Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 1 έως 15 από 113
  1. 14-04-10 16:41 #1
    Προεπιλογή Complete 8 (Warriolab)
    Γεια σας παιδες τι γινεται?Θα ηθελα να κανω μια ερωτηση αν δεν κατανταω βαρετος και οποιος θελει φυσικα απανταει ή ας μας πει τη γνωμη του τουλαχιστον...Εχει δοκιμασει κανεις τη συγκεκριμενη πρωτεινη complete 8 της warriorlab ωστε να μας πει αν ειναι καλη ή αν εχει δει καποια αποτελεσματα σε συγκριση με αλλες αν γινεται?Γιατι δεν εχει αναφερθει πουθενα η συγκεκριμενη πρωτεινη για αυτο...








    Σας ευχαριστω πολυ...
    Συνημένες Εικόνες Συνημένες Εικόνες   
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 14-04-10 17:44 #2
    Προεπιλογή
    την χρισιμοπιο εδο και 2 βδομαδες... απο οτι φενετε ειναι αρκετα καλη.επισισ ενα απο τα καλα τησ ειναι απο την ορα που θα την πιο θα ξαναπινασο σε 5-6 ορες .. και γιαυτο την εχω βαλι για βραδι ,και μισο σκουπ μαζι με 250 μλ γαλα στο προινο μου
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 14-04-10 17:48 #3
    Προεπιλογή
    γενικοτερα εγο πιστευο 3 ειναι οι προτεινες στην ελλαδα αυτη την στιγμη
    complete8 , syntha 6 , kai myofusion oles oi alles einai....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 14-04-10 18:18 #4
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικοτερα εγο πιστευο 3 ειναι οι προτεινες στην ελλαδα αυτη την στιγμη
    complete8 , syntha 6 , kai myofusion oles oi alles einai....
    Η Gold standard και η Myopro όχι????
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 14-04-10 18:52 #5
    Προεπιλογή
    Gold standard στα χαρτια πολυ καλη στην πραξη δεν δουλευει καθολου οι αλλες ειναι καλυτερες κατακρατος ( πανο σε εμενα τουλαχιστον) και η Myopro δεν την εχω παρι ποτε αλλα γενικοτερα πιστευω τα προιοντα της εας δεν λειτουργουν ποτε πολυ καλα σε σχεση με αλλα ..και οπιος δοσι 95 ευρο για Myopro ντακσι τι να πο.... με 95 ευρο περνις αλλα και σε φτιαχνουν καλητερα
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Jony_To_Bratsoni : 14-04-10 στις 18:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 14-04-10 19:23 #6
    Το avatar του χρήστη Ramrod

    Εγγραφή
    21-03-2010
    Περ.
    Περιστέρι
    Μηνύματα
    2.348
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Gold standard στα χαρτια πολυ καλη στην πραξη δεν δουλευει καθολου οι αλλες ειναι καλυτερες κατακρατος ( πανο σε εμενα τουλαχιστον) και η Myopro δεν την εχω παρι ποτε αλλα γενικοτερα πιστευω τα προιοντα της εας δεν λειτουργουν ποτε πολυ καλα σε σχεση με αλλα ..και οπιος δοσι 95 ευρο για Myopro ντακσι τι να πο.... με 95 ευρο περνις αλλα και σε φτιαχνουν καλητερα
    ?????
    Δηλαδή εσύ βλέπεις τρανταχτες διαφορες από τη χρήση μιας απλής whey? Τι να σου πω, ειδικός δεν είμαι...
    Απλά μου κάνει τρομερή εντύπωση πως το 50+ % όσων ξέρω, και απο το forum αλλά και απο γυμναστήριο κλπ, προτιμούν την Gold της ON και την έχουν σα βασική πρωτεϊνη τους.
    Απλές πρωτεϊνες δεν είναι? Εχουν διαφορετική ποιότητα...?
    Μάθε τι χρειάζεται το σώμα σου και γιατί...
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 14-04-10 19:34 #7
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    γενικοτερα εγο πιστευο 3 ειναι οι προτεινες στην ελλαδα αυτη την στιγμη
    complete8 , syntha 6 , kai myofusion oles oi alles einai....
    Κρατα λόγια,κράτα λόγια....
    Θα παρακαλουσα στο εξης τοπικ να θεσουμε τις γνωμες μας μονο για το συγκεκριμενο προιον,την Complete 8.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 14-04-10 23:25 #8
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Κρατα λόγια,κράτα λόγια....
    Θα παρακαλουσα στο εξης τοπικ να θεσουμε τις γνωμες μας μονο για το συγκεκριμενο προιον,την Complete 8.
    +1
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 29-04-10 21:27 #9
    Προεπιλογή
    Στο serving size η συγκεκριμένη έχει 2 scoops αλλά εγώ καλύπτω τις ανάγκες μου με 1 scoop, δεν νομίζω να υπάρχει θέμα σωστά;

    Επίσης εγω πήγα για να πάρω 100% whey πρωτείνη από τα x-treme stores αλλά όταν είπα στον πωλητή πως είμαι σε φάση που θέλω να χάσω λίπος και δίνω βάρος περισσότερο στην αερόβια μου πρότεινε να προτιμήσω αυτήν και πως θα έχω καλύτερα αποτελέσματα (η μυική μάζα μου είναι ανύπαρκτη έτσι κι αλλιώς). Παρολο που ήμουν διστακτικός τον άκουσα, καλά τα έλεγε ή απλώς ηθελε να πουλήσει την συγκεκριμένη;
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 30-04-10 08:29 #10
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.563
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο konstpan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Παρολο που ήμουν διστακτικός τον άκουσα, καλά τα έλεγε ή απλώς ηθελε να πουλήσει την συγκεκριμένη;
    Kαλα τα λεει εν μερει αλλα ήθελε να πουλησει την συγκεκριμενη...
    θεωρω πλεον δεδομενο ότι όλοι πρεπει να γνωριζουμε ότι στα Xtremes πεφτει "γραμμη" για την εν λόγω εταιρια

    Στο serving size η συγκεκριμένη έχει 2 scoops αλλά εγώ καλύπτω τις ανάγκες μου με 1 scoop, δεν νομίζω να υπάρχει θέμα σωστά;
    Εγω νομίζω ότι καλύπτεσαι με το ενα scoop ,δεν βρίσκω τον λόγο να παίρνεις 60 γρ πρωτεινης ανα ρόφημα...
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 05-05-10 14:59 #11
    Προεπιλογή
    Kαλα τα λεει εν μερει αλλα ήθελε να πουλησει την συγκεκριμενη...
    θεωρω πλεον δεδομενο ότι όλοι πρεπει να γνωριζουμε ότι στα Xtremes
    πεφτει "γραμμη" για την εν λόγω εταιρια
    μεγαλη αληθεια λες αδερφε...το ποσο σε πριζουν για την wariorlab δεν λεγεται..
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 05-05-10 15:09 #12
    Το avatar του χρήστη gj

    Εγγραφή
    19-11-2008
    Περ.
    sto planiti "xapi"
    Μηνύματα
    922
    Προεπιλογή
    Με την xtreme το θεμα ειναι να μην πας εκει και δειξεις άσχετος... Το τι μακακια θα σου πουλησουν ένας θεός ξέρει...

    Αδερφε μην παιρνεις 2 σκουπ ... 60 γραμαρια καπακι δεν νομιζω να μπορεί να τα αφομοιώσει ο οργανισμός σου.

    Οσοι τη χρησιμοποιήσουν ας μας πουν αν είχαν τπτ φουσκόματα αέρια κτλ κτλ. Γιατι με την whey της warriorlab έβαζα κάτω πολλούς παπούδες μπιροκοίλιδες όταν την έπινα
    Burn your muscles not your soul...
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 27-05-10 04:28 #13
    Προεπιλογή
    Ευχαριστημένος από την complete 8 είμαι εγώ.
    Καλή γεύση(για μένα),διαλυτότητα,καλή αφομοίωση,καλές αναλογίες σε bcaa,γλουταμίνη.
    Ένα σκουπ με το που ξυπνάς και ένα πριν κοιμηθείς,και αμέσως μετά την προπόνηση μια whey της ίδιας εταιρίας.
    Ετσι ήταν η δικιά μου χρήση.
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 18-06-10 20:26 #14
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Anakin71 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ευχαριστημένος από την complete 8 είμαι εγώ.
    Καλή γεύση(για μένα),διαλυτότητα,καλή αφομοίωση,καλές αναλογίες σε bcaa,γλουταμίνη.
    Ένα σκουπ με το που ξυπνάς και ένα πριν κοιμηθείς,και αμέσως μετά την προπόνηση μια whey της ίδιας εταιρίας.
    Ετσι ήταν η δικιά μου χρήση.
    Καλησπέρα φίλοι μου. Θέλω να δηλώσω πως και εγώ πείστηκα από τον πωλητή του χορηγού και αγόρασα την συγκεκριμένη πρωτείνη και ένα θα πω, πως είναι η καλύτερη πρωτείνη που έχω δοκιμάσει.τι nitrotech, τι myofusion και whey της ΟΝ... σε κρατάει απίστευτα, δίνει φοβερή ενέργεια σου δίνει BCAA's (14gr) και νοιώθεις τη διαφορά ήδη από την πρώτη βδομάδα. Παρεπιμπτόντως δεν με φούσκωσε, που συνήθως ένα θέμα το έχω.... Δοκιμάστε την παιδιά αξίζει και συμφέρει είναι ξεκάθαρα τρια συμπληρώματα σε ένα.
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 18-06-10 20:46 #15
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Jony_To_Bratsoni Εμφάνιση μηνυμάτων
    Gold standard στα χαρτια πολυ καλη στην πραξη δεν δουλευει καθολου οι αλλες ειναι καλυτερες κατακρατος ( πανο σε εμενα τουλαχιστον) και η Myopro δεν την εχω παρι ποτε αλλα γενικοτερα πιστευω τα προιοντα της εας δεν λειτουργουν ποτε πολυ καλα σε σχεση με αλλα ..και οπιος δοσι 95 ευρο για Myopro ντακσι τι να πο.... με 95 ευρο περνις αλλα και σε φτιαχνουν καλητερα
    αυτό πιστεύω δεν το εννοείς!

    όσο για αυτούσ στα καταστήματα x-treme,κάτι ξέρουν αλλά όλοι κοιτάν το συμφέρον τους!το αν θα σου πουλήσουν καλή ή κακή πρωτείνη στα ...... τους!αυτοί λεφτά θέλουν και έχουν συμφέροντα!
    αν είσαι καλός στο να προβλέπεις το ανθρώπινο μυαλό..
    τότε δεν αφήνεις τίποτα στην τύχη του!

    Jigsaw
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 1 από 8 123 ... ΤελευταίαΤελευταία