Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 5 από 5
  1. 01-04-10 06:28 #1
    Προεπιλογή Triplex XT (All Stars)
    γεια σας παίδες....ειμαι 15 χρονων κι σκευτομαι να παρω μια προτεινη ογκου γιατι κατα τη γνωμη μου ειμαι λιγα κιλα......παω κι γιμναστηριο κι θελω να τα συνδιασω...ομως ειμαι εντελως ασχετος απο σημπληρωματα....πειτε μου την γνωμη σας για την Πρωτεϊνη TRIPLEX X 1750gr.....









    ριχτε μια ματια στο τι περιεχει κι πειτε μου αν θα εκανε να την παρω γτ απο οτι βλεπω εχει καποια συστατικα που μου φαινονται περιεργα δν ξερω....ειμαι κι μικρος ακομα για αυτο.

    συστατικα πρωτεινης TRIPLEX XT 1750gr:

    Πρωτεϊνικό ρόφημα υψηλής διατροφικής αξίας.
    Περιέχει 3 διαφορετικά είδη πρωτεϊνών ορού γάλακτος,
    κρεατίνη, ταυρίνη και ειδική φόρμουλα ιχνοστοιχείων και βιταμινών.
    Κάθε δόση παρέχει 52 γρ. πρωτεΐνη ορού γάλακτος,8 γρ. κρεατίνη και 2 γρ. ταυρίνη.
    Αναλυτικότερα η νεα TRIPLEX XT περιέχει:
    Ειδική φόρμουλα μόνο απο πρωτείνη ορού γάλακτος απο 3 διαφορετικές πηγές (απομονωμένο,συγκεντρωμένο και υδρολυμένο)
    Συνδυασμό υδατανθράκων ULTRA CARB σταδιακής απελευθέρωσης για συνεχή παροχή ενέργειας
    Μικροιονισμένη μονουδατική κρεατίνη CREAPURE για άμεση απορρόφηση
    Μικροιονισμένη Γλουταμίνη για άμεση απορρόφηση
    Αλφα Λιποικό Οξύ και Χρώμιο
    Πλήρη συνδυσαμό βιταμινών και μετάλλων
    Η νεα TRIPLEX ΧΤ είναι ένα πλήρες ρόφημα, το οποίο συναντά τις τελευταίες εξελίξεις της διατροφικής
    επιστήμης και καλύπτει τις ανάγκες και του πιο απαιτητικού αθλητή.

    Συσκευασία: 1.750 gr
    Γεύσεις:Σοκολάτα, Βανίλια

    Συστατικά: Συνδυασμός πρωτεΐνών ορού γάλακτος (whey protein concentrate, whey isolate, whey hydrolysate), μαλτοδεξτρίνη, δεξτρόζη, μονουδατική κρεατίνη,αποβουτυρωμένο κακάο,ταυρίνη, φυσική γεύση, κάλιο, μαγνήσιο, ινοσιτόλη, βιταμίνη C, νικοτιναμίδιο, βιταμίνη Ε, παντοθενικό οξύ, βιταμίνες Β6, Β2, Β1, Β12, φολικό οξύ, βιοτίνη, τεχνητές γλυκαντικές ουσίες (cyclamate, saccharine), χρώμιο.
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη lampros21 : 02-04-10 στις 06:57
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 01-04-10 16:59 #2
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    ανοιξες σε λαθος τοπικ το θεμα σου. δες εδω http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=6465 πως κανουν ποστ για ενα συμπληρωμα και ξανα καντο!!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 02-04-10 02:00 #3
    Retired Μod
    Το avatar του χρήστη KATERINI 144

    Εγγραφή
    03-11-2007
    Περ.
    κατερινη
    Μηνύματα
    13.077
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο lampros21 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ριχτε μια ματια στο τι περιεχει κι πειτε μου αν θα εκανε να την παρω γτ απο οτι βλεπω εχει καποια συστατικα που μου φαινονται περιεργα δν ξερω....ειμαι κι μικρος ακομα για αυτο..
    για να σου πουμε τη γνωμη μας κανε εντιτ το ποστ σου και φτιαξτο ετσι: Μορφή των Posts
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 02-04-10 07:12 #4
    Προεπιλογή Πρωτεϊνη TRIPLEX XT 1750gr

    γεια σας παίδες....ειμαι 15 χρονων κι σκευτομαι να παρω μια προτεινη ογκου γιατι κατα τη γνωμη μου ειμαι λιγα κιλα......παω κι γιμναστηριο κι θελω να τα συνδιασω...ομως ειμαι εντελως ασχετος απο σημπληρωματα....πειτε μου την γνωμη σας για την Πρωτεϊνη TRIPLEX X 1750gr.....ριχτε μια ματια στο τι περιεχει κι πειτε μου αν θα εκανε να την παρω γτ απο οτι βλεπω εχει καποια συστατικα που μου φαινονται περιεργα δν ξερω....ειμαι κι μικρος ακομα για αυτο.

    συστατικα πρωτεινης TRIPLEX XT 1750gr:

    Πρωτεϊνικό ρόφημα υψηλής διατροφικής αξίας.
    Περιέχει 3 διαφορετικά είδη πρωτεϊνών ορού γάλακτος,
    κρεατίνη, ταυρίνη και ειδική φόρμουλα ιχνοστοιχείων και βιταμινών.
    Κάθε δόση παρέχει 52 γρ. πρωτεΐνη ορού γάλακτος,8 γρ. κρεατίνη και 2 γρ. ταυρίνη.
    Αναλυτικότερα η νεα TRIPLEX XT περιέχει:
    Ειδική φόρμουλα μόνο απο πρωτείνη ορού γάλακτος απο 3 διαφορετικές πηγές (απομονωμένο,συγκεντρωμένο και υδρολυμένο)
    Συνδυασμό υδατανθράκων ULTRA CARB σταδιακής απελευθέρωσης για συνεχή παροχή ενέργειας
    Μικροιονισμένη μονουδατική κρεατίνη CREAPURE για άμεση απορρόφηση
    Μικροιονισμένη Γλουταμίνη για άμεση απορρόφηση
    Αλφα Λιποικό Οξύ και Χρώμιο
    Πλήρη συνδυσαμό βιταμινών και μετάλλων
    Η νεα TRIPLEX ΧΤ είναι ένα πλήρες ρόφημα, το οποίο συναντά τις τελευταίες εξελίξεις της διατροφικής
    επιστήμης και καλύπτει τις ανάγκες και του πιο απαιτητικού αθλητή.

    Συσκευασία: 1.750 gr
    Γεύσεις:Σοκολάτα, Βανίλια

    Συστατικά: Συνδυασμός πρωτεΐνών ορού γάλακτος (whey protein concentrate, whey isolate, whey hydrolysate), μαλτοδεξτρίνη, δεξτρόζη, μονουδατική κρεατίνη,αποβουτυρωμένο κακάο,ταυρίνη, φυσική γεύση, κάλιο, μαγνήσιο, ινοσιτόλη, βιταμίνη C, νικοτιναμίδιο, βιταμίνη Ε, παντοθενικό οξύ, βιταμίνες Β6, Β2, Β1, Β12, φολικό οξύ, βιοτίνη, τεχνητές γλυκαντικές ουσίες (cyclamate, saccharine), χρώμιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 02-04-10 11:29 #5
    Το avatar του χρήστη Svein

    Εγγραφή
    29-05-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    887
    Προεπιλογή
    Παρολο που δεν λες ποσοτητες σε ολα για μετα την γυμναστικη η για κανα πρωινο καλή ειναι ... αλλα τα εχουμε ξαναπει και ξαναπει για τις >> ογκου << οτι ειναι πεταμενα λεφτα !
    www.bodybuilding.gr The Name You Trust !!!!
    Απάντηση με παράθεση