Θέμα: Storm (Universal)

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 145
  1. 10-04-10 14:45 #1
    Προεπιλογή Storm (Universal)
    Εχει χρησιμοποιησει κανεις το συγκεκριμενο συμπληρωμα?
    Γνωμες - αποψεις? Πιστευετε αξιζει?
    εγω εχω κανει ενα κυκλο και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα
    οχι σε σωμα αλλα σε δυναμη και αντοχη , αλλα θα ηθελα γνωμες




    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jony_To_Bratsoni : 10-04-10 στις 16:18
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 12-04-10 23:19 #2
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Διακρίνω ένα μειγμα κρεατινων,Creatine Alpha-Ketoglutarate,Creatine Gluconate,Orotate αλλα και την κλασσικη μονουδρικη..
    Επίσης μου κίνησε την περιεργεια τί είναι το iNOXsulin-7 και διαβασα στα Xremes ότι χρησιμοποιεί μιμητές ινσουλίνης και ενεργοποιεί αργά και σταθερά το νιτρικό οξύ...Το προτείνουν μισω ωρα πριν την προπόνηση και αμεσως μετα....Κανεις αλλο καποια άποψη;;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 13-04-10 00:32 #3
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    To εχω δοκιμασει και μπορω να πω πως αξιζει τα λεφτα του!!!
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-04-10 14:43 #4
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο NASSER Εμφάνιση μηνυμάτων
    To εχω δοκιμασει και μπορω να πω πως αξιζει τα λεφτα του!!!
    ειναι φορμουλα κρεατινης???
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-04-10 14:54 #5
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Διακρίνω ένα μειγμα κρεατινων,Creatine Alpha-Ketoglutarate,Creatine Gluconate,Orotate αλλα και την κλασσικη μονουδρικη..
    ^^^^^^

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο salpas18 Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειναι φορμουλα κρεατινης???
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-04-10 16:00 #6
    Προεπιλογή
    εγω ασχολουμε 8-9 μηνες με ΒΒ μεχρι τον 6 μηνα δεν ειχα παρει τιποτα .. ουτε προτεινη.. στην αρχη του 7 μηνα οτι καταφερα να βγαζω στην μπαρα 70 κιλα 3χ10
    την αμεσος επομενη βδομαδα πηρα την STORM και στο τελος της τριτης βδομαδας
    εβγαζα με 80kg 1x10 2 x8 και το 3 x4-6. Απο τοτε εχουν περασει ακριβος 2 βδομαδες και 2 μερες με το μονο που να περνω ειναι προτεινες για να σιμπλιροσω τα γευματα μου.Τα 80 που με την storm καταφερα να σηκοσω μπορο ακομα να κανο προπονιση με αυτα και ας εχει περασει τοσος κερος .. πιστευο μου εχουν γινει μονιμα πλεον ,, και τοσο μεγαλη διαφορα στα κοιλα ειναι παραπανο απο ικανοπιητικη θα ελεγα ,, απλα επιδει το γεγονος αυτο μου φανικε λιγο περιεργο
    ( το να μπορω να σηκονω ακομα τα ιδια μετα απο τοσο κερο) ειπα να ροτησω μηπος εχει παρει και καποιος αλλος και εχει δει κατι παρομιο
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 13-04-10 16:05 #7
    Προεπιλογή
    α και ξεχασα να πω οτι την επερνα μιση ορα πριν την προπονιση και αμεσος μετα .. ιδα πολυ καλη ενεργεια κατα την διαρκια της προπονισης, ανεβικα πολυ σε δυναμη αλλα στο σωμα μου δεν ειδα σχεδον καμια αλλαγη .. σε αυτο βεβεα μπορει να φτει οτι η διατροφη μου δεν ηταν και πολυ προσεγμενη.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jony_To_Bratsoni : 13-04-10 στις 16:08
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 13-04-10 16:23 #8
    away
    Εγγραφή
    14-05-2009
    Περ.
    Burkina Faso
    Μηνύματα
    962
    Προεπιλογή
    Κορυφαια κρεατινη (Universal εγγυηση). Καντε το stack με το κορυφαιο νιτρικο -Shock Therapy και θα τα δειτε ολα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-04-10 23:17 #9
    Banned
    Εγγραφή
    11-08-2008
    Μηνύματα
    2.660
    Προεπιλογή
    Βοηθαει και στην γραμμωση με τα συστατικα για την ινσουλινη εμενα μου το ειχανε προτεινει σε φαση γραμμωσης.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 13-04-10 23:45 #10
    Προεπιλογή
    ναι πρεπει να βοιθαει αρκετα απλα εγω δεν μπορεσα να δω αλλαγες επιδει το σωμα μου ειχε αρκετο λοιπος τοτε.. τωρα εχω αρχησει να σημαζευομαι καπος που καταφερα να φτασω τα 45 λεπτα τζοκινγ.. σε 3 βδομαδες που θα ξεκινησω αλλο κυκλο θα μπορω να εχω ακομη πιο ολοκληρομενη γνωμη
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jony_To_Bratsoni : 13-04-10 στις 23:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 13-05-10 10:40 #11
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή αναφορα για το storm της universal
    κατ αρχας γεια σας ειμαι καινουργιος στο site Παπαδημητριου Πετρος ονομαζομαι ειμαι 22 γυμναζομαι[δυνατα αλλα αραια]απο τα 16 μου παντα εκανα καλη διατροφη υποχρεωτικα απο την μαμαΠοτε μου δεν δοκιμασα κανενα συμπληρωμα κυριως γιατι φοβομουν η αμαθεια μου ηταν τετοια που νομιζα οτι αμα παρω το οτιδιποτε μπορει και να παθω ανακοπη να μου καουν τα νεφρα και αλλα φρικαλεα μιας και ο περισσοτερος κοσμος τα υποστηριζε.Οποτε δοκιμασα το προιον της Universal το storm παιδια η αποψη μου ειναι οτι ειναι μπομπα ειναι ολα τα λεφτα...οι εντυπωσεις μου κανω 90 κιλα 4 σετ των 8 επαναληψεων να σημειωσω πως ειμαι 90 κιλα και πως βαροι κανω απο τα 16 ας πουμε 5 μηνες το χρονο αραια αλλα σοβαρα.Μεσα σε μια βδομαδα μπορω και κανω 100 ανεβασα 10 κιλα χωρις ιδιαιτερη δυσκολια τουλαχιστον στα 2 πρωτα σετ δεν μου βγηκε το λαδι που λενε.Το μπρατσο μου απο 39 πηγε 42 ειναι υγρα το πιανω και το νιωθω....Το πιο εντυπωσιακο απο ολα για εμενα ειναι οτι οταν εβαζα μπρατιφερ με εναν φιλο μου με νικουσε με λιγη δυσκολια αλλα με νικουσε δεν πιστευα οτι θα τον νικουσα πλεον μπορω και τον νικαω το γεγονος αυτο με εχει φρικαρει εχω κανει αιματολογικες εξετασεις δεν ειχα τιποτα το ανυσιχητικο....η διατροφη μου ειναι πολυ προσεγμενη περνω καπου στης 35-40 γραμμαρια πρωτειηνης καθε 3 ωρες 3,5 λιτρα νερο επισης δεν νιωθω ευκολα κουραση νιωθω οτι εχω ατελειωτα ποσα ενεργειας να σημειωσω οτι καθε μερα τροω μελι και μαυρο τσαι που το καθε ενα αυξανει την τεστοτερονη καπου στα 35-38%.Το συστηω το storm με 10000000000 ΑΛΛΑ δεν εχει κανενα αποτελεσμα αν δεν σκιζεσε στην γυμναστικη οσο δεν παει!!!!!!! περνω 1 scoop 30 λεπτα πριν και 30 λεπτα μετα την προπονηση και 1 scoop καθε πρωι οταν δεν γυμναζομαι.τελος επειδει απαιτηται μεγαλη ποσοτητα νερου θα προτεινα να πινετε νερο φιλτρου η εμφιαλωμενο το νερο περιεχει μεγαλη ποσοτητα χλωριου και ειναι υπευθηνο για καρκινους οσο για το χλωριο εχουνε γινει μετρησεις στην αττικη και σαμο ανεπισημες αλλα ημουν και εγω παρον και ειμαστε οριακα
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 13-05-10 15:57 #12
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    δηλαδη μπορουμε να την χρησιμοποιησουμε και αμεσως μετα την προ μαζι με Μαλτοδεξτρίνη Δεξτρόζη κ πρωτεινη ολα μαζι σε σεικερ...?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 13-05-10 16:04 #13
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alien.carmania Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη μπορουμε να την χρησιμοποιησουμε και αμεσως μετα την προ μαζι με Μαλτοδεξτρίνη Δεξτρόζη κ πρωτεινη ολα μαζι σε σεικερ...?
    δεν θελει υδατανθρακα γιατι ειναι φορμουλα..ειναι κ καλα σχεδιασμενη να αποροφαται ετσι οπως ειναι..(οι κρεατινς που εχει δεν θελουν(κ καλα)υδατανθρακα για αποροφηση..

    για μετα την προπο μαζι με προτεινη ειναι οκ..τωρα αν περνεις κ υδατανθρακα,βαλτον κ αυτον..αν οχι,δεν χρειαζεται..

    εγω απτην αλλη θα την επερνα αμεσως μετα,κ θα περιμενα κανα 20λεπτο για να παρω προτεινη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 13-05-10 16:44 #14
    Retired Admin
    Το avatar του χρήστη NASSER

    Εγγραφή
    24-05-2008
    Περ.
    Planet Earth
    Μηνύματα
    13.706
    Προεπιλογή
    To storm ειναι φορμουλ που τη συνηστουν πριν την προπονηση, καθως προσφερει και ενεργεια. Δεν χρειαζεται να την καταναλωνει καποιος δυο φορες τη μερα.
    Τις μερες που δεν κανεις προπονηση, απλα ή δεν το παιρνεις ή το παιρνεις το πρωι.
    Nasser Ammari
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 13-05-10 18:55 #15
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    το πρωι πριν το πρωινο σωστα...? αν το συνδιασω πριν την προ με Shock Therapy οπως ειπε και ο φιλος παρα πανω και μετα απο προ storm ειναι καλα? η καλυτερα θα ειναι, η το ενα η το αλλο..?
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 10 123 ... ΤελευταίαΤελευταία