Θέμα: Storm (Universal)

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 31 έως 45 από 145
  1. 19-05-10 16:21 #31
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    εγω περνο storm μιση ορα πριν αμεσος μετα, και μετα απο 30-45 λεπτα προτεινη
    Δεν ξερω αλλα 45' μετα την προπονηση θα πρεπει ηδη να ετοιμαζεις το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω χρειαζονται οπωσδηποτε αμινοξεα η πρωτεινη μετα την προπονηση και οχι 30-45' μετα.Γνωμη μου.
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 19-05-10 16:23 #32
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αλλα 45' μετα την προπονηση θα πρεπει ηδη να ετοιμαζεις το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω χρειαζονται οπωσδηποτε αμινοξεα η πρωτεινη μετα την προπονηση και οχι 30-45' μετα.Γνωμη μου.
    Βασιλη νομιζω θα συμφωνησω μαζι σου.Τα 30-40 λεπτα ειναι αρκετα πιστευω.Γιατι να μην το παιρνεις μετα απο 15 λεπτα πχ?
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 19-05-10 16:28 #33
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Εγω φιλε μετα το γυμναστηριο παιρνω 5-10γρ BCAA,μετα απο 10-15' 40γρ isolate και μετα απο αλλα 40' περιπου τρωω το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω οτι πρεπει να δωσεις και λιγη προτεραιοτητα στην πρωτεινη.
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 19-05-10 16:31 #34
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Δεν ξερω αλλα 45' μετα την προπονηση θα πρεπει ηδη να ετοιμαζεις το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω χρειαζονται οπωσδηποτε αμινοξεα η πρωτεινη μετα την προπονηση και οχι 30-45' μετα.Γνωμη μου.
    λες να πινω προτεινη η αμινοκσεα 15 λεπτα μετα? δεν ειναι ομως λιγος ο χρονος ? παιζι καπιο ρολο? ρωταω γιατι εγω το κανω 45 λεπτα μετα επηδει ετσι μου ειπαν
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jony_To_Bratsoni : 19-05-10 στις 16:33
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 19-05-10 16:33 #35
    Το avatar του χρήστη TEFAAtzis

    Εγγραφή
    08-05-2009
    Περ.
    Λάρισα-Θεσσ
    Μηνύματα
    3.043
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Eddie Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω φιλε μετα το γυμναστηριο παιρνω 5-10γρ BCAA,μετα απο 10-15' 40γρ isolate και μετα απο αλλα 40' περιπου τρωω το στερεο μεταπροπονητικο.Πιστευω οτι πρεπει να δωσεις και λιγη προτεραιοτητα στην πρωτεινη.
    Εγω χτυπαω κατευθειαν την πρωτεινη και τα Bcaa τα αφηνω για οταν εχω αεροβιο το πρωι.Τοτε παιρνω 4 πριν,4 μετα και μετα απο κανα 20λεπτο τρωω κανονικο γευμα.Οταν εχω μονο αεροβιο μετα τα βαρη τοτε παιρνω πριν αλλιως για μετα παιρνω την προτεινη μου που εχει και αρκετα αμινοξεα μεσα
    Abs on a skinny guy is like a fat bitch with big tits - it doesn't count.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 19-05-10 16:36 #36
    The Quadzilla
    Το avatar του χρήστη Eddie

    Εγγραφή
    16-11-2009
    Περ.
    Βολος
    Μηνύματα
    9.514
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    λες να πινω προτεινη η αμινοκσεα 15 λεπτα μετα? δεν ειναι ομως λιγος ο χρονος ? παιζι καπιο ρολο? ρωταω γιατι εγω το κανω 45 λεπτα μετα επηδει ετσι μου ειπαν
    Δε ξερω τι γινεται με το στορμ και ποση ωρα πρεπει να απεχει με την πρωτεινη,απλα μου φαινεται μεγαλο διαστημα τα 30-45'.

    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο TEFAAtzis Εμφάνιση μηνυμάτων
    Εγω χτυπαω κατευθειαν την πρωτεινη και τα Bcaa τα αφηνω για οταν εχω αεροβιο το πρωι.Τοτε παιρνω 4 πριν,4 μετα και μετα απο κανα 20λεπτο τρωω κανονικο γευμα.Οταν εχω μονο αεροβιο μετα τα βαρη τοτε παιρνω πριν αλλιως για μετα παιρνω την προτεινη μου που εχει και αρκετα αμινοξεα μεσα
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 20-05-10 21:36 #37
    Προεπιλογή
    να σας πω ρε παιδεια γιατι το πηρα σημερα πρωτη φορα αλλα λογω δουλειας η προπονηση μου ειναι 7 με 9 το απογευμα.οποτε το παιρνω στισ 18:30 kai 21:30 λετε να χω προβλημα στον υπνο λογω του νιτρικου?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 20-05-10 21:37 #38
    Retired Mod
    Το avatar του χρήστη giannis64

    Εγγραφή
    25-04-2008
    Περ.
    kavala
    Μηνύματα
    19.241
    Προεπιλογή
    λογο νιτρικου οχι!!
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 20-05-10 21:40 #39
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο giannis64 Εμφάνιση μηνυμάτων
    λογο νιτρικου οχι!!
    δηλαδη δε θα με ενοχλησει στο θεμα υπνου που θα το παιρνω αργα ετσι?
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 20-05-10 22:42 #40
    Το avatar του χρήστη michael-nrg

    Εγγραφή
    02-12-2009
    Περ.
    Κατερίνη
    Μηνύματα
    126
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο aris1988 Εμφάνιση μηνυμάτων
    δηλαδη δε θα με ενοχλησει στο θεμα υπνου που θα το παιρνω αργα ετσι?
    Δεν νομιζω να σε επιρεασει , επισης δεν βλεπω στα συστατικα του καφεινη. δωσε και ενα review τις επομενες μερες αν θελεις, γτ αργοτερα σκεφτομαι να το παρω και εγω.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 25-05-10 19:44 #41
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    παιδια στα e-treme δεν βλεπω να το εχουν....! ξερετε γιατι..? μηπως το απεσηραν...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 29-05-10 12:14 #42
    Προεπιλογή
    ειχε ακουστει οτι δεν θα το ξαναφερουν προσωρινα ελλαδα ελπιζω να μην ειναι αληθεια
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 29-05-10 22:45 #43
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    ειχε ακουστει οτι δεν θα το ξαναφερουν προσωρινα ελλαδα ελπιζω να μην ειναι αληθεια
    σχεδον τελιωσα τον 1 μηνα με το storm Οι εντυπωσεις μου ειναι φοβερες...εκανα εξετασεις μου βρηκαν 1.08 ενω το οριο ειναι 1.20 κρεατινης που λογο λυψης κρεατινης θα επρεπε να ειναι ποιο υψηλα,εχω παρει κιλα βασικα απο 85 εφτασα τα 91 σε ενα μηνα δεν εφαγα γλυκα ποτα καπνισμα κτλ πολυ φαει συνεχεια και με σωστο φαγητο κτλ 7 ορος υπνος 2 φορες την βδομαδα γυμανστικη με πολλα βαροι....το αποτελεσμα ειναι +2 ποντοι στα χερια η δυναμη μου ειναι ανεβασμενη κατα 60% το κορυφαιο ειναι οτι εχω χασει καπου στους 5 ποντους στην κοιλια ενω κοιλιακους εχω κανει 2 φορες μοναχα.Το συνηστω σε ολους λεει οτι ειναι 80 δοσεις εμενα με γεματο το κουταλι μου βγηκαν 118 δοσεις το κουτι κραταει 2-3 μηνες αξηζει τα λεφτα του και με το παραπανω.Κρεατινη 1 φορα περνω και πρωτεινη.Οσοι το θελετε .....μπορει να μην το εχουνε στα sites αλλα ψαξτε στα καταστηματα παρτε τηλεφωνο ολα τα καταστηματα στην σειρα και ζητηστε το στους αμπελοκοιπους ειχανε μεινει 3 παρτε 2-3 κουτια οσοι πιστευετε οτι αξιζει και οτι κυνδυνευει να αποσυρθει
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 29-05-10 23:55 #44
    Το avatar του χρήστη alien.carmania

    Εγγραφή
    16-04-2010
    Περ.
    καβαλα
    Μηνύματα
    235
    Προεπιλογή
    to exw παραγγειλει κ εγω απο βδομαδα θα το εχω...! μου εχει μεινει μια φορμουλα κρεατινης σε 2 βδομαδες τελειωνει αλλα με αυτα που μας λες λεω να την αρχισω κατευθειαν...! μονο 2 προ την βδομαδα κανεις και ειχες τετοια αποτελεσματα...! τι να πω, τοσο καλη...! ποτε την επερνες πριν η μετα προ? γιατι περνω και τα animal nitro τωρα εγω...!
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 30-05-10 16:23 #45
    Το avatar του χρήστη hunteranimator

    Εγγραφή
    04-05-2010
    Περ.
    σαλαμινα
    Μηνύματα
    342
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο alien.carmania Εμφάνιση μηνυμάτων
    to exw παραγγειλει κ εγω απο βδομαδα θα το εχω...! μου εχει μεινει μια φορμουλα κρεατινης σε 2 βδομαδες τελειωνει αλλα με αυτα που μας λες λεω να την αρχισω κατευθειαν...! μονο 2 προ την βδομαδα κανεις και ειχες τετοια αποτελεσματα...! τι να πω, τοσο καλη...! ποτε την επερνες πριν η μετα προ? γιατι περνω και τα animal nitro τωρα εγω...!
    φιλε alien.carmania ειχα τετοια αποτελεσματα και κυριως ειχα πολυ μεγαλα αποτελεσματα στην δυναμη ατομο που δεν εβαζα σε μπρατιφερ τωρα τον βαζω με ευκολια.ΟΜΩΣ κοιτα για τετοια αποτελεσματα πρεπει να κανεις τα εξης αυτα εκανα εγω τουλαχιστον.(1) 4 λιτρα νερο οχι μονοκοματα αλλα κατανεμησμενα μεσα σε μια μερα [πινε εμφιαλομενο η φιλτραρισμενο νερο θα γαμησεις τα νεφρα σου θα παρεις πολυ χλωριο αν πινεις τοσο νερο απο την βρυση εχουνε γινει μετρησεις και τα ποσοστα ειναι πολυ υψηλα] (2)καθε τρεις ωρες οι τροφη μου ειναι τετοια ωστε να περνω 40 γρ πρωτεινης λαχανικα κρεας κτλ παρα πολλα φρουτα 10-14 σε μια μερα τρωγε ακτινιδια 450 mg βιταμινη c ενω το πορτοκαλι εχει 40mg.Στην διατροφη μου εχω βαλει το μελι προαγει κατα 35% την αυξηση της τεστοστερονης και μαζι με γυρη δεν χρειαζονται ουτε αμινοξεα επιπλεον κανουν και την δουλεια που κανει το ANIMAL FLEX.Το νερο το εχω αντικαταστησει με τσαγια,1 λιτρο μαυρο τσαι δινει τσιτωμα λογο τε"ινης και προαγει κατα 25% την τεστοστερονη αν δεν κανω λαθος 1 λιτρο πρασινο τσαι η κατι αλλο και 2 λιτρα κανονικο νερο.Επισης τρωω καθε μερα μυδια η καποιο μαλακιο αγορασε απο καποιο super market βραζετα με ρυζι σου αυξανει πολυ τον ψευδαρργυρο=τεστοστερονη επισης ξηρους καρπους-σταφιδες[τρωγανε οι σπαρτιατες για ενεργεια,επιπροσθετος και μελασα λογο φωσφορου=δινει ενεργεια και φυσικα ξηρους καρπους και ελαιολαδο-3 κουταλιες στις βορειες χωρες θεωρειτε βοτανο αυτα ειναι παση θησια μεσα στην καθημερινη μου διατροφη οπως και το ταχυνι.τελος θα σου προτεινα να νηστευες ξεκουραζεις τα ζωτικα σου οργανα ενω ταυτοχρονα τα δυναμωνεις και αποδειδουν περισσοτερο με τα συμπληρωματα.(3)περα απο τις προπονησεις καθε μερα κανε μονοζηγο με ενταση τελειως κατω κρεμασου και σηκω μεχρι να χτυπηση στο σιδερο το στηθος σου κανε καπου στα 8 οσο ποιο πολυ μπορεις δυναμωνει πολυ τα χερια σου γενικα+καθε μερα 50 πουσ απσ ειδηκα οταν φτανεις στα ορια σου και οσο το παλευεις τοσο σκληρενει ολο σου το σωμα ολα αυτα σου αυξανουν την δυναμη και τεστοστερονη.Οταν προπονουμε κανω πιο πολυ αρνητικη γυμναστικη αν δεις πολλοι εχουνε ενα μεγαλο μπρατσο αλλα μικρο καρουμπαλακι=θετικη και αλλη απλα ενα μεγαλο μεγαλο μπρατσο χωρις καν καρουμπαλακι [συνηθως]=αρνητικη οταν κανεις μπαρα ορθιος=χερια οταν κατεβαζεις τα χερια σου κανε το οσο ποιο αργα θα μπορουσες!!!οταν το κανεις αυτο αυξανεις κατα πολυ την αιματωσει και σχιζονται οι μυηκες ινες αυτο δυναμωνει πολυ τους μυς εγω το κανω καμια φορα μεχρι να κλαψω καμια φορα ποτε δεν ξεπερναω τα 10 σετ και φυσηκα πρωτειηνη whey 100% μολης τελειωσεις η δικη μου προπονηση κραταει 2-3 ωρες με μικρα διαληαματα παω σπιτι και σηκωνομαι απο το κρεβατι την αλλην μερα[που λεει ο λογος] γυμναζω ολες τις μυηκες ομαδες χερια ποδια στηθος κτλ.Ολα αυτα συναθριζονται+με την κρεατινη αυτην εχεις και τα αναλογα αποτελεσματα.....Επισης αυτη η κρεατινη ειναι ενα μειγμα με 4 ειδη κρεατινης οπως την μαγνησιακη κρεατινη+μαγνησιο πραγμα που σου βγαζει την κρυφη ενεργεια του μυ με αποτελεσμα μπορεις να ανταπεξερχεσε σε τετοιου ειδους προπονηση.Βασικα σου ειπα τι κανω γιατι με αυτα που ειπα εχουν φανει καπως ουαου[τα αποτελεσματα]παντως στην δυναμη θα δεις μεγαλη αλλαγη και απο την πρωτη βδομαδα.περνε 1 δοση 20 λεπτα πριν και μια μετα την προπονηση μετα απο 20 λεπτα και τις μερες που δεν γυμναζεσε περνε 1 δοση με το που ξυπνας καπακι και φαε μετα απο 20 λεπτα να αφομηωθει οχι οτι αμα φας δεν θα αφομειωθει.keep walking
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 3 από 10 ΠρώτηΠρώτη 12345 ... ΤελευταίαΤελευταία