Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 76 έως 90 από 113
  1. 05-12-13 13:59 #76
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο raziel13epsilon Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μετα απο την καταναλωση του πρωτου κουτιου αποφασισα να γραψω ενα review.

    Γευση 8/10 ( Σοκολατα ~ πολυ ωραια γευση αλλα σου αφηνε μια περιεργη γευση στο στομα , σαν να ειχα φαει μπιζελια )
    Διαλυτοτητα 9/10 ( αρκετα καλη ~ με το κουταλακι ανακατεμα και ολα καλα )
    Τιμή 6/10 ( Θα περιμενες οτι θα ειναι φθηνη αλλα τα 69 ευρω σε αφηνουν με το στομα ανοιχτο )
    διαρκεια 7/10 ( Επερνα 1 σκουπ και οχι 2 που αναγραφει η συσκευασια και μου εβγαλε περιπου στις 60 δοσεις )
    Ποιοτητα 7/10 ( Δε μπορω να βαλω μεγαλυτερο βαθμο λογω μπιζελιων και σογιας στις πηγες πρωτεινης )

    Σε γενικες γραμμες εμεινα ευχαριστημενος . Δε ξερω αν θα την ξανα επερνα σε αυτη τη τιμη. Ισως αμα ειχε καμια 50αρια ευρω να το σκεφτομουνα.
    συγνωμη φιλε μου αλλα αμα δεν ειχεσ διαβασει την ετικετα ουτε που θα το ελεγες αυτο και μεταξυ μας ποτε ηταν η τελευταια φορα που εφαγες μπιζελια?και αμα ειχαν τετοια γευση φερε μοθ και μενα ενα ταπερακι
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 05-12-13 21:37 #77
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο gj Εμφάνιση μηνυμάτων
    Με την xtreme το θεμα ειναι να μην πας εκει και δειξεις άσχετος... Το τι μακακια θα σου πουλησουν ένας θεός ξέρει...

    Αδερφε μην παιρνεις 2 σκουπ ... 60 γραμαρια καπακι δεν νομιζω να μπορεί να τα αφομοιώσει ο οργανισμός σου.

    Οσοι τη χρησιμοποιήσουν ας μας πουν αν είχαν τπτ φουσκόματα αέρια κτλ κτλ. Γιατι με την whey της warriorlab έβαζα κάτω πολλούς παπούδες μπιροκοίλιδες όταν την έπινα

    Προσωπικα εχω χρησιμοποιησει και τις 2!Δεν με πειραξε στο στομαχι ουτε ειχα φουσκωματα!Μου κανει εντυπωση που λες πως ειχες φουσκωματα απο whey πρωτεινη!Οσον αναφορα για τα 2 scoop , μπορεις να τα χρησιμοποιησεις!Ειναι αργης αφομειωσης συμπληρωμα και σταδιακα ο οργανισμος σου αφομειωνει τα γραμμαρια!
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 06-12-13 16:03 #78
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο deadlifter Εμφάνιση μηνυμάτων
    συγνωμη φιλε μου αλλα αμα δεν ειχεσ διαβασει την ετικετα ουτε που θα το ελεγες αυτο και μεταξυ μας ποτε ηταν η τελευταια φορα που εφαγες μπιζελια?και αμα ειχαν τετοια γευση φερε μοθ και μενα ενα ταπερακι
    ενταξει τραβηγμενο..! μα μπιζελια ?????
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 06-12-13 23:39 #79
    Προεπιλογή
    εγω πηγα στα x treme και τη ζητησα σε γευση μπροκολο αλλα ειχε τελειωσει...κι ο πωλητης πηγε με το ζορι να μου προωθησει το κουνουπιδι...μου φαινεται πως προωθουν το κουνουπιδι στα x treme τελευταια...θα το ψαξω...απλα αστειευομαι...οντως πολυ περιεργο φιλε μου που αυτο με το μπιζελι που περιγραφεις...ομολογω οτι ευτυχως εγω δεν ενιωσα τιποτα τετοιο.
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 11-12-13 16:55 #80
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Μπανάνα,βανίλια και μπισκότο που έχω δοκιμάσει, μου φάνηκαν μια χαρά και σε γευση και διαλυτότητα.
    Ούτε υπερβολικά γλυκές, ούτε αγευστες, έτσι όπως πρέπει να είναι δηλαδή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 11-12-13 20:27 #81
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Polyneikos Εμφάνιση μηνυμάτων
    Μπανάνα,βανίλια και μπισκότο πχω δοκιμάσει, μου φάνηκαν μια χαρά και σε γευση και διαλυτότητα.
    Ούτε υπερβολικά γλυκές, ούτε αγευστες, έτσι όπως πρέπει να είναι δηλαδή.
    Θα συμφωνήσω απόλυτα...ειδικά το μπισκότο όταν το χα πάρει είχα καταντήσει γραφικός από τη διαφημιση που του κάνα σε γνωστούς και φίλους.και η διαλυτότητα αρκετά καλή.
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 12-12-13 00:25 #82
    Προεπιλογή
    Όντως η γεύση μπισκοτου πολυ καλη. Προτιμώ όμως την μπανάνα. Γενικά μια πολυ καλη πρωτεΐνη πολλών πηγών. Νομίζω το καλύτερο προϊόν που βγάζει η warriorlab.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 11-01-14 10:55 #83
    Προεπιλογή
    cookies προσωπικα ειναι απο τις γευστικοτερες που εχω πιει (και με νερο εννοειται γιατι με γαλα γινεται σουπερ!!) μπανανα και φραουλα επισης πολυ καλες, βανιλια δεν εχω πιει ακομα, σοκολατα πολυ βελτιωμενη με παλαιοτερα. ελαφρια χωρις να σε ληγωνει. το βασικοτερο τωρα σαν πρωτεϊνη την θεωρω εξαιρετικη επιλογη για μεσα στην ημερα και πριν τον υπνο ακομα οταν λειπει η καζεϊνη και δε θες να μπλεκεις με πολλα κουτια..
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 13-01-14 17:04 #84

    Εγγραφή
    26-11-2013
    Περ.
    Αθήνα
    Μηνύματα
    67
    Προεπιλογή
    Και εγώ για Complete 8 ψηφίζω cookies με διαφορά!
    Προσωπικά αυτό το προϊόν της WarriorLab μου αρέσει πολύ. Όσο για τη τιμή, πάντα προτιμώ το refill bag για να μου βγαίνει φθηνότερο. Δεν είναι εποχή για σπατάλες!
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 15-01-14 21:35 #85
    Προεπιλογή
    Είναι 2η φορά που την παίρνω και παρατηρώ για 2η φορά το ίδιο πράγμα.
    Μάλιστα της προσθέτω και 1 scoop carbo up της ιδιας εταιρίας (ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ).

    Μετά απο 5 λεπτά ΣΚΥΛΟΠΕΙΝΑΩ. Σα να μην την πηρα ποτε ενα πράμα.

    Θα ρωτήσω στη σχολή μου (χημικό) αμα με αφηνουν labtest στον τομέα τεχνολογίας τροφίμων.

    Μου μυρίζει άγρια σόγια εδώ.
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 15-01-14 21:50 #86
    Banned
    Εγγραφή
    20-03-2013
    Μηνύματα
    731
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι 2η φορά που την παίρνω και παρατηρώ για 2η φορά το ίδιο πράγμα.
    Μάλιστα της προσθέτω και 1 scoop carbo up της ιδιας εταιρίας (ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ).

    Μετά απο 5 λεπτά ΣΚΥΛΟΠΕΙΝΑΩ. Σα να μην την πηρα ποτε ενα πράμα.

    Θα ρωτήσω στη σχολή μου (χημικό) αμα με αφηνουν labtest στον τομέα τεχνολογίας τροφίμων.

    Μου μυρίζει άγρια σόγια εδώ.
    Δεν νομιζω την εχω δοκιμασει αρκετες φορες και σε αρκετες και διαφορετικες γευσεις από δειγματακια που μου στελνουν, εμενα μια χαρα με κραταγε αρκετη ωρα μπορω να πω...Απλα δεν τρελαθηκα με τις γευσεις της.......Και δεν είναι και φθηνη για πολλων πηγων,αν επαιζε κατι τετοιο θα ητανε πολύ πιο χαμηλη η τιμη της,,,,,,,,
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 15-01-14 22:03 #87
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι 2η φορά που την παίρνω και παρατηρώ για 2η φορά το ίδιο πράγμα.
    Μάλιστα της προσθέτω και 1 scoop carbo up της ιδιας εταιρίας (ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ).

    Μετά απο 5 λεπτά ΣΚΥΛΟΠΕΙΝΑΩ. Σα να μην την πηρα ποτε ενα πράμα.

    Θα ρωτήσω στη σχολή μου (χημικό) αμα με αφηνουν labtest στον τομέα τεχνολογίας τροφίμων.

    Μου μυρίζει άγρια σόγια εδώ.
    Φάε και κάτι σε στερεά τροφή αμέσως μετα την προπο.. την είχα δοκιμάσει σε μια δόση σε δειγματάκι που την ειχα βρει και με κάλυψε τουλάχιστον για 2 ώρες
    Something
    Takes
    A part
    Of me
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 16-01-14 20:18 #88
    Administrator
    Το avatar του χρήστη Polyneikos

    Εγγραφή
    01-06-2008
    Μηνύματα
    39.612
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο MyoBomb Εμφάνιση μηνυμάτων
    Είναι 2η φορά που την παίρνω και παρατηρώ για 2η φορά το ίδιο πράγμα.
    Μάλιστα της προσθέτω και 1 scoop carbo up της ιδιας εταιρίας (ΑΝΑΘΕΜΑ ΤΗΝ ΩΡΑ).

    Μετά απο 5 λεπτά ΣΚΥΛΟΠΕΙΝΑΩ. Σα να μην την πηρα ποτε ενα πράμα.

    Θα ρωτήσω στη σχολή μου (χημικό) αμα με αφηνουν labtest στον τομέα τεχνολογίας τροφίμων.

    Μου μυρίζει άγρια σόγια εδώ.
    Εγω που την εχω δοκιμάσει, με κράτησε αρκετά..
    Το μονο που θα υποψιαζόμουν για την απότομη πείνα σου, ειναι ο υδατάνθρακας,αλλά σίγουρα οχι στα 5 λεπτά..Περίεργο..
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 22-01-14 23:42 #89
    Προεπιλογή
    Από ποσοστό cholesterol έχει η είναι 0%?

    Στάλθηκε από το GT-N7100 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 23-01-14 00:58 #90
    Προεπιλογή
    Τι να πώ, μάλλον φταίει η γενικότερη διατροφή μου γιατί συνήθως πάω πρόπο 2-3 ώρες μετά το πρωινό οπότε έχω τελείως άδειο στομάχι και με 1,5 ώρα προπόνηση..
    λογικό να τρελένομαι.

    Ευχαριστώ πάντως
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 6 από 8 ΠρώτηΠρώτη ... 45678 ΤελευταίαΤελευταία