Σελίδα 30 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 2028293031 ΤελευταίαΤελευταία
Εμφάνιση αποτελεσμάτων : 436 έως 450 από 455
  1. 18-07-14 13:31 #436
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο kazabubu Εμφάνιση μηνυμάτων
    Αμα εισαι 38 οπως εγω καταλαβαινεις πολλα.........
    Το τρεχω μαζι με activate xtreme και ο συνδιαμος τα σπαει.
    Απλα βαζω 5γρ μ το πρωτο γευμα.
    Μετα τις 15 μερες που αρχισαν να δουλευουν αρχισα κι εγω να χαιρομαι.
    Αλλα μιλαμε για πολλα νευρα ρε γαμωτο.....τουλαχιστον σε εμενα.
    Το οτι σου εχει φερει νευρα δεν σημαινει κατι.Mακαρι να ητανε τοσο απλο να μπορουμε να ανεβαζουμε την τεστοστερονη μας.....Δηλαδη φιλε μου ειχες κανει εξετασεις και ειχες δει οτι ειχες χαμηλη τεστοστερονη και ξεκινησες το συγκεκριμενο συμπληρωμα και ειδες οτι η τεστοστερονη σου πλεον ειναι ενταξει?
    Γιατι απο αρκετες περιπτωσεις που γνωριζω στους περισσοτερους δεν εκανε τιποτα δεν ανεβασε καθολου τα νουμερα τεστοστερονης στις εξετασεις και στις καλυτερες των περιπτωσεων οχι πανω απο 5% δηλαδη τιποτα γιατι και με το 5% δεν γινετε κατι το σημαντικο.......
    Απάντηση με παράθεση
     

  2. 18-07-14 14:13 #437
    Retired Officer
    Το avatar του χρήστη Mikekan

    Εγγραφή
    18-10-2012
    Περ.
    Μαρουσι
    Μηνύματα
    4.075
    Προεπιλογή
    Ρε παίδες είναι απλά τα πράγματα με αυτά τα συμπληρώματα. Κάνεις ορμονικές εξετάσεις πριν και μετά, αν δεις διαφορά στις μετρήσεις κάνουν δουλειά αν όχι δεν κάνουν. Όπου μιλούν οι αριθμοί και οι μετρήσεις το τι λέω εγώ ή ο Μήτσος ο Σουγιάς είναι ναχαμε να λέγαμε.

    Και αν όντως έκανα διαφορά θα έβαζαν τέτοιες μετρήσεις οι εταιριές που τα παράγουν.-
    Μιχάλης
    Απάντηση με παράθεση
     

  3. 18-07-14 14:19 #438
    Το avatar του χρήστη zisis.z

    Εγγραφή
    23-06-2014
    Περ.
    ΑΘΗΝΑ
    Μηνύματα
    363
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Mikekan Εμφάνιση μηνυμάτων
    Ρε παίδες είναι απλά τα πράγματα με αυτά τα συμπληρώματα. Κάνεις ορμονικές εξετάσεις πριν και μετά, αν δεις διαφορά στις μετρήσεις κάνουν δουλειά αν όχι δεν κάνουν. Όπου μιλούν οι αριθμοί και οι μετρήσεις το τι λέω εγώ ή ο Μήτσος ο Σουγιάς είναι ναχαμε να λέγαμε.

    Και αν όντως έκανα διαφορά θα έβαζαν τέτοιες μετρήσεις οι εταιριές που τα παράγουν.-
    Ααα μπραβο ακριβως ετσι ειναι.....
    Απάντηση με παράθεση
     

  4. 13-02-15 07:38 #439
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Πήρα μια σακούλα bulk με DAA αλλά δεν είχε μεζούρα για να είμαι ακριβής στα 3 γρ που είναι η δόση.
    Είναι σκέτο DAA 100% η σύνθεση της σκόνης. Έχω μικρά σκουπάκια που χρησιμοποιώ για την κρεατίνη.
    Έχει χρησιμοποιήσει κανείς σκέτο DAA να μου πει αν θυμάται πόσα ml ήταν το σκουπάκι του που να αντιστοιχούν σε 3γρ;;
    Απάντηση με παράθεση
     

  5. 13-02-15 11:38 #440
    Το avatar του χρήστη Fataoulas

    Εγγραφή
    06-07-2012
    Περ.
    Zakynthos
    Μηνύματα
    2.213
    Προεπιλογή
    Στη συσκευασια απο mp που ειχα εγω, το σκουπακι ηταν πολυ μικρο. Νομιζω κατι παραπανω απο 1γρ
    Γι'αυτο και χρησιμοποιω σκουπ απο κρεαρινη που ειχα, και ζυγισμενο ειναι σχεδον 3γρ
    Είμαι απλά ένα αγόρι που στέκεται μπροστά σε ένα ταψί παστίτσιο,
    ζητώντας ένα πιρούνι...
    Απάντηση με παράθεση
     

  6. 13-02-15 15:17 #441
    Banned
    Εγγραφή
    02-07-2013
    Περ.
    Ηράκλειο Κρ
    Μηνύματα
    832
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο Fataoulas Εμφάνιση μηνυμάτων
    Στη συσκευασια απο mp που ειχα εγω, το σκουπακι ηταν πολυ μικρο. Νομιζω κατι παραπανω απο 1γρ
    Γι'αυτο και χρησιμοποιω σκουπ απο κρεαρινη που ειχα, και ζυγισμενο ειναι σχεδον 3γρ
    Κι εγώ από mp το πήρα,αλλά στο σακουλάκι δεν είχε καθόλου μεζουράκι/σκουπάκι.
    Έχω ένα μικρό σκουπ από mp πάλι που το είχα βρει από την μονοϋδρική της και είναι 5 ml (αν παρατηρήσεις το σκουπάκι,γράφει πόσα ml είναι).
    Άρα αφού μιλάμε για την ίδια σκόνη,ίδιας εταιρίας DAA,αυτό που θα με βοηθούσε είναι να μου πεις πόσα ml είναι το σκουπάκι σου που όντας γεμάτο το είχες ζυγίσει 3γρ. Προφανώς δεν έχω ζυγαριά ακριβείας..

    Σκέψου πως στις οδηγίες το σακουλάκι πρότεινε ως δοσολογία μισό κουταλάκι. Επειδή είναι η δόση 3 γρ. φιξ θεωρώ τεράστιο ατόπημα από τη mp να σε οδηγεί σε μπακαλίστικες πρακτικές.. άκου΄κει μισό κουταλάκι.. !!
    Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Ίων Δραγούμης : 13-02-15 στις 15:20
    Απάντηση με παράθεση
     

  7. 16-09-18 02:39 #442
    Προεπιλογή
    ξεθαβω το θεμα τλκ μαγκες εχω μπερδευτει .. αλλοι λενε οτι ριχνει την τεστο αλλοι οτι την ανεβαζει μονο σε οσους ειναι υπογοναδικοι και αλλοι οτι δεν κανει τπτ .. υπαρχει μια σαφης απαντηση?
    Απάντηση με παράθεση
     

  8. 16-09-18 09:33 #443
    Προεπιλογή
    Θα σου δώσει ένα μικρό σπρώξιμο τις πρώτες 10 μέρες θα το δεις μετά την 3μέρα και μέχρι εκεί μετά το συνηθίζει ο οργανισμός και χαίρεται,μην περιμένεις τπτ παραπάνω,γενικά είναι ελάχιστο το boost.
    Απάντηση με παράθεση
     

  9. 16-09-18 13:42 #444
    Προεπιλογή
    αρα δεν αξιζει .ευχαριστω για την απαντηση
    Απάντηση με παράθεση
     

  10. 16-09-18 14:00 #445
    Προεπιλογή
    Εγώ έβαλα μαζί με tribulus σκόνη βιολογική..ειδα διαφορά.. και σε δύναμη λίγο και στα κιλά ανέβηκα.. εννοείτε με φουλ φαγητό.. γενικά όλα τα συμπληρωματα κάτι ελάχιστο δίνουν όμως δεν περιμένεις από κάποιο τρελές αλλαγές..
    Απάντηση με παράθεση
     

  11. 29-11-18 23:59 #446
    Προεπιλογή ασπαρτικό
    το d -ασπαρτικό δουλεύει σε αθλητές άνω των 35 ετών με σχετικά καλή απόδοση +40% περισσότερη ελεύθερη τεστοστερόνη , το έχω δοκιμάσει και δίνει 2 με 3 επαναλήψεις επιπλέον στα πολλά κιλά
    Απάντηση με παράθεση
     

  12. 03-12-18 00:15 #447
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο encounter Εμφάνιση μηνυμάτων
    το d -ασπαρτικό δουλεύει σε αθλητές άνω των 35 ετών με σχετικά καλή απόδοση +40% περισσότερη ελεύθερη τεστοστερόνη , το έχω δοκιμάσει και δίνει 2 με 3 επαναλήψεις επιπλέον στα πολλά κιλά
    placebo
    Απάντηση με παράθεση
     

  13. 03-12-18 19:52 #448
    Kris Dim follower
    Το avatar του χρήστη thegravijia

    Εγγραφή
    31-07-2008
    Μηνύματα
    6.708
    Προεπιλογή
    Παράθεση Αρχικό μήνυμα απο encounter Εμφάνιση μηνυμάτων
    το d -ασπαρτικό δουλεύει σε αθλητές άνω των 35 ετών με σχετικά καλή απόδοση +40% περισσότερη ελεύθερη τεστοστερόνη , το έχω δοκιμάσει και δίνει 2 με 3 επαναλήψεις επιπλέον στα πολλά κιλά
    πως συμπερανες το +40%?
    bigger weights mean more mass.
    http://mdtv.musculardevelopment.com/...view/1935/218/
    Watch as Kai Greene lets his emotions do the talking about how feels homesick
    http://www.youtube.com/watch?v=Y7CqVPKbQ3cRonnie
    Ronnie Coleman 8X Mr Olympia
    Απάντηση με παράθεση
     

  14. 04-12-18 22:17 #449
    Προεπιλογή
    Εμένα πάντως μου δουλεύει..οχι πολλά πραγματα λίγο στην λίμπιντο βλέπω διαφορά.περσυ σε συνδυασμό με tribulus κρεατινη είδα και λίγη δύναμη παραπάνω..Αυτα..
    Απάντηση με παράθεση
     

  15. 20-04-22 16:42 #450
    Προεπιλογή
    Μου αρέσει που έχετε γράψει 30 σελίδες από σχόλια, για το αν δουλεύει ή όχι το Ασπαρτικό..

    Εγώ θα πω την δικιά μου εμπειρία. Το πήρα πριν 2 μήνες για μερικές μέρες. Τις πρώτες μέρες καμία διαφορά. Μετά την έβδομη μέρα είδα διαφορά σε στύση, δύναμη, αντοχή ευφορία.
    Όταν μετά από 15 μέρες το σταμάτησα.
    Εξαφανίστηκε η στύση, η δύναμη, η αντοχή μειώθηκε, η ευφορία το ίδιο.

    Συνεπώς, έρχομαι να πω το εξής. Για ποιο λόγο να παίρνεις κάτι που σε ανεβάζει έτσι αλλά ταυτόχρονα σε ρίχνει έτσι ;
    Το θέμα είναι να είσαι όλο το χρόνο πάνω από το μέσο όρο. Σκοτίστηκα για μερικές μέρες κορυφής ενώ οι πολλές είναι κάτω.
    Επομένως, όχι από μένα._
    Απάντηση με παράθεση
     

Σελίδα 30 από 31 ΠρώτηΠρώτη ... 2028293031 ΤελευταίαΤελευταία