Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 241 έως 253 από 253
  1. 08-03-13 21:29 #241
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mcstefan7 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Τι στακ ρε μεγάλε...Πάρε ενα συμπλήρωμα απο το καθένα που θές και τελείωσε το ζήτημα!
    εχεισ να μ προτινεισ κανα συγκεκριμενο προιον?
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 08-03-13 23:44 #242
    Banned
    Εγγραφή
    04-12-2011
    Περ.
    Kallithea Attikis
    Μηνύματα
    848
    Προεπιλογή
    Αμινοξέα κατα εμένα δν αξίζουν πάρεις
    Κρεατίνη πάρε μια μονοϋδρικής
    Για λιποδιαλύτες ανάλογα με την ανοχή στα στιμς που έχεις
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 17-03-13 17:55 #243
    Προεπιλογή
    Γεια χαρα, αν και καινουριος στο bb (5 μηνες), ειμαι ετοιμος να δοκιμασω test boosters.
    Ειμαι 29 ετων, 1.90, 96 κιλα και εδω και 6 μηνες που γυμναζομαι καθημερινα (6 μερες, απο 2 ωρες), απο συμπληρωματα παιρνω:
    1) whey 85% (impact της myprotein) 100 γρ τη μερα (3 σκουπακια δηλαδη)
    2) creapure (myprotein) καθημερινα 5 γρ εκτος κυριακης
    3) 6 πολυβιταμινες (3 orange triad και 3 alpha men της Myprotein)
    4) 6 super omega 3 (myprotein)
    5) 14 χαπια bcaa της bodymaxx (7+7)
    6) assault musclepharm 3/4 του scoop, 3-4 φορες την εβδομαδα.
    7) 3 κουταλιες του γλυκου καφε με ζεστο νερο για να διαλυθει.

    Εχω ηδη στην κατοχη μου το dexaprine XR της iforce για λιποδιαλυτη αλλα λεω ακομη να μην το ξεκινησω. Να το ξεκινησω προς Μαιο - Ιουνιο λετε;
    Ειμαι ετοιμος να παραγγειλω το Triazole της DS και το D-POL της Purus Labs.
    Προτεινεται αυτος ο συνδυασμος για test boost;
    Και αν ναι, ποια θεωρειατι ως η καταλληλη δοδολογια; Να τα παιρνω μαζι προτου παω γυμναστηριο, η ξεχωριστα για να μην εχω ταχυπαλμιες κλπ;
    Επισης, τον λιποδιαλυτη μπορω να τον παιρνω και αυτον, η θα πρεπει να τελειωσω πρωτα με τα test booster;
    Σας ευχαριστω για οποιαδηποτε απαντηση.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tommygr : 17-03-13 στις 17:58
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 17-03-13 18:26 #244
    Το avatar του χρήστη liveris

    Εγγραφή
    27-06-2012
    Περ.
    winter is coming
    Μηνύματα
    3.504
    Προεπιλογή
    πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι τα θελεις ολα αυτα..εισαι τελειως στο ξεκινημα κ παιρνεις ενα σωρο κ θελεις να παραγγειλεις κιαλλα!
    τι στοχους εχεις? σε αυτη τη φαση θα επρεπε να σε απασχολει πως να κανεις σωστη προπονηση κ οχι ποσους συνδιασμους συμπληρωματων να κανεις..
    επιπλεον παιρνεις 3χαπια απο μια πολιβιταμινη κ 3 απο αλλη! η παιρνουμε την μια η την αλλη..
    για μενα τα περισσοτερα αν οχι ολα δεν σου χρειαζονται στην φαση που εισαι τωρα.......μαθε πρωτα πως να προπονησαι πως να τρως σωστα κ τα συμπληρωματα θαρθουν σιγα σιγα να συμπληρωσουν οχι ξεκιναμε ενα κουβα συμπληρωματα με μερικους μηνες γυμναστικη..
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 17-03-13 19:45 #245
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή το καλυτερο για εσας stak που εχετε κανει?
    Αν γενικώς στη ζωη του εκανε αθλητισμό και το εχει πάρει σοβαρά 5 μήνες, εντάξει δεν ειναι τόσο extreme αυτα που παίρνει!

    Αλλα μεχρι εκει. Όλα τα υπόλοιπα που λες φίλε μου περίμενε λίγο!
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 17-03-13 19:55 #246
    Προεπιλογή
    Ναι αδερφε με συγχωρεις, ξεχασα να αναφερω πως ηδη ασχολιομουν με αθλητισμο (παγκρατιο) πριν 8 χρονια, αλλα λογω προβληματος στην μεση, αναγκαστηκα να κανω εγχειρηση και ετσι για 3 χρονια εμεινα στο κολυμπι.
    Περυσι, με το που εδωσε το οκ ο χειρουργος μου για να ξεκινησω γυμναστηριο, επεσα με τα μουτρα και μου μπκε το μικροβιο ξανα.
    Εδω ειμαι πριν 2 μηνες, στα 91 κιλα. Τωρα φυσικα που ειμαι στα 96, δεν ειναι μυς ολα σαφως, απλα εχω παρει καλα κιλα, ειδικα στα ποδια, χερια και ωμους/τραπεζοειδεις.



    Οποια συμβουλη θα σας ειμαι ευγνωμων σχετικα με τα test boosters Που ενδιαφερομαι να παρω. Ευχαριστω.
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Tommygr : 17-03-13 στις 20:05
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 18-03-13 22:18 #247
    Προεπιλογή
    Τελικα θα παραγγειλω αυριο το triazole και το testforce2 απο ελληνικο eshop για να τα χω πιο γρηγορα. Αντε να δουμε αν θα κανουν δουλεια.
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 19-03-13 23:28 #248
    Προεπιλογή stack for lean muscle mass
    σκεφτομαι να κανω το παρακατω στακ

    1) animal pak / stack / c-4 cellucor / creatine monohydrate

    τι λετε?

    στοχος μου να μεινω στα ιδια κιλα, απλα θελω να δωσω καποια σκληραδα και ελαφρως να γινω πιο ποιοτικος

    θα το συνδυασω με διατροφη υψηλη σε πρωτεινη( συμπληρωμα θα βαλω nitro tech) χαμηλα υδατανθρακα τις μερες οφ , μεσσαιο υδατανθρακα τις ον μερες.

    3 φορες γυμναστηριο, με ασκηση υψηλης εντασης και μεσσαιο ογκο προπονησης
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 22-05-13 19:50 #249
    Το avatar του χρήστη souezass

    Εγγραφή
    08-10-2009
    Περ.
    ΠΑΤΡΑ
    Μηνύματα
    85
    Προεπιλογή
    καλησπερα και απο εμενα. μετα απο πολλη καιρο χαλαρωσης και αποχης απο ολα τα συμπληρωματα σκεφτομαι να κανω και εγω ενα στακ για τωρα το καλοκαιρι. θα ηθελα αν ειναι δυνατον να μου πειτε 1-2 οπου μπορω να παρω και να ξεκινησω.εχω καλη επαφη με τα κιλα και φορτωνω που και που. αναλογα με την διαθεση και αν ειμαι κουρασμενος. το θεμα ειναι πως θελω κατι παραπανω. οποιος μπορει να μου προτεινει κατι θα του ημουν υποχρεος. αν μπορει μαλιστα να μου πει και πως θα το χρεισιμοποιηισω.

    υψος 1.90
    βαρος 90 κιλα
    ηλικια 35

    δουλευω 10 ωρες την ημερα και προπονουμε καθημερινα 1-2 ωρες εχτος σαββατου - κυριακης.

    ευχαριστω και θα περιμενω απαντησεις.
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 26-05-13 15:00 #250
    Lightbulb
    Size on max performance -no xplode -uni liver -natural sterol complex -instand whey reflex το καλύτερο stack π έκανα ποτε
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 27-08-13 14:05 #251
    Προεπιλογή το καλυτερο για εσας stak που εχετε κανει?
    Ήθελα να ρωτήσω γνώμες για ένα stack για να μου πείτε αν μπορεί να με βοηθήσει.. Απλό είναι νομίζω, απλά επειδη είναι άπειρος θέλω τη γνώμη σας

    Πολυβιταμίνη orange triad κανονική δοσολογία 3 φορές τη μέρα
    Προπροπονητικά no xplode
    Μεταπροπονητικά optimum whey μαζί με καθαρή κρεατίνη 5gr.
    Fish oil

    Συνδυάζονται χωρίς πρόβλημα όλα αυτά έτσι δεν είναι;

    Μπορώ να προσθέσω και BCAA πιστεύετε ή δεν υπάρχει λόγος;

    Κάνω προγράμμα δύναμης και παίζω και μπάσκετ (ερασιτεχνικά αλλά με αρκετά δυνατές καθημερινές προπονήσεις).. Όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη πάντα!
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 31-08-13 13:49 #252
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο sanitarium20 Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ήθελα να ρωτήσω γνώμες για ένα stack για να μου πείτε αν μπορεί να με βοηθήσει.. Απλό είναι νομίζω, απλά επειδη είναι άπειρος θέλω τη γνώμη σας

    Πολυβιταμίνη orange triad κανονική δοσολογία 3 φορές τη μέρα
    Προπροπονητικά no xplode
    Μεταπροπονητικά optimum whey μαζί με καθαρή κρεατίνη 5gr.
    Fish oil

    Συνδυάζονται χωρίς πρόβλημα όλα αυτά έτσι δεν είναι;

    Μπορώ να προσθέσω και BCAA πιστεύετε ή δεν υπάρχει λόγος;

    Κάνω προγράμμα δύναμης και παίζω και μπάσκετ (ερασιτεχνικά αλλά με αρκετά δυνατές καθημερινές προπονήσεις).. Όποια συμβουλή ευπρόσδεκτη πάντα!
    BCAA για ποιο λόγο? για πριν το μπάσκετ ή πριν από αερόβια το θες? Γενικά για τάλλα δεν έχεις θέμα, μια χαρά συνδυάζονται.
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 31-08-13 16:32 #253
    Προεπιλογή το καλυτερο για εσας stak που εχετε κανει?
    Να είμαι ειλικρινής δεν ξέρω... Για αυτο και ρωτάω άλλωστε, δεν το έχω σίγουρο ότι θα πάρω... Θεωρείς ότι δεν χρειάζεται καν;

    Και να ρωτήσω κάτι... Αν πχ πάω μία μέρα για βάρη πρωι και πάρω το νιτρικό μου πριν την προπόνηση, αν την ίδια μέρα έχω προπόνηση μπάσκετ το απόγευμα πιστεύετε ότι μπορω να πάρω πάλι νιτρικό για ενέργεια στην προπόνηση, ή είναι too much? η αν ας πούμε βάζω λίγο πρωτείνη μετα τα βάρη, δεν μπορω να βάλω τα BCAA μετα την προπόνηση μπάσκετ ας πούμε;
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 17 από 17 ΠρώτηΠρώτη ... 7151617