Θέμα: Storm (Universal)

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 16 έως 30 από 145
  1. 13-05-10 21:34 #16
    Προεπιλογή
    περιεχει καφεινη αυτο το σκευασμα γνωριζετε?ειμαι σε περιοδο γραμμωσης παιρνω το λιποδιαλυτη extreme burner της mdy και πρωτεινη την ultra iso whey της universal και επειδη πλησιαζει το καλοκαιρι(εφτασε!!)μου προτειναν και το storm..ποια ειναι η γνωμη σας θα βοηθησει?ξερετε αν εχει καφεινη γιατι λογω του αυξημενου ελαχιστα θυροειδη λογω νιτρικων μου απαγορευσαν τη καφεινη για ενα πεναμηνο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 13-05-10 22:05 #17
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alien.carmania Εμφάνιση μηνυμάτων
    το πρωι πριν το πρωινο σωστα...? αν το συνδιασω πριν την προ με Shock Therapy οπως ειπε και ο φιλος παρα πανω και μετα απο προ storm ειναι καλα? η καλυτερα θα ειναι, η το ενα η το αλλο..?
    Όταν δεν γυμνάζεσε, το πρωί το storm ΜΑΖΙ με το πρωινό.

    Σωστά, πρίν την προπόνηση πάρε το shock therapy και μετά το storm.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-05-10 11:39 #18
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    ευχαιριστω φιλε....!
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 15-05-10 21:47 #19
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alien.carmania Εμφάνιση μηνυμάτων
    ευχαιριστω φιλε....!
    βασηκα οταν παρεις το storm το πρωι καλο θα ητανε να φας να μετα απο κανα 15 λεπτο και αντι για νερο να το αναμυγνης με χυμο
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-05-10 15:58 #20
    Προεπιλογή
    παιδια εμενα ηταν η πρωτη κρεατινη που δοκιμασα ποτε και πραγματικα με τινακσε την πρωτη φορα που την χρησιμοποιησα με πονεσε το κεφαλι μου αλλα τα 10 κιλα τα ανεβικα για πλακα και οτι και αν εχω παρει απο τοτε σηκωνω ακριβως τα ιδια κιλα παρολο που εχω χασει 9 κοιλα λιπος απο τοτε. (οπως και να το κανεις το λιπος βοηθαει αρκετα στο να σηκώνεις παραπανο). οσα για συνδιασμο με sock therapy pisteuo einai ola ta leuta
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jony_To_Bratsoni : 17-05-10 στις 16:00
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-05-10 15:59 #21
    Moderator
    Το avatar του χρήστη beefmeup

    Εγγραφή
    15-03-2010
    Περ.
    ZeroTolerance
    Μηνύματα
    27.772
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    (οπος και να το κανεις το λιπος βοιθαει αρκετα στο να σηκώνεις παραπανο).
    τσονι αυτο δεν παιζει..με τους μυς σηκωνεις.το λιπος αλλο ρολο παιζει..
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-05-10 14:48 #22
    Το avatar του χρήστη Xxlakis

    Εγγραφή
    14-05-2010
    Περ.
    Athens
    Μηνύματα
    254
    Προεπιλογή Απορια
    Καταρχας να χαιρετισω τα παλαιοτερα μελη του forum...δηλαδη ολα μαλλον......μια απορια εχω μονο...το storm πρεπει να το δουλευεις σε κυκλους σαν τη μονουδρικη ή μπορεις να το παιρνεις συστηματικα?Βασικα ψαχνω κατι παρομοιο για να το παιρνω σε σταθερη βαση και οχι με διαλειματα...ευχαριστω προκαταβολικα για οποια απαντηση...stay "Heavy"
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 18-05-10 15:16 #23
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    παιδια εμενα ηταν η πρωτη κρεατινη που δοκιμασα ποτε και πραγματικα με τινακσε την πρωτη φορα που την χρησιμοποιησα με πονεσε το κεφαλι μου αλλα τα 10 κιλα τα ανεβικα για πλακα και οτι και αν εχω παρει απο τοτε σηκωνω ακριβως τα ιδια κιλα παρολο που εχω χασει 9 κοιλα λιπος απο τοτε. (οπως και να το κανεις το λιπος βοηθαει αρκετα στο να σηκώνεις παραπανο). οσα για συνδιασμο με sock therapy pisteuo einai ola ta leuta
    πηρες 10 κιλα με αφτη τη πρωτεινη?εγω οποιος και οι ποιο πολυ τη χρησημοποιουν για γραμμωση
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 18-05-10 17:29 #24
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηρες 10 κιλα με αφτη τη πρωτεινη?εγω οποιος και οι ποιο πολυ τη χρησημοποιουν για γραμμωση
    φιλε beefmeup το λιπος σε τι χρησιμευει εκτος του οτι αντεχεις κτυπαματα και ανεβαινεις κατηγορια σε αγωνες και οτι ειναι μια αποθηκη ενεργειας?
    φιλε μου aris1988 το storm η μια δοση σου δινει 500mg μαγνησιο!το ημερησιο οριο ειναι 400mg απλα το μαγνησιο σου βγαζει-απελευθερωνη ολη την κρυφη ενργεια που κρυβουν οι μυς σου και επιταχυνει την συνθεση πρωτεινων και ξοδευετε με την γυμναστηκη και την κακη ψυχολογια οι μεγαλες δοσεις μαγνησιου σου προσφερουν ατελειωτες ωρες απολαυσης στην τουαλετα.Εχει κιτρουλινη μια ουσια που σου δινει μεγαλη ενεργεια σε δειαρκεια την δυνουνε στους αμερικανους στρατιωτες των ειδκων δυναμεων.Εχει iNOXsulin-7 μια παντετα που βοηθα στην αποροφηση της κρεατινης χωρις να περνεις δεξτροζες και ζαχαρες.Εχει αργινινη που αυξανη το νιτρικο οξυ του σωματος!αρα και τα πριξηματα και την φλεβικοτητα.Εχει λιποικο οξυ και ειναι κατι που σου τρωει το λιπος ειναι ισχυρο αντειξιδιωτικο και αντιφλεγμωνοδες οποτε γλυτωνεις κατα την γνωμη μου την αγορα του SHOCK THERAPY της universal.Exει ταυρινη αντι για καφειηνη δηλαδη μια καλη δοση ενος ενεργειακου ποτου ας πουμε και καλα.Το καλητερο θα ητανε 30 μερες χρηση 30 οχι αυτο το πολυ 4 φορες το ετος δεν ειναι μια απλη κρεατινη και ενας απο τους λογους ειναι οτι μπορει και να ανεβασει σε μεγαλα επιπεδα τα ενζυμα του συκωτιου.ΤΟ ΚΑΛΗΤΕΡΟ ΟΛΩΝ ΕΝΑ ΕΙΝΑΙ τα συμπληρωματα δρουν καλητερα οταν το ηπαρ νεφρα συκωτη ειναι δυνατα και σε καλη κατασταση και αυτα τα οργανα γινονται πολυ δυνατα οταν νυστεουμε αρα δειτε την νηστεια σαν θεραπευτικη διαιτα οταν λεμε νηστεια εννουμε ολα εκτος απο ζωικης προελευσης καθως και μικρες ποσοτητες τροφης και αποχης απο πρωτεινες κτλ και ενας λογος δεν ειναι επειδει ειναι απο γαλα η πρωτεινη αλλα επειδξ και αλλα πολλα και θα κανουν τα οργανα να δουλευουν πολυ.ΑΝ εχω πει πουθενα μαλακια διωρθωστε με τωρα ξεκινησα να ψαχνομε και εγω.Τελος εχουν περασει 15 μερες χρησης storm και αυριο παω για αιματολογικες εξετασεις θα σας ενημερωσω αυριο το προιον γα....ει αν σκιζεσε και τρεφεσε σωστα και οτι περνεις δεν το χανεις αυτο εχω καταλαβεις μεχρι τωρα τουλαχιστον σε δυναμη και ογκο αντε να χασεις το 30%.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 18-05-10 18:47 #25
    Προεπιλογή
    τελικα ομως την απορια δε μου τη λυσατε!βοηθαει στη γραμμωση η δινει πολλα νερα?
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 18-05-10 22:02 #26
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    τελικα ομως την απορια δε μου τη λυσατε!βοηθαει στη γραμμωση η δινει πολλα νερα?
    ναι βοηθαει στην γραμμωση πολυ και ενα απο τα δυνατα του στοιχεια ειναι αυτο το λιποικο οξυ.ειχα περιφερεια 105cm και τωρα εχω 100 μεσα σε 15 μερες αλλα η διατροφη μου εχει και 2 κουταλιες ελαιολαδο
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 18-05-10 22:08 #27
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    μεταπροπονητικα κατευθειαν μαζι με προτεινη? η πρωτα στορμ και κανα μισαωρο μετα πρωτεινη?
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 18-05-10 22:25 #28
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο michael-nrg Εμφάνιση μηνυμάτων
    μεταπροπονητικα κατευθειαν μαζι με προτεινη? η πρωτα στορμ και κανα μισαωρο μετα πρωτεινη?
    μαλλον το δευτερο Μιχαλη αλλα ας μας πει και αυτος που το παιρνει!!!
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 19-05-10 15:24 #29
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    πηρες 10 κιλα με αφτη τη πρωτεινη?εγω οποιος και οι ποιο πολυ τη χρησημοποιουν για γραμμωση
    καταρχασ τα 10 κοιλα δεν αναφερονται σε σωματικο λιπος , τα 9 κοιλα που εχασα με αλους τροπους 3 μηνεσ μετα τη στορμ ειναι αλλο απλα ανεφερα το οτι αν και εχω χασει τοσα κιλα η δυναμη ειναι ιδια
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 19-05-10 15:26 #30
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    μαλλον το δευτερο Μιχαλη αλλα ας μας πει και αυτος που το παιρνει!!!
    εγω περνο storm μιση ορα πριν αμεσος μετα, και μετα απο 30-45 λεπτα προτεινη
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 2 από 10 ΠρώτηΠρώτη 1234 ... ΤελευταίαΤελευταία