χρόνο και 5 μήνες αφότου μπήκαν η πρώτες μου φοτο, ήρθε η ώρα για της νέες νομίζω.
    ωραια χερια φιλε ανδρεα btw το gym ειναι δικο σου? γιατι φαινεται να ναι μεσα στον τελευταιο οροφο της οικοδομης κ ετσι χεχε
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 10-08-11 16:24 #23
    Προεπιλογή
    Ωραιος ο αντρεας ! Εχω μια απορεια ,η τελευταια φωτο ειναι την ιδια περιοδο με τις αλλες ποιο πανω ? γιατι ειναι αλλο σωμα ιδιος τα χερια
    ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ .......
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 10-08-11 16:25 #24
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    ωραια χερια φιλε ανδρεα btw το gym ειναι δικο σου? γιατι φαινεται να ναι μεσα στον τελευταιο οροφο της οικοδομης κ ετσι χεχε
    Ευχαριστώ!!
    Όχι όχι, αυτός που το έχει το έχει πλέων κλιστώ λόγο μεγάλου φόρτου εργασίας, θέλει να ξανά βγάλει άδεια αλλά φοβάται ότι δεν θα προλαβαίνει να ασχολείται κι’ετσι δεν το ανοίγει.
    Έχω αναλάβει και το συμμαζεύω και δεν μου παίρνει δραχμή, κάνω οπότε θέλω και για όσο θέλω.
    Έχει τα τελευταία Ελληνικά όργανα, δεκαετίας 80’.
    Τα έχω βέβαια ξανά αναφέρει αυτά, ότι είναι ταλαιπωρημένο και ότι δεν γυμνάζομε με όλα τα comfort.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 10-08-11 16:26 #25
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστώ!!
    Όχι όχι, αυτός που το έχει το έχει πλέων κλιστώ λόγο μεγάλου φόρτου εργασίας, θέλει να ξανά βγάλει άδεια αλλά φοβάται ότι δεν θα προλαβαίνει να ασχολείται κι’ετσι δεν το ανοίγει.
    Έχω αναλάβει και το συμμαζεύω και δεν μου παίρνει δραχμή, κάνω οπότε θέλω και για όσο θέλω.
    Έχει τα τελευταία Ελληνικά όργανα, δεκαετίας 80’.
    Τα έχω βέβαια ξανά αναφέρει αυτά, ότι είναι ταλαιπωρημένο και ότι δεν γυμνάζομε με όλα τα comfort.
    δε πειραζει αφου ειναι τζαμπε κ ειναι σιδεραδικο εισαι μια χαρα,εμενα δε μ αρεσουν τα comfort-fitness κ τετοια χαχαχ,καλη συνεχεια στους στοχους σου
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 10-08-11 16:28 #26
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο GREEK POWER Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ωραιος ο αντρεας ! Εχω μια απορεια ,η τελευταια φωτο ειναι την ιδια περιοδο με τις αλλες ποιο πανω ? γιατι ειναι αλλο σωμα ιδιος τα χερια
    Όχι, δεν είναι την ίδια περίοδο, είναι 24 Μαιου τραβηγμένη η τελευταία φοτο.
    Απλά επειδή σηκώνω κιλά εκεί δείχνουν έτσι, ενώ στης άλλες προσπαθώ να δήξω μέσω του ποζαρίσματος.
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 10-08-11 16:33 #27
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    δε πειραζει αφου ειναι τζαμπε κ ειναι σιδεραδικο εισαι μια χαρα,εμενα δε μ αρεσουν τα comfort-fitness κ τετοια χαχαχ,καλη συνεχεια στους στοχους σου
    Σ’ευχαριστω, να σε καλά!!
    Παιδία, οι φοτο μπήκαν για να δεχτώ και προτάσεις βελτίωσης, όχι μόνο για απλό σχολιασμό, αν θέλετε και μπορείτε ευπρόσδεκτες η οποιεσδήποτε προτάσεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 10-08-11 16:35 #28
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    μιας κ λες προτασεις βελτιωσης θα σου πω κατι που παρατηρησα,συνεχισε αυτο που κανεις αλλα προσεκτικα για να μη ξεφυγεις στο θεμα λιπους κατα τ αλλα χερια πολυ καλα με σκληροτητα κ γεματα κ πλατη ανοιχτη δωσε εμφαση πανω στηθος-ωμους και προσεξε μη ξεφυγεις σε λιπος
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 10-08-11 16:45 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sofos Εμφάνιση μηνυμάτων
    μιας κ λες προτασεις βελτιωσης θα σου πω κατι που παρατηρησα,συνεχισε αυτο που κανεις αλλα προσεκτικα για να μη ξεφυγεις στο θεμα λιπους κατα τ αλλα χερια πολυ καλα με σκληροτητα κ γεματα κ πλατη ανοιχτη δωσε εμφαση πανω στηθος-ωμους και προσεξε μη ξεφυγεις σε λιπος
    Και πάλη σ’ευχαριστω!!
    Έχω θέμα στην κοιλιά ε;
    Παλεύω ρε γαμοτο, προσπαθώ, αλλά εκεί θέλω πολύ δουλειά.
    Σε σύγκριση με πέρσι αυτό που έχω και δεν είχα τότε είναι ότι πλέων τους πιάνω τους κοιλιακούς μου κανονικά μέσα από το δέρμα, ξεχωρίζουν πολύ τα τετραγωνάκια με την αφή.
    81 κιλά είμαι.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 10-08-11 16:50 #30
    The Prophet
    Το avatar του χρήστη sofos

    Εγγραφή
    16-10-2010
    Μηνύματα
    5.621
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο andreasaxo Εμφάνιση μηνυμάτων
    Και πάλη σ’ευχαριστω!!
    Έχω θέμα στην κοιλιά ε;
    Παλεύω ρε γαμοτο, προσπαθώ, αλλά εκεί θέλω πολύ δουλειά.
    Σε σύγκριση με πέρσι αυτό που έχω και δεν είχα τότε είναι ότι πλέων τους πιάνω τους κοιλιακούς μου κανονικά μέσα από το δέρμα, ξεχωρίζουν πολύ τα τετραγωνάκια με την αφή.
    81 κιλά είμαι.
    ναι προσεξε το κοιτα μεγαλο θεμα δεν εχεις απλα αν ξεφυγεις μπορει να βαλεις παραπανω εκει χεχε κ γω 8 πιανω αλλα για να τους εμφανισω μαλλον drugia θελει κ κανα διουρητικο μαζι μη σου πω χαχαχαχ,απλα δε λεω να γινεις φετας,απλα να προσεξεις μη ξεφυγεις σε θεμα λιπους γιατι εκει μπαινει πανευκολα
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 4 ΠρώτηΠρώτη 1234 ΤελευταίαΤελευταία