Εμφάνιση των αποτελεσμάτων της ψηφοφορίας: Γυναικε με αρκετους μυς.Προτιμησεις..

Ψήφισαν
76. Δεν έχετε δικαίωμα ψήφου
  • Ναι.Γιατί;

    30 39,47%
  • όχι.Γιατί;

    46 60,53%
Multiple Choice Poll.
Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 127
  1. 10-04-10 22:25 #31
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TRIANTAFYLLOU Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν χρειάζονται επεξηγήσεις κουμπάρε αφού καταλαβαινόμαστε και οι απόψεις μας συγκλίνουν σε φλέγοντα θέματα
    κουμπαρε εμεις εχουμε δικια μας γλωσσα επικοινωνιας!
     

  2. 10-04-10 22:30 #32
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Red face ΠΑΙΔΙΑ.....................
    ευχαριστω για τη συμμετοχη σας....ενδιαφερον και εμπεριστατομενες οι γνωμες σας......ο κaθενας σας εχει το δικιο του,τουλαχιστον εσεις εδω μεσα ξερετε να μιλατε με σωστα επιχειρηματα κι οχι να χαμε να λεγαμε.................για μενα ενα προτυπο αθλητριας σ το bb fitness ειναι η LARISSA REIS ,την εχω ξεχωρισει και τη παρακολουθω τη μελεταω καιρο,βραζιλιανα και ζει ,αθλειται florida miami usa.....καποια στιγμη θα παω να τη γνωρισω κι απο κοντα να δω κι αυτα τα σουπερ γυμνστηρια της αμερικης απο κοντα και τις τεχνικες τους πανω σ αυτο το το αθλημα.............[ειναι σκοπος ζωης για μενα και θα το κανω λιγο παρακατω.....
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες  
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  3. 10-04-10 22:33 #33
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANGEL81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    προτυπο αθλητριας σ το bb fitness ειναι η LARISSA REIS ,την εχω ξεχωρισει και τη παρακολουθω τη μελεταω καιρο,βραζιλιανα και ζει ,αθλειται florida miami usa.
    δεν ειν κακη, δεν ειν κακη!!!!!!
     

  4. 10-04-10 22:51 #34
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Οπως ειπωθηκε πολλακις, μια γυναικα χωρις φαρμακα, διατηρει τη θηλυκοτητα της (εφοσον την ειχε βεβαια) και οσο και να γυμναστει δεν προκειται να ¨φουσκωσει¨, οπως φοβουνται ολες οσες δεν γυμναζονται ή το κανουν ακροθιγως (και χωρις αποτελεσματα). Εδω κατακρινουμε τα φαρμακα για τους αντρες, στις γυναικες θα τα δεχτουμε?
    Δυστυχως το θεμα ειναι ακομα πιο πισω. Οι περισσοτεροι δυστυχως δεν γυμναζονται. Και ακομα χειροτερα, το ποσοστο των γυναικων που δε γυμανζονται ειναι πολυ μεγαλυτερο απ`των αντρων. Και ακομα πιο χειροτεροτερα, πολλες γυναικες οχι μονο δεν πανε να γυμναστουν, αλλα νιωθουν τοσο κατωτερες ωστε ΚΟΒΟΥΝ το γυμναστηριο στους αντρες τους. Ναι! ξερω πολλες περιπτωσεις που μετα απο πολλα ¨ελα, μη γινεις αλλο¨ και ¨φτανει, καλος εισαι¨ πηγε προς το ¨μη φουσκωσεις αλλο δε μαρεσει¨ και κατεληξε στο ¨πιο πολυ χρονο δινεις στο γυμναστηριο, παρα σε μενα¨ και τελικα το κοψανε.
     

  5. 10-04-10 23:58 #35
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο flowin_through Εμφάνιση μηνυμάτων
    Οπως ειπωθηκε πολλακις, μια γυναικα χωρις φαρμακα, διατηρει τη θηλυκοτητα της (εφοσον την ειχε βεβαια) και οσο και να γυμναστει δεν προκειται να ¨φουσκωσει¨, οπως φοβουνται ολες οσες δεν γυμναζονται ή το κανουν ακροθιγως (και χωρις αποτελεσματα). Εδω κατακρινουμε τα φαρμακα για τους αντρες, στις γυναικες θα τα δεχτουμε?
    Δυστυχως το θεμα ειναι ακομα πιο πισω. Οι περισσοτεροι δυστυχως δεν γυμναζονται. Και ακομα χειροτερα, το ποσοστο των γυναικων που δε γυμανζονται ειναι πολυ μεγαλυτερο απ`των αντρων. Και ακομα πιο χειροτεροτερα, πολλες γυναικες οχι μονο δεν πανε να γυμναστουν, αλλα νιωθουν τοσο κατωτερες ωστε ΚΟΒΟΥΝ το γυμναστηριο στους αντρες τους. Ναι! ξερω πολλες περιπτωσεις που μετα απο πολλα ¨ελα, μη γινεις αλλο¨ και ¨φτανει, καλος εισαι¨ πηγε προς το ¨μη φουσκωσεις αλλο δε μαρεσει¨ και κατεληξε στο ¨πιο πολυ χρονο δινεις στο γυμναστηριο, παρα σε μενα¨ και τελικα το κοψανε.
    οπως επισης και αρκετοι αντρες προσπαθουν να τραβηξουν μια γυναικα απ το ν αθλειται η να βρισκεται σ ενα χωρο γυμναστηριου διπλα σ αλλους αντρες.....με λιγα λογια χανουμαι αδικα την ουσια και το σκοπο..............
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  6. 10-04-10 23:59 #36
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    δεν ειν κακη, δεν ειν κακη!!!!!!
    εννοειταιιι!!!!!!!!!!!
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  7. 11-04-10 00:04 #37
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANGEL81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    οπως επισης και αρκετοι αντρες προσπαθουν να τραβηξουν μια γυναικα απ το ν αθλειται η να βρισκεται σ ενα χωρο γυμναστηριου διπλα σ αλλους αντρες.....με λιγα λογια χανουμαι αδικα την ουσια και το σκοπο..............
    Γι αυτό γράφεσαι και εσύ μαζί για να την έχεις απο κοντά και κάνεις και ένα καλό παραπάνω στον εαυτό σου φτιάχνοντας το σώμα σου...αλλωστε "αλλοι" αντρες και γυναικες υπάρχουν παντού...
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
     

  8. 11-04-10 00:14 #38
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Cool LARISSA REIS ΟΛΑ ΤΑ ΛΕΦΤΑ!!!!(off season ειναι best of!!)
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες           
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  9. 11-04-10 00:23 #39
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Wink LARISSA REIS BEST SHOTS!!!!
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες      
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  10. 11-04-10 00:27 #40
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Ramrod Εμφάνιση μηνυμάτων
    Γι αυτό γράφεσαι και εσύ μαζί για να την έχεις απο κοντά και κάνεις και ένα καλό παραπάνω στον εαυτό σου φτιάχνοντας το σώμα σου...αλλωστε "αλλοι" αντρες και γυναικες υπάρχουν παντού...
    κοιτα φιλε μου εγω βασικα ετσι απο περιεργεια το ανοιξα το τοπικ γιατι ασχολουμαι καιρο με το αθλημα κι εχω δει πολλα.....οταν ενας ανθρωπος ειναι ενταξει και δε δινει δικαιωματα κι αφοσιωνεται στο στοχο του ,δεν υπαρχουν προβληματα τοτε....εμεις κανουμε τα ευκολα δυσκολα!!!καλο βραδυ να στε καλα παιδια.....φιλικα ερη!
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  11. 11-04-10 00:31 #41
    Προεπιλογή
    καλο σου βραδυ Ερη , και απ οτι ειδα ισως μπορεις να με βοηθησεις στο αγαπημενο μου τοπικ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3570 !

    και παλι καλως ηρθες στο φορουμ!
     

  12. 11-04-10 00:36 #42
    Banned
    Εγγραφή
    08-09-2009
    Μηνύματα
    1.801
    Προεπιλογή
    Φυσικά ναι ψήφισα. Μέχρι τα φυσικά ανώτατα όρια μιας γυναίκας πιστεύω ότι είναι μια χαρά. Επίσης δε μου αρέσει η υπερβολική γράμμωση, η εικόνα δέρματος-τσιγαρόχαρτο σε γυναίκες με χαλάει. Στις φωτογραφίες που ανέβασε η vAnY στην 1η είναι μια χαρά στις άλλες 2 δε μου αρέσει σαν γυναίκα. Καλά της ANGEL81 φυσικά μου άρεσαν όλες.
     

  13. 11-04-10 01:37 #43
    Το avatar του χρήστη ANGEL81

    Εγγραφή
    29-03-2010
    Περ.
    athens greece
    Μηνύματα
    133
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο σου βραδυ Ερη , και απ οτι ειδα ισως μπορεις να με βοηθησεις στο αγαπημενο μου τοπικ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3570 !

    και παλι καλως ηρθες στο φορουμ!
    χαχαχαχα οκ θα κανω οτι μπορω......!!!!
    I am the punishment of god...If you had not commited great sins,god would not have sent a punishment like me upon you,and when provoked,may the ashes of my enemies lay beneathe my feet -GENGIS KHAN
     

  14. 11-04-10 01:41 #44
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο ANGEL81 Εμφάνιση μηνυμάτων
    κοιτα φιλε μου εγω βασικα ετσι απο περιεργεια το ανοιξα το τοπικ γιατι ασχολουμαι καιρο με το αθλημα κι εχω δει πολλα.....οταν ενας ανθρωπος ειναι ενταξει και δε δινει δικαιωματα κι αφοσιωνεται στο στοχο του ,δεν υπαρχουν προβληματα τοτε....εμεις κανουμε τα ευκολα δυσκολα!!!καλο βραδυ να στε καλα παιδια.....φιλικα ερη!
    Πολύ σωστή σε βρίσκω...Απλά το σχολίασα επειδή το έθιξες.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Levrone Εμφάνιση μηνυμάτων
    καλο σου βραδυ Ερη , και απ οτι ειδα ισως μπορεις να με βοηθησεις στο αγαπημενο μου τοπικ http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=3570 !

    και παλι καλως ηρθες στο φορουμ!


    Αυτό ακριβώς το topic είχα στο μυαλό μου όταν clickαριζα το ναι !
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
     

  15. 11-04-10 02:05 #45
    Το avatar του χρήστη drago

    Εγγραφή
    14-07-2009
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    557
    Προεπιλογή
    νομιζω το προβλημα ξεκιναει οταν αρχισουν να πλακονονται στα φαρμακα και φτανει να αλλαζει μεχρι και η φατσα τους.
     

Σελίδα 3 από 9 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία